13 найкращих нотних програм для написання музики по-своєму

Categories:

Незалежно від того, чи є ви професійним музикантом чи студентом музичного мистецтва, програмне забезпечення для нотування пропонує вам більше можливостей, ніж будь-коли.

Раніше люди потребували ручки та паперу для створення нот. Тепер настав час використати доступні технології, щоб заощадити час і зусилля під час створення захоплюючих треків і мелодій.

Ви можете використовувати програму нотного запису, щоб зафіксувати свої музичні ідеї в цифровому форматі. Вони також дозволяють налаштовувати ноти відповідно до вашого вибору та слухати відтворення.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися про переваги нотного програмного забезпечення та найкращі інструменти, які можна використовувати для створення нот.

Що таке програмне забезпечення для нотного запису?

Програмне забезпечення для нотування дозволяє легко писати ноти та партитури. Ці програми також дозволяють переглядати, редагувати, змінювати порядок, друкувати та відтворювати високоякісні нотні записи.

Ці програми можна завантажити на свій комп’ютер або смартфон, а деякі доступні онлайн. Інструменти, доступні на ринку, мають різні функції. Ви можете вводити звуки за допомогою клавіатури пристрою або інструментів MIDI, залежно від можливостей програмного забезпечення.

Важливість нотного програмного забезпечення

 • Це звільняє вас від тривалого завдання гравірування музики своїми руками.
 • Окрім створення нотних записів, ви можете використовувати ці програми для миттєвого відтворення нот.
 • Програмне забезпечення дозволяє онлайн-співпрацю з міжнародною командою.
 • Ці інструменти дозволяють незалежним музикантам грати партитуру за допомогою багатьох інструментів.
 • Маючи музичні ноти в цифровому форматі, ви можете легко ділитися ними з іншими.

Як працює інструмент нотного запису

Традиційна музична композиція, яка використовується для участі кількох музикантів, які грають музичну партитуру, яку ви створили. Весь процес оцифровується за допомогою програм нотного запису. Тут музиканти можуть гравірувати музику вручну за допомогою пальців або стилуса.

Вони також можуть імпортувати мелодію, зіграну на MIDI-інструменті, щоб перетворити її на цифрову ноту. Використовуючи елементи бібліотеки, програма також може відтворювати партитури в реальному житті. Потім композитори можуть вносити необхідні зміни в ноти на інструменті та грати їх знову, доки не досягнуть того, що вони собі уявляли.

Особливості, на які варто звернути увагу в найкращому програмному забезпеченні нотного запису

 • Вам може знадобитися використовувати інструмент для створення та редагування музики будь-якого жанру. Отже, ваша програма нотного запису має бути досить універсальною, щоб відповідати різним музичним стилям.
 • Програмне забезпечення для написання музики має дозволяти вам легко та швидко вводити ноти. Повинні бути адаптивні інструменти введення для аудіо та слухового відгуку.
 • Розпізнавання рукописного тексту та підтримка стилуса також необхідні в таких програмах, якщо ви використовуєте їх для введення музики.
 • Програмне забезпечення також має пропонувати вам функції редагування музичних нот за допомогою інструментів розширеного рівня.
 • Він також має підтримувати кілька форматів вихідних файлів, таких як MP3 і MIDI.
 • Програми нотного запису також повинні створювати ноти, форматуючи ваші ноти та тексти пісень.
 • Програма має бути здатною ділитися нотатками та друкувати їх у форматі, який можна налаштувати.
  Complete For Gmail пропонує слова під час написання електронного листа [Chrome]

А тепер подивіться на кілька надійних інструментів, які можна використовувати на настільному комп’ютері та мобільному пристрої для нотного запису.

MuseScore

MuseScore — одна з найпопулярніших програм для нотування музики для музикантів. Ви можете завантажити цю програму на свій комп’ютер Windows і створювати в ній нотатки. Ця програма з відкритим кодом не має жодних обмежень.

Цей потужний професійний інструмент простий у використанні, і ви можете вводити дані за допомогою MIDI-клавіатури. Тут ви можете писати музику для гітари, фортепіано, джазу, хору, оркестру, маршу тощо. Він також підтримує засоби імпорту та експорту з іншими програмами, що використовують MusicXML, MIDI тощо.

Мусінк

Змініть спосіб написання музики з Мусінком. Тепер створюйте красиві ноти з неймовірною швидкістю за допомогою цього інструменту для створення музики. Тут ви можете складати партитури, зошити та файли MIDI з меншими зусиллями.

Ви можете безперешкодно відтворювати партитуру на будь-якому MIDI-пристрої, щоб перевірити, як вона звучить. Також можна вводити ноти в цю програму за допомогою MIDI-клавіатури. Він також пропонує кілька шаблонів для перетворення ваших нотаток у настроювані файли PDF.

ScoreCloud Studio

ScoreCloud Studio — це інтелектуальне програмне забезпечення для нотного запису, яке може перетворити ваші пісні на ноти за кілька простих кроків. Пісні можна було ввести як аудіофайл або через пристрій MIDI. Пізніше ви зможете легко відредагувати бали та розташувати їх на свій розсуд.

Це програмне забезпечення доступне для завантаження на Windows і Mac. Цей інструмент не тільки підтримує кілька вихідних форматів, але й дозволяє синхронізувати між пристроями. Крім того, ви можете друкувати та ділитися своїми нотаціями.

Імпровізор

Impro-Visor — це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом для Windows, Mac і Linux. Ця програма нотного запису допомагає джазовим музикантам складати музику та слухати її, щоб знайти області, які потребують імпровізації.

За допомогою цього інструменту ви можете краще зрозуміти побудову соло та налаштувати зміни акордів. Impro-Visor також може функціонувати як пристрій для відтворення, оскільки він може автоматично генерувати акомпанемент ритм-секції з акордів.

  Розуміння відповідності SOC 1 проти SOC 2 проти SOC 3

ЛіліПонд

Якщо ви хочете створювати ноти найвищої якості, LilyPond має стати вашим вибором. Ця безкоштовна програма для музичного гравіювання передає естетику традиційних нот у роздруківки.

Він черпає натхнення з найкращої музики, вигравіруваної вручну, для створення стилю, шрифту та алгоритмів для створення сильного, збалансованого та елегантного на вигляд виходу. Він також пропонує контроль версій, щоб ви могли мати повну картину історії розвитку ваших результатів.

Сібеліус

Sibelius працює над розширенням можливостей творчих композиторів, надаючи найпростіший спосіб створювати та ділитися музикою. Він навіть поставляється з програмою для мобільних пристроїв iOS, тож ви можете без проблем працювати та синхронізуватися на комп’ютері, iPad та iPhone.

Безкоштовний інструмент дозволяє складати прості оцінки, тоді як платні плани пропонують вам низку розширених і надійних функцій. Він дозволяє створювати текст за допомогою дотику, жестів і Apple Pencil.

Доріко

Dorico — популярне програмне забезпечення для нотування музики для Windows, macOS та iPad. У цій програмі ви можете складати музику та писати ноти. Крім того, він автоматично генерує друковані результати.

Він постачається з різними інструментами у стилі секвенсора, які можна використовувати для редагування відтворення музики без шкоди для краси партитури. Хоча це програмне забезпечення достатньо потужне, щоб задовольнити вимоги професійних музикантів, навіть учні можуть легко орієнтуватися в його простому інтерфейсі.

Фінал

Ви шукаєте інструмент нотного запису, який може допомогти вам захопити вашу уяву? Використовуйте Finale, інструмент, який дозволяє писати музику, гравірувати красиву партитуру та отримувати найкращий результат.

Тут ви отримуєте свободу того, що ви створюєте і як ви створюєте. Після того, як ви введете свою музику на ньому, ви можете змінювати тональності, переміщати такти та редагувати її на свій розсуд. Його ексклюзивна функція Human Playback дозволяє відтворювати музику з декількома нюансами.

Плоский

Flat — це програмне забезпечення для нотування, яке підходить для спільної роботи. Як новачки, так і професіонали можуть використовувати цей інструмент для написання музики онлайн. Ви також можете використовувати цей онлайн-інструмент в автономному режимі, оскільки цей інструмент автоматично синхронізує ваше офлайн-завдання, коли доступне підключення до Інтернету.

Кілька музикантів можуть відкривати партитуру та редагувати її в реальному часі. Ця програма також пропонує студійно записані інструменти для реалістичного звучання. Він також записує повну історію редагування. Тому ви можете перейти до будь-якої версії, коли це буде потрібно.

FORTE 12 Головна

FORTE 12 Home — це програмне забезпечення для Windows, яке можна завантажити для студентів і ентузіастів музики. Він пропонує вам усі функції, які можна знайти в складному інструменті нотації.

  12 способів встановлення безпечного з’єднання в Chrome

Він підтримує живий запис MIDI, тому вам не потрібно сканувати ноти для редагування та відтворення в цій програмі. Ви також можете імпортувати XML-файли в цей інструмент і експортувати музичні файли у форматах MP3 і WAV.

Apple Logic Pro

Що стосується макетів або майстер-записів, Logic Pro став надійним додатком для музичних нот для професійних музикантів. Цей редактор партитур дозволяє створювати, переглядати та редагувати нотний запис у доріжках програмного інструменту.

Тут ви можете грати на будь-якому MIDI-інструменті, а це програмне забезпечення перетворить його на ідеально читабельні нотні записи. Ви можете додавати нотатки, слова пісень і текст, щоб покращити оцінку.

MusicJOT

MusicJOT — це спеціальна програма для створення нот для iPad, якою можна користуватися пальцем або стилусом. Він також підтримує введення вибору палітри.

Його технологія розпізнавання рукописного тексту миттєво розпізнає ваш почерк і готує їх до відтворення та редагування музики. Під час відтворення аудіо ви можете контролювати його темп, гучність, зациклення та повтори. Крім того, інструмент дозволяє переглядати шари, режими та статистику.

StaffPad

StaffPad допоможе вам створювати чудову музику на пристроях Windows із сенсорною підтримкою та iPad. Створений спеціально для композиторів, він дозволяє вам від руки писати нотні записи та редагувати їх, щоб вивести композицію на новий рівень.

Ви також можете записувати та імпортувати аудіо за допомогою цього інструменту та слухати відтворення музики з реалістичними звуками за допомогою основної бібліотеки, яка містить понад 55 інструментів.

Примітка автора про найкраще програмне забезпечення для нотування музики

Усі ці програми мають багато функцій, але їх потрібно фільтрувати відповідно до ваших вимог.

 • Щоб отримати безкоштовні програми, виберіть Musink, ScoreCloud, MuseScore, LilyPond і Impro-Visor.
 • Для спільної композиції виберіть Flat.
 • Для iPad використовуйте Sibelius, Dorico, MusicJOT, Logic Pro – Apple і StaffPad.

Висновок

Композитори та музиканти мають численні переваги програмного забезпечення для нотування. Ці програми дозволяють оцифрувати ручний процес створення партитури.

Окрім обговорення основних особливостей хорошої програми, ми також перерахували найкращі інструменти для нотного запису.

Ви також можете ознайомитися з найкращими програмами для розпізнавання музики.