techukraine.net techukraine.net 13 найкращих платформ дизайну інтер’єру зі штучним інтелектом для візуалізації ваших думок

13 найкращих платформ дизайну інтер’єру зі штучним інтелектом для візуалізації ваших думок

Categories:

Як і багато інших галузей, штучний інтелект (ШІ) повністю змінив індустрію дизайну інтер’єру на краще. Те, як ми концептуалізуємо, плануємо та втілюємо наші дизайнерські ідеї, змінюється завдяки інструментам штучного інтелекту для дизайну інтер’єру, які роблять процес більш раціональним, доступним, доступним і персоналізованим.

Тепер ви можете скористатися здатністю штучного інтелекту визначати закономірності, розуміти вподобання та створювати дизайнерські рішення, які в минулому були реалізовані лише за допомогою експертів.

Інструменти дизайну інтер’єру, вдосконалені ШІ, можуть реалістично розташувати меблі в просторі за допомогою доповненої реальності або генераторів дизайну на основі штучного інтелекту, які створюють планування кімнат на основі вподобань користувача.

У цьому дописі ми розглядаємо деякі з найкращих доступних платформ дизайну інтер’єру штучного інтелекту. Однак, якщо ви поспішаєте і хочете перейти безпосередньо до дрібниць, ось коротка таблиця зі списком найкращих платформ штучного інтелекту для дизайну інтер’єру. Після цього ви зможете детально прочитати про роль штучного інтелекту в покращенні процесу дизайну інтер’єру на кожній із цих платформ! Приємного декорування!

Переваги ШІ в дизайні інтер’єру

Процес дизайну інтер’єру можна автоматизувати та оптимізувати за допомогою алгоритмів штучного інтелекту та методів машинного навчання. Тепер вам не обов’язково потрібні дизайнери інтер’єру для виготовлення 3D-моделей.

За допомогою штучного інтелекту можна розробляти інтерактивні та віртуальні дизайнерські середовища та автоматизувати певні процеси під час проектування інтер’єрів, включаючи вибір кольорів та освітлення. Штучний інтелект більше не має потенціалу лише для чат-ботів і пошукових систем, але є невід’ємною частиною створення програм для розумного дому та розумних кухонь на основі ШІ!

Крім того, можна навіть використовувати такі інструменти, як програма для створення планів поверхів, для візуалізації кімнат у 2D та 3D. Завдяки використанню технологій у поєднанні зі штучним інтелектом можна створити готовий дизайн інтер’єру з наступним:

  • Покращена ефективність і швидкість
  • Підвищення креативності та візуалізації

Крім того, завдяки здатності штучного інтелекту враховувати унікальні дизайнерські вподобання та вимоги клієнтів, експерти можуть швидко розробляти та знаходити меблі та предмети декору відповідно до стилів, матеріалів, палітр тощо кожного унікального клієнта.

Читайте також: Як зробити свій дім кращим за допомогою технології ШІ.

Планувальник 5D

Планувальник 5D це 2D або 3D архітектурна система для планування будинків, яка дозволяє користувачам проектувати плани поверхів і макети за допомогою віртуальних меблів. Програма фіксує дизайн інтер’єру за допомогою миттєвих знімків, а потім відтворює їх як візуальні зображення HD, які відображають кольори, тіні та кути освітлення.

Завдяки понад 5000 готових компонентів у бібліотеці Planner 5D завжди є потрібні елементи для кожного проекту. Ви можете організовувати, редагувати та застосовувати власні поверхні, матеріали, кольори та візерунки до меблів, стін і підлоги для будь-якого стилю дизайну за допомогою вбудованого 2D/3D-редактора.

Крім того, ви можете досліджувати продукти та спостерігати за предметами у віртуальному світі з інтегрованими можливостями доповненої реальності та віртуальної реальності, які допомагають прискорити процес прийняття рішень і покупки.

КімнатаGPT

Використання передового генератора кімнат ШІ КімнатаGPT, ви можете переосмислити своє життєве середовище новим і захоплюючим способом. Завдяки зручному інтерфейсу RoomGPT і розширеним можливостям штучного інтелекту ви можете керувати перетворенням своєї кімнати без допомоги дизайнера інтер’єру.

Швидка обробка та високоякісний дизайн є двома найпомітнішими якостями RoomGPT. Лише кількома клацаннями миші ви можете швидко вивчити широкий спектр альтернатив дизайну та завантажити фотографію вашої кімнати за допомогою зручного інтерфейсу.

  Атаки на підвищення привілеїв, методи та засоби запобігання

Просто завантажте зображення свого простору, виберіть бажані теми, а потім натисніть «Відобразити дизайни», щоб побачити, як воно трансформується в кілька видів. Ви можете завантажити свій дизайн і змінити кольори, меблі та інші деталі.

Планувальник кімнат AI

Планувальник кімнат AI успішно поєднує дизайн інтер’єру та штучний інтелект, щоб покращити весь процес переосмислення вашого простору. Додаток для дизайну інтер’єру на основі штучного інтелекту може пропонувати спеціальні дизайнерські ідеї, які відповідають індивідуальним уподобанням, від персоналізованих пропозицій палітри кольорів до оптимізації розташування меблів.

Процес використання AI Room Planner настільки простий, наскільки це можливо; вам просто потрібно завантажити фотографії вашої кімнати, і інтелектуальний алгоритм на сервері автоматично ідентифікує та пропонує зміни в інтер’єрі. У результаті ви можете заощадити значну кількість часу та зусиль замість того, щоб експериментувати з різними компонентами дизайну методом проб і помилок.

Оскільки під час написання цієї статті інструмент все ще перебуває на етапі бета-тестування, ви можете очікувати деяких відхилень у його пропозиціях щодо дизайну.

Коли ви вивчаєте дизайн інтер’єру, чому б не розглянути також безпеку цих інтер’єрів за допомогою найкращої системи домашньої безпеки для кращого захисту?

InteriorAI

Якщо простота та легкість у використанні є двома основними речами, які ви шукаєте, InteriorAI точно створено для вас!

Завдяки дуже чистому та складному користувальницькому інтерфейсу платформа дає змогу розпочати втілення ваших ідей у ​​реальність лише за кілька кроків. І ви можете створювати приголомшливі дизайни домашнього декору з надзвичайною легкістю, навіть якщо у вас немає глибоких технічних знань.

Все, що вам потрібно зробити, це увійти за допомогою ідентифікатора електронної пошти, і ви більш ніж готові до роботи! Додаток просить вас завантажити зображення вашого інтер’єру. Є кілька полів, які можна використовувати для введення основних деталей, таких як конкретна зона вашого будинку, різні режими, стилі та кількість візуалізацій тощо.

Базова версія допускає один рендер, цього достатньо, щоб отримати уявлення про платформу. Якщо вас цікавить більше ніж один рендер, ви також можете вибрати професійну версію. Вам потрібно буде увійти та підписатися, щоб дізнатися більше про платформу.

Dreamhouse AI

The Dreamhouse AI Платформа — це захоплююче доповнення до ринку нерухомості, яке показує, як штучний інтелект може змінити пошук нерухомості. Рекомендації щодо властивостей, створені штучним інтелектом, вражають тим, що вони враховують унікальні смаки, покращуючи взаємодію з користувачем завдяки простому інтерфейсу.

Привабливість платформи полягає в тому, наскільки добре вона може визначити загальні елементи, такі як відкриті конструкції підлоги. Інколи штучний інтелект може не розпізнавати тонкі налаштування, але це не применшує його загальної ефективності.

Команда підтримки клієнтів платформи зазвичай доступна, щоб допомогти споживачам, хоча регіональне покриття наразі здається досить обмеженим. Їхня оперативність свідчить про прагнення задовольнити користувачів.

Були деякі поодинокі випадки неточної інформації про майно, але їх, ймовірно, можна виправити шляхом постійного розвитку.

Spacely.AI

Spacely.ai це програма для дизайну інтер’єру на базі штучного інтелекту, яка пропонує користувачам ідеї для меблів та кольорової гами, щоб допомогти їм створити будинок своєї мрії. Інструмент має дві основні функції: реконструкція кімнат і додавання нових кімнат. Користувач може завантажити зображення своєї кімнати та вибрати стиль і тип кімнати для реставрації.

Щоб допомогти користувачеві більш ефективно візуалізувати та спланувати свій проект реставрації, додаток рекомендує меблі та колірні схеми, які доповнюють вибраний стиль. Користувач може ввести бажану концепцію дизайну інтер’єру, а також перелік меблів і колірну схему, які використовуватимуться підрядником під час проектування нового простору.

  12 порад технічної підтримки сім'ї на свята

Додаток пропонує персоналізовані пропозиції та рекомендації, які відповідають інтересам користувача, щоб спростити процес дизайну інтер’єру. Щоб надавати найбільш точні рекомендації, Spacely.ai використовує технологію штучного інтелекту для збору та аналізу інформації про вподобання та стиль користувача, а також поточні тенденції дизайну.

HomeDesignsAI

За допомогою веб-додатку HomeDesignsAI, ви можете перетворити та перепланувати кожен аспект свого будинку, включаючи інтер’єри, сади, патіо тощо. Особливість, яка виділяє HomeDesignsAI, полягає в тому, що він може створювати дизайни екстер’єру на додаток до зіркового вигляду дизайну інтер’єру.

Програмне забезпечення використовує штучний інтелект для створення свіжих концепцій дизайну кожні кілька секунд, надаючи різноманітні стилі дизайну, параметри, типи приміщень тощо, щоб допомогти вам у досягненні ваших цілей.

HomeDesignsAI спрощує процес проектування як для особистого, так і для професійного використання, заощаджуючи час і гроші, усуваючи потребу витрачати дні на пошуки натхнення або, у випадку професіоналів, працювати тижнями над створенням нових концепцій для клієнтів, яким вони можуть не сподобатися.

Fotor

Fotor має дивовижний набір програм, які використовують потужність штучного інтелекту, і дизайнер інтер’єру штучного інтелекту нічим не відрізняється. За допомогою штучного інтелекту ви можете легко оновити дизайн інтер’єру свого існуючого будинку відповідно до своїх смаків, не вдаючись до тривалих дискусій і не несучи надмірних витрат.

За допомогою інструменту дизайну інтер’єру Fotor зі штучним інтелектом ви можете легко візуалізувати свої концепції дизайну інтер’єру на основі планування інтер’єру та прийняти майбутнє дизайну кімнат. Просто сфотографуйте свій простір і його меблі, завантажте його в наш 3D-планувальник кімнат, і наш інструмент штучного інтелекту миттєво проаналізує його, щоб створити індивідуальний дизайн інтер’єру кімнати, який відповідає бажаній естетиці дизайну інтер’єру!

Для дизайну вашої порожньої кімнати Fotor надає вам передове програмне забезпечення для малювання зображень AI. Надаючи підказки щодо того, що ви хочете, у оброблених частинах, ви можете зробити так, щоб інструмент візуалізації AI значно покращив дизайн вашого будинку відповідно до вашого особистого смаку. Крім того, ви можете замінити небажані прикраси інтер’єру ідеями з власного дизайну інтер’єру за допомогою замінника AI.

Планувальник кімнат

Планувальник кімнат це ще одна захоплююча, багатофункціональна програма, яку можна використовувати для візуалізації, планування та створення всіх типів дизайну інтер’єру відповідно до ваших уподобань і вимог. Крім того, ви можете оцінити розміри свого простору, щоб краще зрозуміти відповідні меблі.

Ви можете легко обставити та прикрасити свій будинок або квартиру за допомогою програми, використовуючи для натхнення заздалегідь розроблені плани вітальні, спальні та ванної кімнати.

Щоб спроектувати та обставити свій дім так, як ви завжди уявляли, ви можете вибрати елементи інтер’єру з великого каталогу продукції та переглянути кінцевий результат у 3D віртуальній реальності. Найкраща частина полягає в тому, що простий інтерфейс користувача надзвичайно полегшує взаємодію з функціями Room Planner.

Remodeled.ai

У порівнянні зі звичайними методами проектування, Перероблений ШІ має багато переваг. Він надає персоналізовані поради щодо дизайну та широкий вибір тем і стилів дизайну, що економить час і гроші та дозволяє користувачам легко експериментувати з різними концепціями.

Щоб створити новий дизайн на основі обраних тем і стилів, Remodeled AI аналізує завантажені фотографії кімнат за допомогою передових алгоритмів AI. Він приймає розумні дизайнерські рішення, дотримуючись оригінальної структури, розумно визначаючи планування кімнати та наявні елементи.

Зручний інтерфейс, який пропонує Remodeled AI, робить процес проектування простим для власників будинків.

Дизайнер інтер’єру від ZMO.AI

ЗМО.АІ надає Interior AI Designer, інструмент дизайну інтер’єру на основі штучного інтелекту, який стверджує, що творчо та точно змінює простір. Інструмент пропонує можливість налаштовувати дизайни на основі індивідуальних смаків, одночасно дозволяючи користувачам швидко генерувати сотні концепцій дизайну інтер’єру для конкретної кімнати.

  8 найкращих бібліотек форм React для розробників [2023]

Дизайнер зі штучним інтелектом рекламує себе як рішення, яке вдесятеро заощаджує час і гроші, оскільки позбавляє від необхідності наймати дорогих дизайнерів інтер’єру або платити за дороге програмне забезпечення для дизайну.

Ви можете надіслати фотографію свого простору, вибрати тип приміщення, а потім вибрати потрібний стиль дизайну за допомогою простого триетапного процесу Interior AI Designer. Крім того, ви можете змінювати силу еталонного зображення, щоб змінити вплив еталонного зображення на кінцевий результат.

Потім програма надає готовий до використання план дизайну та миттєво перетворює кімнату. Загалом Interior AI Designer — це доступна та зручна програма, яка може спростити дизайн інтер’єру як для власників будинків, так і для майстрів своїми руками та власників малого бізнесу.

Фойр Нео

Foyr Neo — це не просто типовий дизайнер інтер’єру зі штучним інтелектом, а професійний інструмент для серйозних дизайнерів інтер’єру. Щоб допомогти вам витрачати більше часу на малювання та менше на возитися зі світлом і тінями, Фойр Нео поєднує прості інструменти проектування та розумне машинне навчання.

Користуватися Foyr Neo так само просто, як 1, 2, 3. Для початку завантажте план поверху або намалюйте його з нуля. Потім за допомогою перетягування заповніть кімнати предметами з понад 60 тисяч 3D-моделей. Штучний інтелект створить для вас чудові візуалізації 4K менш ніж за 10 хвилин; все, що вам потрібно зробити, це встановити знімок.

Вам не потрібно нічого завантажувати, оскільки Foyr Neo — це веб-додаток для дизайну інтер’єру, який працює на швидкості Інтернету, не перевантажуючи жорсткий диск, дозволяючи створювати привабливі проекти, залучати більше клієнтів і вигравати більше проектів.

REimagineHome

Якщо вам подобається проектувати красиві простори, ви будете раді дізнатися про це REimagineHome. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете перепланувати будь-яке приміщення відповідно до свого бачення. Програмне забезпечення може оцінювати архітектурні аспекти, визначати різні типи простору та розуміти вибрану естетику дизайну завдяки своїм потужним алгоритмам ШІ.

Швидкість reimaginehome.ai — ще одна функція, яку ви оціните. Ви можете швидко переглянути надихаючі дизайни, створені ШІ, лише кількома клацаннями. Це може заощадити значну кількість часу та зусиль у процесі редизайну, дозволяючи експериментувати з різними концепціями та швидко знаходити ідеальний дизайн для вашого простору.

Коротше кажучи, програма є потужним інструментом для розкриття творчих можливостей у дизайні дому та на відкритому повітрі завдяки можливостям на базі ШІ, персоналізованим функціям дизайну, швидкості та зручному інтерфейсу.

Який дизайн має бути?

Ці платформи є чудовими прикладами того, як штучний інтелект справді змінює те, як ви проектуєте свій інтер’єр!

Усі вони мають чудові функції, а також кілька недоліків! Але одне можна сказати точно: у вас не буде браку в варіантах, якщо ви захочете вивчити різні платформи, щоб збільшити свої зусилля в дизайні інтер’єру!

Незалежно від того, чи хочете ви візуалізувати новий дизайн, генерувати різні ідеї чи навіть співпрацювати з іншими, ці платформи зроблять речі цікавими та продуктивними, і це також, не турбуючись про ваш бюджет! Давайте скористаємося можливостями ШІ та переосмислимо концепцію дизайну інтер’єру, як ніколи раніше!

Далі розглянемо способи, за допомогою яких штучний інтелект може зробити вашу кухню розумною.