12 платформ автентифікації користувачів [Auth0, Firebase Alternatives]

Автентифікація користувача є необхідністю будь-якого онлайн-бізнесу. Давайте перевіримо деякі з найкращих інструментів і альтернатив Firebase.

Автентифікація користувача — це потужний спосіб надати правомірний доступ до ваших цифрових властивостей, таких як веб-сайт або програма. І це, очевидно, додає безпеки та персоналізованого досвіду користувача.

Впроваджуючи це, типовий власник бізнесу часто стикається з цією проблемою:

Чому автентифікація сторонніх користувачів?

Якщо ви велика компанія з необхідною інфраструктурою для забезпечення безпеки даних і відповідності вимогам, то вам, ймовірно, не потрібне рішення третьої сторони.

Але все навпаки, якщо:

  • Це не ваша сфера знань.
  • Ви стартап або просто не можете нести фінансові накладні витрати.
  • Ви не можете забезпечити належне керування даними та безпеку.
  • Витік даних може зламати вашу організацію.

Тож не готуй піцу, якщо ти не Доміно. Швидше за все, ви його зіпсуєте.

Але оскільки дані користувача набагато серйозніші, ніж марнування піци пепероні, давайте перевіримо деякі платформи автентифікації користувачів. І хоча пересічна ділова людина відразу побіжить до Auth0 або Firebase, є й інші.

ШИТОК

ШИТОК є рішучим прихильником автентифікації без пароля. Він спрямований на покращення взаємодії з користувачем і зменшення головного болю розробників, роблячи саме це.

Автентифікація без пароля дуже схожа на використання Slack. Вони дозволяють входити третім особам або надсилати посилання електронною поштою для автентифікації, але ніколи не використовують паролі. STYTCH називає їх чарівними посиланнями.

Ви можете використовувати їхні SDK для швидкого розгортання або напряму API для використання вибраного вами методу автентифікації. Є кілька доступних способів, таких як вхід через соціальні мережі, паролі через SMS/WhatsApp/електронну пошту, чарівні посилання електронною поштою, програми TOTP тощо.

STYTCH має гнучку ціну, яка змінюється відповідно до вашої активної бази користувачів. І є безкоштовний кредит на 100 доларів США як вітальний пакет.

Орі

Орі забезпечує повний контроль взаємодії з користувачем за допомогою безголового керування автентифікацією користувачів.

Існує безкоштовний рівень і хмарний, якщо ви збираєтеся використовувати власний домен. Крім того, Ory дозволяє створювати власні схеми ідентифікації для створення персоналізованих форумів автентифікації/реєстрації користувачів.

Він також підтримує створення односторінкових додатків за допомогою React, Next.js, Gatsby та AngularJS. За допомогою Ory розробники можуть тестувати та перевіряти систему без кодування.

Ory представляє себе як повну платформу автентифікації та авторизації з ідентифікацією та керуванням дозволами. Це мережа з нульовою довірою, яка сумісна з OAuth2 і OpenID Connect.

Ory також поставляється з сумісною з FIDO 2 двофакторною автентифікацією (2FA) і зручним для розробника інтерфейсом командного рядка. Нарешті, ви можете почати з безкоштовного плану назавжди та оновити його, якщо буде потрібно.

  10 найкращих розумних будильників для ранкового пробудження

Надбаза

Надбаза називає себе альтернативою Firebase з відкритим кодом.

Подібно до STYTCH, Supabase має кілька способів залучити ваших користувачів. Ви можете використовувати звичайну електронну пошту та пароль, магічні посилання, соціальні або телефонні входи. Крім того, ви можете кількома клацаннями миші інтегрувати сторонні протоколи автентифікації, такі як OAuth.

Завдяки бібліотекам React ви можете швидко почати роботу з попередньо створеними віджетами автентифікації Supabase. Крім того, ви можете інтегрувати Supabase з REST і API реального часу з підтримкою GraphQL, яка з’явиться в майбутніх оновленнях.

Supabase також має механізми керування користувачами та авторизації для впровадження детальних правил доступу.

І, зрештою, Supabase має безкоштовний, платний та платний план підписки, що відповідає всім можливим варіантам використання.

Окта

Окта знову є флагманом безпеки без пароля. Однак ви також можете запросити найнадійніші паролі з Okta.

Окрім налаштування вимог до пароля, ви також можете ввімкнути багатофакторну автентифікацію (MFA). Крім того, можна налаштувати хмарну автентифікацію Okta і дозволити користувачам входити за допомогою біометричних даних або push-повідомлень.

Крім того, ви отримуєте системний журнал у реальному часі з розширеним пошуком для виявлення проблем для миттєвого усунення несправностей.

Okta надає важливого значення прогресивному профілюванню, що означає мінімум попередньої інформації під час реєстрації. Мета полягає в тому, щоб звести до мінімуму незручності для користувачів, збільшити реєстрацію та поступове заповнення профілю користувача.

Okta забезпечує відмінну безпеку API завдяки інтеграції протоколів ідентифікації, таких як OAuth. І ви матимете єдину точку для всіх політик авторизації API для інтеграції безпеки та розробки.

І, нарешті, він дозволяє легко інтегрувати B2B із системами безпеки, такими як OpenID Connect і SAML, на додаток до застарілої підтримки готової інтеграції Active Directory і LDAP.

PingIdentity

PingIdentity має форму інтелектуального центрального модуля автентифікації для всіх ваших хмарних, внутрішніх і SaaS реалізацій.

Це дозволяє розгортати адаптивну автентифікацію на основі поведінки користувача та оцінки ризику.

Він має переваги від кількох джерел автентифікації одночасно, щоб налаштувати певні політики безпеки відповідно до програми.

Це також підтримує MFA та різні правила автентифікації. Крім того, PingIdentity дозволяє SSO, ініційований IdP та SP. Крім того, ви можете ввімкнути SSO для API, мобільних і SaaS-додатків.

І ви можете легко інтегрувати його зі сторонніми програмами, такими як Office 365, G Suite, інструменти Atlassian тощо.

Keycloak

Keycloak це платформа ідентифікації користувача та керування доступом із відкритим кодом.

Ви можете інтегрувати Keycloak зі своїми програмами, щоб мати можливість єдиного входу та єдиного виходу. Крім того, можна активувати соціальні входи без будь-яких змін у коді. Крім того, він дозволяє автентифікацію користувача через існуючий OpenID Connect або SAML 2.0

  Як виправити Echo або Google Home, які не підключаються до Wi-Fi

Keycloak підтримує підключення до існуючих серверів LDAP або Active Directory і використання їх як центральної бази даних користувачів. Його консоль керування обліковим записом дозволяє користувачам керувати своїм профілем, оновлювати паролі, встановлювати 2FA тощо.

Консоль адміністратора дає вам змогу керувати всіма функціями, зокрема посередництвом ідентифікаційних даних, створенням програм, визначенням детального контролю доступу тощо.

Нарешті, оскільки Keycloak є відкритим вихідним кодом, ви можете будь-коли змінити код і розщедритися або змінити будь-який час без будь-яких проблем, наприклад блокування постачальника.

Фронтег

На відміну від смішної назви, Фронтег це зручне для розробників рішення для автентифікації користувачів і керування для будь-якої організації.

Ви можете розгорнути його систему єдиного входу для інтеграції корпоративних IDP через підключення SAML і OpenID. Frontegg також оснащений логіном із соціальних мереж і багатофакторною автентифікацією.

Крім того, він підтримує такі розширені функції, як Google Captcha та автентифікація без пароля за допомогою магічних посилань. Крім того, користувачі можуть керувати власними командами, створюючи профілі та дозволи. У профілі користувача також є журнали аудиту, за допомогою яких клієнти можуть перевіряти та контролювати свої заходи входу.

Ви також можете дозволити своїм користувачам увімкнути сповіщення вебхуків для генерації та керування маркерами автентифікації API.

Forntegg також має деякі провідні в галузі атрибути, як-от примусовий MFA, блокування користувача, історію змін пароля, блокування IP-адрес тощо. Крім того, ви можете застосувати Frontegg для авторизації між машинами. І, нарешті, є можливість увімкнути користувацькі домени для міжсайтової автентифікації.

У Frontegg є вражаючий план «назавжди безкоштовно». Однак деякі розширені функції зарезервовано для платних клієнтів.

Авторка

З його довгим списком функцій, Авторка здається чудовою автентифікацією користувача та альтернативою Firebase.

Authress робить велику ставку на свій API авторизації та інтеграцію з вашими існуючими рішеннями ідентифікації. Ви можете визначити детальні елементи керування доступом і відповідно згрупувати їх за ролями користувачів.

Крім того, Authress також має міжмашинну автентифікацію та необмежену корпоративну інтеграцію. Так само ви можете використовувати систему єдиного входу та будь-яку кількість входів із соціальних мереж для автентифікації програми.

Він надає повні журнали використання та необмежену кількість користувачів із підтримкою імпорту/експорту. Ви також можете використовувати свій бренд із спеціальним доменом.

Хоча назавжди безкоштовної підписки немає, ваші перші 1000 викликів API безкоштовні за стандартними та корпоративними планами.

Auth0

Auth0 є основною платформою автентифікації користувачів і альтернативою Firebase з поважних причин.

Він має універсальний вхід для всіх ваших програм для зручності користувача. Це як SSO між кількома програмами. Тож користувача не дратує окремо входити в інші програми; натомість буде виконано автоматичний вхід через SSO.

  Як знайти та видалити знімки екрана в Google Photos

Існує центральна інформаційна панель керування функціями для входу в соціальні мережі, виявлення проблем і MFA. Можна також використовувати користувацькі домени для бездоганного брендування.

Крім того, є чарівні посилання без пароля для ще кращого досвіду користувача. Auth0 має гнучку підписку для багатьох випадків використання, включаючи безкоштовний рівень.

Firebase

Firebase – це асортимент продуктів Google, включаючи платформу автентифікації користувачів.

Ви можете використовувати автентифікацію Firebase за допомогою паролів, номерів телефонів або входу в соціальні мережі. У них є готові шаблони та SDK, щоб розпочати без особливих зусиль. Крім того, є безкоштовний план для початку з автентифікації додатків із великими обмеженнями, після чого починає діяти оплата за використання.

Amazon Cognito

Когніто це рішення Amazon для автентифікації хмарних додатків для мас. Це розгортання з низьким кодом, яке можна використовувати зі звичайними паролями або сторонніми логінами, такими як Google або Facebook.

Він поставляється з гнучким інтерфейсом користувача, який можна змінювати відповідно до випадку використання. Він також має розширені функції автентифікації користувачів, такі як адаптивний режим на основі ризиків.

Існує чудовий безкоштовний рівень, який згодом оновлюється до платної передплати після використання безкоштовних кредитів.

OneLogin

OneLogin від OneIdentity — це ще одна альтернатива Firebase із вартими уваги розширеними функціями.

OneLogin має адаптивний MFA, SSO та Vigilance AI, який, як повідомляється, використовує машинне навчання для захисту від розширених загроз.

Ви також можете використовувати прості API OneLogin для персоналізації взаємодії з користувачем. Можна також застосувати інтелектуальну автентифікацію для авторизації користувачів за допомогою SMS-кодів або автоматичних телефонних дзвінків.

Нарешті, ви можете почати з OneLogin з безкоштовної пробної версії, щоб відчути смак їх підтримки та послуг.

Висновок

Платформи автентифікації користувачів сторонніх розробників є простою справою для стартапів і організацій середнього рівня.

Створення та застосування ваших внутрішніх рішень просто не варті зусиль і ризику. Навіть для компаній преміум-класу краще доручити завдання експертам, а не виконувати його неправильно.

Вибираючи будь-який план, намагайтеся уникати будь-яких блокувань постачальників. Зрештою, вибір автентифікації програми з відкритим кодом може бути корисним у довгостроковій перспективі, навіть якщо вона здається недостатньою щодо деяких функцій.

Крім того, дізнайтеся, як налаштувати автентифікацію без пароля для приватного сховища GitHub.