12 API криптовалюти для спеціалістів із обробки даних/розробників

Categories:

Попит на криптопроекти з часом зростає. Давайте перевіримо деякі з найкращих криптографічних API.

Перш ніж ми дізнаємось про крипто API, давайте спершу подивимося на API. Інтерфейс програмування додатків (API) — це програмне рішення, яке забезпечує взаємодію двох або більше програм. API зазвичай використовуються для бронювання номерів, замовлення їжі, обробки платежів тощо.

Інтерфейси API криптовалюти також функціонують як згадані вище API. Основна відмінність полягає в тому, що крипто API взаємодіють з різними крипторинками та біржами. По-перше, важливо знати про збір даних, щоб чітко розуміти API.

Збір даних та його важливість

Збір даних є основою кожного API. Простіше кажучи, збір даних передбачає покроковий процес збору інформації, пов’язаної з певним предметом. Тут, у випадку крипто API, зібрані дані пов’язані з різними криптопроектами та пов’язаними з ними валютами.

API збирають дані з надійних джерел, обробляють їх і зберігають. Пізніше збережені дані аналізуються та впорядковуються відповідно до конкретного випадку використання особи чи організації.

Ручний збір масивних даних практично неможливий, тому API мають різні методи збору відповідних даних. Пам’ятаючи про це, давайте перевіримо кілька альтернативних способів збору даних:

 • Імпортування даних. Імпортування даних — це просто процес копіювання даних з однієї програми чи джерела в інше. Науковці даних використовують різні методи для імпорту необхідних даних із бази даних, файлу чи інших джерел.
 • Завантаження даних із ресурсу: у разі завантаження даних велика кількість даних зберігається на пристрої зберігання як постійна копія. Ці збережені дані пізніше використовуються розробниками даних або вченими протягом тривалого періоду часу.

Переваги веб-інтерфейсів API

Ви можете подумати, але яку користь я отримаю від криптографічних веб-API? Гаразд, давайте проллємо світло на це.

 • Незалежно від того, чи є ви криптотрейдером, розробником, аналітиком чи ентузіастом, API допоможуть згладити вашу криптовалютну подорож.
 • Якщо ви розробник, ви можете використовувати крипто API для створення торгового бота, бізнес-рішень або платіжних платформ.

 • Так само припустімо, що ви торгуєте криптовалютами або інвестуєте в них. Ви також можете використовувати крипто API, щоб відстежувати свій портфель, розміщувати замовлення на купівлю чи продаж і багато іншого. Крім того, API дозволяють аналізувати діаграми, перевіряти ціни на криптовалюту в реальному часі або встановлювати кілька сповіщень про ціни.
 • API мають вирішальне значення для покращення та підвищення продуктивності завдяки покращенню швидкої та зрозумілішої розробки програмного забезпечення. Наприклад, розробникам не потрібно витрачати час і енергію на будівництво з нуля.
 • Витрати на розробку програмного забезпечення значно зменшуються, оскільки API піклуються про імпорт і завантаження важливих даних.

Після обговорення API та їх актуальності в криптопросторі, давайте зануримося в них і перевіримо найкращі крипто API.

API CoinGecko

Ми почнемо список з CoinGecko API, оскільки це один із найбюджетніших крипто API. Якщо ви хочете створити проект із обмеженим бюджетом, ви можете розглянути CoinGecko API.

CoinGecko API надає доступ до важливих криптоданих, однаково корисний для крипторозробників, трейдерів і вчених. Надані дані включають поточну ринкову ціну криптовалют, тікери, обсяг торгів, історичні дані, деталі торгової біржі та технічні графіки. Іншим захоплюючим фактором є те, що CoinGecko надає всі ці дані, не вимагаючи ні копійки.

CoinGecko став одним із відомих постачальників даних для криптоактивів з моменту свого заснування в 2014 році. Крім того, користувачі CoinGecko API отримують привілей отримувати дані для понад 12 000 криптовалют, розміщених на 500+ криптобіржах.

  Як передавати аудіо з ПК або Mac на Chromecast

Усі дані доступні для громадськості з обмеженою швидкістю 50 дзвінків на хвилину, чого цілком достатньо для більшості випадків використання криптовалюти. Припустімо, вам потрібні додаткові обмеження швидкості за хвилину, пріоритетна підтримка електронною поштою та підтримка чату Slack. У цьому випадку ви також можете вибрати платні плани CoinGecko API. Платні плани починаються від 103 доларів США на місяць при щорічній виставці рахунків.

API REST Coinmap

В останні роки спостерігається зростання прийому криптовалют для платежів. Отже, припустімо, що ви розробник, якому подобається створювати програму, яка відстежує місця, які приймають криптовалютні платежі. У цьому випадку Coinmap REST API допоможе надати вам важливі дані.

Coinmap REST API має велику базу даних з інформацією про тисячі продавців, магазинів, продуктових магазинів, кафе тощо, які підтримують криптовалюту. Найбільш вражаючі особливості цього API полягають у тому, що він простий у використанні, не потребує авторизації та розроблено з плоскою структурою даних із простим форматом даних.

Розробники даних можуть перераховувати свої місця, використовуючи відповідну довготу, широту, категорії та фільтри. Крім того, Coinmap REST API надає опції для створення, оновлення та навіть видалення місць відповідно до придатних випадків використання.

Крім того, Coinmap REST API не стягує плату з розробників за використання їхніх даних. Єдина умова, яку вони висунули, — це надати кредит Coinmap і його учасникам за використані дані.

API CoinMarketCap

CoinMarketCap API надає доступ до даних, пов’язаних із тисячами зареєстрованих криптовалют на понад 300 глобальних біржах. Крім того, їхній API дозволяє розробляти програмне забезпечення або програми для тестування торгових стратегій, сповіщень про ціни в реальному часі та інструментів для створення графіків. Крім того, дані можна використовувати для проведення експериментів з минулими цінами на криптовалюту та для відстеження портфелів.

Основним недоліком цього API є обмежене використання даних. Іншими словами, це коштує вам більше, якщо ви хочете отримати доступ до більшої кількості даних. Безкоштовний доступ надає лише 10 000 дзвінків на місяць без будь-яких історичних даних.

Платні плани CoinMarketCap API починаються від 29 доларів США на місяць при щорічній виставці рахунку. Цей план забезпечує 40 000 дзвінків на місяць із історичною конверсією за 1 місяць. Ви також можете вибрати інші високооплачувані плани, якщо хочете отримати більше кредитів на дзвінки.

API Coinlayer

Coinlayer API надає точні поточні дані про ціни для понад 385 криптовалют. Покращений алгоритм, розроблений Coinlayer API, допомагає розробникам ефективніше використовувати криптодані. Крім того, дані збираються з понад 25 відомих криптобірж.

Основні послуги, які надає Coinlayer API розробникам криптовалют, включають:

 • Дані в реальному часі: надає останні дані про обмінний курс криптовалюти.
 • Дані часових рамок: надає відфільтровані дані за певні часові рамки.
 • Історичні дані: дозволяє перевіряти дані за попередню дату.
 • Змінити дані: надає дані, пов’язані з коливаннями курсу в певний час.
 • Кінцева точка перетворення: використовується для перетворення курсів криптовалют із цільовими валютами.
 • Кінцева точка списку: надає список криптовалют і цільових валют.
 • Безкоштовний план, наданий Coinlayer API, забезпечує 100 запитів на місяць із щогодинними оновленнями та історичними даними. Спробуйте скористатися платними пакетами, щоб отримати доступ до більшої кількості запитів, цільових валют, швидших оновлень тощо. Платний пакет Coinlayer API починається від 9,99 доларів США на місяць.

  API Coinpaprika

  Coinpaprika API — ще один крипто API, який надає дані про тисячі криптовалют. Цей API містить список із понад 8000 криптоактивів із 360 бірж.

  Розробники можуть використовувати Coinpaprika API для даних, пов’язаних із 27 000 криптовалютними торговими парами. Крім того, Coinpaprika API має один із найшвидших відгуків із середньою затримкою 337 мс.

    Як зробити знімок екрана на iPhone X

  API Coinpaprika був спеціально розроблений для розробників. Основна мета створення їхнього API — створити зручний інтерфейс для крипторозробників і науковців. Наприклад, розробники можуть використовувати бібліотеки Coinpaprika API з відкритим кодом, включаючи популярні мови програмування.

  Безкоштовний план Coinpaprika API надає користувачеві 25 000 дзвінків на місяць для 2500 криптоактивів. Але щоденний і погодинний аналіз історичних даних обмежений 1 роком і 1 днем ​​відповідно. Якщо ви серйозний крипторозробник, скористайтеся їхніми платними планами, починаючи з 99 доларів США на місяць.

  API Coinbase

  Гнучкість є важливим фактором для криптографічного розробника під час створення програми чи проекту. Coinbase API з’являється в образі, надаючи гнучкі та безпечні функції.

  Технологія API Coinbase розроблена з використанням Node.js і підтримує такі популярні криптовалюти, як Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin. Крім того, ви можете створювати криптогаманці та адреси для цих криптовалют.

  Coinbase API не поступається сповіщеннями в реальному часі та моніторингом ринку. Також надаються історичні дані для подальшого аналізу цін.

  Як розробник, якщо вам потрібно лише до 10 000 запитів на годину, ви можете використовувати CoinbaseAPI безкоштовно. Для більш розширених функцій ви можете вибрати преміальний варіант, як-от CoinbasePro. CoinbasePro надає захоплюючі функції, такі як програмна торгівля.

  API Cryptowatch

  API Cryptowatch складається з двох різних API; REST API та WebSocket API.

  REST API надає доступ до API в реальному часі для прямої трансляції даних ринку криптовалют. Також розробники можуть використовувати дані з тисяч крипторинків і 23 бірж. На додаток до цього REST API також допомагає отримувати реальні ціни, ринкову статистику, книги замовлень, дані свічників і останні угоди.

  Криптовалюти, які підтримуються Cryptowatch Market Data REST API, включають Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Monero, Dash, Ripple та багато інших.

  Крипторозробники можуть передавати дані крипторинку в реальному часі з 26 основних бірж за допомогою WebSocket API. Офіційні комплекти розробки програмного забезпечення (SDK), які підтримує WebSocket API, включають Node.js, Golang і Python. Крім того, якщо ви розробник, який хоче створити на основі іншого SDK, Cryptowatch API також надає підтримку для таких розробників.

  Припустімо, що ви хочете скористатися їхніми безкоштовними послугами. У цьому випадку ви можете використовувати діаграми, відстежувати портфоліо, спілкуватися з членами спільноти та налаштовувати свій термінал. Але якщо ви хочете отримати доступ до послуг преміум-класу, які надаються API Cryptowatch, вам потрібно буде заплатити у вигляді кредитів за допомогою кредитних карток або біткойнів.

  API Nomics

  Nomics API є ще одним відомим постачальником даних із доступом до 400 тисяч ринків на момент написання статті. На додаток до цього, база даних Nomics API розширена на 795 бірж і понад 53 тисячі криптотокенів.

  Nomics API дозволяє крипторозробникам створювати платформи діаграм, мобільні додатки, тести стратегій, торговельні роботи, веб-сайти ціноутворення та інструменти оцінки портфеля. Окрім цього, ви також можете скористатися великою бібліотекою даних крипторинку.

  Середній час відповіді API становить лише 51 мс, що дозволяє розробникам отримувати доступ до ринкових даних майже в реальному часі. За замовчуванням безкоштовні служби Nomics API надають лише один запит на секунду. Вам потрібно вибрати комерційні платні плани, щоб отримувати більше запитів на секунду.

  CoinAPI

  Ви шукаєте API, які надають дані про криптовалютний ринок у реальному часі та ціни? Чудово! У цьому випадку вам найкраще підійде CoinAPI.

  База даних CoinAPI складається з 507 ТБ історії ринкових даних. Крім того, цей API підтримує понад 16 тисяч криптоактивів. Усі доступні дані збираються з 337 криптовалютних бірж із оновленням ринкових даних понад 46 тисяч за секунду.

    Як видалити BetterDiscord на ПК

  Крипторозробники можуть дуже добре використовувати добре задокументовані дані з CoinAPI. Усі ці дані доступні у форматах CSV, XML або JSON.

  Якщо ви розробляєте програму, яка вимагає лише 100 щоденних запитів, ви можете дотримуватися безкоштовного плану CoinAPI. В іншому випадку ви можете скористатися їхньою платною місячною підпискою, вартість якої починається від 79 доларів США.

  API KuCoin

  Чи плануєте ви використовувати API криптографічних транзакцій? Тоді буде найкраще, якщо ви спробуєте KuCoin API.

  Дизайн KuCoin API забезпечує легкий доступ до торгівлі на криптовалютних ринках. Надані обмінні курси також добре працюють як з мобільними, так і з веб-додатками. Офіційні SDK, доступні на KuCoin API, включають Java, Go, PHP, Python, Level3 і Node.js.

  Широка різноманітність даних про криптовалюти, доступна в API KuCoin, дуже добре допомагає, незалежно від того, чи ви криптограф чи розробник. Розробники можуть використовувати стабільні дані, доступні в KuCoin API, для створення програм для алгоритмічної торгівлі.

  KuCoin API пропонує безкоштовний доступ до їх бібліотеки даних. Єдине обмеження полягає в тому, що ваш запит на дзвінок має ліміт 1800 дзвінків на хвилину.

  API NOWNodes

  Припустімо, ви розробник, який прагне отримати доступ до найпопулярніших блокчейнів. У такому випадку NOWNodes API може допомогти вам створити магію. За допомогою цього API на основі блокчейну як послуги ви можете отримати доступ до дослідників і повних вузлів.

  Основні функції NOWNodes API:

  • Усі провідники та повні вузли доступні в одному місці.
  • Надійне та швидке з’єднання зі швидкістю підключення 1 ГБ на секунду.
  • Вузли належним чином регулярно контролюються.
  • Якісна інфраструктура.
  • Забезпечує обслуговування 24/7.

  API NOWNodes надає безкоштовний пакет до 5000 щоденних запитів і один ключ API. Ви можете вибрати платні пакети для більшої кількості щоденних запитів відповідно до вашого випадку використання.

  Alpha Vantage API

  Alpha Vantage API є одним із стандартних API на основі Python. Використовуючи цей API, розробник криптографічних даних або вчений може уникнути ручного, виснажливого вилучення даних про запаси.

  За допомогою Alpha Vantage API ви можете отримати доступ до історичних даних, даних про акції в реальному часі, кількох даних часових рядів і статистики обсягів тощо. Розробник може налаштувати дані, щоб створити програму або платформу на основі криптографії для своєї цільової аудиторії.

  Alpha Vantage API надає послуги на основі різних часових рядів. Часовий ряд включає внутрішньоденні, щоденні, тижневі та місячні. Переважна більшість кінцевих точок Alpha Vantage API доступні безкоштовно. Якщо розробнику потрібні додаткові функції, краще вибрати преміум-плани на місяць від $49,99.

  Заключні думки

  Crypto API — це гнучкі та потужні інструменти, які допомагають створювати криптопроекти. Усі згадані вище API мають найкращі оцінки, і ви вирішуєте, які API найкраще відповідають вашим цілям.

  Практичний спосіб вибрати найкращий API – скласти контрольний список. Контрольний список має містити функції, бюджет, необхідні додаткові функції та оновлення даних щосекунди. Крім того, ви можете перерахувати більше відповідно до вимог вашого проекту.

  Вам також може бути цікаво дізнатися про рішення захисту API.