13 надшироких моніторів, які можна купити прямо зараз

За останні кілька років на ринку з’явилася велика різноманітність неймовірних надшироких комп’ютерних дисплеїв.

Вони призначені для того, щоб надати користувачам у професійних офісах, виробникам відео та геймерам більш широку та захоплюючу перспективу, яка може створити приголомшливі зображення або просто більше простору для роботи.

Розміри панелей для надшироких моніторів можуть досягати 49 дюймів при вимірюванні по діагоналі. Ультраширокі характеризуються більшою шириною в порівнянні з їх висотою. Ця додаткова горизонтальна область екрана може бути корисною в різних контекстах, включаючи професійний світ, ігровий світ і світ продуктивності.

Незалежно від того, чи любите ви ігри, редагування відео чи продуктивність, у цьому списку ви знайдете правильний ультраширокий монітор.

Яке призначення ультрашироких моніторів?

Ультраширокоформатні монітори — це великі широкоформатні монітори з максимальною продуктивністю, які дозволяють розмістити два або навіть кілька вікон поруч на окремому екрані лише за допомогою кількох моніторів.

Цілком зрозуміло, що середня людина щодня проводить 8 годин, дивлячись на якийсь екран. Тож, враховуючи, скільки часу ми проводимо з нашими гаджетами, цілком зрозуміло, що ми хочемо мати першокласний монітор, щоб складати нам компанію.

Які варіанти використання надшироких моніторів?

Плавна гра на ультраширокому моніторі

Багато ігрових програм пропонують гру на надширокому екрані. Якщо ви плануєте грати в стрілялки, відеоігри та чудові стратегічні ігри, ви отримаєте кращу перспективу поля, використовуючи ультраширокий монітор. Це дає вам перевагу під час роботи зі стрільбою від першої особи. Ви також можете використовувати цю опцію в кількох налаштуваннях перспективи, що дає вам більшу гнучкість під час гри у великі стратегічні ігри.

Аналіз та дослідження документів

Тепер технологія дозволяє авторам і дослідникам відображати багато вкладок одночасно на надшироких моніторах. Це забезпечує повний робочий процес без витрачання часу на перемикання між вкладками чи програмами. Це стало можливим завдяки незалежним гарячим клавішам і можливості перетягувати вікна екрана.

Більше простору на екрані

У 33 рази більше простору на екрані або вдвічі більше місця для робочого столу чи робочого простору. Це дуже зручно для вашого офісу, якщо ваше робоче середовище містить текст, зображення або файли електронних таблиць. Ultrawide також корисний для графічного дизайну або внесення візуальних змін. Ви можете бачити більше області, над якою працюєте, мати більше простору у вікні для написання чи редагування, і навіть ваші інструменти знаходяться в межах легкої досяжності, але ви можете скласти їх, коли нікого немає.

Багатозадачність

Багато ультрашироких моніторів мають програмне забезпечення для розділення екрану або програму, яка дозволяє розділити екран на дві чи більше частин. Ви можете використовувати їх усі одночасно або для великих частин екрана одночасно. Іноді вбудована програма з іншою назвою, а іноді її потрібно додати окремо.

Автоматичне масштабування зображення та перегляд фільмів

Коли ви налаштуєте свій екран відповідно до вимог, ви одразу використовуєте всі свої програми без масштабування програмного забезпечення. Це означає, що ви не повинні встановлювати нічого, що змушує ваші програми підлаштовуватися під співвідношення сторін 21:9 вашого ультраширокого екрана. Кінофільми також виглядають набагато краще, ніж на ультраширокому екрані. Цей формат плівки запобігає появі чорних смуг над і під відео на екрані.

Функція обчислювального програмування

Сучасне покоління кодерів і програмістів також зазвичай віддає перевагу ультрашироким моніторам, оскільки вони забезпечують додатковий простір для відображення. Крім того, розробники можуть виконувати кілька завдань одночасно, відкриваючи кілька вікон або програм на надшироких екранах.

  Як тест ДНК 23andMe допоміг мені розгадати таємну родину

На що слід звернути увагу, вибираючи ультраширокий монітор?

  • Розмір екрана є найважливішою перспективою.
  • Швидше за все, для професійних або бізнес-потреб найкраще використовувати надширокий монітор.
  • Монітор повинен мати можливість кріплення на стіну.
  • Бюджет, швидше за все, є найважливішою річчю, яку слід враховувати при покупці ультрашироких екранів.

34-дюймовий вигнутий ультраширокий монітор LG

Цей 32-дюймовий ігровий монітор LG 34WP65C-B дає змогу плавно переключатися з роботи LG на гру. Цей монітор поєднує в собі технологію AMD Radeon FreeSync із частотою оновлення 160 Гц, зменшенням розмиття на 1 мс і динамічною синхронізацією дій для швидкої гри без розривів.

Його точна роздільна здатність (3440×1440) VA з sRGB 99% HDR, 3-сторонній екран практично без полів і дивовижний 31,5-дюймовий (80,1 см) екран поєднують у собі надзвичайний захоплюючий ігровий досвід. Крім того, надтонка рамка з трьох боків цього обтічного екрана дисплея забезпечує область перегляду практично без полів, не відволікаючись від зображення високої роздільної здатності.

29-дюймовий вигнутий UltraWide монітор LG

29-дюймовий світлодіодний монітор LG (2560 x 1080) — це першокласний і міцний продукт для любителів графіки з деякими ігровими перевагами. Технологія IPS (In-Plane Switching) монітора демонструє ефективність рідкокристалічних дисплеїв. У результаті час відгуку скорочується, кольори виглядають реальними, і тепер користувачі можуть вільно дивитися на екран під будь-яким кутом.

Функція керування на екрані світлодіодного монітора зручно розміщує різноманітні важливі налаштування монітора в зручному вікні для швидкого доступу. Гучність, яскравість, попередньо встановлені режими зображення, розділення екрана 2.0, частоту оновлення 75 Гц тощо тепер можна змінити лише кількома клацаннями миші.

Освітлення обладнання для відображення буде менш синім, щоб зменшити втому очей, разом із оптимальним відтінком для огляду. Використовуючи швидке натискання кнопки, ви можете легше дивитися на дисплей свого комп’ютера з матовим екраном.

34-дюймовий ультраширокий монітор SAMSUNG

Якщо ви шукаєте вигнутий монітор, який задовольнить усі ваші розважальні потреби, цей монітор SAMSUNG WQHD стане чудовим вибором. Цей широкоекранний вигнутий монітор має роздільну здатність (3440 x 1440p) з регулюванням висоти, вбудованими динаміками та можливістю настінного кріплення. Таким чином, ви можете легко налаштувати монітор відповідно до своїх робочих потреб.

AMD FreeSync синхронізує частоту оновлення графіки вашого монітора з ультраширокими ігровими екранами, щоб покращити ваш ігровий досвід. Професіонали часто віддають перевагу цій технології, якщо ви затяті геймери. Широкий кут огляду дозволяє комфортно використовувати цей вигнутий екран під час роботи, гри чи навчання. Крім того, екран підтримує багатозадачність, що означає, що ви можете використовувати цей елемент для задоволення різноманітних організаційних потреб.

  Як створити новий шаблон у Notion

34-дюймовий монітор LG UltraWide WQHD

Цей надширококутний монітор LG WQHD оснащений вигнутим надширококутним екраном 21:9. Ці спеціальні виставки підкреслюють ці пресовані екрани як чудову багатозадачність, включаючи надширокий 34-дюймовий екран, розділений на 4 екрани, подібність до Mac, подвійне підключення та шокуючий екран Full HD 1080p IPS. Демонстрація відповідає життєвим тонам для виконання різноманітних завдань і яскравих ігор із яскравими моментами, такими як частота оновлення 75 Гц.

Вигнутий екран дозволяє легко використовувати цю робочу поверхню в офісах, школах або ігрових закладах завдяки набору чудових функцій. Наприклад, на цьому пристрої можна одночасно відображати дисплей ноутбука, електронні таблиці та інші програми. Отже, ви точно можете покластися на цей монітор для продуктивних дій.

49-дюймовий ігровий монітор SAMSUNG

Позначення цього монітора як ігрового екрана для контркультури вказує на те, що Samsung не націлила цей монітор на ігровий ринок, щоб виключити інші версії. Цей монітор із діагоналлю 49 дюймів, здається, добре підходить для професіоналів, які часто використовують САПР і програмне забезпечення для візуалізації.

Його час відгуку становить менше 4 мілісекунд, що швидко оновлює зображення, що робить його чудовою ігровою платформою. Насолоджуйтесь рештою вашого досвіду перегляду посмикувань із якістю екрана з роздільною здатністю (3440 × 1440) із повною високою чіткістю. Конструкція комп’ютерного монітора добре працює з будь-якою кімнатою на частоті 276 Гц.

Усі екрани Samsung розроблені дуже добре, тому їх легко підключити до будь-якого пристрою. Через тонкі рамки навіть менші екрани виглядають чіткими та чіткими. Пам’ятайте про розмір екранів і роздільну здатність.

Ультраширокий ігровий монітор ASUS ROG Strix 34″

Asus ROG Strix (3440 x 1440) створений для ігрових моніторів, які забезпечують насичені кольори та контраст. Це покращує ігровий досвід для професійних геймерів. Гідрофобне покриття гасить світло і запобігає відблискам. Унікально розроблені бічні петлі покращують розташування екрана та покращують взаємодію з користувачем. Ви також отримуєте гнучке підключення за допомогою DisplayPort.

Канал USB Type-C підтримує передачу відео через DisplayPort. Він може служити USB-концентратором, дозволяючи підключати пристрій до дротової периферії без перешкод. Крім того, він має сумісність з G-SYNC, що забезпечує безперебійний досвід віртуальної реальності без розривів за допомогою змінної частоти оновлення.

Asus ROG Strix XG49VQ 49″ вигнутий ігровий FreeSync

Вигнутий монітор Asus ROG Strix відображає 400 сертифікованих кінематографічних кольорів із охопленням 90 DCI-P3, забезпечуючи високий колірний контраст. Крім того, монітор оснащений функцією регулювання висоти, а також оснащений кріпленням Vesa, щоб ви завжди могли знайти ідеальне положення для перегляду.

Крім того, він має роздільну здатність 3840 x 1080. Він має вигнутий надширокий екран 1800R із частотою оновлення 144 Гц. FreeSync 2 HDR (у всьому світі призначений для забезпечення HDR-контенту за допомогою сумісного джерела) використовується для забезпечення захоплюючого ігрового процесу, достатньо плавного для усунення мерехтіння та напруги очей.

Технологія Asus Eye Care мінімізує втому очей і захворювання, фільтруючи вміст високої роздільної здатності та пригнічуючи яскраве синє фонове світло.

LG 29-дюймовий UltraWide

UltraWide 29-дюймовий QHD-екран LG (2560 x 1080) чудово підходить для перегляду будь-якого відео або ігор. Цей екран дозволяє відстежувати велику кількість відзнятого матеріалу та створювати професійні фільми. Крім того, щоб повністю відповідати баченню творця контенту, цей монітор сумісний із галузевим стандартом HDR10.

  Як видалити профіль з Netflix

Ви можете налаштувати робочий простір, відокремивши або налаштувавши основні параметри монітора лише кількома клацаннями миші. Мінімізуйте затримку за допомогою Dynamic Action Sync, щоб гравці могли записувати кожен момент у реальному часі. Підставка одним клацанням миші спрощує встановлення без будь-якого іншого обладнання та гнучко регулює висоту та нахил екрана для вибору оптимального положення.

34-дюймовий вигнутий WQHD монітор Acer Nitro

34-дюймовий вигнутий світлодіодний монітор комп’ютера Acer Full HD із частотою оновлення 144 Гц, який відрізняється сучасною якістю та доступною ціною, є чудовим вибором для будь-яких цілей, для яких користувач може використовувати його, від ігор до бізнесу. Крім того, монітор підтримує функцію AMD FreeSync, яка швидко синхронізує частоту оновлення дисплея з частотою відеокарти.

Його час відгуку становить менше 4 мілісекунд. Це означає, що монітор швидко оновлює зображення, що робить його чудовою ігровою платформою. Оцініть решту свого захоплення переглядом завдяки чіткості екрана з чудовою роздільною здатністю (3440 x 1440) із повною високою чіткістю. Простий дизайн цього спеціального комп’ютерного монітора ідеально вписується в будь-яку офісну атмосферу, а його чудова ергономіка дозволяє налаштувати його на свій смак.

34-дюймовий ультраширокий монітор Dell, WQHD

Розширте свої можливості до екстремального рівня за допомогою цього 34-дюймового ультраширокого монітора Dell. Комфортно працювати з можливістю регулювання нахилу, повороту та висоти. Ефективність багатозадачності досягається за допомогою двох ПК-джерел із вбудованими функціями Picture-by-Picture і клавіатури, відео та миші (KVM).

Оптимізуйте комфорт для очей завдяки екрану без мерехтіння та налаштуйте функцію Comfort View, яка зменшує шкідливе випромінювання синього світла. Екран дисплея має розмір 3440 × 1440 пікселів і оновлюється з частотою 60 Гц.

34-дюймовий вигнутий ігровий монітор AOC UltraWide

Ігровий монітор AOC серії G2 із ультраширокою панеллю Quad Full HD 3440 x 1440 VA. 3-сторонній безрамковий дизайн із кривизною 1500R для захоплюючих ігор і розваг. Він забезпечує широкі кути огляду та яскраві кольорові дисплеї в межах 115-дюймів-2 sRGB і 98-дюймів-2 Adobe RGB охоплення колірної гами.

Частота оновлення 144 Гц із технологією Adaptive-Sync для конкурентоспроможного ігрового процесу з радіусом кривої 1500 мм — ваш попередник.

Ультраширокий вигнутий ігровий монітор BenQ EX3501R

Ультраширокий вигнутий ігровий монітор BenQ EX3501R підтримує USB Type-C. Він також забезпечує передачу відео SuperSpeed ​​USB 2.0 і передачу даних зі швидкістю до 1000 Мбіт/с по одному кабелю, клавіатурі HDMI, DisplayPort і USB 3.1.

Цей монітор із частотою оновлення вищою за 1000 Гц дає вам перевагу в продуктивності завдяки асинхронній технології підключення РК-монітора. Це захоплюючий 35-дюймовий вигнутий монітор із великим панорамним екраном і роздільною здатністю 3440 x 1440 із співвідношенням сторін 21:9 і надтонкою рамкою. Отже, можна сказати, що це потужний ультраширокий монітор, який пропонує багато можливостей.

Монітор LG 34WN80C-B UltraWide

Ультраширокий монітор LG 34WN80C-B постачається з HDR10-сумісним підключенням типу C. Він підтримує кольорову гаму sRGB 99. Монітор регулюється по висоті та нахилу.

Ви можете налаштувати відносне розташування основного пристрою введення, якщо хочете, відокремивши або змінивши деякі його параметри. Збільште зручність Dynamic Action Sync, щоб гарантувати, що гравці можуть записувати щось момент за моментом у реальному часі. Підставка в один клік допомагає створити відповідні умови без додаткового обладнання. Він регулює висоту екрана та нахиляє його до оптимальної висоти для щоденного використання.

Висновок

Вибір ультраширокого монітора непроста справа. Але вам буде легко вибрати, переглянувши варіанти, згадані вище. Ми розглянули всі найпопулярніші ультраширокі монітори, які можна придбати на ринку. Отже, якщо ви думаєте про придбання для себе, ви не повинні пропустити цей список.

Перегляньте кілька найкращих ігрових моніторів.