techukraine.net Android 12 порад для пристроїв Android

12 порад для пристроїв Android

Categories:

Мета будь-якої компанії, що займається виробництвом смартфонів, — спробувати спонукати людей стати постійними клієнтами. Вони розробляють різноманітні розумні стратегії, щоб спробувати змусити вас сприймати свій телефон як застарілий і хотіти замінювати його якомога частіше.

Але чи дійсно вам потрібно купувати новий телефон кожні два-три роки? Ми так не думаємо. Ось кілька речей, які ви можете зробити, щоб ваш телефон знову почувався та працював як новий.

1. Змініть шпалери

Багато разів така проста річ, як зміна шпалер, може зробити ваш телефон свіжим і новим. Якщо вам потрібна допомога у виборі того, що відповідає розмірам вашого телефону та вашим унікальним уподобанням, ви можете ознайомитися з цими програмами для шпалер для Android.

Ось порада: міняйте шпалери лише раз на місяць. Кожен новий місяць вибирайте іншу тему, наприклад космос, природа, мінімалізм, абстракція чи ретро. Щоб зробити це трохи веселішим, ви навіть можете попросити своїх близьких вибрати для вас нові шпалери.

2. Оновіть свою операційну систему

Якщо ваш телефон не оновлений, він може почати відставати та здаватися застарілим. Багато виробників смартфонів Android пропонують принаймні три роки основних оновлень Android. Отже, якщо ваш телефон не старіший, вам слід перевірити, чи є на вашому телефоні оновлення, а потім установити його.

Нове оновлення Android може не тільки зробити ваш телефон новим, але й усунути помилки, представити нові функції, покращити безпеку тощо. Рекомендується постійно оновлювати телефон, щоб отримати від нього максимальну користь.

3. Завантажте нову програму запуску

Одна з найкращих рис Android, яка залишалася вірною протягом усього часу її існування, це її можливість налаштування. Незалежно від того, який у вас телефон Android, ви ніколи не обмежитеся програмним забезпеченням, яке він постачає.

  8 найкращих програм для відеочату на Android

У магазині Google Play є безліч програм запуску, які ви можете завантажити та нададуть вашому телефону нового вигляду. Ви також можете завантажити нові пакети значків, щоб ще більше персоналізувати їх відповідно до своїх уподобань. Деякі з найкращих програм запуску Android Nova Launcher, Панель запуску дійі Microsoft Launcher.

4. Замініть батарею

Ми детально розглянули, як працюють батареї смартфонів, але ось суть: усі батареї смартфонів з часом розряджаються, зазвичай це триває близько трьох років. Через три роки їх деградація починає набридати, і ви постійно будете відчувати, що розряджатиметеся, і вам доведеться тягнутися до зарядного пристрою.

Більшість людей просто купують новий телефон на цьому етапі, але вам не потрібно цього робити. Якщо проблема полягає лише в акумуляторі, а всі інші речі працюють нормально, просто заміна акумулятора на новий може продовжити термін служби телефону. Не кажучи вже про те, що це також заощадить вам сотні доларів.

У більшості випадків краще зв’язатися з виробником телефону, щоб отримати офіційну заміну.

5. Замініть захист екрану

Подібно до вищезазначеного пункту, захисні екрани також з часом пошкоджуються. Зрештою, це те, що вони повинні робити — захищати ваш екран. Але захисна плівка на екрані з потертостями, тріщинами та розбитими слідами ніколи не викликає задоволення у використанні, і вона, безперечно, може зробити ваш телефон старим.

На щастя, захисні плівки для екрана досить дешеві, і ви майже завжди можете знайти ту, яка сумісна з дисплеєм вашого телефону. Тож убережіть себе від проблем і купіть новий захисний екран. Це зробить використання медіа та прокручування набагато веселішим.

6. Замініть задню кришку

Автор зображення: Володимир Борович/Shutterstock

Хоча немає нічого поганого в тому, щоб триматися однієї задньої кришки, поки вона працює, вона неминуче забруднюється та знебарвлюється з часом. Якщо у вас є один із тих прозорих футлярів із ТПУ, дуже ймовірно, що він стане жовтуватим.

Отже, купуючи нову задню кришку щороку або близько того (або раніше), ваш телефон буде виглядати як новий. Якщо ви прагнете пригод, ви навіть можете розробити власну задню кришку з різноманітними цікавими кольорами, деталями та візерунками.

  Як дізнатися, який рівень API Camera2 підтримує ваш телефон Android

7. Застосуйте спеціальну оболонку

На відміну від задніх панелей, оболонки смартфона не призначені для захисту вашого телефону. Вони роблять саме те, що випливає з назви: оновлюють ваш телефон. Ви можете застосувати спеціальну оболонку до корпусу телефону, щоб зробити його новим і захоплюючим.

Обкладинки смартфона практично не додають ваги чи товщини вашому телефону, ви можете використовувати його як звичайний, але тепер із нездоровою новою оболонкою, щоб похвалитися. Якщо ви не користуєтеся чохлом, скін підійде, щоб підкреслити ваш стиль.

З часом ваш телефон заповнюється зображеннями, відео, документами, GIF-файлами тощо. І багато з них часто не варті місця для зберігання, яке вони займають.

Якщо ваша внутрішня пам’ять заповнена, це вплине на загальну продуктивність вашого телефону, оскільки в телефоні немає «місця для передиху» для безперебійної обробки функцій. Це може уповільнити роботу телефону, викликати затримку та відчуття старості.

Щоб уникнути цього, радимо очищати телефон кожні три-шість місяців. Перегляньте збережені медіафайли та видаліть усі неважливі для вас елементи або ті, які вам більше не потрібні. Чим більше пам’яті ви зможете очистити, тим краще.

9. Видаліть старі програми, які не використовуються

Подібно до останнього пункту, видаліть усі програми, які вам не потрібні. Якщо вам колись знадобиться одна з цих програм, ви можете просто завантажити її знову. Програми, які не використовуються, лише ускладнюють роботу, оскільки вони споживають пам’ять, займають оперативну пам’ять, працюючи у фоновому режимі, і роблять ваш телефон захаращеним. Їх видалення допоможе звільнити місце для нових програм.

10. Оновіть усі програми, що залишилися

Після видалення всіх програм, які не використовуються, ви можете ефективно використовувати весь цей додатковий простір, який ви щойно отримали, оновивши всі програми, які залишилися. Для цього просто виконайте наведені нижче дії.

 • Відкрийте додаток Google Play Store і торкніться зображення свого профілю.
 • Виберіть Керувати програмами та пристроєм.
 • Натисніть Оновити все.
 • Оновлення програм корисно з тієї ж причини, що й телефон. Можливо, серйозних змін не буде, але ви можете помітити деякі незначні покращення. Усі ці крихітні оновлення створюють для вас свіжіші враження.

    8 програм Android Benchmark для перевірки продуктивності вашого телефону

  11. Заглибтеся в налаштування

  Більшість людей використовують свій телефон таким, яким він був із коробки, тобто вони відчувають пристрій лише з налаштуваннями за замовчуванням. Звичайно, немає нічого поганого в такому використанні телефону, але це також означає, що ви втрачаєте все, на що здатний пристрій.

  Глибоко в налаштуваннях можуть бути функції, про існування яких ви навіть не підозрювали, які можуть розблокувати абсолютно новий рівень продуктивності та зручності використання. Наприклад, чи знаєте ви, що однією з багатьох прихованих функцій телефонів Samsung є ліхтарик SOS?

  Якщо у вас стандартний телефон Android, напевно, у налаштуваннях не буде багато чого, щоб дізнатися, оскільки ОС дуже легка. Але телефони зі спеціальним оформленням Android, як-от від Samsung, Xiaomi або OnePlus, наповнені функціями. Вивчення всіх можливостей, про які ви не знали, — це чудовий спосіб знову відчути себе новим у своєму телефоні.

  12. Відремонтуйте свій телефон

  Автор зображення: iFixit

  Нарешті, якщо з вашим телефоном щось не так на апаратному рівні, наприклад, розбитий екран або кнопки не реагують, тоді просто придбання нового захисного екрана, задньої кришки чи акумулятора не допоможе. Спочатку вам потрібно з’ясувати, що не так із вашим телефоном, а потім віддати його в ремонт в авторизовану майстерню.

  Якщо ви не знаєте, як це зробити, ми не рекомендуємо вам намагатися відремонтувати пристрій самостійно, навіть якщо у вас є відповідні інструменти. Зрештою ви можете спричинити ще більше проблем, ніж раніше, тому будьте мудрими та зверніться до майстра з ремонту поблизу.

  Поки що не купуйте новий телефон

  Сучасні смартфони вже оснащені дійсно потужним програмним і апаратним забезпеченням і можуть легко прослужити п’ять років, якщо ви дбаєте про них. Якщо ваш телефон не став непридатним для використання, вам не потрібно купувати новий.

  Проста заміна кількох деталей, регулярне видалення сміття, очищення корпусу та отримання нових аксесуарів можуть викликати у вас бажання носити свій пристрій принаймні рік довше, якщо не більше. Заощадьте трохи грошей і поки що не купуйте новий телефон.