12 Платформа транскрипційних завдань для роботи вдома

Categories:

Останнім часом дистанційна транскрипція стала надзвичайно популярною. Ось кілька платформ роботи з транскрипції для роботи вдома, щоб почати працювати фрілансером.

Пандемія Covid-19 миттєво змінила багато речей для всіх, зокрема те, як люди працюють. Одним із найбільш значущих подій у цьому плані став перехід до «роботи з дому» або віддаленої роботи.

До пандемії були вагання щодо віддаленої роботи, але зараз все змінилося. Події, що розгорталися, допомогли нам усвідомити їхню важливість, і в усьому світі спостерігається величезний приплив працівників, які обирають віддалену роботу.

Оскільки пандемія повільно спадає, а бізнес набирає обертів, дистанційна робота, яка спочатку була обов’язковою для працівників, стала «новою нормою».

Згідно з дослідженням Talent Tech Outlook 2022, 82% людей віддають перевагу роботі вдома, а не в офісі.

«Модель дистанційної роботи» вигідна не лише працівникам, але й роботодавцям.

Критичною сферою, яка стрімко розвивалася в цей період, були транскрипції. Простіше кажучи, це перетворення мови чи аудіо на письмовий текст. Але, знову ж таки, це не вимагає творчості, і ви можете використовувати навички слухання та спостереження, щоб зафіксувати описану інформацію.

Ви можете почати з ним, якщо у вас є ноутбук і програмне забезпечення для обробки текстів (Блокнот, Google Docs або навіть MS Word). Крім того, багато програм і веб-сайтів пропонують можливість виконувати роботу з транскрипції вдома, не шукаючи клієнтів на вулиці.

Але перш ніж ми заглибимося в ці платформи, ви повинні зрозуміти переваги можливості віддаленої роботи.

Так чого ви чекаєте? Давай дізнаємось.

Які переваги роботи вдома?

Підвищення продуктивності

Порівняно з офісним середовищем, робота вдома пропонує більш спокійну обстановку, що дозволяє співробітникам більше зосередитися на роботі.

Крім того, зазвичай менше перерв і офісної політики, що дозволяє співробітникам зосередитися на важливому.

Поліпшення здоров’я співробітників

Віддалена робота усуває потребу в дорозі на роботу, що може бути стресом для працівників. Це економить час і забезпечує працівникам переваги для здоров’я, оскільки вони більше снуться, тренуються, проводять більше часу зі своїми сім’ями або готують здорову їжу.

Економія витрат

І працівники, і роботодавці економлять гроші на дистанційній роботі. Співробітники економлять на паливі, транспорті, паркуванні та обслуговуванні, зрештою додаючи більше грошей до своїх кишень.

Роботодавці економлять на таких витратах, як офісне приміщення, комунальні послуги, канцелярське приладдя, охорона, накладні витрати тощо.

Гнучкість

Варіант роботи вдома пропонує більше гнучкості та маневреності. Крім того, працівникам, які більше не прикуті до офісу, може бути зручніше працювати за гнучким графіком у зручний для них час у будь-який час протягом дня або навіть у вихідні.

Баланс між роботою та особистим життям

Віддалена робота значно економить час у дорозі. Крім того, працівники можуть використовувати те саме для покращення балансу між роботою та особистим життям. Незалежно від того, кидаєте дітей до школи, займаєтесь домашніми справами, виконуєте доручення чи працюєте вдома, вам легше збалансувати особисте та професійне життя.

  Як встановити гостьові доповнення VirtualBox для віртуальної машини Ubuntu

Що таке транскрипційна робота?

Робота з транскрипції передбачає прослуховування аудіо або відео та перетворення їх у текстовий формат. Людина, яка транскрибує записи, відома як транскрипціоніст.

Робота транскрипціоністом ідеально підходить для людей, які хочуть працювати вдома. Щодня транскрибується широкий спектр аудіо- та відеозаписів, включаючи телефонні дзвінки, зустрічі, семінари, лекції тощо, а це означає, що ця кар’єра має безмежні можливості, якщо ви працюєте точно й ефективно.

Існує кілька сфер транскрипції – загальні, юридичні, медичні та дослідження ринку. У більшості випадків загальні роботи з транскрипції не вимагають жодних попередніх знань. Однак певний досвід або підготовка потрібні у випадку спеціалізованих робіт, таких як медичні та юридичні.

Різноманітні платформи, доступні сьогодні, пропонують легкі віддалені завдання для транскрипції.

Перш ніж обговорювати платформи та їх особливості, давайте розберемося з технічними вимогами до цієї роботи.

Які вимоги потрібно виконати перед тим, як подати заявку на вакансію транскрипції?

Щоб розпочати транскрипцію, вам знадобиться наступне важливе обладнання:

  • Комп’ютер: перше обладнання, яке вам знадобиться для початку, – це комп’ютер. Виходячи з ваших уподобань, ви можете вирішити, залишити настільний комп’ютер, ноутбук або обидва.
  • Стабільне підключення до Інтернету: стабільне підключення до Інтернету є життєво важливим для ефективного керування роботою. Оскільки більшість із цих компаній працюють через веб-систему, ви повинні мати гідне з’єднання Wi-Fi.
  • Microsoft Word: хоча використання MS Word для виконання завдань не є обов’язковим, це добре, оскільки більшість компаній приймають завдання у форматі “.docx” або “.txt”. Якщо у вас немає MS Word, ви також можете запитати у свого роботодавця альтернативи.
  • Навушники: використання навушників дає змогу чіткіше чути аудіофайли. Хоча це не є обов’язковим, інвестиції в хороші навушники можуть полегшити вашу роботу.
  • Програмне забезпечення: такі програмні засоби, як Fathom і Descript, дозволяють створювати стенограми аудіо- та відеофайлів. Вони також можуть допомогти вам продуктивно використовувати час, миттєво створюючи стенограми з медіафайлів.

На додаток до всіх цих вимог важливо мати хороші навички друку та аудіювання. Наприклад, як позаштатний переписувач, більша частина вашої роботи передбачає прослуховування аудіо- та відеофайлів. У такому випадку важливо володіти вищевказаними навичками.

Ось найпопулярніші платформи транскрипції для роботи вдома, які допоможуть вам знайти вакансію транскрипції.

Рев

Rev є однією з найбільших і найвідоміших платформ транскрипції. Ви можете зареєструватися на платформі, пройшовши тест і надіславши зразок стенограми своєї заявки.

Після схвалення ви зможете знайти високооплачувану роботу транскриптора в Інтернеті та працювати з клієнтами по всьому світу.

Як транскрипціоніст, ви отримуватимете гроші щопонеділка через PayPal за кожну роботу з транскрипції, виконану за минулий тиждень.

Платформа дозволяє фрілансерам визначати частоту своєї роботи, допомагаючи їм вибрати графік, який орієнтований на гнучкість.

Rev — хороший варіант для тих, хто хоче працювати над транскрипцією на фрілансі, і для цього потрібен лише комп’ютер і стабільне підключення до Інтернету.

TranscribeMe

TranscribeMe – це спеціалізована платформа, призначена для пошуку вакансій із транскрипції з дому, яка обслуговує такі галузі, як право, медичні дослідження та освіта тощо.

Фрілансери на порталі отримують доступ до найвищої зарплати, ресурсів для навчання та розвитку разом із більшою гнучкістю роботи відповідно до свого графіка. Заробіток на платформі починається від 15 до 22 доларів за годину аудіо, а фрілансери можуть легко заробити тут мінімум 2200 доларів на місяць.

  Виправити код помилки Hulu 406

Платформа надає персоналізоване керівництво, що дуже корисно, якщо ви хочете розвинути свої навички та отримати кращі можливості. Більше того, ви навіть можете дистанційно подати заявку на анотацію даних.

SpeakWrite

SpeakWrite — це один із провідних порталів для пошуку віддаленої роботи з транскрипції в Інтернеті. Фрілансери можуть працювати в різних галузях (юридичні, захисні послуги, медичні дослідження тощо), встановлюючи свої графіки. Вони навіть можуть вибирати роботу, що дозволяє легко заробити додаткові гроші, використовуючи свої навички.

Вам потрібне лише програмне забезпечення для обробки текстів, підключення до Інтернету та принаймні 4 години роботи на тиждень. Компанія має певну політику щодо якості та професіоналізму, тому приймає лише 1% заявників.

Вони також мають додаток для фрілансерів, щоб подати заявку та керувати своєю роботою. Крім того, транскрипціоністи зі знанням іспанської також можуть подати заявку на платформу.

Мовна панель

Speechpad — це віддалена платформа для транскрипції, яка платить вам за хвилину (від 2 до 5 доларів США).

Команда Speechpad працює повністю віддалено та створює інструменти, які полегшують транскрибувальникам роботу над завданнями, допомагаючи їм бути продуктивними та заробляти більше грошей. Ви навіть можете отримати можливість розвиватися у своїх ролях, що призводить до кращих виплат і відповідальності.

Платформа не обмежується лише транскрипцією; він також має проекти для перекладів, оглядів і підписів.

GoTranscript

Маючи спеціальну платформу для роботи позаштатних транскрипторів, GoTranscript має надійну мережу позаштатних транскрипціоністів по всьому світу. Усе, що вам потрібно для початку, це підключення до Інтернету та комп’ютер.

Фрілансери працюють за гнучким графіком і можуть обирати свої проекти. Зазвичай проекти охоплюють різні галузі, і ви можете отримувати відгуки, які покращують ваші навички.

Команда підтримки є досить надійною та доброзичливою, і тут підтримуються такі мови, як датська, арабська, індійська, грецька, корейська, фінська та іврит тощо.

CastingWords

З понад 10 000 клієнтів, CastingWords — це преміум-портал для роботи з дому з розшифровки вакансій із тарифом за хвилину та наймає фрілансерів через портал Workshop & Upwork.

Зазвичай вас просять попрацювати над проектами, які перетворюють аудіозаписи у формати звичайного тексту, HTML і MS Word.

Щоб отримати право на роботу, вам потрібно буде подати заявку, пройшовши зразок оцінювання на порталі Workshop. Після схвалення ви легко зможете регулярно отримувати нові завдання.

Транскрипція GMR

GMR Transcription є однією з найвідоміших компаній у сфері транскрипції. Компанія регулярно розміщує оголошення про віддалену транскрипцію, наймаючи людей з відмінними навичками друку, спостережливості та аудіювання.

Вони мають надійну систему зворотного зв’язку, яка допомагає вам стати продуктивнішими, підвищити кваліфікацію та працювати над захоплюючими проектами. Ця платформа має багато вимог до іспанських транскрибаторів.

Ви ідеально підходите для цієї компанії, якщо у вас є стабільне з’єднання Wi-Fi, комп’ютер, MS Word і навушники.

Quicktate

Quicktate — це зручний портал вакансій для фрілансерів, який дозволяє заробляти, переписуючи аудіо- та відеозаписи. Він пропонує різні роботи з транскрипції, включаючи юридичні нотатки, медичні висновки, листи, записки тощо.

Платформа також дозволяє вам працювати на роботах, які використовують різні мови, що забезпечує більшу участь у всьому світі. Вам платять за кожне транскрибоване слово; Найкраща частина полягає в тому, що ви можете перераховувати свої прибутки щотижня.

  Мережа перед Інтернетом: огляд на Gopher

Щоб зареєструватися в Quicktate, вам має бути більше 18 років і мати обліковий запис PayPal.

Скрайбі

Scribie є однією з найпопулярніших платформ транскрипції, і користується високою довірою багатьох клієнтів. Це дозволяє вам працювати, коли вам зручно, і заробляти до 20 доларів США за годину аудіо.

Scribie полегшує роботу транскрипціоніста, надаючи автоматизовані стенограми, які допомагають заощадити багато часу.

Все, що вам потрібно зробити, це пройти тест, щоб розпочати свою подорож на Scribie. Після сертифікації ви станете переписувачем, і на основі ваших результатів вас можуть підвищити до рецензента, коректора та контролю якості.

Так само

Ditto Transcripts — це добре підходяща платформа для віддаленої транскрипції. Це в основному призначено для транскрипції, що стосується правоохоронних органів, загального, медичного, фінансового та юридичного. Ditto має величезну клієнтуру, включаючи відомі юридичні фірми, правоохоронні органи, лікарні, компанії зі списку Fortune 500 тощо.

Оскільки Ditto знаходиться виключно в США, вона здебільшого наймає кваліфікованих американських транскрипціоністів, які пропонують якісні стенограми з 99% точністю. Це дозволяє заробляти до $1,10 за хвилину, транскрибуючи аудіо- та відеофайли.

CrowdSurf

Crowdsurf — це популярна платформа транскрипції для фрілансерів, яка пропонує субтитри до відео як для глухих, так і для глядачів іншою мовою.

Він пропонує короткі завдання транскрипції, доступні цілий день, щоб ви могли працювати так, як вам зручно.

Перш ніж зареєструватися, ви повинні пройти оцінювання, щоб приєднатися до платформи як позаштатний транскриптор.

АВЕРБАХ

Averbach — чудовий варіант для людей, які шукають транскрипційну роботу вдома. Він пропонує конкурентоспроможну оплату, звичайний файл – 1 долар США за аудіохвилину, файли того самого дня та ночі – 1,50 долара за аудіохвилину, що призводить до приблизно 20–30 доларів США за годину роботи для кваліфікованих транскрипціоністів.

Перш ніж почати свою подорож як переписувач на Averbach, ви повинні пройти тест на навички та мати обліковий запис PayPal.

Висновок

Це все, що вам потрібно знати, щоб розпочати роботу з платформами транскрипції вакансій для роботи вдома. Завдяки стрімкому зростанню кількості компаній попит на послуги транскрипції зріс експоненціально.

Якщо у вас є надзвичайний слух і навички друку, у вас є широкі можливості.

Хоча ви можете отримати клієнтів за межами цих платформ, процес зазвичай займає більше часу та є більш складним. Використання цих віддалених дошок вакансій транскрипції дає вам доступ до готового пулу клієнтів для роботи.

З такою оплатою, як більшість із них, ви можете легко заробляти до 2500 доларів на місяць. Однак ви повинні розуміти свої обов’язки як фрілансера, щоб правильно керувати термінами. Від того, наскільки добре ви виконаєте поставлене завдання, залежить ваша майбутня робота.

Сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною та допоможе розпочати працювати віддалено.

Ви також можете дослідити деякі найкращі інструменти, які транскрибують відео в текст.