12 ресурсів, щоб знайти безкоштовну фонову музику для своїх відео

| | 0 Comments| 4:10 AM
Categories:

Фонова музика надає відео іншого виміру та підвищує його інтенсивність.

Музика сама по собі є одним із найефективніших засобів боротьби зі стресом і ліками. Він має безмежні переваги.

Музика допомагає зняти гнів, заспокоюючи та розслабляючи наші нерви. Це допомагає нам підняти настрій, справляючись зі змінами настрою, і зменшує стрес і тривогу. Крім того, це також допомагає людині ясно мислити.

Це ідеальний відпочинок або короткочасна перерва від повсякденної рутини та метушливих справ. З музикою ви можете очікувати миру у вашому житті. Хороша музика вивільняє дофамін у нашому організмі, змушуючи нас почуватися на вершині нашого настрою.

Музика знайшла своє застосування в цифровій та комунікаційній індустрії та стала невід’ємною частиною різних підгалузей, таких як автори пісень, художники, медіа та видавництво, відеозйомка та інший контент.

Щоб відео привернуло увагу та привернуло увагу, у відео має бути фонова музика. Глядачі зазвичай більше зосереджуються на відео з фоновою музикою. Це також допомагає швидко надіслати повідомлення через свій тон, створюючи емоції.

Проблеми, з якими стикаються творці відео

Люди в цих галузях стикаються з різними проблемами під час роботи з музикою для створення контенту. Візьмемо приклад авторів відео. Щоб розробити безкоштовний придатний для використання вміст, їм доводиться витрачати багато годин і зусиль, щоб випустити одне відео. Крім того, вартість створення ідеального вмісту зростає, оскільки потрібні професійні інструменти та кваліфікована робоча сила.

Одна з суттєвих проблем, з якою стикаються автори відео, — це порушення авторських прав. Тут особа, яка стверджує, що володіє музикою, може вимагати відшкодування збитків за неетичне використання або копіювання свого оригінального твору без дозволу. Кожна країна має свої закони, які відрізняються від однієї країни до іншої, і кожен повинен їх дотримуватися. Деякі інші серйозні проблеми:

  • Процес, що потребує багато часу: щоб вирізати непотрібну частину з відео та зробити відео найкращим, потрібно багато часу. Крім того, якщо потрібна співпраця, об’єднання одного кліпу з іншим забирає багато часу, а вставлення правильно налаштованої музики може потребувати величезних досліджень.
  • Різниця в якості. Вимоги клієнтів можуть відрізнятися від фактичної якості відео, необхідної для перегляду найкращої версії відео — точки зору клієнта та творців відео мають значення.
  • Знайти відповідний ринок: часто можна побачити, що відео не приваблює аудиторію, яку воно мало залучити. З цієї причини вміст відео має відрізнятися від того, що вже існує. Контент повинен спонукати людей дивитися його знову і знову.

Крім того, для цього потрібен чималий бюджет. Але для малих і середніх компаній створення та вставлення веселої фонової музики є неспокійним завданням із меншим бюджетом і обмеженими навичками, оскільки потрібні кошти дорогі.

Щоб подолати це, ви можете використовувати безкоштовну вступну музику, яка дозволяє використовувати музику скільки завгодно довго, вказавши ім’я виконавця чи платформу або купивши преміум-версію.

Щоб вирішити цю проблему, нижче наведено деякі з найкращих ресурсів, щоб отримати вступну та фонову музику безкоштовно.

Artlist

Artlist має багато музики та звукових ефектів студійної якості, щоб зробити ваше відео справді захоплюючим.

Ви можете знайти ідеальну фонову музику за настроєм, темою, жанром та інструментом. Подібним чином звукові ефекти поділяються на звукові ефекти атмосфери, основні, людські, музичні та спеціальні.

Крім того, ви можете фільтрувати музику за вокалом, інструменталом, чоловічим чи жіночим голосом тощо, що полегшує пошук ідеального кліпу.

У середньому бібліотека Artlist містить понад 60 тисяч пісень і 45 тисяч звукових ефектів, які оновлюються щодня.

Найкраща частина Artlist – безкоштовні кліпи без обмежень. Ви можете використовувати це для особистих проектів для широкого комерційного використання. Крім того, Artlist зазначає, що всі такі активи матимуть однакові умови на будь-якій майбутній платформі.

За потребами підписки діляться на персональні та безлімітні.

  • Персональний план – охоплює всі ваші власні соціальні канали Щороку: 9,99 доларів США на місяць (119,88 доларів США щороку) Щомісяця: 14,99 доларів США на місяць
  • Необмежений план – охоплює все, від особистих до комерційних проектів Рік: 16,60 доларів США на місяць (199 доларів США виставляється щорічно)
  Як розпізнати музику за допомогою iPhone або iPad

Незважаючи на те, що проекти, створені під особистим обліковим записом, назавжди залишаються вашими, необмежена підписка справді чудова. Цей план дозволяє завантажувати необмежену кількість ресурсів і використовувати їх навіть після закінчення терміну дії підписки.

І, нарешті, ви можете перевірити всі його функції за допомогою безкоштовного рівня, не сплачуючи нічого.

Приєднайтеся до Artlist зараз і отримайте 2 додаткові безкоштовні місяці за нашим посиланням.

Мікскіт

Мікскіт — це онлайн-галерея вмісту шаблонів відео та звукових ефектів. Він був заснований у 2019 році, щоб надавати творцям відео безкоштовну музику. Mixkit має власну безкоштовну бібліотеку музики та саундтреків, яка швидко збільшується завдяки додаванню нових елементів щотижня.

Команда творців Mixkit гарантує відсутність компромісів із якістю контенту. Ви можете завантажувати скільки завгодно мультимедійних треків без реєстрації чи посилання на авторство. Тут треки надходять за ліцензією і готові до використання в будь-якому проекті.

Найкраща особливість Mixkit полягає в тому, що кожен доступний тут вміст безкоштовний і простий у використанні. Ви можете завантажити понад 50 000 різних відео та музичних композицій преміум якості. Ви можете зробити своє відео привабливим, використовуючи безкоштовну вступну музику від Mixkit.

Bensound

Bensound це ще одне місце, де ви можете шукати безкоштовну вступну музику, щоб додати до свого проекту. Це не дозволяє створювати власну музику, але ви можете редагувати та використовувати треки для своїх відео YouTube.

Тут під назвою музики є короткий опис. Цей короткий перелік слів допоможе вам вибрати правильний трек, навіть якщо ви заплуталися.

Ви можете використовувати музику безкоштовно лише після надання кредиту Bensound. Ви можете використовувати музику в некомерційних програмах, онлайн-відео, освітніх сценках і навіть будь-якому програмному забезпеченні з безкоштовною ліцензією, вказавши кредит Bensound. Якщо ви є власником професійної ліцензії, вам не потрібно вказувати будь-яке посилання на Bensound і використовувати звукові доріжки, де потрібно, відповідно до вашого бажання.

Безкоштовна фондова музика

Це зупинка для пристрасних творців відео та контенту. Безкоштовна фондова музика допомагає вам у вашій роботі, надаючи безоплатну музику, необхідну для вашого проекту.

Сервіси можна використовувати для вставки фонової музики у відео на YouTube, дописи відеоблогів, подкасти, ділову роботу та багато іншого.

Він містить понад 3500 саундтреків на вибір із різних жанрів. Найкраще тут те, що посилання на джерело не потрібне. Ви повинні спочатку створити обліковий запис, а потім переглянути пісні, які найкраще підходять, щоб отримати авторизацію на платформі.

Безкоштовний музичний архів

Безкоштовний музичний архів є безкоштовним для використання, а вимоги щодо посилання варіюються від музики до музики. Використання доріжки в комерційних цілях на цій платформі заборонено.

Ця платформа складається з різноманітних саундтреків, взятих із різних сайтів, і має кілька ліцензій з тієї самої причини. Музика, яку можна використовувати в комерційних цілях, за замовчуванням відображається у верхньому меню.

Деяку музику не можна використовувати для відео YouTube, тому вам потрібно вибрати відповідний. Однак ви можете скоротити своє дослідження, вказавши жанр на початку.

А.ШамалуєвМузика

А.ШамалуєвМузика є однією з найкращих платформ, які пропонують безкоштовну фонову музику для вставки у відео. На платформі є понад 400 музичних треків і щомісяця додаються нові треки.

Проблеми з авторським правом не виникають на жодній платформі соціальних мереж. Це дозволяє вільно публікувати відео, не турбуючись про авторські права. Ви можете використовувати музику необмежено. Ви завжди можете використати музичні треки для отримання прибутку та розширення бізнесу.

Платформа дозволяє вибрати саундтрек відповідно до настрою вашого відео, оскільки є різні настрої та жанри, на які варто звернути увагу. Якщо ваші потреби більші, ви навіть можете взяти членство з номінальною ціною.

  Як додати функції доступності до Google Chrome

Звук Сільвермена

Звук Сільвермена забезпечує найкращу якість музики для проекту вашої мрії. Платформа має на меті надавати своїм користувачам музику без авторських прав. Саундтреки на 100% безкоштовні. Під час використання безкоштовної версії вам потрібно лише вказати кредит на платформу.

Музику можна використовувати в комерційних і прибуткових цілях і завантажувати у форматі MP3. Змінити та налаштувати музику відповідно до особистих потреб і потреб проекту легко.

Завдяки високому професіоналізму та навичкам ця платформа може створювати персоналізовані музичні треки відповідно до вимог. Якщо ви є шанувальником і хочете не відставати від темпу, ви завжди можете підписатися на розсилку новин платформи, щоб дізнаватися про останні події.

Хамендо

Хамендо пропонує вам десять радіостанцій від електро та хіп-хопу до року та найкращого Jamendo. Тут платформа гарантує, що ви берете участь у кожному кроці інноваційного процесу.

Музичний трек, який ви отримуєте, має оригінальну якість і не містить копій. Jamendo містить понад 10 000 альбомів без реклами для ваших поточних проектів.

Щоб використовувати музику, реєстрація не потрібна, але вам потрібно мати ліцензію, якщо ви хочете використовувати її для цілей, не зазначених у стовпці «Безкоштовне використання».

Pixabay

Pixabay має широкий спектр досвіду в різних сферах, таких як зображення, відео, а також саундтреки. Ви можете ділитися будь-чим із Pixabay безкоштовно, не маючи проблем з авторським правом.

Кожен вміст захищено ліцензією та умовами використання та може використовуватися в комерційних цілях. Платформа не вимагає від вас атрибутів для використання музики у ваших відео. Ви можете будь-коли вносити зміни та використовувати медіа відповідно до своїх потреб.

Pixabay пропонує різноманітну безкоштовну вступну музику на вибір. Незалежно від того, чи хочете ви додати зображення чи музичні композиції, це універсальний магазин. Він пропонує широкий спектр жанрів для вибору звукової доріжки відповідно до ваших потреб.

Платформа проста у використанні, а команда дуже професійна та виконала похвальну роботу. Багато творців відео використовують цю платформу для повсякденної роботи, оскільки вона не жертвує якістю.

Tunetank

Tunetank це ще одна платформа, яка добре підходить для творців відео. Тут ви повністю контролюєте захист авторських прав. Він містить понад 2000 треків, які можна безкоштовно завантажити, і вимагає вказівки авторства, тобто вказувати авторство платформи.

Tunetank містить білий список виконаної вами роботи. Це означає, що будь-які претензії щодо авторських прав захищають вашу роботу, показуючи, що надані послуги використовуються законно. У безкоштовній версії можна використовувати лише треки без позначок, оскільки позначені призначені для професійних версій.

Доріжки, які можна використовувати у відео, обмежені, але якість доріжок – ні. Доступ до музики преміум-якості є у вільному доступі у формі файлів WAV. Музичні треки добре організовані та ексклюзивні, що полегшує пошук.

Audionautix

Музичний зміст в Audionautix є безоплатним. Ви можете користуватися послугами скрізь, навіть для бізнес-орієнтованих та інших прибуткових послуг, за умови надання кредиту.

Музика доступна для будь-яких настроїв і різних жанрів. Ви можете уточнити пошук, ввівши детально свої потреби. Наприклад, якщо вам потрібна музика в спокійному темпі, знайдіть її, і ось вона. Музику можна використовувати як фонову музику у своїх відеопроектах, у ресторані чи барі та навіть у програмних додатках.

Треки можна завантажити у форматі MP3. З часом регулярно додаються нові треки. Він надає користувачам зручну кнопку YouTube, оскільки більшість користувачів шукають, щоб розмістити свою роботу на YouTube.

Chosic

Chosic можна безкоштовно використовувати у відеопроектах та в інших комерційних цілях. Музика тут буває двох видів. Одна з них – це музика, що є суспільним надбанням, де не потрібно вказувати авторство. Інша — музика Creative Commons. Тут користувачі повинні вказати авторство та позначені спеціальним символом.

Chosic показує вгорі популярні треки, які користуються великим попитом. Це робить його охайним для перегляду користувача. Ви можете сортувати музику відповідно до свого типу: Нова, Популярна, Остання або Випадкова.

  Отримайте панель, яка показує активні й завершені завантаження у Firefox

Завантаження треків – це найпростіша річ на цій платформі, яка відбувається за лічені секунди та у форматі MP3. Музику також можна використовувати в іграх та інших програмах за умови, що це належне.

Якщо ви не відповідаєте наданим послугам або ваші вимоги перевищують, ви завжди можете обрати преміум-версію. Тут ми перераховуємо деякі джерела фонової музики преміум-класу, які ви повинні перевірити, щоб задовольнити свої вимоги.

Найкращі ресурси фонової музики преміум-класу

#1. Елементи Envato

Елементи Envato є одним із найкращих варіантів преміум-класу для вибору музичної композиції. Це дозволяє завантажувати необмежену кількість саундтреків для ваших проектів за однією підпискою.

Це платформа для розробників WordPress з необмеженою кількістю плагінів. Якщо ви студент, ви маєте перевагу. Envato дозволяє безкоштовно користуватися його послугами протягом семи днів на пробній основі. Усі права на комерційне використання об’єднані в одну ліцензію, щоб полегшити роботу користувача.

Він містить не лише музику, але й безкоштовні відео та фотографії, а також шрифти для дизайну веб-сайтів і логотипів. Envato пропонує високе співвідношення ціни та якості, тому варто спробувати.

#2. Історійні блоки

Історійні блоки дозволяє завантажувати необмежену кількість музичних треків. Ви можете отримати доступ до послуг скільки завгодно, придбавши одноразову підписку. Він також пропонує доступ до зображень і ефектів для анімації.

Він має понад 100 000 треків на вибір із винятковою якістю звуку. Нові елементи додаються без додаткових витрат для учасників. Вартість передплати на рівні інших компаній. Ви також можете вибрати бажану підписку, якщо не хочете підписуватися на все.

Бажано придбати річний план для необмежених завантажень. Ви можете завантажити лише кілька треків на місяць, як і в базовому плані.

#3. Shutterstock

Це одна з платформ, що швидко розвивається, і має клієнтів у понад 150 країнах, а сайт доступний 21 мовою. Shutterstock має багато учасників, які надали мільйони зображень і звукових доріжок для перегляду.

Ви можете швидко знайти свої треки за допомогою фільтрів сортування. Це допоможе вам у швидкому пошуку та заощадить ваш час. Після створення профілю ви можете назавжди зберігати та вести облік своєї роботи.

Крім того, він має дві цінові категорії. Початкова ціна номінальна, якщо ви хочете використовувати його як один користувач. Ціна відповідно коригується, якщо ви хочете використовувати його кількома користувачами.

#4. Adobe Stock

Adobe Stock це онлайн-платформа, яка надає свої послуги дизайнерам і творцям відео для їх бізнесу. Він пропонує високоякісну безкоштовну музику та зображення.

Музика на платформі добре організована. Фантастична особливість, яку він надає, це опис жанру. Якщо ви не можете вибрати жанр для свого відео, під кожним жанром буде написано короткий опис. Це допоможе вам зрозуміти ваші вимоги.

Він пропонує різноманітні звукові доріжки та зображення на вибір. Крім того, ціни порівняно нижчі. Платформа має на меті забезпечити безперебійну роботу своїх користувачів і заощадити час завдяки швидкому процесу пошуку.

Висновок 🎵

Музика відкриває нові виміри та горизонти, на які варто дивитися. Для творців відео та дизайнерів ці безкоштовні сайти вступної музики лише дають поштовх їхнім творінням. Деякі платформи не вимагають авторства чи вказівки авторства, але ви можете розглянути можливість вказати кредит, щоб просто оцінити та підбадьорити творця.

Майже кожна платформа пропонує музику за творчою комерційною ліцензією для зручності використання. Це також економить час і вашу роботу від будь-яких проблем з авторським правом, які виникають на вашому шляху. Ви можете реалізувати проект своєї мрії без зайвих зусиль.

Ось деякі з найкращих програм для створення фільмів для створення відео.