techukraine.net techukraine.net 13 найкращих маркетингових помічників ШІ для кращої ефективності та рентабельності інвестицій

13 найкращих маркетингових помічників ШІ для кращої ефективності та рентабельності інвестицій

Categories:

Якщо ви належите до команди маркетингу та шукаєте, як повною мірою використати потужність штучного інтелекту у своїй професії, помічники з маркетингу штучного інтелекту вам допоможуть.

Ці рішення не схожі на інше маркетингове програмне забезпечення, яке використовує технологію штучного інтелекту для виконання обмеженої кількості завдань, наприклад створення тексту реклами для соціальних мереж або генерування зображення з тексту.

Натомість ви можете поговорити з цими розумними помічниками, і вони зможуть відповісти на ваші запитання. Наприклад, ви можете поговорити про мету свого проекту та попросити його поділитися індивідуальною маркетинговою стратегією.

У цій статті ми розповімо про досвідчених маркетингових помічників штучного інтелекту, яких компанії та агентства можуть використовувати для своїх маркетингових цілей.

Помічники з маркетингу та їхні потреби

Інструмент помічника в маркетингу відноситься до програми, яка може допомогти фахівцям з маркетингу підвищити ефективність за рахунок оптимізації та автоматизації завдань. Деякі з поширених завдань, які можуть виконувати ці інструменти, це копірайтинг електронної пошти, написання контенту, створення зображень, керування соціальними медіа, SEO та аналіз ефективності кампанії.

Якщо маркетингові команди зможуть включити правильного маркетингового помічника у свій робочий процес, це безперечно підвищить їх продуктивність. Звільняючи їх від повсякденних завдань, вони дозволяють людям стати більш творчими.

Переваги використання асистента з маркетингу

 • Економте свій дорогоцінний час і гроші
 • Пропонуйте персоналізований досвід клієнтам або клієнтам
 • Автоматизуйте завдання для підвищення продуктивності маркетингових проектів
 • Допомагає вам приймати кращі бізнес-рішення на основі даних
 • Забезпечте плавну комунікацію між клієнтом і маркетологом
 • Охопіть ширшу аудиторію за допомогою багатоканального маркетингу
 • Станьте послідовними в усіх каналах брендингу

Як помічники з маркетингу на основі ШІ допомагають бізнесу

 • Використовуючи маркетингових помічників на основі штучного інтелекту, ви можете автоматизувати повторювані маркетингові завдання та зосередитися на більш стратегічних аспектах.
 • Інструменти також можуть створювати плани маркетингових кампаній, коли ви поділитеся своїми цілями.
 • Ці помічники можуть надати інформацію про поведінку клієнтів, уподобання та тенденції, аналізуючи великий обсяг даних.
 • Ці рішення також здатні виконувати прогнозний аналіз і аналіз конкурентів.
 • Вони можуть визначити потенційних потенційних клієнтів перед тим, як їх сегментувати та підтримувати.
 • Підприємства можуть створювати різні типи контенту та публікації в соціальних мережах за допомогою цих помічників.

Тепер ми досліджуємо найкращих помічників із маркетингу штучного інтелекту, які ви можете вибрати

Маркетингові блоки

Маркетингові блоки пропонує вам майбутнє маркетингу за допомогою свого помічника з маркетингу зі штучним інтелектом на ім’я Ітан. Незалежно від вашої бізнес-ніші чи галузі, Ітан може створити маркетингові активи за кілька хвилин.

  Як знайти нахил у Google Таблицях

Оскільки ці ресурси мають високу якість і схожі на людину, робота з ними буде схожа на співпрацю з експертами-маркетологами.

Ви можете використовувати цей помічник для створення повних цільових сторінок, дизайну банерів, рекламних відео, відеороликів, професійних логотипів, візитних карток, слоганів, електронних книг, бізнес-планів, сценаріїв озвучення, статей тощо.

Іди, Чарлі

Увімкнено Іди, Чарлі, ви отримаєте Чарлі — помічника з маркетингу штучного інтелекту, який може генерувати типи готового до публікації вмісту для вашого бренду. Після того, як ви навчите Чарлі голосу свого бренду, продуктам і цілям, ви можете попросити Чарлі створити вміст із понад 60 типів.

Його майстер блогу дозволяє швидко створювати дописи блогу. Ця платформа також ідеально підходить для створення підписів і реклами для Facebook, Instagram або Linkedin. Ви також можете попросити Чарлі створити холодні електронні листи, інформаційні бюлетені, описи продуктів, зображення, ілюстрації, копію веб-сайту та перепрофільований вміст.

Contlo

Contlo пропонує особистого помічника з маркетингу під назвою AI Marketer, щоб миттєво отримувати короткі дані. Ви можете використовувати різні підказки, щоб отримати поглиблену маркетингову аналітику автоматизації, зростання бізнесу, ефективність кампанії на певному каналі, звіти про ефективність сегментів і дані про доходи.

Він не лише пропонує персоналізоване вирішення всіх ваших запитів, але й надає індивідуальні пропозиції для ваших маркетингових кампаній. Для електронних листів він може генерувати тему, заголовок, тіло електронного листа та CTA. Ви також можете створювати текстові копії для маркетингових SMS.

Кеніт

З маркетинговим асистентом AI з Кеніт, компанії можуть досягти швидкого зростання рентабельності інвестицій і забезпечити індивідуальне залучення клієнтів. Окрім автоматичного захоплення потенційних клієнтів із таких каналів, як веб-сайти, електронна пошта, соціальні мережі та чат, він також може ефективно сегментувати їх на основі інтересів і поведінки.

Використовуючи ML і розмовний штучний інтелект, помічник оцінює потенційні клієнти для встановлення пріоритетів. Це також допоможе вам керувати багатоканальними кампаніями, природним чином взаємодіяти з клієнтами через канали та збирати статистичні дані про вподобання клієнтів.

Попутний вітер

Маркетингові команди можуть перестати напружуватися щодо того, щоб починати щось з нуля, коли вони це зробили Попутний вітер. Цей помічник зі штучним інтелектом допомагає компаніям розробляти персоналізовані плани для електронного маркетингу та соціальних платформ відповідно до галузі та доступного часу.

Завдяки створенню легкого для дотримання плану, який включає перевірені найкращі практики та надсилання нагадувань, ви зможете залишатися організованими. Ви також можете запропонувати йому створити для вас маркетингові копії або створити зображення для публікацій у соціальних мережах. Він навіть включає шрифт, колір і логотип вашого бренду в дизайни, які створює для вас.

  Що таке Microsoft – WPD

ChatSpot

Підприємства обирають маркетингового помічника на основі AI ChatSpot отримати підтримку в зростанні. Він поєднує ChatGPT з кількома джерелами даних, включаючи HubSpot CRM, щоб надати вам унікальну інформацію. Ви можете поділитися своїми цілями, щоб повідомити про свій стиль. Як наслідок, це покращить ваш робочий процес завдяки персоналізованій взаємодії.

Його шаблони пошуку потенційних клієнтів допоможуть вам знайти ключові можливості охоплення. Цей помічник також може створювати різноманітний контент, як-от дописи в блогах, дописи в соціальних мережах і зображення, створені штучним інтелектом. Крім того, він може надати детальну інформацію про компанію, виявити ключові слова та поділитися стратегіями конкурентів.

Brandgorithm

Якщо ви хочете отримати конкурентну перевагу над конкурентами, вам слід піти Brandgorithm. Це найкращий маркетинговий помічник ШІ, яким може скористатися будь-яка компанія чи окрема особа. За допомогою цього помічника достатньо одного кліка, щоб створити ідеальне маркетингове повідомлення для будь-якого каналу.

Ви також можете використовувати цю платформу для створення ефективної маркетингової копії, яка резонуватиме з вашою цільовою аудиторією. Також корисно підтримувати узгодженість каналів і створювати вміст для соціальних мереж і цільових сторінок.

Таскаде А.І

Таскаде А.І це помічник, якого ви можете використовувати для маркетингових кампаній тощо. Це не інша платформа для створення копій і зображень. Ви можете використовувати його, щоб керувати завданнями та проектами, редагувати документи, створювати інтелектуальні карти та спілкуватися з ним, щоб отримати відповіді на будь-який запит.

Цей помічник ШІ завжди доступний для мозкового штурму та координації завдань. Щоразу, коли ви перебуваєте в середині проекту і потребуєте будь-якої допомоги, він може допомогти вам із завданнями, документами та багатьма іншими речами.

AIassistify

Ви шукаєте помічника зі штучним інтелектом, який допоможе вам генерувати бізнес-ідеї або швидко відповість на запити ваших клієнтів? Виберіть AIassistify автоматично створювати понад 30 типів вмісту. Незалежно від того, чи йдеться про написання блогів, копій електронних листів, публікацій у соціальних мережах чи копій електронних листів, цей помічник AI дозволяє робити це більш ніж у 10 разів швидше.

Він може допомогти вам, створюючи високоякісний і персоналізований вміст для цільових сторінок, відповідей електронною поштою, відповідей на запити клієнтів, копій оголошень, публікацій LinkedIn, коментарів, хештегів, тем, кластерів, планів маркетингових кампаній тощо. Він також підтримує інтеграцію HubSpot, яка дозволяє використовувати OpenAI в HubSpot CRM.

Співрозклад

Мія є асистентом маркетингової розвідки на основі штучного інтелекту Співрозклад який допоможе вам оновити ваші маркетингові робочі процеси. Ви можете спілкуватися з Мією, щоб отримати нові ідеї для проектів і дозволити їй придумати нові ракурси. Цей помічник також буде корисний під час письменницького блоку, створюючи першу чернетку статті на будь-яку тему.

  Як додати друзів у WeChat

Ви також можете заархівувати чати щодо проекту з усією командою, щоб вони могли приєднатися до розмови або переглянути стару розмову. Найкраще в Mia те, що він поєднує штучний інтелект із творчими здібностями людини для швидкої доставки високоякісного контенту.

Якось

Якось Помічник зі штучним інтелектом економить ваш час і гроші та не потребує навчання. Як агентства, так і компанії можуть використовувати це для підвищення рівня конверсії та рентабельності інвестицій. Ви можете попросити його написати для вас статті та публікації в соціальних мережах (Facebook, LinkedIn, Instagram тощо), і він зробить це за лічені хвилини.

Крім того, ви можете доручити цьому помічнику написати власні шаблони для ваших потреб. Описи оголошень Google, основний текст оголошень у Facebook та мініатюри соціальних мереж – це інші речі, які ви можете створити за допомогою підказки.

Kore.ai

Якщо ви хочете отримати більше кваліфікованих маркетингових потенційних клієнтів, ви можете скористатися інтелектуальними віртуальними помічниками компанії Kore.ai. Якщо ви включите це у свою маркетингову стратегію, це збільшить кількість конверсій і покращить взаємодію з клієнтами.

Віртуальні помічники штучного інтелекту цієї платформи можуть використовувати інформацію з ваших веб-сайтів і минулі взаємодії з клієнтами, щоб пропонувати користувачам персоналізований досвід. Вони також можуть бути використані для підрахунку потенційних клієнтів, підтримки потенційних клієнтів, моніторингу згадок про бренд, аналізу клієнтської інформації та охоплення соціальних мереж.

Робочий процес GrowthHackers

Макс — помічник із маркетингу ШІ Робочий процес GrowthHackers. Він здатний надати корисну інформацію, аналізуючи дані вашої компанії. Макс заздалегідь рекомендує вам додати будь-який конкретний канал у свій маркетинговий план, який може принести вам користь.

Цей помічник може надати інформативну інформацію про ефективність аудиторії, аналіз атрибуції, методи оптимізації та багато іншого. Він також виконує аналіз сегментів на основі цілей вашого бізнесу чи проекту. Найкраще те, що він зосереджений на сферах, які сприятимуть конверсіям і підвищать залучення клієнтів.

Підведенню

Сучасним командам маркетингу доводиться вирішувати низку завдань. Маркетингові помічники штучного інтелекту можуть відігравати ефективну роль в автоматизації їхніх завдань і надаючи їм ідеї та ресурси.

Тут ми згадали кілька найкращих помічників штучного інтелекту, яких ви можете вибрати для своєї компанії відповідно до ваших вимог і набору функцій, які вони пропонують. Якщо ви хочете використовувати технологію ШІ для відділу продажів, перегляньте цей список інструментів продажів ШІ.