12 найкращих інструментів для створення незабутніх відеоколажів

Categories:

Незалежно від того, чи хочете ви випадково поділитися деякими проблисками зі свого життя в соціальних мережах чи хочете стати творцем контенту, ви вже повинні знати про важливість відеоконтенту.

Однак поділитися всім в одному відеокліпі часто неможливо. Завантажуючи таке відео, ви повинні піти на компроміс і залишити деякі хороші речі поза увагою. Саме тут на допомогу приходять відеоколажі. Відеоколажі — це чудовий спосіб виділити ваші улюблені фрагменти з різних відео та об’єднати їх усі разом, щоб жодна важлива річ не залишилася позаду.

Незалежно від вашої мети, будь то показ найважливіших моментів події чи просування вашого каналу YouTube, створення відеоколажів може допомогти вам досягти цього. Зараз на ринку доступно багато відеоредакторів, кожен з яких стверджує, що здатний створювати найкращі відеоколажі.

Щоб уникнути вашої плутанини, ми підібрали найкращі інструменти для створення незабутніх відеоколажів. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Як відео залучає більше аудиторії?

Відомий факт, що відеовміст може ефективно підвищити залучення аудиторії. Але питання в тому, як? Нижче ми згадаємо деякі з цих причин:

Люди відомі своєю короткою концентрацією уваги. Оскільки відео є цікавішим, воно, швидше за все, приверне увагу глядача порівняно з текстом або зображеннями. Крім того, статистика показує, що люди в 27 разів більше схильні натискати кнопку відео, ніж статичне зображення.

Цікаво, що згідно з відомим дослідженням McQuivey’s Forrester, відео має значення 1,8 мільйона слів за хвилину. Так, 1,8 млн. Не дивно, чому відео резонують у аудиторії більше, ніж інші види вмісту.

Крім того, вплив відео на утримання набагато більший, ніж будь-який інший тип вмісту. Регресія – це ситуація, коли вам доводиться перечитувати текст цілої сторінки після того, як ви щойно закінчили читати, оскільки або ви втратили фокус на півдорозі, або не пам’ятаєте, що прочитали.

Регресія – часте явище під час читання текстів. Для порівняння, дослідження показують, що відсоток утримання людського мозку під час перегляду відео становить 95%. Це величезна різниця в порівнянні з 10% утримання під час читання.

Крім того, людський мозок може краще обробляти візуальні зображення, що в 60 000 разів швидше, ніж текст. Ось чому залучення вашої аудиторії збільшується завдяки відео. Дослідження показали, що 65% населення світу навчаються візуально. Тому будь-який бренд, який прагне кращого залучення аудиторії, повинен більше зосереджуватися на створенні відеоконтенту, ніж текстового чи статичного контенту.

  Як створити нові розділи для групування каналів у Slack

Чим відеоколаж відрізняється від звичайного колажу?

Відеоколаж — це тип колажу для відображення ваших фотографій або відеомонтажів. На відміну від фотоколажу, серії фотографій, зібраних разом, відеоколаж виникає, коли кілька зображень, відеокліпів, GIF-файлів тощо об’єднуються в привабливий спосіб.

Програми для створення відеоколажів є більш досконалими з точки зору функцій порівняно з програмами для створення колажів із фотографій. Створювачі відеоколажів дозволяють користувачам збагачувати свої колажі фоновою музикою, анімацією, переходами тощо.

Колажі зображень ідеально підходять лише для статичного вмісту. З іншого боку, відеоколажі створюють динамічний візуальний вміст, який викликає більше інтересу в аудиторії та сприяє залученню.

Давайте подивимося на деякі з найкращих відеоколажів, які допоможуть вам створити чудові відеоколажі для вашої аудиторії:

InVideo

InVideo допомагає користувачам створювати чудові відеоколажі зі своїх зображень і відео онлайн. Цей онлайн-інструмент містить багато цікавих функцій, таких як художні шаблони відео, музика, відеопереходи, медіафайли, анімація тощо.

Ви також можете створити кілька фірмових наборів і застосувати їх до своїх відео одним клацанням миші. Користувачі також можуть додавати свої команди, щоб співпрацювати зі своїми товаришами по команді. Крім того, ви можете записувати озвучку для своїх відео та навіть використовувати засоби перетворення тексту в мовлення.

Наразі InVideo має безкоштовний план із обмеженими функціями. Особи, які бажають оновити та використовувати додаткові функції, можуть придбати місячні або річні платні плани від 30 доларів США на місяць та 15 доларів США на місяць відповідно.

Canva

Canva — це простий спосіб створювати та налаштовувати відеоколажі для різних цілей. Конструктор відеоколажів Canva має такі функції, як безкоштовні шаблони, макети, безкоштовні стокові відео, безкоштовна музика, звукові ефекти, анімація тощо.

Крім фотографій і відео, ви також можете використовувати GIF для створення колажів. Просте завантаження та обмін Canva робить усе ще зручнішим. Крім того, якщо ви хочете використовувати наклейки, ілюстрації, значки тощо у своїх відео, вони пропонують величезну колекцію елементів дизайну на вибір.

Хоча Canva пропонує безкоштовний план, він обмежений щодо можливостей. Для преміум-функцій користувачі повинні придбати платні плани від 12,99 доларів США на місяць (рахунок виставляється щомісяця) до 9,99 доларів США на місяць (плата виставляється щороку).

Хвиля.відео

Wave.video дозволяє змішувати численні кліпи пліч-о-пліч і легко створювати привабливі відеоколажі. Він також надає декілька інших корисних функцій, як-от шаблони, відзнятий матеріал, макет, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, підтримку кількох платформ тощо.

Крім того, Wave.video дозволяє додавати музичні фони, тексти тощо до ваших відео, щоб ваші глядачі могли отримати ще більше можливостей.

Наразі Wave.video має безкоштовний план із обмеженими можливостями. Щоб розблокувати додаткові функції, користувачі повинні придбати один зі своїх місячних або річних платних планів від 20 доларів США на місяць та 16 доларів США на місяць відповідно.

  Передавайте відео для пісень у вашій бібліотеці iTunes на Chromecast

Adobe Express

Adobe Express допомагає користувачам створювати приголомшливі відеоколажі за лічені хвилини. Такі функції, як шаблони, субтитри, прості у застосуванні ефекти, легкий обмін, стокові фотографії, анімація тощо, можуть допомогти вивести ваші відеоколажі на новий рівень.

Adobe Express також дає вам змогу вибрати тему та визначити загальний вигляд і відчуття вашого відеовмісту. Зайве говорити, що це робить процес створення колажу безпроблемним.

Adobe Express із безкоштовним та преміум-планом від 9,99 доларів США на місяць, де перший пропонує базові функції, а другий – усі преміум-функції.

Капвінг

Kapwing дозволяє легко створювати відеоколажі або відео з розділеним екраном. Це допомагає створювати відеоколажі, використовуючи відео, зображення, GIF-файли тощо разом із фоновою музикою. Kapwing — це чудовий спосіб створювати вражаючі оповіді з 60+ шаблонів на вибір.

Крім того, ви можете додавати наклейки, збільшувати/зменшувати гучність, об’єднувати кілька відеокліпів, співпрацювати з іншими тощо для підвищення ефективності та продуктивності.

Kapwing пропонує безкоштовний план для тих, хто тільки починає, з кількома обмеженнями. Розширені функції доступні лише з їхніми платними планами від 6 доларів США на місяць (плата виставляється щороку).

Смайлбокс

З Smilebox у вашому розпорядженні створювати чудові відеоколажі – це як легка прогулянка. Просто виберіть зображення чи відеокліпи, а про все інше подбає Smilebox. Цей зручний інструмент має багато функцій, зокрема шаблони, фонову музику, легкий обмін, необмежений обсяг пам’яті, бізнес-підпис, анімацію тощо.

Smilebox дозволяє користувачам налаштовувати кольори, додавати тексти, змінювати фони тощо для створення відеоколажів професійного вигляду за лічені хвилини. А найкраща частина? Smilebox є абсолютно безкоштовним у використанні.

VEED

Конструктор відеоколажів VEED — це онлайн-інструмент, який дозволяє користувачам створювати приголомшливі відеоколажі незалежно від їх призначення. Крім зручних шаблонів, VEED надає користувачам купу чудових інструментів редагування.

Крім того, це дозволяє користувачам покращувати свої відеоколажі різними фільтрами, емодзі, SFX, наклейками, автоматичними субтитрами тощо. Його мінімалістичний, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс також є величезною перевагою.

Наразі план обмежених функцій VEED безкоштовний для всіх. Їхні платні плани мають додаткові функції, починаючи з 10 доларів США за користувача на місяць (плата виставляється щорічно).

Flixier

Flixier — це простий спосіб створювати візуально привабливі відеоколажі онлайн прямо з вашого браузера. Крім того, Flixier також допомагає користувачам додавати тексти, анімаційні тексти, ефекти, музику, анімовані заголовки, графіку тощо.

Коли ваш відеоколаж буде готовий, ви можете легко завантажити його або поділитися ним із семи онлайн-платформами одночасно.

На момент публікації онлайновий редактор відеоколажів Flixier можна використовувати безкоштовно.

Абрая

Створювати відеоколажі з музикою стало легко. З Abraia ви можете легко змішувати різні зображення, відеокліпи тощо, щоб створити щось приголомшливе. Масштабуйте, обрізайте або змінюйте розмір свого відео відповідно до ваших потреб.

  Повний посібник із того, як працюють торренти

Крім того, користувачі можуть налаштовувати шрифти, стилі тощо, щоб адаптувати свої відеоколажі. Крім того, ви можете записувати озвучення та використовувати їх у своїх колажах. Abraia автоматично об’єднує та синхронізує звук. Отже, ви завжди можете очікувати безпроблемного процесу створення колажу.

На даний момент Abraia не має місячної/річної підписки. Натомість вони пропонують варіанти покупки на основі кредиту, починаючи від 9 доларів США.

Fastreel

Fastreel від Movavi — це простий інструмент для створення відеоколажів професійного вигляду, які можна використовувати будь-де. Існує кілька шаблонів на вибір. До вашої уваги, якщо ви використовуєте кілька відеокліпів, інструмент автоматично зациклює коротші кліпи відповідно до найдовшого відеокліпу. Мінімальний, простий у навігації інтерфейс користувача ідеально підходить для тих, хто мало або зовсім не знає техніки.

Колажі, створені за допомогою безкоштовного плану Fastreel, мають водяні знаки. Для виходу без водяних знаків вони мають платні плани від 5,95 доларів США за відео. Він також має вигідний план 49,95 доларів США на рік, що дає доступ до всіх шаблонів та інструментів.

Рендерліс

Використовуючи Renderforest, ви можете створювати вражаючі відеоколажі, щоб підвищити вашу зацікавленість. Від безлічі шаблонів до цікавих колірних палітр і приголомшливих стилів – у Renderforest є все, щоб стати вашим ідеальним виробником відеоколажів.

Крім того, Renderforest дозволяє додавати привабливу фонову музику або власноруч записаний голос за кадром, щоб значно покращити ваше відео.

Наразі Renderforest має безкоштовний план назавжди з обмеженими функціями. Ціна преміум-плану з додатковими функціями починається від 9,99 доларів США на місяць.

Typito

Typito — це онлайн-інструмент для створення чудових відеоколажів шляхом змішування різних фотографій і відео та додавання фонової музики.

Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою дивовижних функцій Typito, включаючи накладення, мільйони преміум-матеріалів, швидкий попередній перегляд і експорт, фірмовий набір, простий редактор перетягування тощо.

Окрім безкоштовного плану, Typito пропонує різні платні місячні та річні плани з додатковими функціями, починаючи з 18 доларів США на місяць та 15 доларів США на місяць (плата виставляється щороку) відповідно.

Заключні слова

Підсумовуючи, відеоколажі — це цікавий спосіб залучити більше глядачів і підвищити залучення ваших соціальних мереж/каналів. Тут ми перерахували найкращі інструменти для створення незабутніх відеоколажів.

Визначте свої потреби та перегляньте цю статтю, щоб знайти ідеальний інструмент для створення відеоколажів. Дайте волю своїй творчості та покажіть, на що ви справді здатні. Удачі!

Далі ознайомтеся з найкращим програмою для створення відео та редактором для macOS і Windows.