12 ринків Tezos NFT, де можна купувати та продавати

| | 0 Comments| 11:10 AM
Categories:

Сучасний Tezos NFT Marketplace пропонує високошвидкісні делеговані транзакції Proof-of-Stake через свої децентралізовані програми та мережу смарт-контрактів.

Екосистема блокчейну є ідеальним місцем для організацій, які шукають вторинне джерело доходу.

Ви творець NFT чи художник, який достатньо довго на ринку? Цілком ймовірно, що вас нудить від надзвичайно високих цін на газ Ethereum. Якщо це стосується вас і ви шукаєте кращу альтернативу, ми вважаємо, що у нас є правильне рішення: інша блокчейн-мережа – Tezos NFT Marketplace.

У середовищі Tezos NFT зростає шаленство, що підживлюється ненаситним апетитом серед платформ, які запускаються щомісяця на платформі, тоді як існуючі продовжують оновлюватися. Результатом є плутанина серед учасників NFT-творців і художників, спричинена всіма цими конкуруючими ринками NFT. Оскільки зростаючий спектр можливостей може заплутати навіть найкомпетентніших учасників, ми обговоримо провідні ринки Tezos NFT.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб заробити на триваючому ажіотажі NFT і шукаєте спосіб знайти, купити, виставити або керувати NFT-токенами та заробити гроші в цьому процесі, у нас ви знайдете. У цьому вичерпному посібнику пропонується стислий огляд найкращих ринків у блокчейні Tezos, щоб допомогти вам прийняти обґрунтоване рішення щодо того, з чого почати свою подорож.

Що таке Tezos Blockchain?

Tezos є одним із провідних у світі блокчейнів, де можна карбувати, купувати та продавати незамінні токени (NFT). Платформа з відкритим кодом, заснована в 2017 році Кетлін і Артуром Брейтманами, використовує енергоефективну модель proof-of-stake – більш екологічну екосистему в світі, який серйозно стурбований впливом технологій блокчейн і NFT на навколишнє середовище. Користувачі можуть створювати децентралізовані програми (DApps) і розумні контракти, подібні до інших блокчейнів.

Будь-який користувач, який володіє Tex, рідною криптовалютою блокчейна Tezos, має право голосувати за рішення, які приймаються щодо зміни будь-яких існуючих правил мережі. Припустимо, деякі правила потрібно змінити, і учасники досягають консенсусу. У цьому випадку мережеве програмне забезпечення використовує функцію самостійного внесення змін, призначену для автоматичного оновлення правил на всіх вузлах.

Чим Tezos Blockchain відрізняється від Ethereum, Polygon і Solana

Якщо ви знайомі з іншими блокчейнами, такими як Bitcoin або Ethereum, ви вже знаєте, що вони повинні виконувати хардфорк кожного разу, коли їм потрібно внести будь-які значні зміни. Найважливішою проблемою хардфорків є те, що будь-коли такі зміни є спірними, вони майже завжди відкривають блокчейн для фрагментації, наприклад, на Ethereum з Ethereum Classic або Bitcoin з Bitcoin Cash. Це робить хардфорки неприємним способом внесення змін у мережу.

Функція Tezos для самостійного внесення змін, яка об’єднує автоматичний механізм, який дозволяє пропонувати, вибирати, тестувати та активувати оновлення мережі без хардфорка, стає найбільшою перевагою мережі. Ця система управління відрізняє блокчейн Tezos від інших тим, що передає можливість змінюватися в руки користувачів, що забезпечує довгострокову стабільність. Функція самостійного внесення змін, яка значно підвищує задоволеність користувачів, залучила таких виробників автомобілів, як BMW, Audi і Porsche, до блокчейну Tezos.

Взаємозамінні та невзаємозамінні токени

Токен називається взаємозамінним, тому що він може мати ідентичний і бути взаємозамінним. Прекрасним прикладом взаємозамінного токена є стодоларова банкнота; її можна обміняти на іншу стодоларову банкноту і зберегти свою вартість. Однак кожен невзаємозамінний токен (NFT) у блокчейні є унікальним і ніколи не може бути замінений.

NFT можна використовувати як унікальні «свідоцтва про право власності», щоб підтвердити право власності на такі речі, як сертифікати, твори мистецтва, правовстановлюючі документи або контракти. Починаючи з 2015 року, коли на блокчейні Ethereum було створено перший проект Non-Fungible Token, NFT постійно стають популярними в криптопросторі. Цей рух поширився на інші блокчейни, такі як ринок Tezos NFT.

  Secryptor шифрує файли перед синхронізацією їх з Dropbox

Карбування, купівля та продаж NFT на Tezos

Якщо ви працюєте з NFT у блокчейні Tezos, вам знадобиться апаратний гаманець для ваших NFT і рідна криптовалюта Tezos Tez (XTZ). Блокчейн Tezos отримує свою цінність від токена Tex і різних компаній, які токенізіруют свої активи через його мережу. Хоча це не найпопулярніша криптовалюта, XTZ доступна на більшості централізованих і децентралізованих бірж криптовалют.

Чеканка NFT на блокчейні Tezos схожа на інші блокчейни. Найкраще у використанні блокчейну Tezos — це відносно низькі комісії за транзакції порівняно з іншими блокчейнами, такими як Ethereum або Solana. Після того, як ви налаштуєте свій гаманець NFT, наступним кроком буде внесення XTZ на суму кілька доларів у гаманець для покриття комісії за транзакцію та карбування.

Хоча ціни можуть коливатися залежно від ринкових умов, вартість карбування NFT на Tezos NFT Marketplaces становитиме в середньому близько 1 XTZ, що становить приблизно 1-3 долари на момент написання статті або лише десять центів. Ви не можете порівняти це з ціною Ethereum, яка залежить від обсягу трафіку, що становить від 5 до 10 доларів США або навіть від 50 до 100 доларів США або більше для складніших транзакцій.

Доступний бар’єр входу зробив Tezos популярним блокчейном серед художників, які прагнуть карбувати NFT у всьому світі. Наступним кроком після налаштування є вибір типу NFT, який ви хочете карбувати, і того, чи будете ви робити це самостійно чи об’єднаєтеся з іншими, залежно від масштабу.

Що таке Tezos NFT Marketplace?

Tezos NFT Marketplace — це онлайн-платформа, де художники та колекціонери можуть карбувати, купувати та торгувати NFT в екосистемі Tezos. Блокчейн Tezos полегшує торгівлю NFT, забезпечуючи безпеку мережі та стабільність для зберігання токенів.

Блокчейн Tezos з’явився приблизно в 2018 році, коли екосистема блокчейнів пережила свій перший стрімкий підйом. Платформа прогресувала з моменту свого першого випуску у вересні 2017 року як платформа, популярна серед децентралізованих програм (DApp). Тепер це платформа смарт-контрактів наступного покоління завдяки її зеленим технологіям і екологічному управлінню.

Учасники повинні бути готові запускати ті вузли, які підтримують блокчейн Tezos і можуть безперебійно взаємодіяти з іншими блокчейнами через реле та шлюзи. Завдяки технології смарт-контрактів користувачі також можуть створювати та продавати свої децентралізовані програми (DApps) на ринку Tezos NFT, якщо вони не хочуть використовувати існуючі на ринку.

Переваги використання Tezos NFT Marketplaces

Деякі переваги, пов’язані з використанням Tezos NFT Marketplace, включають наступне:

Нижчі комісії за транзакції: вартість карбування NFT та інші пов’язані з цим витрати були нижчими, ніж на більшості інших ринків NFT, включаючи екосистему Ethereum. Механізм консенсусу proof-of-stake забезпечує швидші транзакції, які споживають менше енергії, ніж блокчейни з використанням моделі proof-of-work.

Децентралізація: як і Ethereum, Tezos є децентралізованим блокчейном, яким керує спільнота, а не централізована організація.

Безпека: блокчейн Tezos зосереджений на безпеці, де перевірки відбуваються за обома протоколами; і рівні додатків, використовуючи мови OCaml і Michelson, які є центральними для критично важливих галузей.

Екологічність: мережа є більш енергоефективною, оскільки використовує консенсусний алгоритм підтвердження частки.

Давайте тепер розглянемо деякі з найкращих ринків Tezos NFT.

Objkt

Objkt наразі є провідним ринком Tezos NFT за обсягами продажів і кількістю активних користувачів. Він виник із ринку Hic et Nunc і згодом став чимось більш значущим.

  GIFDeck перетворює презентації на SlideShare у GIF-файли

Серед його основних функцій:

 • Численні варіанти лістингу
 • Таблиці лідерів і рейтинги
 • Авторські гонорари
 • Розділ роялті
 • Комісія за послуги 2,5%.

Користувачі відкритого ринку Objkt можуть перераховувати NFT з інших ринків, таких як Hic et Nunc, FxHash, Rarible та Kalamint.

Один з

OneOf — це провідний ринок Tezos NFT, що спеціалізується на музичних і спортивних NFT. Користувачі отримують доступ до спеціальних NFT завдяки угодам ринку з основними виконавцями та платформами, такими як Grammy Awards і Warner Music.

Деякі унікальні особливості цього ринку включають:

 • Відкладені аукціони
 • Відкинути календар
 • Зосереджено на музикантах
 • Обмежена інформація про плату за послуги

Можливо, OneOf ще не є лідером чи улюбленим місцем для інді-митців, але він уже демонструє величезний потенціал, щоб незабаром стати одним із гігантів.

Каламінт

Нещодавно Kalamint міг отримати кілька неоднозначних відгуків користувачів і попереджень щодо безпеки.

Серед основних функцій платформи:

 • Кілька варіантів лістингу
 • Авторські гонорари
 • Немає інформації про вартість послуг

Цей конкретний ринок Tezos NFT залишається спеціальною закритою платформою, на яку художники повинні подати заявку, перш ніж отримати доступ. Результатом цього заходу є те, що NFT, які ви знаходите на платформі, мають пристойно хорошу якість від різних виконавців, яких вона розміщує.

FxHash

Якщо ви шукаєте відкритий ринок Tezos NFT, де будь-хто може вільно карбувати та збирати NFT, FxHash — саме те місце.

Деякі з найкращих функцій:

 • Безліч варіантів списків
 • Рейтинг колекцій
 • Пісочниця для тестування проектів
 • DAO
 • Власний маркер (у конвеєрі)
 • Комісія 5% на монетних дворах
 • Комісія за обслуговування 2,5% з торгів

Тим не менш, оскільки платформа не зацікавлена ​​в будь-якому куруванні, час від часу ви натраплятимете на NFT, якість яких може виглядати сумнівною. Це все тому, що це зосереджено на генеративному мистецтві NFT, яке не обов’язково відповідає смаку кожного. Однак, якщо це ваша чашка чаю, тоді відвідайте сайт FxHash.

Рідкісний

Всупереч поширеній думці, Rarible може не бути провідним ринком Tezos NFT, але з певних причин він досить відомий і зазвичай зараховується до гігантських сайтів NFT. Причина в тому, що Rarible входить до числа провідних торгових майданчиків Ethereum NFT, хоча він також підтримує кілька інших блокчейнів.

Особливості платформи включають наступне:

 • Численні варіанти лістингу
 • Децентралізований ринок
 • Діяльність винагороджується жетонами
 • Рідний токен $RARI
 • Комісія за обслуговування 2,5%.

Rarible приєднується до списку найкращих торгових майданчиків Tezos NFT, оскільки демонструє хороший потенціал. У результаті OpenSea, провідний світовий ринок NFT, оголосив про плани додати блокчейн Tezos до блокчейнів, які він підтримує.

Versum

Versum виділяється серед конкурентів як унікальний ринок Tezos NFT. Замість стандартного шляху впливу на користувачів за допомогою рейтингів і таблиць лідерів, Versum зосереджується на пропонуванні більш органічного досвіду.

Нехай вас не вводить в оману, здавалося б, простий вигляд платформи. Він використовує концепцію дощок, подібну до тієї, яку ви бачили на Pinterest.

Особливості включають:

 • Прості параметри списку
 • Карбування інструментів
 • Дошки
 • Рідний токен $MATERIA вкл. повітряні краплі
 • Підтвердження користувача
 • Обмежена плата за обслуговування

Стимулюючий метод платформи для відкриття нових NFT стає популярним серед бажаючих художників, яким важко здійснювати продажі на інших платформах.

ByteBlock

ByteBlock — це унікальний відкритий ринок Tezos NFT, що спеціалізується на ринках Індії та Південно-Східної Азії.

Нові художники, які відвідують ByteBlock, повідомили, що їм сподобався досвід, особливо тому, що завжди є шанс заробити кілька безкоштовних жетонів XTZ і викарбувати свій перший жетон безкоштовно. До їх чудових характеристик належать:

 • Численні варіанти лістингу
 • Кураторські художники
 • Підтримка IPFS
 • Авторські гонорари
 • Комісія за обслуговування 1%.
  Чого вартий Nightblade у MM2?

Експерти вважають, що завдяки унікальному підходу до ринку ця платформа готова досягти феноменальних висот і захопити величезну частину ринку.

ArtForge

ArtForge є одним із останніх учасників ринку Tezos NFT, чия команда менеджерів зайнята впровадженням нових захоплюючих функцій, зокрема відкриттям неперевірених вод роздачі партнерських посилань.

Функції платформ включають наступне:

 • Різні варіанти лістингу
 • Реферальні програми
 • Функція «Відкрити».
 • Кураторські художники
 • Комісія 30% на монетних дворах
 • Комісія 2,5%.

Ще однією унікальною функцією платформи є можливість карбувати колекції, які ще не оприлюднені, інакше учасник повинен розробити індивідуальний смарт-контракт. Якщо ця функція захопить серця учасників, вона, ймовірно, стане справжнім магнітом для колекціонерів і кураторів, які зможуть поділитися своїми найкращими колекціями.

MinterPop

Якщо вас цікавить ринок Tezos NFT, де представлені комікси NFT або ті, що містять ілюстрації легендарних художників, MinterPop — саме те місце, куди вам варто зайти. Платформа дозволяє карбувати NFT лише художникам, які пройшли перевірку.

Основні особливості платформи включають наступне:

 • Безстрокові роялті від вторинних продажів
 • Низькі комісії
 • Підтримка кількох гаманців

Деякі з провідних імен на сайті MinterPop включають Кліффа Річарда, Коллін Доран і Стіва Елліса.

tzПанки

tzPunks — це висококласний ринок Tezos NFT, що спеціалізується на панках Tezos. Засновники надихнулися успіхом CrypoPunks і намагаються повторити історію успіху.

Унікальні особливості сайту включають наступне:

 • Випадковий розподіл tzPunks під час карбування
 • Стандартні комісії 50 XTZ для карбування tzPunks
 • Підтримка кількох гаманців

Колекція складається з 10 000 унікально створених персонажів, яких ентузіасти NFT можуть карбувати в блокчейні Tezos або купувати карбованих tzPunks.

Надруковано

Торговий майданчик Tezos NFT зосереджений переважно на текстових NFT, таких як вірші чи інші твори мистецтва, створені з використанням літер та інших спеціальних символів.

Платформа може не мати жодних трендових колекцій, топ-чартів чи функцій пошуку, але пропонує ексклюзивні NFT, які ви не легко знайдете.

Xarb

Якщо ви митець, який хоче розпочати свою подорож на ринку Tezos NFT, який має на меті ітерацію на основі ваших потреб і запитів, Xarb — ваше місце. Xarb пропонує користувачам можливість карбувати, купувати та продавати NFT і зосереджується на тому, щоб допомогти їм знайти нові способи вирішення існуючих і майбутніх проблем. Серед найпомітніших функцій платформи:

 • Багатотиражні твори мистецтва
 • Надійна безпека
 • Швидкі транзакції
 • Величезне сховище даних

Xarb дозволяє користувачам з ідеями грати свою роль у світі крипто-мистецтва та розвивати їх у щось більше.

Заключні слова

Торговий майданчик Tezos NFT зарекомендував себе як чудовий блокчейн для користувачів, які хочуть користуватися найкращими NFT, не пропалюючи діри у своїх гаманцях. На відміну від кількох інших блокчейнів, Tezos вже пропонує різноманітні торгові майданчики з підтримкою NFT.

Якщо ви новачок у просторі NFT, блокчейн Tezos — це безпечне місце для початку вашої подорожі, незалежно від того, чи ви художник, творець, колекціонер чи трейдер. Як завжди, рекомендуємо вам провести дослідження, коли ви входите на будь-який ринок Tezos NFT, щоб зрештою ви могли прийняти рішення.

Вам також може бути цікаво дізнатися про NFT і фотографію.