13 найкращих багатоцільових тем для створення унікального сайту WordPress

Не знаєте, яка тема найкраще виглядатиме на вашому веб-сайті?

Багатоцільові теми є ідеальним рішенням для вирішення такої ситуації. Ці теми розроблено таким чином, щоб виглядати придатними для сайтів усіх типів компаній. Ідея полягає в тому, щоб створити єдиний шаблон, який підійде для будь-якої ніші без зайвих клопотів. Більшість багатоцільових веб-сайтів оснащено сучасними та розширеними функціями, тож вам не потрібно йти на компроміс щодо функціональності вашого сайту.

У сьогоднішньому дописі ми зібрали найкращі багатоцільові теми, які допоможуть вам реалізувати вашу мрію про ідеальний веб-сайт WordPress із візуальною привабливістю та надійними функціями. Отже, будь то бізнес-веб-сайт, портфоліо, резюме, сайт для ведення блогу чи будь-яка інша концепція, виберіть один із цих варіантів і почніть створювати свій веб-сайт без будь-яких кодів.

Буття

Буття це структура для створення неймовірно просунутого та надзвичайно чуйного багатоцільового веб-сайту, який має чудові функції. Якщо ви шукаєте мінімалістичну тему, ця може бути ідеальним варіантом для вас. Він постачається з чудовими віджетами представленого вмісту, настроюваним заголовком, чудовими параметрами макета тощо.

Genesis постачається зі зразком безкоштовної теми, щоб почати. Однак є кілька чудових дочірніх тем для створення справді унікальних сайтів.

Фреймворк демонструє чудову гнучкість щодо налаштування та пропонує чудову підтримку, якщо вам знадобиться така під час налаштування чи обслуговування. Genesis сумісний з останніми версіями WordPress і виглядає приголомшливо на пристроях із усіма типами екранів.

Теми Thrive

Теми Thrive використовується для розробки веб-сайту, орієнтованого на маркетингові стратегії бізнесу. Тема пропонує чудові зовнішні візуальні ефекти для компанії без кодування. Thrive Theme Builder — це конструктор сайтів із повноцінною темою WordPress, яка забезпечує налаштування інтерфейсу та функції перетягування порівняно з традиційними фреймворками.

Він використовується для налаштування та створення нижнього колонтитула, верхнього колонтитула, бічної панелі, блогів, категорій, макета сторінки, сторінок 404s та сторінок пошуку тощо. Що робить Thrive Theme ідеальним вибором?

 • Простіше оновити бренд за лічені секунди
 • Понад 100 дизайнерських елементів реклами, щоб показати найкраще на веб-сайті
 • Розробіть і запустіть свій веб-сайт за кілька хвилин
 • Розробка адаптивних веб-сайтів для мобільних пристроїв, планшетів і комп’ютерів (ноутбуків)
 • Легка інтеграція з іншими інструментами.

Каденс Тема

Тема Kadence дозволяє розробникам використовувати попередньо визначений дизайн із сучасними функціями та створювати веб-сайт із блискавичною швидкістю. Він також містить декілька плагінів, таких як Elementor, Gutenberg, BeaverBuilder, LifterLMS, LearnDash, WooCommerce тощо, які використовуються для додавання додаткових функцій на сайти.

У темі Kadence доступна велика кількість функцій, таких як скидання та скидання, що дозволяє розробникам розміщувати елемент відповідно до їхнього вигляду, кнопка для привабливого заголовка, значки соціальних мереж для переходу до відповідних сторінок соціальних мереж і стиль заголовка пропонуючи кілька варіантів, спеціальні макети, конструктор нижнього та верхнього колонтитулів, кнопку глобальної підтримки, підтримку користувацьких типів публікацій, глобальну типографіку, параметри кольорів, попереднє завантаження CSS тощо.

  Що таке Microsoft – WPD

Jevelin

Jevelin — це наступна тема, яку вам варто перевірити. Це адаптивна, зручна для пошукових систем пошукова система, готова до мобільних пристроїв тема, яка пропонує не тільки фантастичну візуальну привабливість, але й надійні функції. З Jevelin ви можете отримати одні з найкрутіших плагінів на ринку, які також постачаються разом із ним. Таким чином, ви можете використовувати такі плагіни, як Contact form 7 і Slider Revolution, не платячи нічого додатково зі своєї кишені.

Ви можете відкрити свій онлайн-магазин і почати продавати свої товари за допомогою плагіна Woocommerce, сумісного з темою. Крім усього цього, вам сподобаються шість макетів блогу, понад 10 макетів портфоліо, функція спільного доступу в соціальних мережах, паралакс і підтримка відео, окрім величезного списку функцій, які ви отримуєте з темою.

Jevelin доступний за доступною для кишені ціною 59 доларів США.

Астра

Астра це легка, надшвидка, зручна для SEO, сучасна та багатоцільова тема, яка була чудовим вибором для багатьох блогерів, таких як ви.

Тема сумісна з декількома іншими провідними плагінами WordPress, що допоможе вам покращити її функції ефективно та в найкоротші терміни. Astra також надзвичайно легко налаштувати. Вам сподобається його бібліотека кольорів і типографіки, параметри заголовків і демонстраційні веб-сайти, які тема позначає тегами.

З Astra ви можете розробити високоякісний веб-сайт, не маючи професійного досвіду проектування чи власного знання програмування. Ви також можете інтегрувати плагін Woocommerce і перетворити свій веб-сайт на онлайн-магазин, якщо хочете продавати свої продукти чи послуги. І оскільки тема має лише 50 Кб, вона також забезпечує чудову продуктивність, тому вам ніколи не доведеться йти на компроміс щодо швидкості вашого веб-сайту.

Astra має різні тарифні плани, які починаються від 59 доларів.

GeneratePress

The GeneratePress theme — це надзвичайно легка, адаптивна та розширена тема WordPress, яка має чудові функції. Ви можете налаштувати кожен елемент, щоб він виглядав більш привабливим для відвідувачів. Ви також можете перекласти свій веб-сайт на інші мови та охопити більше людей у ​​всьому світі. Це також вірно для таких мов, як арабська.

Повна сумісність із сучасними плагінами робить цю тему улюбленим вибором багатьох популярних блогерів і розробників веб-сайтів. Чистий код, який використовується для створення теми, забезпечує високу швидкість роботи вашого сайту. Тож тепер із GeneratePress вам не доведеться йти на компроміс щодо швидкості та не втрачати жодного відвідувача, який потрапляє на ваш веб-сайт.

Divi

Якщо ви вже деякий час працюєте з WordPress, Divi це ім’я, про яке ви напевно чули. Це одна з найпопулярніших багатоцільових тем, яка постачається з конструктором сторінок із функцією перетягування. Ви можете використовувати його, щоб створити чудовий веб-сайт з нуля або вибрати один із попередньо створених шаблонів, які постачаються з темою.

  Moodies для iPhone аналізує настрій та емоції з вашого голосу

Divi наповнений такою кількістю чудових функцій, що ви точно закохаєтесь у нього. Ви можете використовувати понад 46 елементів вмісту, безліч сучасних компонентів, понад 20 шаблонів макетів і багато іншого. Тема підтримує відео на вашому веб-сайті, крім медіаконтенту інших типів. Незалежно від того, чи хочете ви створити сайт для свого креативного агентства, створити дизайн інтер’єру, просте портфоліо чи щось інше, Divi стане для вас правильним вибором.

Його можна завантажити, заплативши 89 доларів США. З таким величезним списком функцій, я вважаю, що 89 доларів — це адекватна сума.

Крамар

Маючи понад 26 000 продажів, Крамар є ще однією провідною багатофункціональною темою на ринку WordPress. Сумісна з усіма сучасними браузерами та розмірами екранів усіх типів, ця тема є чудовим рішенням для будь-якого веб-сайту з підтримкою електронної комерції.

Тема постачається з надійним конструктором сторінок із функцією перетягування, який пропонує найпростіший спосіб створити свій веб-сайт за менший час і зусилля.

Ви також отримуєте необмежену кількість стилів заголовків, безліч готових до використання шаблонів, швидке завантаження вбудованої продуктивності тощо. Тема надзвичайно чутлива та виглядає приголомшливо на різних пристроях. Ви можете скористатися цим продуктом, заплативши лише 69 доларів США, які також включають безкоштовні оновлення. Тема була дуже добре задокументована, тому у вас не виникне жодних проблем із її використанням.

TheGem

TheGem це ще одна тема WordPress, яка набула популярності на ринку. Ця чудова тема постачається з безліччю готових шаблонів, які можна вибрати безпосередньо для свого веб-сайту. Від творчих агентств, фотографій і портфоліо, електронної комерції, криптовалют або інших ніш, ця тема пропонує ідеальне рішення прямо у вас під рукою.

Ви можете охопити більшу аудиторію та створити міцнішу мережу та спільноту за допомогою свого веб-сайту, вибравши варіант перекладу. Крім того, ви також можете використовувати гнучкий верхній і нижній колонтитули, необмежену кількість колірних схем і типографіки, 2500+ настроюваних шрифтів, 150+ унікальних демонстраційних сторінок, 8-кратну навігацію в більш ніж 20 стилях, окрім довгого списку інших функцій, які він надає. .

Ви можете отримати TheGem всього за 59 доларів.

Розкодувати

Розкодувати – це чудова тема WordPress, яка не тільки додає гарного вигляду вашому веб-сайту, але й готує його до конкуренції з іншими просунутими сайтами вашої ніші завдяки своїм потужним функціям. З Uncode ви можете вивести свій сайт WordPress на абсолютно новий рівень завдяки величезному списку функцій, які він постачає.

Це дозволяє контролювати кожну частину вашого веб-сайту та налаштовувати його за допомогою привабливих шрифтів, яскравих кольорів, а також красивих верхніх і нижніх колонтитулів.

Удосконалена система сітки додає ще один вимір вашим дизайнерським навичкам. Менеджер галереї Uncode спрощує завантаження та керування зображеннями на сайті.

  НЕ видаляйте програму Apple Pay зі свого iPhone

Калляс

Калляс це креативна, високоякісна багатоцільова тема WordPress, призначена для підтримки функцій електронної комерції. Додатковий плагін візуального композитора, який постачається з темою, робить створення вашого сайту надзвичайно простим. З його допомогою тепер ви можете створити найпривабливіший веб-сайт навіть без будь-яких попередніх знань у веб-дизайні.

Тема містить понад 100 унікальних елементів, які підходять для будь-якої програми. Вам також сподобається потужний Revolution Slider, професійна підтримка, величезна панель інструментів WordPress та всі інші чудові функції, які пропонує тема. Kallyas було широко задокументовано, тому ви можете отримати до них доступ, якщо коли-небудь зіткнетеся з проблемою його використання.

Kallyas доступний лише за 69 доларів США.

Ультра

Ультра це одна з популярних багатоцільових тем, яка дозволяє контролювати ваш веб-сайт від верхнього до нижнього колонтитула. Ви можете або створити свій веб-сайт, використовуючи один із попередньо створених шаблонів, або створити його з нуля. Він пропонує елегантні рішення для будь-якого бізнесу. Він також пропонує 12 доповнень конструктора бонусів, таких як лічильник, зворотний відлік, контакти, таблиці цін тощо.

Тема також підтримує фонове відео, паралакс прокручування, анімацію тощо. Розумні параметри макета дозволять вам вирівняти елементи верхнього та нижнього колонтитулів різними способами, щоб зробити їх помітними для ваших відвідувачів. У вас також є 5 односторінкових макетів публікацій. Оскільки тема надзвичайно адаптивна, вона однаково добре виглядає на всіх екранах.

Тема X

X це, мабуть, єдина тема WP за 59 доларів із безліччю функцій. Не дивно, що він здійснив понад 200 000 продажів.

Відверто кажучи, для X потрібна окрема публікація в блозі, щоб розповісти про всі їхні функції, але для вас є ідея, ось деякі з них.

 • Вбудоване редагування
 • Динамічний контент
 • Глобальні блоки для кращого повторного використання
 • Менеджер шаблонів
 • Бібліотека елементів
 • Вбудовані преміум-плагіни, такі як UberMeny, Cornerstone, ConvertPlug, ACF Pro, Content Dock, MailPoet тощо.

Є чотири основні стеки – Ethos, Icon, Renew, Integrity. Виберіть той, який вам подобається.

Висновок

Це одні з найкращих багатоцільових тем для вашого веб-сайту. Усі теми перевірено на швидкість і продуктивність, і ми впевнені, що жодна з них вас не розчарує. Незалежно від зовнішнього вигляду чи продуктивності, теми в цьому списку запропонують вам найкращі результати.