13 найкращих авторів супровідних листів для вашої наступної заявки на роботу

Творці супровідних листів допомагають вам швидко представити себе роботодавцю та стимулюють його інтерес до перегляду вашого резюме.

Більшість тих, хто шукає роботу, хочуть мінімізувати свої зусилля в пошуках роботи. Можливо, ви керуєтеся тим самим інстинктом, коли подаєте заявку на роботу. Кілька редагувань наявного резюме, щоб відповідати посаді, і ви готові до роботи.

Але все йде нанівець, коли ви натрапляєте на поле форми, яке вимагає супровідний лист, адаптований до вакансії. Супровідний лист є важливою частиною будь-якої заявки на роботу, і іронія полягає в тому, що вони відрізняються для кожної посади.

Не переживай! Якщо ви прочитаєте цю статтю до кінця, ви знайдете кілька чудових порад щодо написання супровідних листів. Крім того, ви також знатимете найкращі онлайн-конструктори супровідних листів, доступні вам на допомогу.

Найкращі практики написання супровідного листа 📃

Ви можете написати супровідний лист з нуля або скористатися онлайн-конструктором супровідних листів, щоб створити автоматизований супровідний лист. В обох сценаріях вам потрібно знати найкращі практики та поради щодо написання або редагування супровідного листа для максимального впливу на роботодавця.

Експерти рекомендують використовувати програму для створення супровідних листів, щоб створити приголомшливий документ за кілька хвилин. Але не надсилайте його, поки не внесете в нього деякі зміни. Дотримуйтесь цих порад, щоб персоналізувати документ:

 • Початкове слово має бути привабливим.
 • Переконайтеся, що супровідний лист містить усі відповідні досвід і навички, якими ви володієте для цієї посади.
 • Якщо ви ще цього не зробили, підкресліть, що ви можете зробити для організації, якщо менеджер з найму вирішить найняти вас.
 • Дослідіть компанію із зовнішніх джерел і кілька разів перегляньте опис посади. Профіль компанії та опис роботи допоможуть вам написати чудовий супровідний лист.
 • Утримайтеся від додавання посилань на соціальні мережі та URL-адрес портфоліо в супровідному листі.
 • Налаштуйте кожну заяву так, щоб ніхто не міг дізнатися, що ви використовували загальний формат. Наприклад: «Я відповідаю посаді старшого редактора технологій у видавництві ABC». Уникайте загальних тверджень на кшталт «Я підходжу для роботи у вашій організації».
 • Завжди використовуйте стандартні шрифти для ділового письма.
 • Називайте менеджера з найму та компанію їхніми іменами.
 • Ваш супровідний лист має показувати, що в ньому менше про вас, а більше про них.

Як вам допомагають автори супровідних листів?

Ось переваги, за якими ви можете скористатися онлайн-конструктором супровідних листів:

 • Він форматує ваш супровідний лист стисло та чітко.
 • Творці супровідних листів онлайн зосереджують вашу увагу.
 • Вам не потрібно підтримувати різні супровідні листи для різних компаній і посад. Це може стати важким завданням.
 • Розробники супровідних листів мають засоби перевірки граматики та орфографії.
 • Ці інструменти економлять ваш час, ставлячи вам кілька точних запитань.
 • Деякі онлайн-портали пропонують різні формати для різних ролей із певним основним вмістом супровідного листа.
 • Кілька онлайн-виробників супровідних листів також надають вам доступ до інформаційної панелі для відстеження заявок.
  Як зберегти Google Doodle офлайн

Ось найкращі творці супровідних листів, доступні в Інтернеті. Скористайтеся будь-яким із них, щоб потрапити в яблучко у вашій наступній заявці на роботу:

Відновити зараз

Конструктор супровідних листів Resume Now пропонує вам відзначений нагородами інструмент для створення супровідних листів онлайн. Ви можете не хвилюватися, якщо почнете використовувати цей інструмент для всіх видів вакансій. Він простий у використанні, і для створення приголомшливого супровідного листа потрібно лише 15 хвилин.

Інтерфейс дуже зручний, і всього за кілька кліків ви можете отримати супровідний лист, який із задоволенням прочитають менеджери з найму. Він має такі особливості:

 • 9 різних форматів супровідних листів, як-от сучасний, акцентований, традиційний тощо.
 • 21 професійний та привабливий дизайн шаблону для добре структурованого документа.
 • Автоматичне поповнення галузевих фраз і ключових слів, щоб продемонструвати свої навички.
 • Розумні поради щодо налаштування супровідного листа на етапі створення.
 • Онлайн-інструменти для форматування та редагування супровідного листа.

Він дозволяє завантажити супровідний лист у форматі PDF, Microsoft Word і звичайного тексту. Однак вам потрібно придбати тарифний план, щоб отримати файл.

Zety

Якщо вам важко вгадати відповідні слова та формати документів для написання супровідного листа, можливо, вам варто спробувати Конструктор супровідних листів Zety. Його інструмент супровідних листів дозволяє створювати унікальні супровідні листи, які демонструють найкраще з вас.

Розумна платформа супровідних листів Zety створює його таким чином, щоб документ розповідав переконливу історію замість нудних речень. Інструмент також показує пропозиції експертів, які можна прочитати для використання.

Ви можете стати більш впевненими щодо своєї заявки на роботу, оскільки у супровідному листі не буде пропущено жодної літери, якої прагнуть менеджери з найму.

Класне безкоштовне резюме

Класне безкоштовне резюме є популярним творцем супровідних листів із можливістю безкоштовного завантаження PDF. Якщо ви шукаєте менше функцій, але автоматичний супровідний лист безкоштовно, вам слід спробувати цей онлайн-інструмент.

Інтерфейс користувача (UI) досить простий. Є 3 розділи, які вимагають вашого внеску. Це ваші контактні дані, одержувач і зміст супровідного листа. Перші 2 розділи досить прості, оскільки вам потрібно заповнити прості дані. Ви заповнюєте свої дані та інформацію про одержувачів.

Третій розділ – це супровідний лист. Ви можете написати власні речення або додати зразок супровідного листа. Зразок тексту допоможе вам, пропонуючи, що писати в текстах-заповнювачах.

Visme

Visme пропонує надійний конструктор супровідних листів разом із функціями редагування вмісту та пошуку джерел. Ви можете вразити рекрутера приголомшливою графікою, значками, формами та дизайном документів. Тому ви також можете продемонструвати свої навички за допомогою супровідного листа.

На цьому інструменті можна створювати різні форми супровідних листів. Наприклад, ви можете створювати супровідні листи у форматах JPEG, PNG, PDF, GIF, MP4 і презентаціях PowerPoint. Це також дозволяє створити онлайн-посилання для вашого супровідного листа.

На порталі ви знайдете пару десятків шаблонів супровідних листів. Виберіть один зразок документа, який відповідає профілю, на який ви подаєте заявку. Ви можете персоналізувати документ і створити безкоштовне зображення документа у форматі JPEG.

Resume.io

Якщо вам потрібен швидкий, але професійний супровідний лист, який ідеально описує вас, ви можете спробувати Resume.io. Програма для створення супровідних листів — це розумний інструмент, який виконує завдання творчого написання. Таким чином, ви можете розпочати роботу над заявою швидше, ніж будь-коли.

  9 WordPress WAF для запобігання загрозам безпеки

Його креативна технологія дає вам перевагу над вашими конкурентами в змаганнях із заявками на роботу. Його інтуїтивно зрозумілий інструмент для створення супровідних листів пропонує:

 • Зміна дизайну супровідного листа, щоб ви могли вибрати той, який вас задовольняє.
 • Миттєве форматування та налаштування відповідно до галузевих стандартів.
 • Створіть кілька супровідних листів для різних роботодавців з унікальним вмістом.

Моє ідеальне резюме

Моє ідеальне резюме це ще один популярний конструктор супровідних листів, який містить покрокові інструкції. Таким чином, ввівши невелику інформацію про себе та посаду, ви можете отримати супровідний лист із конкретною вакансією менш ніж за 15 хвилин.

На порталі зберігаються численні шаблони супровідних листів із відповідними форматами та оформленням ділових документів. Крім того, ви можете вибрати зразки з широкого спектру робочих ролей. Інструмент має вбудоване сховище навичок, які ви можете легко додати до свого документа.

Ви також можете поєднати вигляд свого супровідного листа з виглядом свого резюме, скориставшись інструментом для створення резюме та створення супровідних листів із My Perfect Resume.

Priwoo

Якщо ви хочете уникнути головного болю створення індивідуальних супровідних листів для різних посад або компаній, спробуйте Priwoo. Хмарний інструмент дозволяє створювати супровідний лист з нуля, використовуючи найкращі в галузі шаблони, або оновлювати наявний супровідний лист.

Внутрішні експерти створюють високо оцінені супровідні листи, які схвалюють менеджери з найму. Таким чином, використовуючи шаблони з цього порталу, ви збільшуєте шанси на прийняття вашої заявки. Інструмент пропонує 4 різні формати документів: стандартний, художній, організований і орієнтований на обслуговування.

Його покрокові інструкції автоматично проведуть вас через усі необхідні розділи супровідного листа, як-от заголовок, одержувач, дата, привітання, текст, заклик до дії та ближче.

Kickresume

Kickresume допоможе вам створити супровідний лист, зручний для ATS. Він також використовує вдосконалене програмування для створення супровідних листів бізнес-класу з оптимальною читабельністю та вишуканим виглядом.

Його безкоштовний план надає вам доступ до основного інструменту редагування разом із 4 основними шаблонами супровідних листів. Ви можете використовувати функцію «Заповнити та оформити» редактора супровідних листів для справжнього завдання зі створення.

Функція перевірки доступна лише за платною підпискою. Після завершення створення супровідного листа ви можете перейти до розділу «Завантажити», щоб створити файли PDF і Word. Ви також можете надіслати супровідний лист електронною поштою або зберегти копію на Google Drive.

Резюме Genius

Резюме Genius пропонує продуманий інструмент для створення супровідних листів. Це також надає вам доступ до кількох прикладів супровідних листів залежно від посади, як-от бухгалтер, адміністративний помічник, інженер-програміст, медсестра тощо.

Онлайн-інструмент пропонує 9 різних категорій супровідних листів, як-от прості, професійні, креативні, сучасні тощо. У цих категоріях ви знайдете численні шаблони супровідних листів. Крім того, ви можете вибрати різні дизайни, такі як Chicago, Elegant, Easy, Milano, Connery, Empire State тощо.

Конструктор супровідних листів резюме Genius покаже вам 8 зразків супровідних листів, рекомендованих експертами. Після того як ви зробите свій вибір, вам потрібно відповісти на кілька інтуїтивно зрозумілих запитань на етапі будівництва. Його вбудований алгоритм гарантує, що остаточний документ містить усю необхідну інформацію, яку рекрутери хочуть отримати в ідеальному супровідному листі.

CVshaper

CVshaper Онлайн-конструктор супровідних листів – це безкоштовний інструмент. Однак його найкраща особливість полягає в тому, що вам не потрібно реєструвати обліковий запис, щоб отримати доступ до інструменту. Тому використовуйте цей інструмент, якщо ви не бажаєте ділитися особистими даними зі сторонніми веб-сайтами.

  Як віддалено грати в настільні рольові ігри за допомогою Slack

Однак ви також можете зареєструвати безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати супровідні листи онлайн. Його інструмент конструктора має 4 розділи. У кожному розділі потрібно заповнити онлайн-форму та перейти до наступного. Після того, як ви натиснете кнопку «Надіслати» на останній сторінці, супровідний лист з’явиться як PDF-документ для друку.

Ресумайзер

Ресумайзер це безкоштовний онлайн-створювач супровідних листів без реєстрації. Ви можете використовувати конструктор резюме для відповідності резюме та супровідних листів. Інструмент пропонує 25 готових для редагування шаблонів супровідних листів для бізнесу.

Після того, як ви виберете зразок супровідного листа, ви зможете завершити документ у 8 кроків. У послідовних кроках вам потрібно буде заповнити дані для:

 • Контактна інформація
 • Актуальні професійні дані
 • Інформація про нову роботу
 • Навички та риси
 • Виділення основного тексту
 • Додайте графічний вміст
 • Виберіть кольори та шрифти
 • Завантажити PDF

Супровідний лист зараз

Cover Letter Now — це розумний хмарний конструктор супровідних листів. Він пропонує деякі найсучасніші функції редагування супровідних листів. Однак послуга працює виключно за передплатою. Ви можете безкоштовно розробити та спроектувати супровідний лист і зробити скріншот. Але ви не зможете завантажити доступний файл Word або PDF, якщо не придбаєте платний план.

Інструмент допоможе вам протягом усього процесу створення супровідного листа. Весь робочий процес складається з трьох етапів:

 • Вибір шаблону супровідного листа бізнес-класу.
 • Заповніть усі деталі, як підкаже інструмент.
 • Налаштуйте супровідний лист у тому самому інструменті та завантажте документ.
 • Жива кар’єра

  Ви також можете спробувати Жива кар’єра якщо ви шукаєте швидкий супровідний лист професійного вигляду. Його серверне програмування містить необхідні коди для створення відповідного вмісту супровідного листа, який схвалюють рекрутери.

  Усе, що вам потрібно зробити, це вибрати посаду зі списку та відповісти на кілька основних запитань про вашу професійну кар’єру. Інструмент форматує супровідний лист таким чином, щоб він проходив через систему відстеження заявника (ATS).

  Live Career не пропонує безкоштовно завантажити супровідний лист, створений на його інструменті. Однак ви можете зробити знімок екрана супровідного листа та зберегти його як файл зображення.

  Заключні слова 👩‍🏫

  Тепер ви знаєте остаточний список найкращих творців супровідних листів, доступний в Інтернеті. Щоразу, коли ви подаєте заявку на роботу, перейдіть на будь-який із згаданих вище порталів, щоб створити приголомшливий супровідний лист, який зробить вас неперевершеною силою проти ваших суперників.

  Ви також можете швидко персоналізувати автоматизований документ, створений для вас розробником супровідного листа. Просто дотримуйтеся наведених вище порад, щоб відшліфувати супровідний лист, щоб легко справити враження на роботодавця.

  Що стосується частини резюме, ось список безкоштовних інструментів для створення видатного візуального резюме.