techukraine.net techukraine.net 13 найкращих карт Wi-Fi для чудового підключення для дому та офісу

13 найкращих карт Wi-Fi для чудового підключення для дому та офісу

| | 0 Comments| 5:19 AM
Categories:

Технологічно просунуті карти Wi-Fi є чудовою заміною дротовим мережевим системам. Ці пристрої забезпечують безперебійне підключення до домашніх мереж, щоб грати в ігри🎮 або транслювати фільми🎞️і придатні для комерційного або промислового мережевого зв’язку.

Майже десять років тому ми вважали дротові мережі швидшими та безпечнішими. Але завдяки регулярним дослідженням і еволюції механізму найновіші карти Wi-Fi підвищили швидкість і захист.

Завдяки простоті підключення карти Wi-Fi усувають ймовірність обриву мережі через ослаблені кабелі або проблеми з керуванням. Разом із бездротовою мережею вони успішно зменшують безлад у проводці в кімнаті, особливо в офісі.

Карта Wi-Fi забезпечує підключення до Інтернету на комп’ютерах без використання кабелів Ethernet. Це забезпечує портативність для систем, які можуть створювати з’єднання, якщо залишаються в межах бездротового діапазону.

Як працюють карти Wi-Fi?

Карти Wi-Fi зазвичай підключаються до комп’ютера через порт USB🔌 або вбудовані слоти PCIe на материнській платі. Він отримує інтернет-сигнали від маршрутизаторів, підключених до кабельної мережі. Маршрутизатори передають сигнал у вигляді радіохвиль, які карти Wi-Fi приймають і перетворюють для комп’ютерів.

Маршрутизатори Wi-Fi зазвичай мають радіус дії від 20 до 40 метрів. Отже, комп’ютерна система в зоні дії маршрутизатора підключатиметься до Інтернету, якщо встановлено карту Wi-Fi із відповідними діапазонами частот.

Однак для найкращого підключення необхідно використовувати найновішу технологію карти Wi-Fi, яка передає сигнали за стандартними версіями 802.11ax або Wi-Fi6. Це суттєво впливає на пропускну здатність мережі, збільшуючи швидкість Інтернету та зменшуючи швидкість падіння.

Фактори, які слід враховувати під час вибору найкращої карти Wi-Fi

Багато брендів продають карти Wi-Fi, тому новачкові важко визначити, яка з них відповідає вимогам. Технологія постійно змінюється у розвитку та розгортанні апаратного механізму. Тому знання конкретних функцій, які покращують продуктивність на різних етапах, є важливим.

Встановлюючи карту Wi-Fi у свій домашній або офісний комп’ютер, ви можете переконатися в деяких із цих факторів. Це може підвищити швидкість Інтернету, підключення та загальний досвід роботи в мережі.

  • Сумісність пристрою: перед встановленням карти Wi-Fi необхідно перевірити комп’ютер. Він повинен мати слот PCIe для вставлення карти. USB-порт часто підходить для багатьох карт Wi-Fi.
  • Наявність драйверів для ОС: Вибираючи карту, необхідно також дізнатися наявність драйверів відповідно до операційної системи, встановленої на ПК.
  • Стандарт мережі: найновіші карти Wi-Fi налаштовані за стандартом IEEE✅ версія 802.11ax для типу мережі, також відомого як Wi-Fi6 або Wi-Fi6E. Він працює на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц або 6 ГГц. Деякі останні випущені карти мають технологію Wi-Fi7 зі швидкістю 40 Гбіт/с. Старіші версії включають 802.11ac із підтримкою спектру 5 ГГц, 802.11n зі швидкістю 450 Мбіт/с, а інші g, a або b — це Wi-Fi1, що забезпечує швидкість 11 Мбіт/с.
  • Інтеграція Bluetooth: Ви можете перевірити, чи карта Wi-Fi має інтеграцію Bluetooth. Багато передових розробок пропонують його останню версію 5.3 для обміну файлами.
  • Антена: карти Wi-Fi зазвичай мають одинарну або подвійну антену📡 з одно- чи дводіапазонною сумісністю. Немає значення, довгий він чи короткий, але кількість антен може вплинути на швидкість мережі та з’єднання. Карти Wi-Fi з одинарними антенами можуть успішно працювати для систем із захищеним від перешкод сигналом маршрутизатора. У той час як карти Wi-Fi з двома або чотирма антенами можуть бути кращими для підключення до кількох поверхів.

Читайте також: VPN-маршрутизатори попрощаються👋 з онлайн-обмеженнями.

Перегляньте список найкращих карт Wi-Fi, підібраний спеціально для вас!

Ubit AX200

Карта Ubit Wi-Fi забезпечує плавне підключення до мережі з мінімальною затримкою всього 7,9 мс. Технологія OFDMA допомагає мінімізувати затримку підключення та забезпечує чудовий досвід для гравців. Дві антени додатково підвищують цю здатність, забезпечуючи високошвидкісну мережу.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64 біт) Макс. швидкість 2974 Мбіт/с Смуги частот 6 ГГц, 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.2 Вага 1,55 унцій

Він підтримує останню операційну систему Windows 10/11 (64-розрядна), і користувачі можуть завантажити⬇️ сумісні драйвери безпосередньо з веб-адреси, зазначеної в посібнику.

  Як використовувати Google Play Фільми для Chrome і Chrome OS

Карта Wi-Fi підтримує всі три діапазони спектру з максимальною швидкістю 2974 Мбіт/с на частоті 6 ГГц. Діапазон 6 ГГц охоплює 14 каналів по 80 МГц і 7 додаткових каналів по 160 МГц, щоб уникнути перекриття. Це забезпечує більшу пропускну здатність для відео та VR.

Карта Ubit Wi-Fi забезпечує плавне підключення до мережі з мінімальною затримкою всього 7,9 мс. Технологія OFDMA допомагає мінімізувати затримку підключення та забезпечує чудовий досвід для гравців. Дві антени додатково підвищують цю здатність, забезпечуючи високошвидкісну мережу.

Мережева карта Wavlink Wi-Fi має найновішу інтеграцію Bluetooth з версією 5.3. Це подвоює швидкість із більшим охопленням для підключення пристроїв. Ця карта Wi-Fi — це пакет новітніх технологій, таких як OFDMA, MU-MIMO, 1024-QAM і TWT, щоб забезпечити найвищу швидкість завантаження навіть у перевантажених регіонах.


Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64-розрядна), Максимальна швидкість Linux2400 Мбіт/с, смуги частот 6 ГГц, 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.3 Вага 10,6 унцій

Він має найновіший протокол Wi-Fi для захисту мережі від несанкціонованого доступу до мережі. WPA3 забезпечує зашифрований шлях для захисту від кібератак🤖.

Чіпсет Intel AX210 забезпечує тридіапазонний Wi-Fi з максимальною швидкістю 2400 Мбіт/с на частоті 6 ГГц, що покращує ігри в реальному часі та захоплюючі враження від VR. Крім того, ви можете розмістити комбінацію двох антен 5dbi будь-де навколо ПК за допомогою намагніченої основи, щоб отримати потужний сигнал від маршрутизатора.

Ця мережева карта Wavlink Wi-Fi підтримує Windows 10/11 і ОС Linux, хоча, щоб користуватися діапазоном 6 ГГц, комп’ютер має мати Windows 11. Компанія пропонує дванадцять місяців гарантії на продукт із довічною технічною підтримкою.

OKN

Wi-Fi-карта OKN містить Bluetooth 5.3 із розширеним з’єднанням LE та функцією ієрархії каналів LE, що подовжує термін служби акумулятора🔋. Це також забезпечує швидке підключення з низькою затримкою та забезпечує кращу передачу аудіо через бездротові пристрої.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64-розрядна) Макс. швидкість2402 Мбіт/с Смуги частот 6 ГГц, 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.3 Вага 3,88 унцій

Сертифікація технології Wi-Fi-6E забезпечує підтримку двох діапазонів у карті. У той час як протокол TCP з функціями R2, що включає UL MU-MIMO, покращує пропускну здатність мережі UL навіть під час перевантаження. Ці імпровізовані функції підвищують гігабітну швидкість для багатокористувацького з’єднання з 80 МГц і 160 МГц.

Діапазон 6 ГГц становить 5,925 – 7,125. Це включає в себе 7 каналів на 160 МГц, 14 на 80 МГц, 29 на 40 МГц і 60 на 20 МГц для переміщення каналів від сплеску каналів і підвищення швидкості.

Ця карта OKN Wi-Fi має вищий рівень сумісності. Він підтримує всі слоти PCIe, а також зворотно сумісний зі стандартами Wi-Fi IEEE 802.11a/g/b/n/ac. Шифрування WPA3 захищає від зловмисного програмного забезпечення, а карта також підтримує WPA2 і WEP.

Фенві

Карта Wi-Fi Fenvi підтримує маршрутизатори багатьох марок, наприклад ASUS, Arris, Netgear і TP-Link. Це дозволяє вам насолоджуватися потоковою трансляцією фільмів у форматі 8K і завантажувати/завантажувати великі файли без проблем із буферизацією. Цей високопродуктивний мережевий адаптер Wi-Fi здатний забезпечувати гідні похвали враження від підключення до Ethernet.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows XP/10 (64 біт), Chrome, Linux Макс. швидкість2974 Мбіт/с, смуги частот 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.1 Вага9 унцій

Підключіть кілька пристроїв до системи, оскільки технологія OFDMA в поєднанні з антенами 2×2 MU-MIMO створює блоки малої смуги, щоб уникнути затримки мережі. Проблеми з перешкодами в мережі вирішуються завдяки чіпсету Intel AX3000 у цьому адаптері Wi-Fi6. Він забезпечує швидкість на 40% швидше, ніж карта Wi-Fi5📶.

Fenvi підтримує діапазони 2,4 ГГц і 5 ГГц і ідеально працює на всіх версіях ОС Windows (за винятком 11), а також Google Chrome і Linux.

Плата TP-Link Wi-Fi6 постачається зі стандартним кронштейном і низькопрофільним кронштейном для відповідності необхідним специфікаціям відповідно до комп’ютера. Він також має дві антени з високим коефіцієнтом підсилення сигналу для підключення до мережі в широкому діапазоні.

  Як увімкнути режим водіння Samsung Galaxy S3


Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64-розрядна) Макс. швидкість2402 Мбіт/с, смуги частот 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.0 Вага 3,2 унції

З цією карткою вам не потрібно йти на компроміс із захоплюючою віртуальною реальністю чи іграми🎮. Користувач отримує наднизьку затримку зі швидким завантаженням і плавним потоковим відео.

TP-Link є популярним і надійним брендом у сфері бездротових мереж. Він пропонує передову безпеку за допомогою останнього стандарту WPA3, який забезпечує індивідуальне шифрування паролів для захисту мережі під час транзакцій.

Вони також мають вбудований механізм для зменшення надмірного тепла, що сприяє стабільному з’єднанню з вищою швидкістю. Позолочені підрядники захищають мікросхему від окислення та забезпечують найкращу продуктивність.

QFly

Карта QFly Wi-Fi6E підтримує три діапазони зі швидкістю 2400 Мбіт/с на частоті 6 ГГц. На цій частоті менше перешкод для забезпечення плавного зв’язку та продуктивності мережі. Вища смуга забезпечує швидку передачу даних і завантаження з найменшим падінням мережі, що забезпечує безперебійне потокове відео 4k/8k і неперевершені враження від ігор VR/AR.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64-розрядна) Макс. швидкість5400 Мбіт/с Смуги частот 6 ГГц, 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.3 Вага 6,38 унцій

Технології MU-MIMO та OFDMA забезпечують зв’язок кількох пристроїв із вищим часом відгуку та пропускною здатністю мережі.

Ви можете встановити Wi-Fi-карту QFly на систему з ОС Windows 10/11🧑‍💻 у будь-якому стандарті PCIe, а компанія також надає стандартні та низькопрофільні кронштейни для адаптації до всіх розмірів комп’ютерів. Ви можете завантажити сумісний драйвер для карти безпосередньо за прямим посиланням на веб-сайті Intel, наданому разом із посібником.

Ньюфаст

Картка Newfast Wi-Fi6 приваблює багато технічно підкованих компаній і домогосподарств своєю супершвидкістю бездротового з’єднання. Цей тридіапазонний адаптер PCI Express забезпечує швидкість до 5374 Мбіт/с, що підходить для потокового відео 4k або онлайн-ігор. Ви можете підключити його до будь-якого комп’ютера з ОС Windows 10/11, який має будь-який стандартний PCI-слот на материнській платі.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64-розрядна) Макс. швидкість5374 Мбіт/с Смуги частот 6 ГГц, 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.2 Вага 8,4 унції

Умови навколишнього середовища рідко впливають на з’єднання чи швидкість. Ця карта Wi-Fi може витримувати температуру від 0oC до 80oC і вологість від 50% до 90%.

Існує інтеграція версії Bluetooth 5.2, яка покращить ваш досвід завдяки подвійній швидкості та в чотири рази більшій зоні покриття. Це сприяє підключенню кількох пристроїв🖱️, гнучкості мережі, легкому обміну файлами, найменшій затримці та енергозбереженню.

Каді

Карта Cudy Wi-Fi6 забезпечує мінімальну швидкість падіння мережі з перевіреною затримкою 8 мс. Крім того, революційний OFDMA керує затримкою на 75%, що підходить гравцям онлайн-ігор🎮 для досягнення виняткового досвіду гри.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64-розрядна) Макс. швидкість5400 Мбіт/с Смуги частот 6 ГГц, 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.2 Вага 35,27 унцій

Він оснащений Bluetooth 5.2 для зручного підключення всіх бездротових пристроїв, а AX210 із діапазоном частот 6 ГГц підтримує всі маршрутизатори IEEE 802.11ax/ac/a/b/g/n. Картка захищена передовою технологією WPA3 для захисту мережі під час перегляду веб-сторінок, електронних покупок🛍️ або онлайн-ігор.

Ви можете покластися на 1024-QAM, смугу пропускання 160 МГц і дві антени з високим коефіцієнтом посилення 5 дБі для безперебійного сигналу мережі та високої підтверджуваної швидкості.

Натомість вас цікавлять маршрутизатори Wi-Fi 6 і 6E? Ну, ось короткий список кращих маршрутизаторів Wi-Fi 6 і 6E для безперебійного підключення.

Ти бо

Незалежно від того, чи є у вас комп’ютерні системи Windows, Mac, Linux, Yosemite або Hackintosh у вашому домі чи офісі, карта Wi-Fi Youbo є сумісним інструментом для створення бездротового з’єднання. Він також підтримує клавіатуру Apple Bluetooth, Handoff, Trackpad🖲️, Continuity, AirDrop або Instant Hotspot.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10 (64 біт) і старіші версії, Hackintosh, Linux, Mac 10.7 – 12, YosemiteMax Speed1750MbpsBands5Ghz, 2.4GhzBluetooth Version4.0Weight7.05 Ounces

Під час використання AirDrop на вашому iPhone він автоматично підключатиметься до Bluetooth комп’ютера для зв’язку з іншими пристроями. Таким чином, з’єднання в однорангових пристроях є швидшим і безпечнішим для обміну файлами.

  12 ресурсів, щоб знайти безкоштовну фонову музику для своїх відео

Компанія надає чотири антени з цією картою Wi-Fi. Три антени працюють для підключення до мережі Wi-Fi, а четверта – для Bluetooth 4.0. Карта забезпечує швидкість до 1300 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і 450 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц.

Ziyituod

Технологія Wi-Fi6E (Gig+) у картці Ziyituod забезпечує втричі більшу швидкість Інтернету, ніж старіша Wi-Fi5 у домашніх мережах. Компанія гарантує надання компакт-диска з драйверами💽 разом із пакетом, оскільки цей тридіапазон сумісний із Windows 10/11, де Windows 11 необхідна для частого використання 6 ГГц.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64-розрядна), Linux 5.2+Макс. швидкість5400 Мбіт/с, смуги частот 6 ГГц, 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.2 Вага 7,05 унцій

Є дві антени 6dbi для стабілізації мережі. У комплект також входить один низькопрофільний кронштейн і USB-кабель Bluetooth. Bluetooth 5.2 забезпечує більшу ємність зі швидкістю та незначним розривом мережі, а також має передову технологію Isochronous Channel для низькоенергетичного аудіо.

Ви можете встановити карту в будь-який зі слотів PCIe, і ця карта Wi-Fi6E також сумісна з існуючими маршрутизаторами Wi-Fi6.

Ubit AX210N

Wi-Fi-карта Ubit AX210N розроблена спеціально з додатковим RF, що робить її сумісною зі стандартною частотою 6 ГГц для технології Wi-Fi та альянсу Wi-Fi. Діапазон 6 ГГц має 60 розширень каналів на частоті 160 МГц, 29 каналів на 80 МГц, 14 на 40 МГц і 7 на 20 МГц.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64 біт), Chrome, Linux Макс. швидкість5400 Мбіт/с, смуги частот 6 ГГц, 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.2 Вага 4,2 унції

Ця карта Wi-Fi також оснащена технологією формування променя, яка забезпечує розширене покриття та сфокусовані бездротові сигнали в мережі. Bluetooth 5.2 також забезпечує швидке та стабільне з’єднання з підтримуваними пристроями, коли вони знаходяться в зоні дії🏢.

ASUS PCE-AX 1800

ASUS є надійним брендом у сегменті ноутбуків і комп’ютерної периферії та займає високі позиції у сфері материнських плат та ігор🕹️. Карта ASUS Wi-Fi6 забезпечує постійну швидкість 1800 Мбіт/с навіть під час перевантаження мережі.


Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10 (64-розрядна) Макс. швидкість1800 Мбіт/с Смуги частот 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.2 Вага 2,72 унції

Дві потужні антени та технології OFDMA та MU-MIMO також забезпечують безперервне бездротове підключення. Система керує розподілом смуги пропускання між декількома пристроями, щоб отримати найвищу швидкість із простим підключенням до мережі.

Ви можете підключатися до кількох пристроїв як однорангове з’єднання через Bluetooth 5.2, що забезпечує швидкий обмін файлами та безперебійне з’єднання. Функція безпеки WPA3 забезпечує додаткову перевагу, захищаючи мережу від зовнішніх атак.

Гігабайт

Wi-Fi-карта Gigabyte обладнана версією Bluetooth 5.2 MU-MIMO TX/RX і кріпленням з однією антеною AORUS 2Tx2R📡 на кронштейні. Це гарантує найкращий досвід бездротового Інтернету в навколишньому регіоні. Ця карта інтегрована з передовою технологією Wi-Fi6E і підтримує стандарт IEEE 802.11ac.

Технічні характеристики Підтримка ОС Windows 10/11 (64 біт) Макс. швидкість 2400 Мбіт/с Смуги частот 6 ГГц, 5 ГГц, 2,4 ГГц Версія Bluetooth 5.2 Вага 11,2 унції

Тридіапазонна система може забезпечити максимальну швидкість 2400 Мбіт/с, що найкраще підходить для необмеженого відео 4k і онлайн-ігор із VR. Спектр діапазону 6 ГГц забезпечує виняткову мережеву взаємодію з низькою затримкою для швидкого завантаження/завантаження великих файлів.

Заключні слова

Постійний прогрес у новій епосі технології Wi-Fi📶 має вбудовані функції, які створюють безпечне зашифроване з’єднання. Новітні бездротові технології забезпечують ефективне високошвидкісне підключення до мережі з наднизькими коефіцієнтами затримки.

Ви можете вибрати відповідну карту Wi-Fi залежно від ваших вимог, таких як операційна система, сумісність маршрутизатора та область мережі.

Бажано вибрати просунуту мережеву карту, яка підтримує всі стандарти IEEE і дво- чи тридіапазонний спектр. Картка Wi-Fi з найновішою інтеграцією Bluetooth і безпеки також є важливою вимогою.

Також перегляньте ці інші маршрутизатори Wi-Fi для домашнього та офісного використання.