12 найкращих фільтрів Instagram для ваших фотографій

| | 0 Comments| 11:07 PM
Categories:

Розуміння того, які фільтри Instagram працюють у різних сценаріях, допоможе вашому профілю виділитися. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про деякі з найкращих фільтрів Instagram, а також про типи зображень, для яких варто використовувати кожен із них.

1. Витік кольору: для естетики фільмового стилю

Instagram випустив Color Leak у листопаді 2023 року, і це чудовий варіант, якщо вам подобається фотографія в стилі плівки. Фільтр нагадує те, що ви іноді можете побачити після проявлення фотографій з плівкових камер, з тонкими відтінками червоного, жовтого та оранжевого.

Color Leak — один із найкращих фільтрів Instagram для зображень із великою кількістю яскравих або світлих кольорів на фоні. Це трохи складно використовувати на зображеннях із досить темним фоном, оскільки це може виглядати неохайно, а червоні можуть стати надто очевидними.

2. Людвіг: універсальний варіант

Ludwig — один із найстаріших і найпопулярніших фільтрів Instagram. Це також один із найбільш універсальних варіантів у цьому списку.

Використовуючи цей фільтр, ви отримаєте тепліші тони та різкіший контраст. Це краще, ніж Color Leak для фотографій із темнішим фоном, оскільки його ефекти витонченіші.

Крім того, ви також можете використовувати його для портретів і селфі. Причина, чому він добре працює із зображеннями людей, полягає в тому, що зміни незначні, і це також може трохи зменшити чіткість, якщо ваше зображення раніше було надто різким.

  Як тимчасово вимкнути свій обліковий запис Instagram

3. Oslo: For Subtle Enhancements

Фільтр Oslo Instagram — це ще один чудовий варіант, якщо ви хочете трохи змінити своє зображення. Використовуючи цей фільтр, ви збільшите контрастність зображення та зменшите тіні. Але при цьому експозиція зросте.

Oslo — це фантастичний фільтр Instagram для архітектурних, міських і вуличних фотографій. Порівняно з Людвігом ви матимете більш примхливий вигляд — і це ідеально, якщо це більше пасує до вашого стилю. Ви також можете скористатися цим фільтром, якщо хочете щось просте, що зробить риси вашого обличчя кращими.

4. М’яке світло: ідеально підходить для зйомок «Золотої години».

М’яке світло — один із багатьох фільтрів, представлених Instagram у листопаді 2023 року. Це суттєво зменшує чіткість вашого зображення, тому ви отримуєте більш туманний вигляд, а також зменшується контрастність.

Якщо вас цікавить фотозйомка «золотий час», Soft Light — чудовий вибір. Це посилить теплі тони на вашому зображенні, особливо порівняно з похмурим днем, коли використання цього фільтра може зробити вашу фотографію досить м’якою. І перш ніж опублікувати своє зображення, чому б не використати один із цих ідеальних підписів про золоту годину.

5. Просто: покращуйте свої селфі та портрети

Простий фільтр робить саме те, що випливає з назви; він додає прості зміни до вашого зображення. З цієї причини це один із найкращих фільтрів Instagram, а також один із найбільш універсальних.

Коли ви використовуєте цей фільтр, ваше зображення буде більш контрастним. Якщо ви хочете зробити портретні фотографії, на яких людина одягнена в темний одяг, і ви хочете, щоб вони виділялися, це фантастичний варіант.

Крім більшої контрастності, Simple також трохи підвищить експозицію та яскравість вашої фотографії. Це чудовий вибір для покращення ваших портретних знімків і селфі в похмурий день.

  Як перевірити історію переглядів каналів Instagram

6. Мельбурн: хороший варіант для фотографій у сонячний день

Мельбурн дуже схожий на Осло, але фільтр суттєво збільшить ваше охоплення порівняно з Осло. Крім того, цей фільтр не підвищує контраст так сильно, як його аналог.

Коли ви використовуєте фільтр Мельбурна, ваше зображення не матиме значної додаткової насиченості та виглядатиме дещо плоскішим. З цієї причини Мельбурн є кращим вибором, ніж Осло, для фотографій людей і пейзажів у сонячні дні. Крім того, це хороший варіант для зображень «золотої години» — людей чи місць.

7. Lo-Fi: посилення насиченості та контрастності

Lo-Fi — це висококонтрастний фільтр високої насиченості. Це дуже гарний вибір для зображень, які вже містять кілька яскравих кольорів, але ви хочете, щоб вони ще більше виділялися. І якщо ви прагнете робити кращі фотографії за суворого освітлення, цей фільтр найчастіше зробить вашу фотографію набагато кращою в сонячний день.

Фільтр Lo-Fi досить важко використовувати на портретах, оскільки він може додати занадто багато насиченості та контрасту, що призведе до неприродного вигляду. Тим не менш, це хороший вибір для зйомки архітектури та рослин, якщо ви хочете, щоб ваші об’єкти виглядали більш імпозантно.

8. Вицвітання: зменшіть тон

Fade — ще один із найкращих фільтрів Instagram, якщо ви хочете щось більш тонке. Фільтр зменшить контраст ваших зображень, що робить його хорошим вибором, якщо ви хочете трохи зменшити різкість своїх фотографій, зокрема зображень із більшою насиченістю, ніж ви б хотіли зазвичай.

Якщо використовувати фільтр Fade, він краще працює на фотографіях, до яких уже додано багато яскравості. Якщо ви використовуєте його на темніших зображеннях, іноді це може виглядати занадто похмурим для багатьох людей.

9. Валенсія: Для щоденних знімків

Valencia є одним із найстаріших фільтрів Instagram, і донині він залишається популярним вибором багатьох користувачів. Фільтр підсилює експозицію на ваших фотографіях, робить більше тіней на зображенні видимими, і ви також отримаєте трохи ненасичений вигляд.

  Як увімкнути доступ до камери в Instagram

Ви можете використовувати Валенсію в багатьох ситуаціях, але вона дуже популярна, зокрема, для селфі та фотографій у вуличному стилі.

10. Аден: ідеально підходить для зйомки природи

Aden — ще один із найпопулярніших фільтрів Instagram, який існує вже деякий час. Це підвищить насиченість вашого зображення та додасть вам більш бляклого вигляду. Іноді це кращий вибір для фотографій природи, ніж Осло та Lo-Fi — Lo-Fi має надто високий контраст для багатьох знімків природи, тоді як Осло іноді надто приглушений.

Якщо ви хочете, щоб ваша сцена виглядала більш жваво, а не драматично, Aden — хороший вибір. З цієї причини він також може працювати з деякими фотосесіями в приміщенні.

11. Сон: для тонкого сяйва

Сну можна порівняти з Людвігом, але цей фільтр має кілька ключових відмінностей. Це додає більше тепла та зменшує контрастність вашої фотографії, створюючи затишну та привабливу атмосферу.

Ви можете використовувати фільтр «Сновидіння» для фотографій природи, а також він може добре працювати для деяких портретів і селфі. Однак краще використовувати фільтр для таких фотографій у ситуаціях, коли сонячного світла мало. Це також кращий вибір, ніж Осло, якщо ви хочете чогось менш витонченого без шкоди для елегантності.

12. Широкий кут: перенесіть об’єкт на передній план

Вам не вдалося обрізати зображення так, як хотілося б під час пост-продакшну? Не хвилюйтеся; ви все ще можете зробити тонкі налаштування перед завантаженням свого зображення в Instagram. Ширококутний фільтр не змінює кольори чи освітлення на вашій фотографії, але він трохи збільшить зображення.

Після застосування цього фільтра ваш основний об’єкт стане більш помітним. Однак не будьте надто важкими, інакше середня частина вашої фотографії може виглядати роздутою.

Ви можете отримати доступ до всіх цих фільтрів Instagram безкоштовно, і дуже легко експериментувати з усіма ними, перш ніж ділитися своїми зображеннями зі світом. Різні фільтри найкраще підходять для різних сценаріїв, і з часом ви знатимете, коли використовувати кожен, що вивищить ваш профіль над іншими.