12 чудових курсів Udemy, які можуть допомогти творцям покращити свій контент

Як творець контенту, є кілька аспектів роботи, які потрібно знати: написання, фотографія, відеозйомка, редагування відео та маркетинг – це лише деякі з них.

Однак спроба дізнатися так багато про це самостійно може стати стресом. Звичайно, ви можете шукати відео на YouTube, але навіть цей пошук може стати важким.

За допомогою Udemy ви можете записатися на структуровані курси, які розроблені, щоб навчити вас. Незалежно від того, чи починаєте ви як творець контенту чи шукаєте спосіб підвищити свої навички, подумайте про те, щоб записатись на доступний курс Udemy.

Що таке Udemy?

Udemy це онлайн-освітня платформа, яка дозволяє викладачам створювати курси з будь-якої теми, яка їх обізнана та яка їм подобається. Він пропонує сотні тисяч курсів на такі теми, як інформаційні технології, фінанси, маркетинг, прикрашання тортів, письмо та багато іншого.

Курси можуть коштувати дорого, але нехай це не завадить вам перевірити свої варіанти. Ви часто можете зловити Udemy в день, коли кілька занять пропонуються зі знижкою. Загалом, багато курсів дуже доступні, іноді навіть безкоштовні, і викладаються людьми, які розуміються на тій сфері, яку ви хочете вивчати.

Чому варто розглянути курси Udemy

Незалежно від того, чи ви початківець творець контенту, чи робите це вже деякий час, немає нічого поганого в тому, щоб визнати, що ви, можливо, недостатньо знаєте про певну сферу у світі створення контенту. Треба багато знати й практикувати — це може стати дещо непосильним.

Тут може стати в нагоді проходження курсу Udemy. Наприклад, якщо ви не впевнені у своїй здатності використовувати ChatGPT для покращення свого вмісту, відвідування курсу може допомогти вам отримати певне розуміння.

Нижче наведено обмежений список, заснований на ціні та відгуках, але ми радимо вам самостійно перевірити Udemy, щоб побачити, чи щось приверне вашу увагу відповідно до ваших потреб. На Udemy є кілька чудових варіантів курсів, які можна пройти поза цим списком.

Цей курс — чудовий спосіб познайомитися зі світом створення коротких відео в портретному стилі. Ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про Reels, Shorts і TikTok, а також про те, як створити відео, яке потенційно може стати вірусним.

Під час курсу викладач пояснює дослідження для визначення вашого відео та показує вам стратегію, яку він використовує для створення одного з цих відео — що чудово, якщо ви вчитеся дивись і роби.

Як ви можете стати інфлюенсером у соціальних мережах, якщо ніхто не бачить вашу роботу?

Якщо ваш блог або платформа соціальних медіа налаштовані з готовим вмістом, можливо, ви задаєтеся питанням, що вам потрібно зробити, щоб вивести свої проекти у світ. Ось де цей курс може допомогти. Інструктори допоможуть вам зрозуміти, що таке блогерство та маркетинг впливових людей і як досягти успіху в цій сфері.

Коли справа доходить до створення контенту, розуміння маркетингу та брендингу є життєво важливим. У цьому курсі викладач познайомить вас з концепцією написання контенту, SEO та формування успішних бізнес-звичок.

У цьому курсі є безліч лекцій у кожній категорії, тож ви обов’язково дізнаєтесь багато нового й негайно застосуєте це у своїй роботі.

Ви можете думати, що можете зафіксувати телефон на об’єкті, зробити знімок і закінчити його, але мобільна фотографія складається з набагато більшого, ніж прості клацання. Навіть якщо ваші фотографії залишаться лише мініатюрами YouTube, ви захочете мати навички, щоб створити зображення, яке привертає увагу та візуально приємне.

Якщо ви хочете створювати гідні уваги фотографії за допомогою свого телефону, це безумовно клас Udemy, який варто розглянути. Це досить короткий курс, але ви дізнаєтеся все про конкретні функції та прийоми, щоб люди подумали, що ви використовуєте першокласну камеру.

ШІ стає неймовірно популярним ресурсом для використання — ChatGPT є одним із найпомітніших ШІ. Отже, чому б не дізнатися, чи може ChatGPT допомогти вам у створенні вмісту?

Цей курс дає вам можливість дізнатися, як ефективно використовувати ChatGPT для покращення ваших відео YouTube. Ви дізнаєтеся, як штучний інтелект може створювати сценарії, оптимізувати пошукову оптимізацію та малювати плани серед маси інших речей.

Canva — чудова платформа для ознайомлення творців контенту. Ви можете створювати ескізи YouTube, банери веб-сайту, публікації в Instagram, логотип бренду та багато іншого на веб-сайті.

У цьому курсі викладач проведе вас через великий процес, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про Canva Pro, платну версію платформи. Ви вийдете з курсу, знаючи все: від інструментів штучного інтелекту Canva до редактора дизайну.

Існує безліч типів блогів: блоги про їжу, блоги про подорожі, блоги про спосіб життя та блоги про рукоділля своїми руками, і це лише деякі з них. Однак чи замислювалися ви коли-небудь про те, як монетизувати вміст свого блогу?

Цей курс дає вам всю інформацію, яку вам потрібно знати, щоб монетизувати, отримати органічний трафік і максимально збільшити вихід вмісту. Крім того, інструктор розповість поради щодо написання та секрети поширення.

Створення вмісту — це повний процес — від аналізу вашої цільової аудиторії до відстеження вашої аналітики під час її публікації. Чи не було б корисно мати якийсь контрольний список для створення вмісту, щоб допомогти з усім цим?

Цей клас робить саме це. Він навчить вас досліджувати та збирати інформацію для свого вмісту, складати план і залучати аудиторію, а також багато іншого.

Є створення короткометражних фільмів для TikTok і Instagram Reels, а також є концепція створення фільмів загалом. Цей курс бестселерів допоможе із загальним процесом створення відео для будь-якої платформи, незалежно від того, короткострокові чи довгострокові відео.

Він занурюється в концепцію оповідання для відео та як їх знімати разом із записом звуків. І додатковий бонус — курс навіть покаже, як використовувати ШІ, щоб допомогти.

Наявність стратегії створення контенту допоможе вам краще працювати. Цей безкоштовний курс допоможе вам у цьому.

Ви дізнаєтесь, як генерувати ідеї, створювати шаблони вмісту та як перепрофілювати свій вміст, що також є плюсом. У ньому також розповідається про те, чи варто планувати публікації чи ні — це гарне запитання, яке має поставити собі кожен автор.

Цей безкоштовний курс Canva чудово підходить для початківців, оскільки він дає вам основи, необхідні для розуміння величезної платформи. Для нового творця вмісту це хороший підручник для початку, щоб ви не перевантажували себе.

Ви дізнаєтесь основи графічного дизайну разом із створенням бренду, який виділяється.

Що ви насправді знаєте про розвиток свого каналу YouTube? Як щодо збільшення кількості підписників і переглядів?

Зрозуміти аналітику YouTube може бути складно, однак цей курс може допомогти трохи легше. Ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про аналітику YouTube і про те, як розвивати свій канал, використовуючи отримані знання.

Перейдіть на Udemy, щоб дізнатися щось нове

Можливо, колись у вашому житті ви стикалися з фразою «знання — це сила», і, зрештою, це правда. Вивчення чогось нового або навіть глибше занурення в тему, яку ви, можливо, вже розумієте, може допомогти вам досягти успіху в тому, чим ви захоплені.

Спробуйте навчитися чогось нового на доступному курсі Udemy, щоб покращити свою гру зі створення контенту.