12 найкращих інтелектуальних трекерів здоров’я для кращого життя

Хто не хоче жити здоровим життям?

Кожен так!

Але як переконатися, що ви всі здорові та живете без будь-яких небезпечних захворювань? Особливо, коли ви так зайняті, бігаючи в поспіху, намагаючись перевірити всі поля у своєму списку справ на день, який, звичайно, постійно повторюється у своєму нескінченному циклі.

Знайти час, щоб відвідати лікаря, щоб підтвердити вашу фізичну форму, навряд чи можливо з таким напруженим графіком, який чекає на вас щодня.

Тож яка альтернатива?

Ця стаття все про це.

Сьогодні у нас є список пристроїв, які можуть стежити за вашим здоров’ям. Ці трекери здоров’я були розроблені з використанням найсучасніших технологій, щоб відстежувати ваші повсякденні справи. Кожного разу, коли виявляється недолік, він негайно сповіщає вас, щоб ви могли звернутися до фахівця саме тоді, коли це необхідно.

Кардіо для тіла

Отримайте цілісне уявлення про свій загальний стан здоров’я за допомогою Кардіо для тіла від Withings. Він надає дуже точні ІМТ, вагу, відсоток жиру в організмі, воду на додаток до кісткової та м’язової маси. Пристрій також може перевіряти стан серцево-судинної системи за допомогою частоти пульсу стоячи.

Зважуйтеся розумніше за допомогою Body Cardio, відстежуючи повний склад свого тіла замість простого вимірювання ваги, що допоможе вам спрямувати свої зусилля щодо здоров’я в правильному напрямку. Використовуйте їх додаток Health Mate; Ви можете поставити свою фітнес-ціль і отримати від неї підтримку та поради. Ви можете встановити програму на свій смартфон або планшет і відстежувати різноманітні параметри здоров’я на додаток до того, що вам підходить для досягнення ваших фітнес-цілей.

Говорячи про матеріал і дизайн пристрою, він використовує міцну основу з алюмінію і має товщину 0,7 дюйма. Його революційний дизайн із більшою стабільністю та тонкістю добре регулюється на різних поверхнях, від товстих килимів до твердих підлог.

Пристрій може автоматично розпізнавати до 8 користувачів із синхронізацією їхніх даних із відповідними профілями в Health Mate. Він підтримує вагу від 5 до 180 кг і зберігає понад 15 показань. Body Cardio включає Wi-Fi синхронізацію та має акумуляторну батарею.

Він показує місцевий прогноз погоди разом із кроками за попередній день із трекера активності. Ви також можете використовувати функцію відстеження вагітності, зважування дитини та режим спортсмена, щоб задовольнити свої унікальні потреби.

Body Cardio коштує 149,95 доларів США з 1 роком гарантії, включаючи 30-денне повернення.

MorePro

SmartWatch від MorePro — це чудовий варіант для відстеження рівня кисню в крові, артеріального тиску, пульсу, режиму сну та фізичної форми. Він сумісний із телефонами iOS і Android, а також надсилає нагадування.

Цей унікальний пристрій для носіння забезпечує професійний аналіз пульсу. Для цього вам потрібно потримати пальці над його датчиками приблизно на 30 секунд. Потім він миттєво покаже результат на додатку, не потребуючи гелів чи дротів. Смарт-годинник має кольоровий HD-екран розміром 1,14 дюйма, який дозволяє читати навіть на сонці, регулюючи яскравість.

Він має водонепроникність за стандартом IP68, тому ви можете носити його під час миття рук, у легких водних видах спорту та під час прийняття душу. Цілодобовий годинник для моніторингу здоров’я працює не лише вночі, щоб відстежувати ваш сон, але й під час денного сну. Він дбає про вас, надаючи детальну статистику сну, наприклад глибокий або легкий сон.

Дізнавайтеся про своє здоров’я за допомогою подвійного інфрачервоного випромінювання, а також зеленого світла для артеріального тиску та частоти серцевих скорочень за допомогою персоналізованого звіту у вашому додатку. Смарт-годинник можна легко поєднати з трекером активності, щоб відстежувати пройдену дистанцію, спалені калорії, кількість кроків, час активності тощо.

  Як спілкуватися з друзями в «Animal Crossing: New Horizons»

Звіти про стан здоров’я доступні в додатку протягом 30 днів. Він має широку сумісність з пристроями, включно з усіма пристроями з iOS версії 8.0 або новішої та Android 4.4 або новішої, на додаток до більш тривалого часу автономної роботи.

Розумний браслет GoBe3

Колекція HEALBE GoBe є одним із найпопулярніших смарт-браслів на ринку для ефективного відстеження здоров’я. Цей розумний браслет працює з технологією Flow, яка відстежує зміни рівня глюкози, і датчиком імпедансу, який посилає сигнали для вимірювання частоти рідини в клітинах.

Розумний браслет GoBe3 від HEALBE це вдосконалений пристрій, який може легко відстежувати рівень стресу, харчування, сон, гідратацію та покращувати самопочуття користувачів. Він пропонує інформаційну панель для всього тіла для ефективного відстеження здоров’я.

Важливими особливостями HEALBE GoBe 3 Smart Band є:

 • Автономне відстеження калорій за допомогою технології Flow
 • Легкий і зручний дизайн
 • Вимірювання постійного пульсу
 • Нагадування про напої з біологічного походження
 • Кроки та вимірювання відстані
 • Енергетичний баланс

GoBe використовує розширені алгоритми, які можуть легко висвітлити дефіцит, якщо спожито менше калорій, ніж спалено.

3D фітнес трекер

Цей фітнес-трекер від Moov Now — це аудіотренер у реальному часі для вашої ваги тіла, кардіобоксу, їзди на велосипеді та бігу. Він використовує складний трекер плавання, надаючи підрахунок гребків, типи гребків, аналіз кіл і рекомендації щодо покращення вашої статистики.

Носимий 3D-трекер також може відстежувати час сну та активності, рухи тіла, відстежувати прогрес і заохочувати вас досягати фітнес-цілей. Його ремінець дихаючий і легкий, тож ви можете зручно носити його на зап’ясті під час плавання.

Носіть трекер на щиколотці під час їзди на велосипеді або бігу, тоді як носіть 2 з них під час кардіобоксу. Трекер водонепроникний і включає 6 місяців гарантії. Захоплююча річ у трекері полягає в тому, що він використовує датчики руху, які забезпечують краще відчуття, ніж стандартні трекери. Він також представляє дані докладно або в будь-якому бажаному кольорі.

Оура кільце

Покращуйте своє здоров’я, розуміючи рухи свого тіла за допомогою Оура кільце. Трекер здоров’я – це єдиний кільцеподібний трекер, перевірений експертами. Він може вимірювати температуру та відстежувати сон, щоб зберегти ваше фізичне та психічне здоров’я.

Спортсмени та спортсмени з високими результатами також можуть використовувати кільце Oura Ring, щоб контролювати свою продуктивність. Він втілює в собі високу технічну якість у своїй елегантній і малій площі поверхні з інтелектуальним збором даних. Трекер щоранку надає детальний звіт про ваш сон, готовність і активність, щоб ви могли краще спланувати весь день.

Це робиться шляхом інтерпретації сигналів, які надсилає ваше тіло, поки ви спите, щоб надати такі параметри, як частота серцевих скорочень, температура тіла тощо. Oura Ring протягом тривалого часу наносить на карту вашу інформацію, пов’язану зі здоров’ям, яку також називають тенденціями здоров’я, щоб зосередитися на довгострокових моделях і ідеях. які допомагають вам щодня підтримувати здорову практику.

Samsung Health

Підтримуйте оптимальний стан організму за допомогою передової технології Samsung Health. Це допоможе вам встановити цілі активності, як-от інтенсивність тренування, споживання води, калорій і якість сну, а також відстежувати щоденний прогрес.

Якщо у вас є Galaxy Watch, ви можете тренуватися з більшою ефективністю за допомогою CoreHealth, Technogym і Life Fitness. За допомогою пристрою ви також можете відстежувати загальну кількість сходинок і поверхів, які ви підняли, а також відстежувати показники віджимань від стіни.

Він також підтримує здоров’я жінок, відстежуючи їхні менструальні цикли, керуючи симптомами, а також персоналізований вміст і статистику. Samsung Health містить відео, підготовлені досвідченими тренерами для таких фітнес-програм, як схуднення, розтяжка, тренування на витривалість тощо.

Підтримувати фізичну форму вже не нудно, принаймні не з Samsung Health. Тому що це дозволяє вам кинути виклик своїй родині та друзям проти себе в інтерактивній та веселій формі, щоб усі близькі залишалися у формі. Samsung Health підтримує інтеграцію зі сторонніми програмами для отримання додаткових ресурсів, таких як посібники з фітнесу та відстеження дієти.

  10 найкращих курсів Microsoft PowerApps для початківців

Ви також можете синхронізувати його з такими важливими інструментами, як монітори глюкози, щоб додатково подбати про своє здоров’я. Уся ваша інформація про здоров’я залишається в безпеці завдяки Samsung Knox. Завантажте програму в Google Play Store або Apple Store.

Apple Watch

Відкрийте для себе нові відомості про фітнес і досвід на основі інтуїтивно зрозумілого Apple Watch. Тренуйтеся та відстежуйте свою ефективність на iPhone, Apple TV та iPad. Тепер вони також пропонують 3 місяці абсолютно безкоштовного придбання годинників Apple.

Ви можете вибрати один з трьох варіантів:

 • Apple Watch Series 6, доступний за 399 доларів

Він сповіщає вас про високу та низьку частоту серцевих скорочень разом із нерегулярними серцевими ритмами. Годинник також підтримує сімейне налаштування та GPS + Cellular GPS. Він водостійкий і має розмір корпусу 44 або 40 мм разом із дисплеєм Always-on Retina. Він також поставляється з програмами ЕКГ і кисню в крові.

 • Apple Watch SE, доступний за 279 доларів

Цей годинник має розмір корпусу 44-40 мм і показує такі ж сповіщення, як Series 6, щодо пульсу. Він має всі ті ж функції, за винятком стандартного дисплея сітківки та відсутності програми для ЕКГ і кисню в крові.

 • Apple Watch Series 3, доступні за 199 доларів

Годинник має розмір корпусу 42-38 мм, а повідомлення для серця ви отримуєте так само, як і два інших варіанти. Він також є водостійким і оснащений дисплеєм Retina та GPS.

ВАУ

Отримуйте персональну статистику фізичної форми, сну та відновлення, що надається щодня ВАУ в реальному часі. Приєднайтеся до WHOOP лише за 30 доларів США.

Ви безкоштовно отримуєте ремінець WHOOP, який постійно збирає ваші фізіологічні дані, щоб надати вам точну інформацію. WHOOP водонепроникний, легкий і має покращений час автономної роботи, який триває 5 днів на додаток до підключення BLE.

Він може відстежувати вашу щоденну активність і сон, щоб звітувати про ваші настільні та мобільні програми. Sleep Coach підкаже вам, скільки якісного сну вам потрібно, і покаже, як його можна синхронізувати зі своїм розпорядком дня.

Ви можете приєднатися до однодумців, родини та друзів через команди WHOOP. Крім того, ви також можете створити свою власну команду відповідно до діяльності, тренувальних груп, інтересів тощо. Це зробить вашу мету здоров’я веселою, а ви залишитеся мотивованими завдяки призам і завданням.

Здоров’я Друг

Withings’s Розумний партнер здоров’я, про якого варто подумати, щоб мати здорове та щасливіше майбутнє. Це ідеальний партнер, який допоможе вам вжити правильних заходів, щоб зберегти своє здоров’я. Від відстеження вашої ваги, режиму сну, частоти серцевих скорочень і багато іншого, Withings пропонує так багато опцій, щоб ви могли знати кожну деталь свого тіла.

Ставте цілі щотижня і нехай Withings нагадує вам про це, якщо ви їх не досягнете. Ви вже колись винагороджували себе, щоб зберегти мотивацію. Ви також можете шукати натхнення, спілкуючись із друзями чи родиною через додаток.

Не тільки це, але навіть дозволяє відстежувати здоров’я вашої дитини, а також пропонує тренувати під час вашої вагітності. Ви також можете контролювати свій режим сну та переконатися, що використовуєте Withings для пробудження в оптимальний момент, щоб ви були свіжими, щоб почати день.

Він також надає іншу важливу інформацію про ваше тіло, наприклад температуру, артеріальний тиск тощо. Це лише деякі функції. Він пропонує більше.

Fitbit Charge 4

Спробуйте трекер здоров’я Fitbit і тримайтеся подалі від будь-якої напруги щодо свого здоров’я. Трекер Fitbit був визнаний трекером 2018 року за версією Wearables. Це означає, що це фантастичний пристрій, і люди полюбили його за його функції та простоту використання.

  Як імпортувати контакти LinkedIn, зберігаючи свою електронну пошту приватною

Ви можете носити його як звичайний годинник і отримати повне уявлення про свою фізичну форму та здоров’я. Годинник можна використовувати до семи днів без підзарядки акумулятора. Завдяки вдосконаленому датчику частоти серцевих скорочень і алгоритму ви також можете отримати важливу інформацію про своє серце.

Він також повідомляє точну кількість калорій, які ви спалюєте щодня. І звичайно, як і більшість інших трекерів здоров’я, цей також відстежує режим сну, частоту серцевих скорочень у реальному часі та багато іншого.

Якщо ви жінка-користувач FitBit, у нас є для вас хороші новини. Ви можете видалити всі ваші жіночі додатки, оскільки вони охоплюють усі. Розумний FitBit робить усе, щоб покращити ваше життя, від відстеження менструального циклу до оцінки вікна овуляції та фертильності.

Чакра листя

The Чакра листя це чудова прикраса, розроблена спеціально для жінок, які хочуть доглядати за собою наймоднішим чином. Це більше, ніж просто розумні прикраси, які миттєво покращують ваш образ.

Він представлений у двох різних стилях — один з каменем рожевий кварц, який сприяє позитивному ставленню до себе та інших. Другий розроблений з Oxyn, який захищає вас від усього негативу та допомагає вам залишатися зосередженим і врівноваженим.

Ви можете використовувати це як намисто або затиск і дозволити йому працювати для вас як відстеження здоров’я, щоб використовувати природну енергію, щоб ви почувалися позитивно та щасливо. Батареї перезаряджаються і можуть використовуватися до 6 місяців без заміни. Він водостійкий, і додаток сумісний як з iOs, так і з Android.

Фітнес годинник Garmin

З понад 20 фітнес-годинниками в колекції, Garmin у цій галузі вже деякий час, і вони ще не розчарували. Їхні годинники представлені в різних модних стилях, і особливості кожного з них вражають нас.

Наприклад, їх останній випуск під назвою Venu має такі функції, як:

 • з підтримкою GPS
 • Понад 20 попередньо завантажених спортивних програм
 • Слідкуйте за рівнем енергії
 • Відстежує ваш рівень стресу та за потреби пропонує покращення, як-от спокійне дихання
 • Відстежує менструальний цикл
 • Нагадує вам залишатися зволоженим
 • Допомагає покращити ваше дихання
 • Відстежує ваш сон для покращення в майбутньому
 • Відстежує ваш пульс
 • Повний набір тренувань у веселому анімаційному стилі
 • Триває до 5 днів після повної зарядки

З усіма цими чудовими функціями я збрешу, якщо скажу, що вони не дорогі. Так, вони є, але функції повністю компенсують це. Коротше кажучи, ви отримуєте доступ до кожної окремої інформації про здоров’я та спосіб життя у вашому годиннику.

Висновок

Це були деякі пристрої для здоров’я та фітнесу, які ви, можливо, захочете використовувати, щоб залишатися сильними та здоровими. Найбільша користь від використання цих пристроїв полягає в тому, щоб дізнатися про найменші ускладнення у вашому організмі ще до того, як ваше тіло почне проявляти симптоми.

Таким чином, ви весь час тримаєте себе під наглядом і позбудетеся всіх страждань, які могли б виникнути в іншому випадку. Тому що з потрібним пристроєм під рукою ви завжди можете зосередитися на своєму здоров’ї та вжити запобіжних заходів саме тоді, коли це необхідно.

Далі, дізнайтеся кілька найкращих систем домашньої безпеки, щоб зберегти будинок у безпеці!