13 найкращих онлайн-записувачів веб-камер для всіх випадків використання

Categories:

Відео – це чудовий спосіб спілкуватися зі своїми близькими. Незалежно від вашого місцезнаходження ви можете спілкуватися у відеочаті з членами сім’ї чи друзями та відчувати зв’язок на більш глибокому рівні, ніж простий голосовий дзвінок.

Крім того, якщо ви початківець стример, який бажає створювати контент і завантажувати його на YouTube або в соціальні мережі, ви вже знаєте важливість відео. Відеовміст приваблює аудиторію більше, ніж будь-що інше.

І тут на допомогу приходять веб-камери? Однак мати лише веб-камеру недостатньо. Щоб записувати відео, вам потрібна хороша веб-камера. Тут ми перераховуємо найкращі онлайн-реєстратори веб-камер для всіх випадків використання. Тож долучайтеся, щоб дізнатися більше про них.

Що таке онлайн-рекордер веб-камери?

Онлайн-запис веб-камери – це програма, яка дає користувачам змогу записувати відео за допомогою веб-камер, підключених до їхніх комп’ютерів, і транслювати їх в Інтернеті. Ці програми ідеально підходять для потокового передавання, онлайн-навчання та інших цілей.

Навіщо вам взагалі потрібна веб-камера?

Хоча камера вашого ноутбука може записувати відео, веб-камери є більш ефективними в багатьох відношеннях. По-перше, на відміну від камери ноутбука, веб-камеру можна розмістити де завгодно.

Крім того, камери для ноутбуків досить прості. У них відсутні додаткові функції, якими володіють веб-камери, як-от автофокус, світлочутливість, масштабування тощо. Так, деякі камери ноутбуків справді мають функції масштабування. Але давайте будемо чесними; їхні можливості масштабування мають обмеження.

Крім того, веб-камери зазвичай пропонують кращу якість відео порівняно з камерами ноутбуків. Таким чином, якщо ви хочете, щоб ваші записані відео виглядали більш професійно та приголомшливо, вам потрібно придбати веб-камеру.

Переваги використання веб-камери

Давайте тепер розглянемо деякі дивовижні переваги використання веб-камери:

  • Веб-камери дозволяють працювати віддалено. Люди, які працюють з дому, іноді можуть відчувати себе ізольованими від своїх колег. Однак за допомогою веб-камер вони можуть проводити відеоконференції та бути на одній сторінці зі своїми колегами.
  • За допомогою веб-камери ви можете залишатися на зв’язку з близькими, навіть коли ви далеко. У порівнянні зі звичайним телефонним дзвінком, відеодзвінок здається набагато більш особистим. Бачити вирази обличчя коханої людини в режимі реального часу – це чудовий досвід.
  • Окрім потокового передавання чи відеодзвінків, веб-камери також ідеально підходять для домашнього запису, наприклад запису події чи чогось іншого. Крім того, вони також можуть виконувати роль камер безпеки для відеоспостереження.
  • Ви також можете використовувати веб-камери для онлайн- або дистанційного навчання. Веб-камери можуть робити все: від лекції до проведення групового тренінгу.
  Як використовувати опцію подальших дій у Outlook

Зараз ми повідомимо вам про найкращі варіанти онлайн-рекордера веб-камери. Нижче наведено ці варіанти:

VEED

Безкоштовний онлайн-рекордер веб-камери VEED дозволяє завантажувати відеоканали за допомогою веб-камери без встановлення будь-якої програми. Його функція «Коментар і перегляд» полегшує співпрацю з вашими товаришами по команді та досягає найкращих результатів.

До вашої інформації, ви можете вибрати, чи хочете ви записувати відео за допомогою веб-камери, або екрана, або обох одночасно. Він також оснащений інструментом зміни розміру відео, який дозволяє вибрати ідеальне співвідношення для платформи, на яку ви збираєтеся завантажити своє відео (наприклад, 9:16 для Instagram, 16:9 для YouTube тощо).

Cam Recorder

Використовуючи Cam Recorder, ви можете безкоштовно записувати відео через веб-камеру та ділитися ними безпосередньо на YouTube. Якщо ви не хочете відразу завантажувати його на YouTube, ви можете натомість зберегти його локально на своєму пристрої.

Cam Recorder повною мірою використовує вбудовані можливості запису вашого веб-браузера. Він також піклується про вашу конфіденційність. Він не поширюватиме ваші записи, якщо ви не дасте на це згоди.

Clipchamp

Clipchamp — це онлайн-рекордер веб-камери, який дозволяє користувачам записувати відео, не виходячи з браузера. Окрім запису відео з необмеженою кількістю повторних зйомок, ви також можете регулювати кольори, додавати фільтри, використовувати зелені екрани тощо, щоб покращити свій відеовміст.

Цікаво, що ви навіть можете легко позбутися помилок у відео за допомогою інструмента обрізки. Clipchamp дозволяє користувачам змінювати розмір своїх відео відповідно до будь-якої платформи та ділитися ними без проблем.

Наразі Clipchamp має безкоштовний план для початківців із обмеженими можливостями. Щоб отримати більше можливостей, існує платний план, який починається від 11,99 доларів США на місяць.

Speakflow

Speakflow — чудовий спосіб швидко записати відео та поділитися ним в Інтернеті. Крім простого запису та обміну, Speakflow також може служити телесуфлером. Крім того, його можна поєднати з фізичним телесуфлером, щоб подвоїти його ефективність.

Speakflow ніколи не ділиться вашими відео без вашого дозволу, навіть на своїх серверах. Він зберігає весь записаний матеріал на вашому комп’ютері. Speakflow також дозволяє користувачам запрошувати членів своєї команди та співпрацювати.

Хоча реєстратор веб-камери Speakflow можна використовувати безкоштовно, його функції обмежені. Щоб розблокувати більше корисних функцій, користувачі можуть придбати преміум-плани від 10 доларів США на місяць.

Захоплення екрану

Безкоштовний онлайн-рекордер із веб-камери Screen Capture дозволяє знімати відео на комп’ютері. Він підтримує всі основні браузери і не потребує встановлення.

Процес запису є приватним і безпечним. Крім того, це дозволяє експортувати записані відео у форматі HD. Окрім веб-камери, диктофон дозволяє записувати екран і аудіо з такими розширеними функціями, як показ натискань клавіш, малювання на відео тощо. І найприємніше те, що він не має часових обмежень.

  7 найкращих інструментів для конструктора тестів, щоб більше залучити вашу аудиторію

Панопто Експрес

Panopto Express — це простий онлайн-екран і відеореєстратор. Він дозволяє знімати екран або записувати відео за допомогою веб-камери без встановлення, створення облікового запису чи кредитної картки.

Panopto Express також має можливість завантажувати ваші презентації, лекції, навчальні посібники тощо на YouTube або Google Classroom.

Наразі Panopto Express має безкоштовний план із обмеженими можливостями. Для додаткових функцій пропонується ціна професійного плану від 14,99 доларів США на місяць.

Flixier

Flixier — це простий спосіб записувати вашу веб-камеру та екран разом зі звуком. Цей веб-інструмент дозволяє вирізати, обрізати та змінювати розмір відео.

Це також дозволяє додавати текст, зображення, фігури, музичну фонову музыку тощо до ваших відео, щоб вивести їх на новий рівень. У Flixier також є параметри для фільтрів, зміни рівнів яскравості/різкості/жвавості тощо. І все це безкоштовно.

Тест веб-камери

Рекордер веб-камери Webcam Test ідеально підходить для безкоштовного запису відео та аудіо безпосередньо з вашого браузера. Після запису ви можете зберегти або скасувати запис.

Веб-інструмент підтримує всі камери, підключені до вашого пристрою, за умови, що він має сучасний браузер. Окрім захоплення відео та аудіо, він пропонує кілька інших корисних функцій, як-от фоновий запис, ручне визначення бітрейту відео/аудіо, запис відео зі звуком/без звуку тощо.

Media.io

Безкоштовний записувач веб-камери Media.io дозволяє записувати високоякісні відео зі звуком одним клацанням миші. Має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Таким чином, навіть люди з меншими технічними знаннями можуть використовувати інструмент.

Media.io ідеально підходить для створення цікавих скрінкастів і поширення їх на різних платформах. Окрім базового запису відео, він пропонує функції обрізання, розділення, додавання тексту та музичної музики для налаштування відео відповідно до ваших потреб. Використовуючи вдосконалене шифрування SSL, Media.io гарантує, що ваша конфіденційність ніколи не буде порушена.

Капвінг

Від створення демонстрацій продуктів до створення практичних вказівок до проведення лекцій онлайн – веб-камера Kapwing робить усе легко. Цей веб-інструмент дозволяє користувачам записувати відео за допомогою веб-камери та ділитися ними в Інтернеті.

Крім того, він має багато зручних функцій, таких як субтитри, спільне редагування, видалення шуму, видалення фону, зміна розміру, тример, запасні ресурси, шаблони, необмежена кількість сигналів тощо.

Хоча це може здатися абсурдним, Kapwing пропонує всі ці функції професійного рівня безкоштовно. Так, веб-камера Kapwing може використовуватися безкоштовно. Для вашої інформації, Kapwing — це хмарний інструмент. Тож ви можете отримати доступ до своїх відео та розпочати редагування незалежно від того, де ви знаходитесь.

Тип Студія

Онлайн-веб-камера та записувач екрана Type Studio — це швидкий та ефективний спосіб записувати відео зі звуком за допомогою веб-камери.

Він також містить такі функції редагування відео, як обрізання, вирізання, стиль тощо. Type Studio дозволяє користувачам швидко ділитися своїм відеовмістом з ким завгодно, надіславши посилання. Крім того, ви можете вибрати різні співвідношення для зміни розміру та призначення записів веб-камери.

  Як додати примітку до файлу ескізу

Незалежно від того, що ви прагнете робити, будь то онлайн-навчання в групах, співпраця з вашою командою, трансляція ігрових відео чи щось інше, Type Studio може стати вашим універсальним рішенням для запису веб-камерою.

Зараз у Type Studio є безкоштовний план і кілька платних планів, починаючи від 12 доларів США на місяць.

Vmaker

Безкоштовний записувач веб-камери Vmaker — це простий спосіб записувати, редагувати та завантажувати відеозаписи веб-камери на різні платформи. Vmaker пропонує безліч унікальних фільтрів, рамок, віртуальних фонів тощо, щоб збагатити ваше відео. Записи якісні, чіткі, чіткі.

Окрім запису з веб-камери, він також дозволяє знімати екран ПК/ноутбука. Усі записи веб-камери та екрана зберігаються у вашій приватній хмарі, тобто ніхто, крім вас, не має до них доступу. А оскільки всі ваші відео в одному місці, вам не доведеться шукати свої відео.

Webcamera.io

Webcamera.io від 123apps — це безкоштовний онлайн-додаток, який дозволяє користувачам легко записувати відео за допомогою веб-камери прямо з браузера. Веб-камера та стабільне підключення до Інтернету – це все, що необхідно для якісного запису веб-камерою.

123apps ніколи не передає ваші особисті дані третім особам. Отже, усі ваші записи захищені, і лише ви маєте доступ до записаних відео. Webcamera.io дозволяє вільно вибирати параметри запису відео, наприклад якість відео, увімкнути або вимкнути дзеркальний режим, вибрати повноекранний режим тощо.

Крім того, ви можете налаштувати гучність записаного відео або зменшити ефект луни, якщо він є. Окрім коротких відео, Video Recorder також може записувати довгі відео.
Після завершення запису ви можете зберегти його на комп’ютері, у Dropbox чи Drive.

Заключні слова

Як бачите, якщо ви хочете записувати та ділитися своїми відео на таких онлайн-платформах, як Facebook, Instagram, YouTube тощо, веб-камера може стати вашим найкращим союзником. Тут ми згадуємо найкращі онлайн-реєстратори веб-камер для всіх випадків використання. Скористайтеся ними сьогодні, щоб розкрити свою A-гру. Все найкраще!

Далі перегляньте найкращі програми для веб-камери, щоб покращити роботу з веб-камерою.