12 цікавих інструментів штучного інтелекту, які варто перевірити

Автоматизація роботи, упередженість алгоритмів і технологічний розвиток – це перші думки, які спадають на думку, коли ми думаємо про штучний інтелект. Але в той же час штучний інтелект можна використовувати в багато веселих і цікавих способів.

Тут ми обговорюємо десять цікавих інструментів ШІ, які ви повинні спробувати. Крім того, що це чудовий спосіб вбити нудьгу, вони демонструють, наскільки розвиненим став ШІ.

Semantris — це один із багатьох експериментів зі штучним інтелектом на базі Google. Ця гра асоціації слів використовує нейронну мережу для вибору слів, найбільш пов’язаних із тими, які ви вводите. Semantris має два режими: аркадний і блоковий.

У аркадному режимі вам дають слово, і ви повинні ввести підказку про нього, яку зрозуміє ШІ. Якщо Semantris підхопить вашу підказку, слово буде видалено. Поки ви думаєте й друкуєте, слова постійно додаються. Коли список слів потрапляє вгору екрана, ви програєте.

У режимі Blocks Semantris дає кілька блоків різних кольорів, у кожному з яких є слово. Вас попросять ввести підказку щодо будь-якого з цих слів. ШІ вгадує слово та видаляє цей блок і будь-які пов’язані блоки того самого кольору.

Semantris — це справді цікава гра, яка допомагає зрозуміти, як алгоритми розуміють наші мови.

На BoredHumans.com є десятки цікавих ігор, які допоможуть вам згаяти час. Але Insult Battle, мабуть, найвеселіша з усіх.

Гра досить проста. Це битва між вами та ШІ, щоб образити один одного. Ви отримуєте першу чергу і можете вводити будь-що, щоб образити ШІ. Але будьте готові отримати глузливу відповідь у відповідь.

BoredHumans.com не дозволяє використовувати мову NSFW. Отже, якщо ви не використовуєте лайки, ви можете продовжувати ображати ШІ. Якщо вам ця гра цікава, ви можете ознайомитися з іншими унікальними інструментами ШІ на BoredHumans.com.

Якщо ви не хочете самі брати участь у битві, ви можете дозволити ШІ виконувати обидві ролі. Ось тут і вступає в дію автоматизований бій.

Automated Combat — це справді весела гра, яка дозволяє вибрати відомих людей і змусити їх дискутувати. Від Олександра Македонського та Сократа до Ілона Маска та Майкла Джексона, ви можете вибрати будь-кого. Крім того, ви можете вибрати тон кожного персонажа, попросивши його бути саркастичним, люто говорити або навіть репувати.

Automated Combat сам генерує пару заяв з кожної сторони, зберігаючи в полі зору ідеї, розбіжності та суперечки вибраних персонажів.

Наприклад, коли ми змушували Ніколу Теслу та Едісона дебатувати між собою, вони, як і очікувалося, говорили про постійний і змінний струми, голуба Тесли та сумнозвісні патенти Едісона. Є навіть такі вигадані персонажі, як Супер Маріо та Бетмен. Ви можете створити десять боїв безкоштовно, але тоді вам доведеться платити 5 доларів за кожні десять кредитів.

Створений за допомогою Runaway, Generative Engine — це машина для оповідання. Використовуючи AttnGAN, він створює зображення з наданого вами тексту.

Generative Engine просить вас написати що завгодно, і, коли ви пишете, він створює синтетичне зображення на основі тексту. Коли ви продовжуєте вводити текст, зображення оновлюється в режимі реального часу.

Написавши кілька речень, ви можете переглянути відтворення та побачити оновлення зображення з додаванням кожної фрази. Незважаючи на те, що зображення досить розмиті, а іноді й зовсім невидимі, це все одно досить цікавий інструмент.

Cyborg Writer — ще один захоплюючий інструмент, який може імітувати різні стилі письма. Щоб використовувати Cyborg Writer, почніть із написання кількох слів і натисніть «Синтезувати».

Cyborg Writer продовжує ваші речення, імітуючи вибраний вами стиль. Це стилі Верховного суду США, Вільяма Шекспіра, Дональда Трампа, Вікіпедії тощо.

Він також може імітувати Емінема, Тупака Шакура та Тейлор Свіфт. Іноді текст не має сенсу, але він гарно копіює стиль і з ним досить весело грати. Якщо ви вважаєте Cyborg Writer захоплюючим, ви можете спробувати навчити ChatGPT писати як ви.

FreddieMeter — це ще один експеримент Google AI, який варто спробувати. Цей інструмент просить користувачів імітувати голос Фредді Мерк’юрі, а потім оцінює схожість їхнього голосу з голосом Фредді.

Щоб побачити, наскільки добре ви можете імітувати Фредді, виберіть будь-яку з доступних пісень Фредді для співу. Потім інструмент записує та аналізує ваш голос. FreddieMeter показує відсоток схожості на основі мелодії, висоти та тембру.

Швидко, малюй! це дійсно захоплююча онлайн-гра Pictionary. Однак у цій грі на основі ШІ нейронна мережа вгадує, що ви намалювали.

Швидко, малюй! дає вам об’єкт для малювання на екрані протягом 20 секунд. Протягом цього часу він продовжує вгадувати, що ви малюєте, доки не розпізнає це або час не закінчиться. У кожній грі ви повинні намалювати шість дудлів для Quick, Draw! вгадати.

Це досить цікава гра, яка демонструє прогрес, досягнутий штучним інтелектом у розумінні зображень.

Deep Nostalgia — це неймовірний інструмент, який анімує обличчя на фотографіях за допомогою глибокого навчання. Створений My Heritage, цей інструмент в основному використовується для оживлення фотографій ваших предків шляхом анімації їхніх облич. Анімації включають різні вирази обличчя та жести, такі як посмішка, моргання та рухи головою.

Щоб анімувати фотографії ваших предків, почніть із створення безкоштовного облікового запису на My Heritage та завантаження фото. Deep Nostalgia створить анімацію протягом хвилини.

Це дозволяє розфарбовувати та покращувати зображення, щоб надати більш реалістичного відчуття. Ви можете вибрати анімацію за замовчуванням або вибрати жести на свій смак.

Booom має на своєму сайті кілька цікавинок, створених штучним інтелектом. Інструмент просить вас ввести підказку, описуючи що-небудь або будь-яку особу, про яку ви хочете провести вікторину, і миттєво створює її.

Одна з ігор вимагає від вас визначити, чи є певне твердження істинним чи хибним. В іншій грі вам буде запропоновано вибрати правильну відповідь із запропонованих варіантів.

Окрім того, що ви можете грати наодинці у вільний час, ви можете створити кімнату та запросити своїх друзів грати з вами. Хоча це весела розвага, сприймайте відповіді з дрібкою солі, оскільки ШІ робить деякі помилки.

DeepBeat — це автор текстів репу на основі штучного інтелекту, який використовує тисячі пісень у своїй базі даних, щоб придумати нові ідеї.

Щоб створити текст репу, або введіть рядок для початку, або дайте йому написати з нуля. Потім натисніть «Створити». Ви також можете ввести ключові слова для додавання до пісні. DeepBeat може писати англійською та фінською мовами.

Незалежно від того, чи хочете ви придумувати тексти пісень чи бажаєте розважитися, DeepBeat — чудовий інструмент.

Google Shadow Art — це інструмент, який дозволяє перевірити свої навички лялькового театру тіней. Спочатку вам потрібно вибрати тварину, тінь якої ви хочете створити своїми руками.

Потім інструмент покаже вам контур, який ви повинні збігати. Коли ви виконуєте цей жест, інструмент ШІ намагається розпізнати тварину. Всього є 12 тварин, тому ви можете спробувати їх усіх і побачити, скільки з них ви зможете створити правильно.

AI Dungeon — це текстова гра, яка дозволяє створити власну сюжетну лінію. Ви можете вибрати тип гри, вказати сюжет і створити своїх персонажів.

Після того, як ви виберете тип і ім’я персонажа, штучний інтелект створить історію, зупиняючись у різних точках і дозволяючи вам ввести підказку. Ви можете використовувати ці підказки, щоб попросити персонажа щось зробити, сказати або поспостерігати. По суті, це створює безмежні можливості.

AI Dungeon також має багатокористувацький режим, де ви можете запросити своїх друзів до створеної вами пригоди.

ШІ стає кращим з кожним днем

Хоча штучний інтелект сам по собі позбавлений емоцій, люди можуть створювати веселі та цікаві інструменти, використовуючи його. Ці інструменти та експерименти є не лише способом розваги, але й демонструють, наскільки далеко просунувся штучний інтелект. І є багато інших вражаючих прикладів, які ви можете спробувати.