12 обов’язкових додатків для Windows 11, які ви просто не можете пропустити

| | 0 Comments| 3:10 PM
Categories:

Windows 11, мабуть, краща за Windows 10 у багатьох аспектах, але знаєте, що може зробити її ще кращою? Програми сторонніх розробників.

Незважаючи на те, що Windows 11 містить безліч нових функцій, які зводять до мінімуму потребу в додатках сторонніх розробників, є багато способів покращити Windows 11 за допомогою програм.

Незалежно від того, чи хочете ви покращити безпеку, кращу продуктивність або змінити зовнішній вигляд Windows 11, існує багато програм, які покращать роботу з Windows 11.

Щоб допомогти вам знайти найкращі програми для Windows 11, я перелічую деякі з найпопулярніших програм для Windows 11.

IObit Driver Booster — автоматичне оновлення драйверів

Незважаючи на те, що Windows 11 може автоматично оновлювати необхідні драйвери вашого комп’ютера, щоб запустити його, вона все ще має базову базу даних драйверів і зазвичай не має останніх драйверів. Щоб автоматично оновлювати всі драйвери, навіть якщо у вас старий комп’ютер, знадобиться стороння програма для оновлення драйверів.

Дуже рекомендую IObit Driver Booster для цієї мети, оскільки він має величезну базу даних із понад 8 мільйонів драйверів і автоматично оновлює всі драйвери лише двома клацаннями. Навіть у безкоштовній версії він не сильно обмежує швидкість завантаження, і ви можете завантажити більшість найновіших драйверів.

Хоча з професійною версією ви можете отримати вдвічі швидшу швидкість завантаження та більшу базу даних, яка містить деякі менш відомі драйвери. Як варіант, ви також можете подарувати Програма оновлення драйверів Avast спроба, яка, як відомо, працює дуже швидко, а також може виправити проблеми, пов’язані з драйвером.

Avast One — найкращий антивірус для Windows 11

Антивірусна програма необхідна для безпеки вашого ПК. Однак вірусна загроза ПК сьогодні викликає найменше занепокоєння. Через велику залежність від Інтернету та онлайн-сервісів нам потрібен розширений захист, який гарантує безпеку нашого комп’ютера та активності в Інтернеті. Найкраще комплексне рішення захисту, яке я знайшов, це Avast One.

Avast One не лише захищає ваш комп’ютер від зловмисного програмного забезпечення та зловмисників за допомогою захисту від вірусів і брандмауера, але й забезпечує безпеку вашої активності в Інтернеті за допомогою кількох інструментів. Він автоматично блокує трекери рекламодавців і захищає підключення до конфіденційних веб-сайтів, таких як банки чи онлайн-магазини.

  Виправити моди Twitch, які не завантажуються в Windows 10

Існує навіть вбудований необмежений VPN, який робить вас анонімними в Інтернеті та доступ до обмеженого вмісту. Це також допомагає очистити ваш комп’ютер і оновити програми для підтримки оптимальної продуктивності та безпеки.

CCleaner — програма для оптимізації ПК

Вам точно не потрібна млява робота Windows 11. Додаток-оптимізатор Windows, як-от CCleaner, може забезпечити безперебійну роботу комп’ютера шляхом автоматичного очищення небажаних даних, які з часом можуть уповільнити роботу комп’ютера. CCleaner автоматично шукатиме та видалятиме тимчасові та непотрібні файли на вашому комп’ютері, щоб забезпечити його оптимальну продуктивність з часом. Ви також можете вручну вибрати області ПК для очищення непотрібних даних.

Він також має купу інших інструментів, таких як програма оновлення програмного забезпечення, очищувач диска та навіть очищувач реєстру. Ви можете перейти на версію Pro, щоб отримати такі функції, як автоматичне очищення, очищення браузера та новий інструмент оновлення драйверів.

ThisIsWin11 — легко налаштуйте Windows 11

Безкоштовна програма лише для Windows 11, ThisIsWin11 дозволяє повністю налаштувати Windows 11 за допомогою єдиного інтерфейсу. Він автоматично сканує ваш ПК і рекомендує найпоширеніші зміни, які можна застосувати, щоб покращити роботу з Windows 11. Він запропонує десятки змін, тому переконайтеся, що ви прочитали всі та застосували лише ті, які вам потрібні.

Окрім зміни налаштувань Windows 11, ви також можете видалити вбудовані непотрібні програми Windows 11 одним клацанням миші. Існує також розділ «Пакети», у якому перераховані найкорисніші програми сторонніх розробників, які або повністю безкоштовні, або мають гарну безкоштовну версію. Ви можете вибрати програми тут, щоб установити їх безпосередньо без пошуку в браузері.

VLC Media Player — найкращий медіаплеєр для Windows 11

Вам, безсумнівно, потрібна програма для керування всіма вашими потребами, пов’язаними з медіа, і немає кращої безкоштовної програми Медіаплеєр VLC. Це проста та легка програма з відкритим кодом, яка підтримує найширший список відео- та аудіоформатів.

Ви можете як відтворювати локальні медіафайли, так і транслювати відео прямо з інтерфейсу VLC, а його широкі можливості налаштування аудіо/відео та субтитрів гарантують найкращий досвід. Якщо цього недостатньо, ви завжди можете додати додаткові функції до програвача, використовуючи сотні сторонні додатки доступний безкоштовно.

1Password — надійно керуйте паролями

Менеджер паролів потрібен, оскільки існує дуже багато веб-сайтів, які потребують облікового запису, і використання однакового пароля скрізь небезпечно, оскільки один злом облікового запису може призвести до зламу всіх облікових записів. 1Password є одним з найкращих менеджерів паролів, який захистить усі ваші паролі в зашифрованому сховищі, захищеному паролем і двофакторною автентифікацією.

Ви можете не тільки захистити свої паролі, але й зберігати конфіденційні документи, використовуючи до 1 ГБ місця. 1Password має спеціальні пакети для окремих осіб, сімей і компаній, і ви можете протестувати кожен пакет, використовуючи 14-денну безкоштовну пробну версію.

  Виправлено високе використання ЦП служби агента SoftThinks у Windows 10

Якщо ви хочете дізнатися більше про 1Password, ви можете переглянути наш докладний огляд 1Password.

VeraCrypt — створюйте зашифровані диски.

Я вже розглянув необхідні програми для захисту від вірусів і онлайн-захисту, але зашифровані диски можуть вас зацікавити, якщо ви хочете ще більше оновити захист свого ПК. Використання VeraCrypt, ви можете створювати власні зашифровані диски, використовуючи частину місця на жорсткому диску. Дані всередині диска можна розшифрувати лише за допомогою пароля, і він захищений від атак грубої сили.

Ви можете безпечно зберігати конфіденційні дані на цих дисках, і без пароля ніхто не зможе отримати до них доступ, навіть вірус. Існує також функція прихованого диска, яка створює підроблений диск, який ви можете відкрити, якщо хтось змусить вас сказати пароль.

ProtonVPN — найкращий VPN для Windows 11

Незалежно від того, чи хочете ви залишитися анонімним в Інтернеті, отримати доступ до обмеженого вмісту або просто зменшити пінг в онлайн-іграх, отримати VPN – чудова ідея. Якщо ви не збираєтеся використовувати Avast One для VPN або вам потрібна спеціальна VPN, я рекомендую ProtonVPN.

Його безкоштовна версія не має обмежень і дає вам доступ до 24 серверів, розташованих у 3 країнах. Хоча в безкоштовній версії швидкість з’єднання знижена, особисто я не помітив помітного зниження під час ігор і перегляду.

За допомогою підписки Plus ви можете підключатися до понад 1500 серверів у 61 країні, не впливаючи на швидкість з’єднання. Інші функції включають блокувальник реклами, вимикачдоступ до обмежених потокових служб, обмін файлами P2P тощо.

Що ще важливіше, він розташований у Швейцарії, тому суворі закони країни про конфіденційність також гарантують, що жодна впливова сторона не може отримати доступ до ваших даних насильно.

7-Zip — стискати/розпаковувати файли

Незважаючи на те, що Windows 11 може стискати та розпаковувати файли/папки, ця функція дуже проста. Якщо ви часто маєте справу з zip-файлами, вам обов’язково слід придбати сторонній інструмент стиснення, наприклад 7-Zip. Це дозволяє швидко заархівувати/розпакувати кілька файлів одночасно, і ви навіть можете зашифрувати дані для безпеки.

Ви можете вибрати рівні/методи стиснення та навіть розмір блоку, щоб також можна було стискати величезні файли. Ви також можете керувати архівами та оновлювати їх, оскільки він має кілька варіантів оновлення існуючих стиснених файлів.

Він легкий, безкоштовний і працює прямо з контекстного меню. Чесно кажучи, у наявності цієї програми немає недоліків, оскільки це пряме оновлення до рідної функції.

Internet Download Manager — Керування завантаженнями

Якщо ви часто завантажуєте великі файли, вам слід використовувати спеціальний менеджер завантажень, а не браузер. Програма для завантажень з інтернету є одним із найкращих менеджерів завантажень, який може пришвидшити завантаження до 5 разів шляхом створення кількох підключень до джерела завантаження.

  Як активувати Windows 10 без ключа

Раніше я користувався багатьма менеджерами завантажень, і Internet Download Manager виявився найбільш послідовним у збільшенні швидкості завантаження незалежно від місця завантаження. Він автоматично переймає будь-які посилання для завантаження, які ви натискаєте, і дозволяє вам керувати ними в його інтерфейсі.

Ви можете призупиняти/відновлювати завантаження, планувати завантаження, масово завантажувати вміст веб-сайту, обмежувати завантаження, перевіряти завантаження на віруси та багато іншого. Він має 30-денну повнофункціональну безкоштовну пробну версію, після чого вам доведеться придбати програму.

Greenshot — програма для знімків екрана

Незважаючи на те, що Windows пропонує багато способів робити знімки екрана, вам усе одно потрібен спеціальний інструмент для створення знімків екрана, якщо ви хочете отримати кращий контроль. Завжди рекомендую Greenshot для Windows, оскільки він є відкритим і абсолютно безкоштовним. Він пропонує кілька способів робити знімки екрана, і ви можете автоматично зберігати їх у попередньо встановленому місці.

Ви також можете автоматично завантажувати знімки екрана на веб-сайти онлайн-менеджера фотографій або просто копіювати/вставляти їх у будь-яке інше місце. Хоча він має вбудований редактор зображень, він мінімальний і пропонує лише базові анотації. Якщо редагування скріншотів має для вас значення, я рекомендую PicPick натомість він має повноцінний редактор зображень.

Braina — Альтернатива Cortana

Незважаючи на те, що Кортана не буде турбувати вас у Windows 11, якщо ви не хочете використовувати цю функцію, але якщо вам все одно потрібен помічник AI, тоді Braina може бути чудовою заміною. Він робить практично все, що може Cortana, і багато іншого.

Ви можете шукати в Інтернеті, здійснювати пошук на комп’ютері, відкривати програми/файли, ставити запитання, керувати розкладами та нагадуваннями, а також усе інше, що може робити Cortana.

Говорячи про його унікальні функції, він може використовувати перетворення мовлення в текст, щоб вводити будь-який голос вашим голосом, повністю керувати ПК за допомогою голосу за допомогою телефону, створювати власні макроси клавіатури/миші, перетворення тексту в мовлення та розв’язувати складні математичні задачі.

Команда Braina намагається створити програмне забезпечення для штучного мозку що має когнітивні здібності, як і люди. Чим більше ви спілкуєтеся з додатком, тим кращим він стане. Ви можете допомогти йому дізнатися щось нове, і він запам’ятає наступного разу, коли ви задасте йому запитання.

Закінчення слів

Я вважаю, що програма для оновлення драйверів, антивірусна програма та програма для оптимізації комп’ютера необхідні для стабільної роботи та безпеки ПК, а рекомендовані мною програми є одними з найкращих у своїй категорії. Хоча, якщо ви хочете більше, решта програм, безсумнівно, ідеально доповнять вашу роботу з Windows 11.

Покращуйте роботу з Windows 11 за допомогою цих хаків реєстру.

А якщо у вас ще немає Windows 11, перегляньте цей бестселер ноутбука Windows 11.