13 найкращих криптовалютних платформ і бірж у 2022 році

Categories:

Ви ентузіаст криптовалюти? Або ви з нетерпінням чекаєте початку своєї криптовалютної інвестиційної подорожі? Тоді це ваш щасливий день, тому що ми розглянемо найкращі платформи для криптовалют.

Поки що кількість криптовалютних платформ, які заполонили ринок, величезна. Тому пошук платформи, яка найкраще підходить для вас, може бути нервовим досвідом. Щоб погодитися на криптовалютну платформу, вам потрібно бути добре поінформованим.

Торгівля та інвестування в криптовалюту є очевидним ризиком. Але, працюючи з найкращими платформами, ви можете значно зменшити ризик. Тож перш ніж зануритися безпосередньо, не поспішайте дізнатися більше про криптоплатформу.

Перш ніж перейти до найкращих криптовалютних платформ, давайте спершу розглянемо фактори, які використовуються для оцінки цих платформ.

Критерії оцінювання

1. Підтримуються криптовалюти

Ви шукаєте платформу з різноманітною криптовалютою для інвестування та торгівлі? Тоді вам потрібно знати криптовалюти, які надає платформа: ефір, біткойн, доджкойн, ріпл або лайткойн.

Чим більше криптовалют, тим більш диверсифікованим буде ваш портфель. І не лише для цифрової валюти, але й для фіатної валюти та інших фінансових активів.

2. Обов’язкові збори

Як і банк, криптоплатформи часто заробляють на обмінних курсах. Тож очікуйте сплати певних комісій, щоб зберегти свої інвестиції чи торгівлю. Ці комісії включають комісію за неактивність, зняття коштів, депозити та навіть комісію за торгівлю CFD. Крім того, деякі платформи стягують комісію за будь-яку транзакцію, здійснену на платформі.

3. Заходи безпеки

Криптовалютна платформа не може бути найкращою без дотримання важливих заходів безпеки. Заходи безпеки, як-от конфіденційність даних і безпека коштів. Чудові платформи та біржі криптовалют добре відомі своїми надійними заходами безпеки.

Ці платформи усвідомлюють повну незахищеність зловмисників. І тому працюють понаднормово, щоб не допустити будь-яких нападів і крадіжок.

4. Підтримка клієнтів

Звичайно, ми не можемо говорити про найкращі криптоплатформи, не ознайомившись із їхньою підтримкою клієнтів. Найкращі платформи мають найкращу підтримку клієнтів, яка надає виняткові послуги своїм користувачам. Ці послуги підтримки можуть бути транзакційними, технічними або навіть загальними проблемами криптовалюти. Більшість розглянутих нами платформ надають вам електронну пошту або навіть чат-бота для підтримки клієнтів.

5. Способи виведення та депозиту

Платформи повинні надавати найбільш доступні методи транзакцій для транзакцій. У наш час банківські перекази та дебетові/кредитні картки поступово застарівають. Тому більшість криптоплатформ використовують цифрові методи транзакцій. Платформи, розглянуті нижче, дозволяють використовувати популярні методи цифрових транзакцій. Такі методи транзакцій, як eWallets, PayPal, Venmo, Neteller, Skrill або навіть CashApp.

6. Користувацький досвід

Інший не менш важливий фактор — це досвід користувача платформи. Часто цього фактора не враховують і часто вважають непотрібним. Однак добре продумана і проста у використанні платформа, без сумніву, встановлює правильний режим для ваших торгових сесій. І це стосується не лише інтерфейсу робочого столу, а й мобільних програм.

Отже, дотримуючись наведених вище критеріїв, давайте перейдемо до найкращих криптовалютних платформ, які вам варто розглянути.

Coinbase

Є причина, чому Coinbase є номером один у нашому списку. Після запуску в 2012 році вона залишається найстарішою криптовалютною платформою на ринку. У 2021 році вона стала публічною Nasdaq. У той же час ця платформа надає вам понад 50 криптовалют для вашого досвіду торгівлі. Що ще важливіше, він постачається з безкоштовним гаманцем із закритими ключами для захисту вашого криптосховища.

Coinbase добре відома своїми комісіями за транзакції вище середнього. Під час здійснення транзакцій з вас стягуватиметься комісія Coinbase і комісія за спред.

А що таке комісія за спред? Це різниця між вартістю криптовалюти та сумою, яку ви платите за її отримання.

Крім того, комісія Coinbase може змінюватися залежно від вашого місцезнаходження. І якщо ваша транзакція здійснюється між різними криптовалютами, ви не стягуєте жодних комісій Coinbase. Додаткові скорочення включають зняття коштів і поповнення рахунку різними методами.

Безпека

Комісії за транзакції Coinbase можуть стати остаточним перешкодою. Але його безпека робить його однією з найбезпечніших платформ для криптовалют. Його прозорість щодо безпеки на іншому рівні. Кажуть, що для 98% криптовалюти використовуються гаманці холодного зберігання. А решта 2% допомагає здійснювати торгівельну діяльність.

  Як керувати підсвічуванням Philips Hue зі свого Mac

Навіть краще, Coinbase надає страховий поліс для захисту вашої криптовалюти. Але це не гарантує повної компенсації у разі нападу.

Близнюки

Gemini, запущений у 2015 році, є простою платформою для навігації та роботи. Ось чому він залишається популярною платформою як для активних трейдерів, так і для інвесторів-початківців. Він пропонує вам понад 50 криптовалют для торгівлі та інвестування. Здійснюючи транзакції на Gemini, ви несете комісію за транзакцію та комісію за зручність.

Безпека

Gemini використовує офлайн-метод зберігання крипто. Він зберігає більшу частину криптовалюти на холодних гаманцях. І лише невеликий відсоток зберігається в гарячих гаманцях для полегшення вимог щодо виведення коштів.

OKX

OKX є провідним функціоналом криптовалютної біржі в понад 100 країнах. За своєю суттю OKX — це більше, ніж просто середня платформа для купівлі та продажу криптовалюти.

У конвертах NFT, DApps, DeFi, криптотрейдинг і більшість веб 3.0 у його гігантському портфоліо.

Ви отримуєте варіанти купівлі за допомогою картки та можете скористатися одноранговою торгівлею.

Крім того, OKX пропонує чудові варіанти заробітку за допомогою стейкингу, стейблкоїнів і деяких унікальних схем, як-от подвійне інвестування, швидкі угоди тощо, щоб отримати максимальну віддачу від незадіяних коштів.

Крім того, ви також можете позичити 20 криптоактивів, повертаючи їх на гнучких умовах. У OKX також є власний крипто-гаманець, пул для майнінгу криптовалют і власний токен (OKB).

Безпека

OKX має пристойні протоколи безпеки, що забезпечують безпеку криптоактивів користувачів. По-перше, ви реєструєте номер мобільного телефону, який сповіщатиме вас про входи, зняття коштів, зміну пароля тощо.

Крім того, OKX сумісний із двофакторною автентифікацією за допомогою таких програм, як Google Authenticator.

Крім того, ви можете встановити код, який додаватиметься до всіх електронних листів OKX як засіб захисту від фішингу.

Еторо

Заснована в 2007 році, вона залишається однією з чудових платформ на ринку криптовалют. По-перше, він відкритий для понад 140 країн, таким чином залучаючи понад 20 мільйонів інвесторів і трейдерів у всьому світі. А по-друге, він надає користувачам не тільки криптовалюту, але й додаткові активи. До активів відносяться товари і навіть акції.

Якщо ви криптоінвестор або трейдер-початківець, можливо, ви захочете пожертвувати Еторо спробувати. Він поставляється з портфоліо чесноти, функцією, яка допомагає вам тренуватися, розвиватися та відстежувати свій прогрес. Він має мінімальний депозит, який може відрізнятися залежно від країни.

У Etoro ви сплачуєте лише комісію за зняття та спред. Комісія за спред залежить від криптовалюти, з якою здійснюється транзакція.

Безпека

Etoro використовує холодні та гарячі гаманці для зберігання криптовалют, як і будь-яка інша криптовалютна платформа. А у випадку будь-якої фіатної валюти, переважно доларів США, вони зберігаються на рахунках. Ці рахунки зазвичай знаходяться під опікою FDIC.

Crypto.com

Ви шукаєте платформу з великою різноманітністю криптовалют, яка підтримує мобільні транзакції? Crypto.com може бути саме тим, що вам підійде. Він надає своїм користувачам майже 180 криптовалют для торгівлі та інвестування. Поки що платформа не має мінімального депозиту, що робить її ще кращою для новачків.

Crypto.com не має комісій за транзакції торгівлі. Але ви можете користуватися цією перевагою, лише якщо переказуєте гроші зі свого банку через ACH. Або навіть через автоматизовану розрахункову палату. Однак транзакції за допомогою дебетової або кредитної картки можуть бути значно високими. Щоб заощадити гроші, ви можете відвідати найближчий банк, щоб здійснити ці операції.

Іншим недоліком цієї платформи є те, що вона не дозволяє торгувати між криптовалютами. Наприклад, якщо ви хочете обміняти Ethereum на Bitcoin, ви можете здійснити транзакцію лише двічі. Перша транзакція при продажу Ethereum і друга при покупці Bitcoin. Ця функція, безумовно, виділяє її серед інших великих криптоплатформ.

Безпека

Crypto.com дозволяє використовувати різні цифрові гаманці, якщо ви трейдер чи інвестор. Крім того, щоб зробити це зручним, він надає вам кілька фантастичних варіантів зберігання вашої криптовалюти. Одним із таких варіантів є DeFi Wallet — програма, яка підтримує технологію блокчейн.

З метою безпеки crypto.com зберігає більшу частину криптовалюти в холодних гаманцях. Гаманці, які забезпечують офлайн-сховище криптографії далеко від доступу хакерів. Найважливіше те, що Crypto.com забезпечує страхове покриття на випадок будь-яких збитків. Крипто програє через кібератаки або навіть інші непередбачувані інциденти.

Binance

Ця криптовалютна платформа майже не потребує представлення. Він великий і зараз популярний на ринку. Позитивним є те, що Binance надає користувачам різні криптовалюти для торгівлі та інвестування. Крім того, комісії за торгівлю набагато нижчі, ніж у більшості конкурентів. З іншого боку, ця платформа недоступна для семи штатів США

  Як перевірити, чи ваш процесор 32-розрядний чи 64-розрядний

Він має обмежені торгові пари «крипто-крипто», а з користувачів дебетових і кредитних карток стягується додаткова плата.

Безпека

Для зручності користувачів Binance має офіційний гаманець Trust Wallet для зберігання криптовалюти. Цей гаманець є безкоштовним додатком, який отримав високу оцінку в App Store і Google Play Store. І оскільки гаманець не є обов’язковим, ви можете вільно використовувати інший криптогаманець.

У 2019 році Binance повідомила про втрату 7000 біткойнів, що на той момент становило 40 мільйонів доларів. Однак пізніше компанія повністю компенсувала збитки постраждалим користувачам. Наразі ця криптобіржа не повідомила про інші випадки атаки.

Окрім криптозахисту, Binance також захищає депозити, зроблені в доларах США. Ці гроші безпосередньо зберігаються на банківських рахунках, які зберігаються FDIC. Ще краще, якщо сума вашої готівки становить до 250 000 доларів США, ви автоматично отримуєте страховку, яка дозволяє отримати компенсацію на випадок банкрутства банку, крадіжки, брокерської невдачі чи навіть несанкціонованої торгівлі.

Webull

Навіть якщо це одна з найкращих платформ, це не добре обізнана платформа для початківців. Однак, на відміну від інших платформ, вона може мати привабливо низькі комісії. Крім того, для інвесторів і трейдерів, які є мобільними користувачами, Webull може бути привабливим для вас. Він має інтерфейс, який виглядає так само гладко на телефоні, як і на робочому столі. Крім того, його мінімальна сума депозиту становить точно 0 доларів США.

Що стосується підтримки клієнтів, Webull не розчаровує. Він забезпечує підтримку клієнтів як по телефону, так і електронною поштою, доступну в будь-який час. З іншого боку, Webull надає надзвичайно обмежену кількість криптовалют. Поки що він дозволяє 11 криптовалют, що ускладнює роботу, якщо ви хочете диверсифікувати свій портфель.

Webull стягує 0 доларів за кожну угоду, здійснену на платформі. А для транзакцій він стягує певну комісію за вхідні кошти. В основному ці комісії застосовуються до операцій за допомогою банківських переказів.

Безпека

Як і більшість платформ, Webull також регулюється подібними SEC і FINRA. Ці регуляторні установи гарантують, що будь-яка діяльність, яку проводить Webull, є законною та етичною.

TradeStation

Як випливає з назви, TradeStation охоплює дуже активних трейдерів. Це потужна платформа, яка значно полегшує активним трейдерам здійснювати щоденні операції.

Ще краще, TradeStation має вражаючий на вигляд інтерфейс робочого столу. Цей інтерфейс автоматично встановлює для вас правильний режим торгівлі. Він постачається з потрібними інструментами для автоматизації, проектування, моніторингу та тестування ваших угод.

Хоча торгівля на TradeStation може коштувати рівно 0 доларів США, комісія за транзакцію може дещо відрізнятися. Якщо ви хочете приєднатися до цієї платформи, вам доведеться внести мінімальний депозит у розмірі 500 доларів США. Отримання коштів через банківські операції коштує 0 доларів США. У той час як відправка переказів коштує 25 доларів для рахунків акцій і 35 доларів для міжнародних рахунків

Безпека

Діяльність TradeStation контролюється регуляторними установами, такими як SEC. Крім того, SIPC страхує готівку до 250 000 доларів США та 500 000 доларів США для рахунків в акціях. Тому це робить його надійною платформою для роботи.

BlockFi

BlockFi — це одна з платформ, яка забезпечує інтерес до вашої криптовалюти. Крім того, це дозволяє зберегти ваші криптоактиви, якщо вам знадобляться готівка. І як він це робить? Позики BlockFi роблять це можливим. Він дозволяє мінімальний розмір рахунку 0 доларів США, тобто ви можете внести будь-яку суму для торгівлі. Що ще важливіше, він надає диверсифіковану підтримку своїм клієнтам. Підтримка клієнтів варіюється від телефону до електронної пошти та чат-бота.

Однак у цієї платформи також є недоліки, наприклад, відсутність доступу в деяких штатах США, а також її інтерфейс якось складно орієнтуватися.

BlockFi стягує комісію за спред за будь-яку здійснену угоду. Крім того, він забезпечує одне безкоштовне виведення як криптовалют, так і стейблкоїнів на місяць. Тож, щоб заощадити долар, ви можете обмежити зняття коштів одним платежем на місяць.

Безпека

Безпека BlocFi нічим не відрізняється від інших платформ. Він знаходиться під регулюючими установами, такими як SEC, які регулюють його торгову діяльність. Крім того, як член FDIC і SIPC, готівка до $250 000 автоматично захищена від будь-яких банкрутств банків.

Однак ці установи не захищають інтереси, якщо вони зберігаються на рахунку, де виплачуються відсотки.

Кракен

Kraken приваблює як нових, так і активних криптотрейдерів та інвесторів. Його інструменти створені спеціально для початківців і активних криптоентузіастів. Однак для активації цих розширених інструментів потрібна низька комісія, яку варто заплатити, якщо ви хочете перейти в повний режим торгівлі. Крім того, підтримка клієнтів Kraken не є просто середньою. Він надає клієнтам цілодобове обслуговування, від електронної пошти до чатів і телефонних дзвінків.

  Як створити профіль iMessage на iPhone та iPad

На відміну від Coinbase, Kraken пропонує більше 90 криптовалют для покупки. І близько 130 пар крипто-крипто. Однак якщо ви проживаєте у Вашингтоні чи Нью-Йорку, ви не можете отримати доступ до платформи.

Kraken має одні з найнижчих комісій серед цих платформ. Ви також сплачуєте комісію за обробку, якщо купуєте криптовалюту через онлайн-банкінг/ACH.

Безпека

Як Kraken обіцяє своїм користувачам надзвичайно безпечну платформу? Вживаючи суворих заходів безпеки, як-от зберігання 95% своєї криптовалюти в автономному режимі в холодному сховищі та резервування решти 5% на випадок будь-яких вимог щодо зняття.

Крім того, він стверджує, що надійно зберігає свої сервери в клітках із цілодобовим спостереженням. Що ще важливіше, він шифрує конфіденційну інформацію та суворо контролює доступ до неї.

Робін Гуд

Підводячи підсумок, у цьому списку ми маємо Робін Гуд. Для торгівлі криптовалютою Robinhood пропонує рівно нульові комісії. Крім того, він надає ETF, акції та операції без комісії. І все ж ця платформа може покращити підтримку клієнтів. Крім того, платформа раніше мала проблеми з регуляторами.

Проте є причина, чому Robinhood є однією з найкращих платформ для криптовалют. По-перше, Robinhood має надзвичайно просту у використанні платформу. Також кажуть, що він відкриває навіть найскладніші торгові стратегії для початківців.

По-друге, на відміну від більшості платформ зі списку, у нього немає мінімальної суми при запуску. Ще краще, він має комісію в 0 доларів США за кожну торгівлю, здійснену на платформі. Нарешті, це одна з небагатьох платформ, які дозволяють безкоштовну торгівлю криптовалютами.

Безпека

У 2020 році стягуються біржові комісії та цінні папери Робін Гуд для інциденту безпеки даних. Згодом, у червні 2021 року, компанія Robinhood виплатила a штраф у розмірі 70 мільйонів доларів.

Однак він є членом SPIC і регулюється SEC. Таким чином готівкові кошти до 250 000 доларів США та цінні папери до 500 000 доларів США автоматично захищені.

Ворота

Ворота є шостою за величиною криптовалютною біржею за щоденним обсягом торгів, згідно з CoinMartketCap. Ця чудова криптобіржа підтримує понад 1400 криптовалют для торгівлі, а також має свій рідний GateToken.

І, як очікується, ви можете мати GateToken, щоб отримати знижку на комісію за торгівлю. Крім того, у Gate є схема однорангового кредитування, щоб ваш незадіяний баланс працював.

Крім того, ви також можете робити ставки на криптовалюти на фіксованих і гнучких умовах, щоб заробляти під час HODLing.

Депозити в Gate не коштуватимуть вам жодної копійки, а за зняття стягується фіксована сума залежно від типу монети.

Цікаво, що ви можете використовувати копіювальну торгівлю в Gate, щоб копіювати успішних трейдерів, розділивши 5% чистого прибутку.

Безпека

Gate розгортає кілька рівнів безпеки, щоб захистити своїх користувачів від несанкціонованого доступу. Почнемо з того, що він має IP-моніторинг, багатофакторну автентифікацію, білий список відкликань і багато інших протоколів безпеки, що гарантує першокласну безпеку.

Крім того, Gate зберігає 100% заставу під збережені активи, і користувачі можуть перевірити свої частки на платформі. Gate також пройшов аудит третьої сторони для перевірки своїх резервів.

FTX

FTX є другою за величиною криптовалютною біржею з надзвичайно економними вилученнями коштів, які здебільшого безкоштовні, якщо ви можете просто торгувати більше.

Вони також мають свій рідний токен FTX (FTT), який ви можете утримувати, щоб зменшити комісію за торгівлю. Крім того, платформа підтримує ставки токенів FTT, SOL, SRM і RAY з винагородою до 20% на рік.

Як жест доброї волі FTX передає 1% зібраних зборів глобальним благодійним організаціям, які роблять внесок у боротьбу зі зміною клімату.

Безпека

FTX дуже серйозно ставиться до безпеки, використовуючи такі заходи, як IP-адреса та білий список гаманців, обов’язкова двофакторна автентифікація, окремий пароль для зняття коштів тощо.

Крім того, ви можете використовувати функцію спеціального входу, щоб надати обмежений доступ вашій команді.

Висновок

Тепер, коли ви знаєте найкращі криптоплатформи, ви можете легко вибрати ту, яка вам найкраще підходить. Крім того, пам’ятайте, що робота з криптовалютою може бути ризикованою. Тому ви, можливо, захочете дізнатися більше про способи захисту вашої криптовалюти.

Хочете дізнатися більше? Ось 7 онлайн-курсів криптовалюти для початкового та просунутого рівня.
Хочете трохи безкоштовної криптовалюти? Ось 7 способів заробити безкоштовну криптовалюту.