12 програм для відстеження книг, щоб бути в курсі своїх цілей щодо читання

Categories:

Ми часто читаємо багато книжок, але що робити, якщо ми не пам’ятаємо, які з них читали? Читайте далі, щоб дізнатися про деякі з найкращих програм для відстеження книг, які допоможуть досягти ваших цілей читання.

Більшість із нас взагалі не знають про існування додатків для відстеження книг. Наразі читання романів, інформаційних бюлетенів і книг відбувається виключно онлайн. Важко запам’ятати кількість прочитаних книг або сторінок.

Програми для відстеження книг пропонують вирішення цієї проблеми, пов’язаної з необхідністю запам’ятовувати книги та сторінки, які ми розглянули в колекціях книг, які ми читаємо. Окрім відстеження, ці програми пропонують багато інших функцій, які є дуже корисними для читачів.

Давайте розглянемо значення відстеження книг і наскільки корисні програми для відстеження книг.

Що таке відстеження книги?

Ведення списку книг, які ви прочитали, маєте в дорозі та збираєтеся прочитати, називається відстеженням книг. Це можна зробити вручну, створивши список у блокноті, на телефоні або використовуючи різноманітні легкодоступні програми для відстеження книг. Кілька методів використовуються для моніторингу прогресу читання та кількох інших показників.

Якщо ви часто стежите за своїм читанням, у вас буде кілька примірників однієї книги. Але важливіше те, що ви можете швидко оцінювати книги та переглядати їх найважливіші деталі. Якщо ви конкурентоспроможний читач, відстеження ваших книг дозволить вам побачити, скільки ви прочитали за рік чи за все життя.

Ви отримаєте натхнення читати більше книг і швидше, якщо будете постійно складати список тих, які ви прочитали. Відстеження книг також дає змогу визначити, які жанри ви любите читати найбільше. Крім того, це також спонукає вас пробувати нові романи.

Навіщо нам потрібні програми для відстеження книг?

Програми для відстеження книг – це цифрові програми, які допомагають вам стежити за вашими читацькими звичками. Ви можете покластися на них, щоб відстежувати книги, які ви прочитали, книги, які ви читаєте зараз, і книги, які ви хочете прочитати.

Більшість програм для відстеження книг також дозволяють робити нотатки, оцінювати та рецензувати прочитані книги. Програми для відстеження книг можуть допомогти вам ефективно спланувати читання. Це можуть бути доступні бібліотеки, які ви можете брати з собою куди завгодно.

За допомогою додатків для відстеження книг легко відстежувати свій прогрес у читанні. По-друге, залежно від книг, які ви раніше читали та які вам сподобалися, програми для відстеження книг часто містять функції, які пропонують вам нові книги для прочитання.

По-третє, програми журналу читання можуть допомогти вам відстежувати прочитані книги та ваші думки про них. Ця функція зручна, якщо ви читаєте багато книг або якщо минуло багато часу з тих пір, як ви прочитали певну книгу. Нарешті, додатки для відстеження книг можуть допомогти вам стежити за прогресом у читанні та надавати глибокі дані.

Goodreads

Якщо ви маєте звичку читати книжки, одним із найвідоміших додатків для відстеження книг є Goodreads. Використання можливостей відстеження читання Goodreads є одним із найулюбленіших методів запам’ятовування прочитаних книг. Він доступний як для пристроїв Android, так і для iOS.

  15 чудових команд терміналу Mac OS X, яких ви могли не знати

Ця технологія відстеження дозволяє розміщувати прочитані книги на «полицях». Пізніше ви можете переглянути чи відсортувати книги, які ви прочитали або хочете швидко прочитати.

Крім того, ви можете приєднатися до книжкових клубів, які розповідають про читання щотижня або щомісяця. Хоча участь необов’язкова і може бути обмежена вашим обліковим записом Goodreads. Додаток також іноді проводить розіграші.

Книжковий

Використовуйте Bookly, програму, яка служить особистим тренером, якщо ваша мета — виробити звичку читати та покращити свої навички читання. Таймер в основі програмного забезпечення Bookly, який відстежує сеанси читання, простий. Bookly доступний як для пристроїв Android, так і для iOS.

Програма просить вас зареєструвати будь-яку сторінку, на якій ви перебуваєте, коли ви закінчите читати, щоб вона могла визначити, скільки часу вам знадобиться, щоб прочитати книгу.

Хоча використання Bookly є безкоштовним, доступна також преміальна версія. Додаткові переваги включають PDF-звіти про ваші цифри, які містять найкращий день читання та найшвидший темп читання.

басмо

Basmo — це книжковий трекер, розроблений для книжкових ентузіастів. Таким чином, ця програма захищає ваш список для читання. Basmo ідеально підходить для книголюбів з обмеженим бюджетом, оскільки містить безкоштовну версію, якою можна користуватися нескінченно довго.

Цей трекер читання книг підходить для людей, які хочуть читати ефективніше та успішніше. Він доступний як для пристроїв Android, так і для iOS.

Basmo дає змогу відстежувати ваш прогрес у читанні, отримувати індивідуальні показники книжок, статистику та пропозиції щодо звичок читання, керувати цілями щодо читання книг, а також генерувати та підбирати надихаючі та підбадьорливі цитати.

поворот

Turn – це програма для відстеження читання, створена, щоб допомогти вам стежити за своїми читацькими звичками та легко керувати своєю колекцією книг під час читання. Він також функціонує як трекер бібліотек і книг. Ви можете відстежувати, скільки часу ви витрачаєте на читання та скільки сторінок ви прочитали.

Читаючи, ви також можете робити нотатки та збирати цитати, щоб переглянути їх пізніше. Додавати книги в цю програму досить просто, оскільки їх можна завантажити вручну або шукати в Інтернеті.

Щоб допомогти з бібліотекою та організацію книг, ви також можете класифікувати книги за «читанням», «для читання» або «завершеним». Крім того, ви також можете додати їх на спеціальну полицю. Він доступний як для Android, так і для iOS.

Книжкова полиця

За допомогою програми Bookshelf легко впорядкувати всі свої книги. Ваша віртуальна бібліотека автоматично введе необхідну інформацію, таку як тема, автор, номери сторінок, рік видання та багато іншого, якщо книги новіші та мають штрих-коди. Він доступний як для платформ Android, так і для iOS.

Ви можете ранжувати та робити будь-які релевантні для майбутнього зауваження для кожної поданої вами книги, включаючи те, що вам у ній сподобалося, а що ні. Ви можете спостерігати за позичанням книги другові в списку книг. Цей корисний інструмент аналізує моделі читання користувачів і дозволяє їм відстежувати свої книжкові колекції на персоналізованих полицях.

  Як видалити повторювані пісні з iTunes

Місяць

Luna — це програма для відстеження читання, призначена покращити ваш досвід читання. Ця програма дозволяє вам відстежувати свій прогрес у читанні та отримувати індивідуальну статистику читання та інформацію про будь-яку книгу.

Ви можете використовувати таймер, щоб відстежувати сеанси читання в режимі реального часу, додавати книги до списків книг «Зараз читаю», «Хочу прочитати» або «Закінчено», а також переглядати статистику відстеження та графіки на екрані профілю, щоб дізнатися більше про ваші читацькі уподобання. Він доступний як для пристроїв Android, так і для iOS.

Luna — найкраще програмне забезпечення для відстеження книг для людей, які хочуть читати більше книг і прагнути стати кращими читачами.

Лібіб

Libib — чудовий інструмент для впорядкування книг. За допомогою цієї програми ви можете швидко створити резервну копію свого каталогу та підтримувати свою колекцію з мобільного пристрою. Ви можете створити до 100 бібліотек на безкоштовному рівні та зберігати свою музику, фільми та відеоігри. Ви можете завантажити його як для платформ Android, так і для iOS.

Величезний максимум у 5000 окремих елементів має бути більш ніж достатнім для більшості користувачів. Зробіть свою бібліотеку загальнодоступною, щоб люди могли стежити за вами. Libib — це фантастичне рішення для малих і великих бібліотек завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача та адміністратора та значній базі даних книг.

Litsy

Як і Goodreads, Litsy — це безкоштовна програма для соціальних мереж, яка призначена для любителів книг і використовується для індексування, обміну та рецензування книг. Користувачі можуть шукати книги, переглядати їх, додавати їх до різних списків і ділитися ними з іншими читачами, як і в онлайн-спільноті для читання Goodreads.

Крім того, вони можуть стежити за обраними особами або друзями, щоб насолоджуватися їхніми стрічками. За допомогою Litsy ви можете ділитися речами зі своїми друзями, наприклад зображенням книги чи улюбленою фразою. Ви навіть можете ділитися відгуками та анотаціями.

Крім того, ви можете отримати захоплюючу діораму своєї історії читання, якщо надішлете щось із кожної книги, яку коли-небудь читали. Ви можете отримати доступ до нього як на пристроях Android, так і на iOS.

StoryGraph

StoryGraph є кращим способом відстеження читацьких уподобань користувачів завдяки його відносно інтуїтивно зрозумілому алгоритму та системі відстеження книг, створеній за моделлю Goodreads.

StoryGraph унікальний і може пропонувати книги залежно від прочитаних романів і вашого настрою. Можливість читати з друзями – найкраща функція цієї програми. Він доступний як для пристроїв Android, так і для iOS.

За допомогою програми ви можете коментувати певні уривки книги, не турбуючись про те, що щось віддасте.

LibraryThing

LibraryThing претендує на звання найбільшого у світі книжкового клубу. Це платформа соціальної мережі з понад 2,3 мільйонами користувачів, яка поєднує каталогізацію та соціальні мережі. За допомогою безкоштовного облікового запису можна додати до 200 книг і поділитися ними з іншими людьми. Ви можете завантажити його як для платформ Android, так і для iOS.

З LibraryThing легко стежити за своїми речами. Ви можете класифікувати книги за різними групами та додавати теги, щоб вказати, чи є у вас певна книга чи ви її позичили.

  Як вимкнути вхід у Google Apps у Chrome 69

BookBuddy

Вся ваша бібліотека книг доступна звідусіль за допомогою надійного інструменту керування книгами BookBuddy. Користуватися BookBuddy приємно та просто. Ви можете використовувати цю програму, щоб швидко знаходити будь-яку книгу у своїй бібліотеці, ділитися книгами, які вам подобаються, і відстежувати книги, які ви позичили та позичили.

Його безкоштовна версія містить усі можливості BookBuddy Pro з обмеженням на 50 книг, а оновлення для необмеженого зберігання книг доступне через покупку в програмі. Він доступний лише для користувачів iOS.

На BookBuddy додавати книги відносно просто, оскільки доступно багато методів, як-от сканування штрих-коду, введення ISBN, онлайн-пошук за ключовими словами, додавання вручну та імпорт файлу CSV.

Bookmory

Bookmory — це безкоштовне програмне забезпечення, яке дозволяє вам відстежувати, як ви читаєте. Цей безкоштовний інструмент для читання допоможе вам закінчити ваші книги. Завдяки його можливостям, які включають таймери, можливість додавати коментарі та можливість додавати книги на вашу полицю, ви можете контролювати свій прогрес читання за допомогою Bookmory.

Ви можете додавати книги на свою полицю, робити нотатки про прочитане, встановлювати таймер і відстежувати, скільки часу ви витрачаєте на читання. Якщо хочете, ви також можете вказати кількість сторінок, які ви охопили під час цього сеансу. Він доступний як для Android, так і для iOS.

Нарешті, ви можете встановити цілі читання на рік. Інтерфейс користувача програми простий і стриманий. Його використання просте, а найкорисніші функції безкоштовні.

Примітка автора

За допомогою цього неймовірного набору програм ви можете відстежувати книги, які ви прочитали та хочете прочитати. Є можливість відслідковувати все, що ви прочитали, і це чудово для читачів і студентів. Це добре працює для відстеження книг, які ви хочете прочитати, щоб ви могли звертатися до них у будь-який час, коли шукаєте щось нове.

Ефективні методи відстеження книг, безсумнівно, виведуть ваше читання на новий рівень без зусиль, і ці програми, безсумнівно, можуть стати іскрою, яка запалить ваш досвід читання.

Висновок

У наш час читання – це віртуальний і захоплюючий досвід. Це не лише прочитання кількох сторінок. Незалежно від того, наскільки великою стала ваша домашня бібліотека, якщо вам важко згадати, які книги є у вашій колекції, вам, ймовірно, сподобаються ці програми, які полегшують відстеження ваших книг.

Веб-сайти та мобільні програми, створені спеціально для моніторингу та категоризації ваших книг, є чудовим готовим вибором, головним чином тому, що більшість пропонує певний рівень налаштування. Ці рішення для відстеження є найпопулярнішими. Залежно від бажаних характеристик ви можете вибрати найкращий серед них.

Ви також можете ознайомитися з найкращими пошуковими системами PDF, щоб знайти безкоштовні електронні книги.