13 крутих інструментів для створення анімованих персонажів для вашого бізнесу

Пройшли часи статичних і простих зображень. Анімаційні візуальні ефекти досягають свого піку з GIF-файлами, відео, анімованими персонажами, малюнками чи мультфільмами, оскільки всі залежать від цього, щоб залучити глядачів.

На ринку доступні кілька типів анімованих візуальних зображень, таких як анімована інфографіка, анімована графіка, GIF-файли, відео тощо. Statista продемонстрував розмір світового ринку анімації до 270 мільярдів доларів США у 2020 році.

Раніше професійні ролики містили анімаційний текст лише для дизайнів. Проте генератори анімованого тексту дозволяють змінювати кольори, блискітки та переміщувати текст за допомогою смартфонів чи комп’ютерів.

Інструменти анімації є важливими для розробників ігор, цифрового мистецтва та дизайнерів персонажів для розробки ілюстративних анімаційних зображень. Кілька принципів анімації надзвичайно відомі, що дозволяє дизайнерам надавати текстури та елемента результату за допомогою:

 • Поза для публікації та прямо перед собою — це два способи обробки анімаційних малюнків, які пропонують реалістичні та плавні рухи.
 • Сквош і розтяжка додають об’єктам і персонажам ілюзії ваги, гравітації, гнучкості та маси.
 • Привертайте увагу до деталей, щоб створити ідеальний твір мистецтва, щоб привернути увагу користувача.
 • Створіть очікування та додайте дію, щоб зробити її більш реалістичною за допомогою анімації рухів.

Це лише кілька основних принципів анімації, які потрібно знати. Однак, створюючи анімаційних персонажів, потрібно звертати увагу на деталі.

Досягти цього можна швидко за допомогою топових інструментів, що полегшують малювання анімованих персонажів. Ось деякі інструменти, про які слід знати.

Доратун

Доратун є одним із вражаючих варіантів на поточному ринку, який можна використати для створення ідеальних мультиплікаційних персонажів. Це безкоштовне програмне забезпечення для анімації обіцяє можливість створювати персоналізовані відео за допомогою відповідних елементів. Він легкий, потужний і професійний, надає все в одному досвіді одночасно.

Доступність створення анімованих персонажів за допомогою Doratoon робить його вправним вибором для створення мультфільмів. Ці функції обертаються навколо надихаючої творчості за допомогою доступних функцій, щоб анімувати персонажів до досконалості. Інструмент не вимагає розуміння динаміки ключових кадрів і переходів для створення персонажів.

Doratoon має кілька чудових функцій, які дозволяють створювати чудові відео за допомогою вражаючих персонажів, а саме:

Анімовані персонажі

Керуйте світоглядом своїх персонажів і керуйте їхніми рухами відповідно до анімаційного відео, яке ви створюєте.

Анімація шляху

Дозвольте вашому персонажу рухатися по відео за допомогою анімації шляху, оскільки це робить відео яскравим.

AI Дубляж

Вбудований інструмент штучного інтелекту дозволяє вам перетворювати текст на мову для анімованих персонажів, які ви використовуєте у своєму відео.

Реквізит і музика

Зробіть свого персонажа більш інтерактивним за допомогою реквізиту та музики, які підкреслюють його особистість. Щоб покращити ситуацію, це найкраще програмне забезпечення для анімації заздалегідь розроблені шаблони і фони, які задовольняють потреби кожного необхідного відділу в професійній сфері.

Як зробити анімацію безкоштовно

№1: Відкрийте офіційний веб-сайт Doratoon і зареєструйтеся за допомогою облікового запису. Виберіть «Workbench» після реєстрації та перейдіть до розділу редактора.

#2: Натисніть «Створити нове відео», щоб вибрати відповідні стилі для створення відеоанімації.

#3: Додайте кілька сцен, шаблонів, текстів і персонажів по всій анімації. Після додавання експортуйте відео та встановіть назву та тег перед збереженням у форматі MP4.

Анімакер

Анімакер вважається чудовою платформою для недизайнерів, початківців і професіоналів для створення живих і анімаційних відео. Програма Cartoon Maker безкоштовна, проста у використанні та надійна для професіоналів. Ринок мультфільмів має кілька тем, які миттєво оживляють героїв.

Щоб створити мультфільм за допомогою цього інструменту, потрібно виконати кілька простих кроків, таких як:

 • Виберіть анімований шаблон, який відповідає вимогам.
 • Налаштуйте шаблон миттєво, долаючи обмеження, такі як фон, герої мультфільмів, зображення, анімований текст і властивості.
 • Виберіть музичні треки, якщо ви бажаєте їх додати з бібліотеки Animaker, або завантажте їх.
 • Поділіться або завантажте відео.
  Як отримати код підтвердження Apple на пристрої

Це чудовий спосіб оптимізувати мультфільми за допомогою спеціальних конструкторів і оживити персонажа. Інструмент містить величезний набір рис обличчя, аксесуарів, виразів, понад 200 голосів і костюмів для унікальності.

Adobe

Adobe animate може допомогти створити інтерактивну анімацію для Інтернету, телешоу та ігор, щоб оживити банери та мультфільми. Це також допомагає створювати інфографіку, вміст електронного навчання, аватари, дудли тощо, щоб ділитися ними на кількох платформах.

Це потужний анімаційний та ілюстративний інструмент для створення мобільного та веб-контенту як досвіду доповненої реальності. Інструмент має функції ескізу та малювання, які дозволяють розфарбовувати та змішувати з Adobe Fresco.

Дизайнери можуть працювати кадр за кадром, щоб говорити, сліпий або ходити, щоб створювати веб-банери та охоплювати аудиторію на телебаченні, мобільних пристроях і комп’ютерах. Також легко експортувати анімацію в WebGL, HTML5 Canvas, SVG і Flash/Abobe AIR. Користувачі також можуть переглядати навчальні посібники, історії художників, події в прямому ефірі тощо.

Вйонд

Vyond використовується для створення анімаційних відео для роботи, зокрема електронного навчання, навчання, продажів, кадрів і маркетингу. Миттєво створюйте медіафайли за допомогою бібліотеки ресурсів, готових шаблонів і повного набору інструментів для спільної роботи.

Інструмент може допомогти трансформувати організацію за допомогою налаштувань і надати брендам абсолютно нового штриху. Він також забезпечує безпеку даних і конфіденційність, щоб надавати безпечне відео клієнтам.

Для розподіленої робочої сили можна швидко перетворити загальне на динамічне відео зі звуком, бібліотекою шаблонів, реквізитом тощо. Це легко створювати доступні відео та є гнучкими, що забезпечує позитивні бізнес-результати з візуальною красою.

Інструмент може допомогти створювати професійні відео зі статичним, застарілим текстом і спілкуванням без будь-якого бюджету. Простіше створювати відео з нуля за допомогою готових шаблонів, вибирати реквізит і створювати власних персонажів.

Аніматрон

Аніматрон вважається найкращим виробником онлайн-анімації для створення пояснювальних відео, дизайну банерів HTML5, спробування стилю анімації дошки, створення приголомшливих презентацій і створення анімації HTM5. Інструмент містить 200 попередньо анімованих наборів для перетягування та скидання, бібліотеку з 500 тис. безкоштовних аудіо, відео, фотографій і стиль анімації дошки.

Можна використовувати цей інструмент, щоб продавати більше демонстраційних роликів або каталогів, пояснювальних відео для навчання потенційних клієнтів, привертати увагу за допомогою рекламних банерів і розповідати бізнес-історії. Інструмент має кілька функцій, як-от фони, попередньо анімовані персонажі та реквізити, за допомогою яких можна безкоштовно створювати анімовані набори, значки та тематичну інфографіку.

Він може використовувати медіа для редагування, розміщення та імпорту для створення відео, аудіо, фотографій і графічного вмісту. Можна легко комбінувати, з’єднувати, анотувати та накладати, додаючи елементи брендування та анімований текст.

Інструмент також дозволяє налаштовувати базові форми, змінювати форму, редагувати кожну частину, перефарбовувати тощо, щоб змінити анімацію.

Ілюзія

CrazyTalk від Reallusion полегшила створення 3D-розмовних голов. Це програмне забезпечення для анімації обличчя, яке зробило додавання тексту та голосу до зображень більш доступним. Він містить кілька функцій для революційного автоматичного руху та перетворює їх на розмовну анімацію.

Інструмент 3D Head Creation може допомогти перетворити зображення на анімованих розмовляючих персонажів. Можна створювати унікальні анімовані фотоальбоми, електронні листи, електронні листівки та онлайн-вітання.

Технологія підгонки обличчя дозволяє користувачам перетворювати свої статичні зображення та малюнки на 2D та 3D голови для будь-якої комічної історії. Він також має багатошарові параметри редагування для створення яскравих очей на основі анатомії людини.

  10 способів виправити випадкове відключення контролера Xbox One

Він синтезує голову з бічних і передніх фотографій, визначаючи контури обличчя. CrazyTalk 8 Head Creator також пропонує креативне ретушування неживих об’єктів для підвищення креативності.

Інструмент поставляється з порівнянням версій, таких як стандарт за 49 доларів, професійний за 149 доларів і конвеєр за 199 доларів.

TonnyTool використовується для спільного використання та створення коміксів, мультфільмів і анімацій. Безкоштовний онлайн-виробник мультфільмів і коміксів простий у використанні. Виберіть фон, додайте виноски з текстом або персонажів і почніть створювати комікси в рамках.

Користувачі можуть легко створювати анімацію чи комікси за допомогою цього інструменту, щоб поділитися ними в Інтернеті або зберегти в системі. Можна швидко розвинути маркетинговий аспект ігор, а також просувати першокласні портали.

Рендерліс

Рендерліс це простий у використанні онлайн-конструктор мультфільмів, який допомагає створювати приголомшливі відео за допомогою професійно розроблених шаблонів. Цей багатофункціональний виробник мультфільмів дозволяє користувачам вибирати відповідні збіги для створення онлайн-мультфільмів у браузерах.

Є кілька шаблонів: дитячий промо-інструмент, відео-інструмент пояснення лінійного стилю, навчальний відео-інструментарій, світовий пояснювальний інструментарій, інструментарій пригод персонажів, відео-інструмент пояснення, пояснювальний інструментарій у сфері охорони здоров’я, пакет анімованих піктограм і анімаційний інструментарій для дошки.

Користувачі можуть легко спростити створення відео за допомогою наступних кроків без попередніх навичок дизайну, щоб розробити переконливу історію.

 • Виберіть найкращі шаблони мультфільмів або почніть створювати їх з нуля,
 • Відредагуйте готову історію або використовуйте анімованих персонажів або сцени, щоб почати створення відео,
 • Налаштуйте дизайн, додайте голос за кадром або музику відповідно до повідомлення бренду, додайте тексти, виберіть перехід, відредагуйте стиль або кольори,
 • І створювати унікальні мультфільми.

Поділіться та експортуйте відео, коли воно буде на належному рівні. Інструмент може допомогти оживити стратегії просування, пояснити привабливі ідеї, миттєво зв’язатися з аудиторією, підвищити взаємодію за допомогою привабливих, інформативних або мультфільмів і збільшити конверсію для просування продуктів.

Colorcinch

Програма для редагування фотографій Colorcinch Cartoonize славиться миттєвим редагуванням, створенням і перетворенням фотографій на персоналізовані твори мистецтва. Це дозволяє користувачам створювати безкоштовні, красиві та прості мультфільми, які говорять від імені брендів.

Він має простий, продуктивний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, доступний офлайн та онлайн. Розумні інструменти редагування пропонують першокласні результати з меншою кількістю кліків для розширення можливостей редагування фотографій і ефектів за допомогою штучного інтелекту.

Є векторна графіка преміум-класу, обширна бібліотека, іконки тощо для підвищення якості фотографій. Функції включають:

 • Створення та організація зручних шарів
 • Додавання сцен із накладаннями, боке, відблисками та дощем
 • Створювач мультфільмів із мультиплікатором зображень одним клацанням миші
 • Стилізуйте рамки з фоторамок ручної роботи
 • Нанесення художніх, рослинних, фігурних візерунків
 • Малювання від руки за допомогою різних стилів пензлів
 • Перетворення зображень за допомогою режимів змішування в один клік

Універсальний текстовий і фоторедактор має функції трансформації, покращення та зміни розміру. Він прикрашає та налаштовує ілюстрацію за допомогою основних функцій, що полегшує додавання ефектів мультфільму, ескізів і регульованих фільтрів.

Доратун

Якщо ви хочете створити персоналізовані відео, Доратун це шлях вперед. Він пропонує реквізити, фони, шаблони, анімацію та стокові відео. Doratoon включає понад 1000 анімованих персонажів із виразами обличчя, стандартний реквізит, стокові відео та фотографії, понад 10 000 2D та 3D фонових зображень тощо.

Маркетологи, викладачі, підприємці та відділ кадрів можуть використовувати цей інструмент для створення чарівних анімаційних відео, дружньої відеовзаємодії, привабливого вмісту, оголошень або рекламних роликів і відеопрезентацій. Він містить неймовірні шаблони, які початківці можуть використовувати для будь-якої сфери, як-от реклама, список проектів, маркетингове дослідження, внутрішня нарада, прийом співробітників, фінансовий звіт, підсумок лекції та поради щодо ефективності роботи.

  Як легко переробити стару електроніку, яку ви не можете продати

Укусний

Щоб створювати привабливі та захоплюючі мультфільми, Укусний може бути чудовим вибором. Програма мультиплікаційної анімації постачається з кількома шаблонами, такими як:

 • Поради щодо лідерських якостей
 • Прикольні реклами лінивців
 • Політика щодо сексуальних домагань
 • Пояснювач туристичного агента

Розробити мультиплікаційне відео можна простими кроками:

 • Відкрийте Biteable на своєму ноутбуці
 • Виберіть шаблон мультфільму, який відповідає вимогам
 • Увійдіть або зареєструйтеся в обліковому записі
 • Додайте музичний супровід, кліп мультфільму, текст тощо, щоб створити анімаційний мультфільм
 • Вбудувати на веб-сайт, розмістити в соціальних мережах, електронною поштою тощо.

Створити мультиплікаційний персонаж і створити довіру у глядачів легко. Інструмент торкається важливих тем, таких як гострі теми, суперечливі чи делікатні слова чи традиційно нудні питання.

Він постачається з анімованими шаблонами, веселими відеокліпами, улюбленими кольорами, музикою тощо. Користувачі можуть створювати привертають увагу мультфільми за допомогою Biteable для залучення користувачів. Важливо, щоб відео були солодкими та короткими, щоб глядачі могли їх відчути.

FlexClip

FlexClip це безкоштовний анімований мультфільм, який створює інструмент із професійно розробленими шаблонами. Його легко персоналізувати або почати з нуля. Існують також такі функції, як перетягування, редагування, завантаження анімованих фотографій, додавання музики тощо для створення мультфільмів.

Безкоштовні шаблони мультфільмів включають запрошення на Хелловін, відео зворотного відліку на Хелловін, заставку про подорожі, заставку про Хелловін із мультфільмом, розпродаж закусок на Хелловін, миле заставу, заставку з барвистим мультфільмом, флеш-заставку, дитячий мультфільм про день народження, заставку YouTube для Vlogger тощо.

Програма для створення мультфільмів проста і не включає кроки налаштування. Він поставляється з підгонкою стилю, шаблонами мультиплікаційних відео, коригуванням відеотексту, візуальною бібліотекою з анімаційними кадрами, незліченною кількістю мультфільмів тощо.

Користувачі можуть легко додавати музику з кількох треків, щоб зробити її чарівною та реалістичною. Легко додавати уповільнені кадри, спливаючі тексти, 3D-тексти, текстові слова на ходу та використовувати стандартні мультфільми для відповідності вимогам.

Powtoon

Миттєво створюйте анімаційні відео за допомогою Powtoon онлайн відеоредактори. За допомогою цього інструменту користувачі можуть легко створювати анімовані пояснювальні відеоролики для відео, створених студією. Безкоштовне програмне забезпечення для створення анімаційного відео має багато функцій і понад 100 відеошаблонів, які можна почати з нуля, наприклад керування змінами, віртуальний вебінар або спільну зустріч.

Щоб розпочати створення анімаційних відео, можна почати з:

 • Відвідування веб-сайту – Powtoon
 • Зареєструйтеся або увійдіть, щоб створювати анімаційні відео
 • Виберіть шаблони
 • Налаштуйте шаблон за допомогою ілюстрацій, значків, кольорів, музики, анімації, власного персонажа тощо.
 • Завантажте або поділіться відео в соціальних мережах або на веб-сайті

Дизайнерам не потрібні технічні чи дизайнерські навички, щоб почати використовувати понад 100 готових шаблонів, кадрів і персонажів. Інструмент також пропонує кілька ресурсів, які дозволяють користувачам дізнатися більше про анімацію.

Висновок

Підприємства можуть використовувати ці інструменти анімації для запрошення учасників, підготовки презентацій, створення відео тощо. Це ефективний засіб, який може покращити якість анімаційних відео. Це допомагає створити нові та захоплюючі виміри для відео. Персонаж, гра та цифрові художники можуть використовувати статичні зображення та додавати натяк на анімацію, щоб вийти за межі лінії.