techukraine.net techukraine.net 12 інструментів аналітики людей для зміни HR-ландшафту

12 інструментів аналітики людей для зміни HR-ландшафту

| | 0 Comments| 6:55 AM
Categories:

Програмне забезпечення для аналітики кадрів має важливе значення для керівних команд, оскільки в поточній ситуації очікується прийняття рішень на основі даних. Сучасні відділи кадрів повинні відстежувати та поєднувати дані з різних наборів даних щодо важливих функцій, включаючи плинність кадрів, наймання, управління талантами та ефективність.

Однак застереження⚠️: як фахівець з кадрів, ви відстаєте без комплексних інструментів кадрової аналітики, які покращують основні процеси, такі як прогнозування майбутніх тенденцій, таких як потреби в робочій силі та брак кадрів.

Якщо ви все ще користуєтеся старомодними електронними таблицями Excel, ви не зможете візуалізувати доступні дані HR і переварити їх у прості для розуміння фрагменти. Оскільки впровадження програмного забезпечення для аналізу кадрів зараз є модним словом у колах відділу кадрів, більшість людей не можуть вибрати найкращі інструменти аналітики для людей на переповненому ринку.

Особливості продуктуКватрікиІнструмент динамічного опитування кадрів із практичними звітами для залучення працівників і вдосконалення процесів.ChartHopЗручний інструмент візуальної аналітики зі звітами в реальному часі, керування продуктивністю та настроюваними опитуваннями.НакісаОрганізаційний дизайн для малих і середніх підприємств, збір даних, звітність, індивідуальна звітність і багатомовна підтримка.РешіткаІнструмент, інтегрований зі штучним інтелектом, для збору даних про співробітників, візуалізації, аналізу тенденцій і відстеження покращень у реальному часі.ТаблицяУніверсальний інструмент BI з аналітикою для найму, утримання, винагороди та залучення різноманітності.PeopleHumХмарна HR-система для персоналізованого підбору персоналу, керування кандидатами та інформаційної панелі для середніх і великих компаній.UKG ProХмарна HR-система для персоналізованого підбору персоналу, керування кандидатами та інформаційної панелі для середніх і великих компаній.КноетичнийІнструмент аналізу робочої сили з користувальницькими інформаційними панелями, нарізкою даних, прогнозним аналізом і статистикою вибуття.Одна модельКомплексна HR-аналітика з інтеграцією даних, статистикою на основі ШІ та можливостями інтеграції сторонніх розробників.CrunchrЦентралізована аналітика кадрових даних із різних систем, настроювані інформаційні панелі, планування робочої сили та встановлення цілей.робочий деньІнтегрована HR-аналітика, планування та автоматизація документообігу для середніх і великих корпорацій.VisierІнструмент аналітики людей на базі штучного інтелекту для ефективної інформації, прогнозної аналітики та планів кар’єрного зростання.

Цей вичерпний посібник підсумовує найкращі інструменти HR-аналітики. У ньому коротко описано кожен і чому ми вважаємо, що ви можете використовувати ці інструменти для прийняття рішень на основі даних.

Важливість інструментів аналізу людей

Аналітика персоналу також називається кадровою аналітикою. Вона включає в себе збір і перетворення кадрових і організаційних даних у практичну інформацію для вдосконалення ділової практики. Ні для кого не секрет, що центром будь-якого бізнесу є люди, тому що співробітники компанії надають послуги, створюють продукти і вирішують будь-які виникаючі проблеми.

Завдяки добре розвиненій аналітиці кадрів спеціалісти з управління персоналом мають інформацію, необхідну для прийняття рішень на основі даних, які впливають на найважливіший актив компанії – працівників.

Кадрова аналітика відіграє важливу роль у допомозі компаніям, фахівцям з кадрів і керівникам персоналу приймати рішення для підвищення потенціалу співробітників і досягнення бажаних бізнес-результатів. Хороша новина полягає в тому, що вам не обов’язково бути професійним аналітиком людей, щоб використовувати аналітику людей.

Спільним знаменником серед організацій, які досягають і перевершують свої цілі, є їхня здатність передати ці знання більшій кількості лідерів у межах підприємства. При правильному використанні кадрова аналітика допомагає співробітникам перевершити тих, хто цього не робить, окрім того, забезпечуючи вищу віддачу від інвестицій і значну норму прибутку.

Аналітика персоналу передбачає отримання необроблених даних із цифрових HR-інструментів організації та застосування процедур, обчислень і інструментів машинного навчання для створення графіків і діаграм, які керівники використовуватимуть для прийняття обґрунтованих рішень щодо талантів.

Ця аналітика відрізняється від звітів про транзакції, оскільки вони можуть використовувати та обробляти нові та старі дані та застосовувати штучний інтелект (ШІ) для отримання корисної інформації. У результаті, хоча облікові записи надають дані, аналітика показує дієві результати, які є корисними для відділів кадрів.

Як керівники відділу кадрів використовують Analytics для прийняття рішень

Фахівці з кадрів повинні щодня приймати рішення, які впливають на людей у ​​всіх організаціях. Аналітика людей допомагає спростити прийняття рішень, надаючи лідерам інформацію та факти, які підкріплять їхні інстинкти. Рішення, засновані на фактах, забезпечують стратегії, керовані даними, які допоможуть організації розвиватися.

  Як використовувати свій iPad як додатковий дисплей Mac без коляски

HR-аналітика допомагає відповісти на важливі запитання, окрім тих, які ви, можливо, не розглядали. Крім того, це допомагає кадровим спеціалістам уникати ненавмисних упереджень, які часто призводять до неправильних бізнес-рішень.

HR-аналітика дає змогу менеджерам з персоналу та власникам бізнесу приймати більш обґрунтовані рішення, відповідаючи на запитання, наприклад, чи потрібно наймати більше людей, хто, можливо, звільняється чи кому потрібне підвищення. Усе це важливо під час найму, винагороди чи просування по службі. відгуки.

Аналітика також допомагає зменшити ризики та забезпечити відповідність у поєднанні з програмами навчання та розвитку.

Припустімо, ви шукаєте хороший інструмент HR-аналітики. У цьому випадку ви хочете використовувати такий, який виходить за межі звичайних показників найму, як-от «пропозиції приймаються тут» або «час до заповнення», оскільки вони не відповідають на стратегічні запитання щодо цінності та якості людей. Найкращі інструменти – це ті, які сприяють змінам і допомагають покращити інші аспекти бізнесу, зокрема:

  • Покращте залучення талантів шляхом визначення якостей кандидатів, які створюють якісні таланти та сприяють більш інноваційному найму.
  • Вирішуйте проблеми з плинністю кадрів, визначаючи працівників і конкретні групи, які ризикують звільнитися, ще до того, як їх наймуть.
  • Відстежуйте галузеві показники, включно з коефіцієнтами різноманітності, на всіх етапах послідовності прийому на роботу, щоб ділитися прогресом і випереджати зони ризику.
  • Відстежуйте винагороди за продуктивність, щоб переконатися, що вони співвідносяться з рівнями продуктивності, і визначте, чи ефективно вони винагороджують продуктивність.
  • Проаналізуйте кар’єрні шляхи та сплануйте успіх, щоб ви могли розвивати поточних співробітників для задоволення майбутніх потреб організації та розрахувати вартість вашої робочої сили для планів.
  • Проаналізуйте кількість часу, необхідного працівникам для підвищення продуктивності, щоб ви могли максимально збільшити інвестиції компанії в навчання та вибрати найкращі навчальні програми.

Управління персоналом тепер має неоціненне значення в організаційній діяльності будь-якої компанії, оскільки воно залишається відповідальним за розвиток і підтримку високоякісної робочої сили. Для професіоналів з управління персоналом, які розглядають можливість використання інструментів кадрової аналітики для прийняття обґрунтованих рішень для покращення бізнес-результатів, ми створили короткий список деяких найкращих інструментів аналітики персоналу, з яких ви можете вибрати.

Кватріки

Кватріки це надійний інструмент HR-аналітики, що містить інструмент динамічного опитування, який допомагає виявити почуття працівників щодо всього процесу HR компанії.

Пристрій добре розроблено для вирішення проблем у таких сферах, як планування, залучення та загальна продуктивність, окрім полегшення усунення прогалин і проблем, які ви виявите під час опитувань.

Наприклад, ви можете дізнатися, що працівникам подобаються ваші переваги, якщо ви плануєте покращити такий процес за допомогою аналітики. Ключовою перевагою Qualtrics є надання дуже ефективних звітів, таких як визначення факторів, які впливають на залученість на різних етапах життєвого циклу співробітників.

Qualtrics допомагає менеджерам з персоналу налаштувати стратегії залучення для вирішення фундаментальних проблем, які можуть спричинити відключення.

ChartHop

Поки ChartHop є одним із найновіших учасників інструментів HR-аналітики, він швидко став силою, з якою доводиться рахуватися. Пристрій відомий своїм зручним інтерфейсом і інструментами звітності, які представляють HR-аналітику у візуальному форматі.

ChartHop чудово підходить для відстеження показників у часі за допомогою простих для розуміння діаграм і графіків. Інструмент пропонує функції звітності в реальному часі та можливості управління ефективністю, які добре підходять для менеджерів з персоналу. Крім того, динамічна форма зворотного зв’язку 1:1 дозволяє окремим членам команди регулярно повідомляти про свої почуття щодо загальної продуктивності.

Крім того, у ChartHop є інструменти для проведення настроюваних опитувань, використовуючи свіжі дані, зібрані від співробітників, окрім порівняння їх із наявними даними.

Накіса

Якщо ви шукаєте простий інструмент аналітики персоналу для малого чи середнього підприємства, тоді Накіса це ваш вибір.

  Як створити обліковий запис Google без номера телефону

Інструмент представляє організаційну структуру, яка допомагає менеджерам з персоналу збирати життєво важливі дані про свою робочу силу для допомоги в прийнятті рішень. Набір інструментів для керування попередньо запакований, щоб полегшити звітування про речі, які турбують роботодавців і працівників.

Крім того, користувачі також можуть створювати користувацькі звіти або очистити старі дані, записуючи їх у джерела. Наразі Nakisa використовується більш ніж у 152 країнах і доступна більш ніж 18 мовами.

Решітка

с Решітказбір, аналіз і візуалізація даних співробітників схожі на прогулянку в парку.

Цей інструмент HR-аналітики об’єднує можливості штучного інтелекту, щоб пропонувати ідеї та відкриті коментарі, які сприяють більш глибокому розумінню. Менеджери з персоналу можуть легко налаштувати візуалізацію інструменту, щоб точно визначити ефективних і низьких працівників організації та індивідуальні тенденції поведінки.

Крім того, Lattice йде далі своїх конкурентів, пропонуючи ідеї, плани дій і відстеження результатів у реальному часі для покращення досвіду роботи співробітників. Додаткові функції включають записи зустрічей і шаблони оглядів із зразками опитувальних запитань.

Таблиця

Таблиця є одним із найулюбленіших інструментів аналітики та бізнес-аналітики на ринку завдяки різноманітним рішенням для різноманітних потреб бізнесу.

Програмне забезпечення для аналітики кадрів використовує надійну аналітику, щоб надати керівникам відділу кадрів цінну інформацію про наймання, утримання співробітників, винагороду та залучення різноманітності.

Інтуїтивно зрозумілий користувальницький інтерфейс інструменту зробив його популярним серед великих організацій і навчальних закладів для виявлення прогалин у їхніх резервах кандидатів на робочу силу за наявними даними. Інструмент пропонує різноманітні інформаційні панелі, щоб допомогти зібрати інформацію, яка може сприяти утриманню працівників і найму з різних бажаних демографічних регіонів.

PeopleHum

Хмарний PeopleHum Кадрова аналітика охоплює широкий діапазон динаміки співробітників від прийому на роботу до виходу на пенсію та все між ними. Програмне забезпечення багате функціями з пропозиціями щодо таких рішень, як залучення співробітників, управління продуктивністю та опції адаптації доступних інструментів до вимог галузі.

Інструмент на основі штучного інтелекту полегшує автоматизацію та аналітику через простий користувальницький інтерфейс із такими функціями, як автоматизована адаптація, відстеження кандидатів і функції спільного найму. Інструмент дозволяє менеджерам з персоналу вводити інформацію про співробітників, як-от робочий час і відвідуваність, періоди відпусток і зміни, використовуючи кілька інструментів самообслуговування.

PeopleHum має інтегровану систему управління продуктивністю з інструментами для встановлення цілей співробітників, спеціальними циклами перевірки, шаблонами відгуків тощо.

UKG Pro

Як хмарна система управління персоналом, УКГ Pro використовує практичні дані, щоб допомогти організаціям підвищити ефективність підбору персоналу.

За допомогою UKG спеціалісти з управління персоналом можуть легко визначити потрібного кандидата на кожну відкриту вакансію, оскільки він створює індивідуальну процедуру найму, орієнтовану на кандидатів, тобто менша ймовірність того, що вибраний кандидат залишить корабель, що допомагає керувати пулом кандидатів.

UKG Pro представляє просту інформаційну панель рекрутингу, яка показує ваші найуспішніші оголошення про роботу та найкращі канали пошуку кандидатів. Інструмент особливо ідеальний для середніх і великих компаній, де наймання великого обсягу є розпорядком дня.

Кноетичний

The Кноетичний Інструмент аналізу робочої сили розроблено з налаштованими інформаційними панелями, щоб допомогти менеджерам з персоналу контролювати співробітників і всі супутні питання.

Інструмент аналітики персоналу використовує ресурси з різних джерел даних, у тому числі інформаційних систем людських ресурсів, для створення повного перегляду даних про співробітників. Програмне забезпечення дає змогу менеджерам з персоналу легко розділяти дані, щоб отримувати важливу інформацію, яка полегшує прийняття кращих рішень.

Knoetic може аналізувати великі набори даних, щоб передбачити, які працівники, ймовірно, звільняться, окрім виявлення важливих причин, через які бізнес відчуває виснаження, щоб покращити утримання працівників. Спеціальні інформаційні панелі, відстеження талантів і статистичні дані на основі даних є одними з найпопулярніших інструментів.

Одна модель

Одна модель це всеохоплююче програмне забезпечення для аналітики кадрів, розроблене, щоб допомогти менеджерам з персоналу правильно використовувати дані своїх співробітників. Інструмент підкреслює здатність брати гору даних і переварювати їх, щоб генерувати корисну інформацію для прийняття належних рішень.

  Як видалити зображення профілю з облікового запису Microsoft

Одна модель є достатньо гнучкою, щоб контекстуалізувати джерела даних і полегшити безпроблемну інтеграцію з іншими джерелами даних, як-от досвід роботи з клієнтами, ринок праці, продажі та фінансові звіти, щоб широко підтримувати аналіз людей.

One Model виділяється серед гігантів своїм широким набором можливостей інтеграції їхніх сторін і можливістю підключення до інструментів опитування та форм для збору даних. Крім того, можливості інструменту на базі штучного інтелекту означають, що він може легко отримувати дані для аналізу та пропонувати значущу інформацію для точного управління талантами та планування робочої сили.

Crunchr

Crunchr Програмне забезпечення для аналітики кадрів виділяється тим, що централізує кадрові дані організації з різних систем, від відстеження кандидатів, програмного забезпечення для розрахунку заробітної плати, інформаційних систем людських ресурсів тощо, щоб створити єдину аналітичну платформу.

Результатом є інструмент аналітики людей, простий у використанні та надає значущу інформацію через інтуїтивно зрозумілі вбудовані інтерфейси, які навіть нові користувачі можуть швидко адаптувати. Аналітичну панель інструменту можна настроювати, тобто користувачі можуть створювати міні-панелі для компанії чи галузі, щоб відображати лише найрелевантнішу інформацію, окрім швидкого завантаження та обміну звітами.

Crunchr надає інструменти планування робочої сили, які менеджери з персоналу та власники бізнесу можуть використовувати для створення та моніторингу своїх індивідуальних стратегій у сфері управління персоналом і відстеження поставлених цілей. Інструмент містить винятково зручний майстер встановлення цілей, який ідеально підходить для прогнозування потреб у робочій силі на основі стратегічних цілей компанії.

робочий день

робочий день це інструмент аналітики кадрів, який об’єднує аспекти людських ресурсів із плануванням та іншою аналітикою, щоб забезпечити 360-градусний досвід для різних випадків використання.

Програмне забезпечення пропонує настроювані послуги, такі як операції з продажу, управління освітою та оплачуваний час, що робить пакет кадрів ідеальним для середніх і великих корпорацій, які прагнуть йти в ногу зі своїм зростанням.

Основні функції інструменту включають аналітику та звітність для відстеження прогресу кадрової роботи та автоматизації робочого процесу, оскільки він швидко перетравлює великі набори даних, які часто змінюються, від компаній із тисячами співробітників.

Visier

Visier це відомий інструмент аналітики людей на базі штучного інтелекту для аналізу кадрових даних і надання корисної інформації та індивідуальних рекомендацій. Платформа ідеально підходить для компаній, зацікавлених у отриманні інформації на основі дій для створення планів дій.

Visier пропонує прогнозну аналітику, яка допомагає вирішити проблеми з персоналом, наприклад перевірити ймовірність звільнення співробітників. Крім того, інструмент може розробляти індивідуальні плани розвитку кар’єри, які показують, як співробітники можуть розвиватися всередині організації, відображаючи внутрішню історію роботи співробітника.

Цей інструмент стає ідеальним для прогнозування перспективного майбутнього шляху, який може стати інструментом для полегшення планування робочої сили або початку розмов про кар’єрне зростання. Найкраще в цьому інструменті — це його здатність визначати працівників, які найбільше підходять для просування по службі, і гарантувати, що жоден гідний працівник не почуватиметься осторонь.

Висновок

Впровадження інструменту аналізу персоналу у вашій організації допоможе вашій команді відділу кадрів працювати на повну потужність. Тому ви хочете вибрати програмне забезпечення, яке не тільки керується даними, але й легко налаштовується, оскільки воно дозволить вам отримати максимальну віддачу від старих і нових даних.

Крім того, переконайтеся, що ваш улюблений інструмент аналітики кадрів використовуватиме необроблені дані для надання інформації з дієвою ідеєю, щоб ви могли вживати правильних заходів для своєї робочої сили. Роблячи остаточний вибір, завжди враховуйте різноманітність пропонованих функцій і пам’ятайте про програмне забезпечення, яке виходить за рамки простих функцій найму.

Для будь-якого бюджету є щось доступне, тому придбайте доступне, настроюване, просте у використанні та інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення для легкого навчання.

Далі ознайомтеся з програмним забезпеченням для визнання співробітників, щоб винагородити найкращих працівників.