13 найкращих генераторів QR-кодів для вашої наступної цифрової кампанії

Якщо ви керуєте бізнесом у наш час, ви напевно чули про QR-коди та їхній позитивний вплив на його розвиток.

QR-коди (Quick Response) — найзручніші навігатори до ваших онлайн-продуктів і послуг. Сучасні QR-коди можуть зберігати велику кількість інформації, яка може допомогти вам краще зацікавити своїх споживачів. У певному сенсі QR-код дозволяє зробити вашу онлайн-присутність доступною для вашої офлайн-аудиторії.

Безсумнівно, QR-коди – це правильний шлях, але як його створити? Щоб відповісти на це питання, давайте розглянемо деякі з найкращих генераторів QR-кодів, які допоможуть вам швидко створити свій QR-код.

QR-код Тигр

Набір функцій QR-код Тигр такий же величний, як і його назва, з великою кількістю типів QR-кодів і параметрів налаштування. Він навіть поставляється з підтримкою редактора HTML і кількох URL-адрес, заповнених одним QR-кодом.

Ви можете створювати статичні QR-коди безкоштовно, але ви повинні вибрати платну програму для створення динамічних QR-кодів. Платна програма також включає такі функції, як QR-відстеження та інформацію про пристрій сканера. Крім того, на їхній платформі є відеопосібник, який проведе вас через процес створення QR.

Параметри налаштування досить яскраві, з можливістю змінити візерунки, очі та навіть додати логотип до QR. Крім того, ви можете додати рамку або вибрати з бібліотеки шаблонів.

Visualead

Visualead розбиває процес створення QR на чотири прості кроки; виберіть тип QR, створіть код, надрукуйте код і керуйте своєю кампанією. Понад 500 000 компаній, у тому числі такі гіганти, як Hp і Intel, довіряють Visualead як своєму QR-рішенню. Здебільшого завдяки зручному інтерфейсу користувача та простому у використанні макету.

Попри все, Visualead пропонує набагато більше типів QR, ніж будь-який інший генератор QR в Інтернеті. Якщо натиснути на Опція генерації коду. Крім того, ви можете знайти типи QR, які відповідають діловим, особистим, комунальним і суспільним потребам.

Після того, як ви введете необхідну інформацію для свого коду, Visualead пропонує кілька варіантів налаштування для вашого коду. Код швидко генерується після того, як ви налаштуєте та натиснете OK, але вам доведеться увійти до Visualead, щоб завантажити згенерований QR.

QR-генератор Wix

The QR генератор Wix ідеально підходить для любителів мінімалізму. Ви можете створити власний QR-код кількома клацаннями на веб-сайті WIX QR-генератора. WIX пропонує всі основні типи QR, як-от текст, URL-адреса, телефон і зображення, але ви також отримуєте унікальні типи QR, як-от PDF, геолокація, Wi-Fi та електронна пошта разом із платформою.

Процес генерації QR-коду є легкою прогулянкою на WIX, оскільки вам потрібно лише вибрати потрібний тип QR-коду та ввести значення. QR-код унизу праворуч змінюється відповідно до значення, яке ви вводите під час цього. Ви отримуєте обмежені можливості налаштування, як-от налаштування розміру від 100 пікселів до 1000 пікселів і зміна кольорів фону та переднього плану QR-коду.

  Чи справді точні програми для моніторингу серцевого ритму? Ми тестуємо їх

Найкраща частина Wix полягає в тому, що для завантаження вашого QR-коду не потрібна реєстрація. Ви можете завантажити свій QR, натиснувши «Завантажити» та вибравши формат завантаження.

QR-код Kaywa

Часто інформація, що зберігається в QR-коді, стає застарілою, але QR-код все одно перенаправляє вас до вихідної інформації. Крім того, ця проблема стає загрозливою, коли ви роздруковуєте або створюєте цей QR фізично, оскільки неправильний QR продовжує плутати споживача.

Кайва має на меті вирішити цю проблему, надаючи вам можливість вибору між динамічним і статичним QR-кодами. Динамічний код змінює інформацію, що зберігається в ньому, відповідно до потреб творця.

Ви можете вирізати URL-адресу, контакт або купон у QR, але платформа не підтримує безкоштовне створення QR. Користувачеві потрібно вибрати між своїми платними планами, включаючи пакет Starter, Advanced або Premium.

Flowcode

QR-генератор Flowcode пропонує унікальні типи QR, такі як Snapchat, Twitter, Tik Tok, LinkedIn, Venmo, Google Drive тощо. Окрім попередньо визначених типів QR, Flowcode також дає вам можливість конвертувати файл із вашого сховища в QR-код. Файл може бути у форматі PDF, зображенням, відео чи аудіо з максимальним розміром 20 Мб.

Ви отримуєте пристойну кількість параметрів налаштування за допомогою Flowcode, щоб змінити стиль візерунка QR, колір переднього плану та тему QR. Крім того, ви також можете додати центральне зображення зі свого пристрою з максимальним розміром 5 МБ.

Flowcode швидко генерує ваш QR-код після того, як ви завершите дизайн коду та продовжите роботу. Вам потрібно буде зареєструватися на Flowcode, щоб завантажити створений QR.

QR-код шимпанзе

QR-код шимпанзе є королем налаштування серед усіх генераторів QR-кодів. Він пропонує всі основні типи QR-кодів, включаючи Facebook, Event, Vcard, Coupon тощо, але магія відбувається, коли ви налаштовуєте свій QR.

Ви можете налаштувати форму, колір, логотип і навіть додати наклейки до свого коду. З цим інструментом ви можете створювати унікальні QR-коди, як-от QR-коди у формі серця, код у формі кави та навіть QR-коди у формі гітари. Ви навіть можете додати до коду фото на свій вибір.

Безкоштовний план пропонує вам десять динамічних кодів, 1000 сканувань на місяць, але вам доведеться перейти на їхні платні плани, якщо ви хочете більше сканувань.

Qrd.by

Уявіть собі, що ви об’єднуєте генератор QR та інструмент аналізу даних! Qrd.by робить саме це, дозволяючи вам відстежувати отримання користувачами QR-кодів, згенерованих через платформу.

Qrd.by пропонує всі основні типи QR і безліч варіантів налаштування, але їхні функції відстеження виділяють їх. За допомогою кожного QR-коду можна відстежувати кількість відвідувачів, їх точні позиції та поведінку. Крім того, ви можете вибрати сповіщення електронною поштою з інформацією про місцезнаходження та пристрій, який сканує ваш QR-код.

  Що таке інтернет-хробаки і чому вони такі небезпечні?

Динамічні QR-записи, створені за допомогою Qrd.by, легко налаштовуються, і ви навіть можете запланувати перенаправлення з ними. Уся історія відстеження доступна у вашому профілі Qrd.by, ви можете будь-коли імпортувати її в електронну таблицю.

Shopify

Бувають випадки, коли вам просто потрібен простий QR-код, який можна швидко створити, не вдаючись до клопоту про реєстрацію для налаштування коду. Якщо це так, QR-генератор Shopify ідеально підходить для цього випадку використання.

Shopify пропонує прості типи QR, як-от URL-адресу, номер телефону, SMS або спеціальний текст. Процес генерації коду простий; введіть свою електронну адресу, виберіть тип QR-коду, введіть значення та натисніть Створити QR-код. Це воно. Ви можете створити функціональний QR-код за лічені секунди. Крім того, ви також можете переглянути попередній перегляд свого коду в реальному часі.

QR-код надсилається електронною поштою на адресу, яку ви ввели на веб-сайті. Також обов’язково зніміть прапорець для отримання реклами на вашу електронну пошту, щоб уникнути спаму.

Творець QR

Звучало б неймовірно, якби ми сказали, що ви можете отримати всі функції QR, такі як динамічний QR, чудові можливості налаштування, безліч типів QR, статистику QR та безліч інших функцій просто БЕЗКОШТОВНО! Що ж, ви зірвали джекпот із Творець QR, і вони навіть не вимагають від вас реєстрації на їх веб-сайті. Крім того, ці QR-коди не мають терміну дії та їх можна друкувати.

Процес генерації коду простий і не потребує аутентифікації чи реєстрації. Платформа може додавати кілька URL-адрес до одного QR або скорочувати URL-адресу, щоб QR виглядав акуратно. З огляду на це, платформа повністю працює на пожертвах користувачів через PayPal, і ви повинні робити їх, щоб підтримати їх.

goQR.me

Генератор коду goQR.me це простий і безпроблемний генератор коду з базовими типами QR та простим інтерфейсом користувача. Ви також отримуєте попередній перегляд QR-коду в режимі реального часу з такими типами QR-кодів, як URL-адреса, спеціальні тексти, контакти, місцезнаходження тощо. Крім того, ви отримуєте опцію вбудовування на платформі, яка дозволяє вставляти QR безпосередньо на ваш веб-сайт. Ви можете додати логотип до свого коду, вставивши спеціальне зображення на платформі.

Генератор QR-коду захистить вас, якщо ви плануєте надрукувати QR-код на своїх товарах. Ви можете безпосередньо передати згенерований QR-код до Zazzle із генератора QR-коду та вибрати план друку відповідно до ваших потреб.

QR речі

QR речі це ще один QR-кодер із усіма основними функціями, але деякі з них заблоковано для платних підписників. Вони пропонують деякі унікальні типи QR, як-от Skype Calls, Attendance, iTunes Link, PayPal і Bitcoin, а також усі звичайні. Ви можете вибрати статичний і динамічний QR, але ви отримаєте доступ до редагування лише після підписки на QR Stuff.

  Як видалити «Продовжити перегляд» на Netflix

Параметри налаштування включають налаштування розміру, кольорів і формату QR-коду. Крім того, ви отримуєте функцію зменшення помилок у QR-коді, що покращує чуйність і читабельність кодів. Ви також можете налаштувати точки та кути або вибрати попередньо встановлений шаблон QR.

Платформа абсолютно без реклами, і ви можете надрукувати кілька QR-кодів одночасно. QR-перегляд у режимі реального часу також стане в нагоді під час спроби різних параметрів налаштування.

Мавпа з QR-кодом

Дотримуючись подібної тенденції до QR Code Tiger, Мавпа з QR-кодом поставляється з великою кількістю типів QR-кодів і параметрів налаштування, але зберігає деякі з першокласних функцій для платної програми. Платформа пропонує функцію завантаження вашого QR у форматі SVG, PDF або EPS. Зверніть увагу, що формат EPS ідеально підходить, якщо ви плануєте друкувати коди на товарах, але EPS не підтримує градієнти кольорів.

Ви можете конвертувати MP3, PDF або відео файли певного розміру в QR за допомогою QR Code Monkey і змінювати їх якість за допомогою зручного повзунка якості. Функції статистики та можливості редагування обмежені лише платною програмою.

Егодитор

Останнє, але, очевидно, не менш важливе, ми маємо Генератор QR-коду. привіт! Будьте впевнені, його функції не такі загальні, як звучить його назва. У наведеному вище списку представлено різноманітні химерні типи QR-кодів, але жоден із них не наближається до генератора QR-коду; ви навіть можете конвертувати документи Word і PPT у QR-коди за допомогою цієї платформи.

Як і багато інших QR-генераторів у цьому списку, QR-код Generator поставляється з платною та безкоштовною програмами. Функції відстеження та статистики доступні лише в платній програмі, але ви завжди можете створити статичні QR-коди в безкоштовній програмі.

Ця платформа є найбільш добре задокументованим генератором QR-кодів. Ви отримуєте офіційні відповіді на більшість поширених запитань на веб-сайті. Крім того, ви можете вибрати їхні попередньо розроблені шаблони, які включають візитні картки, флаєри, брошури та багато іншого.

Параметри налаштування унікальні та дають вам можливість налаштувати QR відповідно до ваших потреб.

Останнє зауваження 👩‍🏫

QR-коди швидко стають потрібними для будь-якого бізнесу. Наведений вище список QR-кодів містить різні, але ефективні QR-генератори. Ми радимо вам звернути увагу на можливості налаштування, масштабованості та функції відстеження, перш ніж вибрати ідеальний QR-сканер. Тим не менш, продовжуйте розвивати свій бізнес до вершини за допомогою технології QR Code.