12 найкращих творців AI Talking Avatar для ваших відео [2023]

Categories:

Штучний інтелект (ШІ) різними способами вплинув на наше життя та значно полегшив виконання складних завдань. Якщо у вас є бізнес, ви, можливо, вже знаєте, що відеовміст є обов’язковим.

Відео є найбільш бажаною формою контенту для більшості людей. Тому, якщо ви хочете збільшити охоплення та залученість, вам слід вибрати створення відеоконтенту.

Творці розмовних аватарів зі штучним інтелектом ідеально підходять для цієї мети, оскільки вони дозволяють створювати професійний відеовміст за лічені хвилини, не наймаючи справжнього ведучого. Аватари виглядають, рухаються та говорять як справжні люди, усуваючи потребу у веб-камерах чи акторах. У цій статті ми розглянемо деякі з найкращих розмовних аватарів для ваших відео зі штучним інтелектом.

Що таке аватари, які говорять ШІ?

Розмовляючі аватари зі штучним інтелектом – це створені комп’ютером віртуальні персонажі, здатні говорити, вводячи дані користувача. Ця здатність генерувати мову за допомогою введення користувачами є те, що виділяє розмовні аватари AI, оскільки вони не постачаються з попередньо записаними діалогами.

У багатьох випадках розробники створюють ці розмовні аватари на основі реальних людей. Голоси та погляди цих осіб/акторів служать моделлю для цих розмовних аватарів. Це породжує більш природного вигляду персонажа на відміну від штучних, неживих персонажів, створених комп’ютером.

Приклади бізнес-використання розмовних аватарів ШІ

Сьогодні розмовляючі аватари зі штучним інтелектом знаходять застосування в багатьох сферах і для різних цілей. Нижче наведено деякі з найвідоміших випадків використання:

#1. Посилення залучення

Компанії використовують розмовні аватари, щоб збільшити залучення аудиторії. Ми всі знаємо, що відеовміст більше резонує з аудиторією. Додавання гіперреалістичного штучного інтелекту в мікс гуманізує вміст і ефективніше привертає увагу аудиторії.

#2. Віртуальні помічники

Великі компанії використовують розмовні аватари як віртуальних помічників, які допомагають користувачам легко орієнтуватися в їхніх службах. Крім того, вони дають відповіді на запити клієнтів і надають персоналізовану допомогу для покращення взаємодії з користувачем. Більшість із цих віртуальних помічників розмовляють кількома мовами. Це дозволяє користувачам отримувати допомогу рідними мовами.

#3. Цифрові медичні послуги

ШІ-аватарки знайшли своє застосування в цифрових службах охорони здоров’я. Багато медичних установ використовують розмовні аватари, щоб відповісти на запитання пацієнтів, пов’язані зі здоров’ям. Вони також відповідають на запитання, пов’язані зі страхуванням та виставленням рахунків. Крім того, розмовні аватари також забезпечують адміністративну підтримку.

Використання розмовного аватара штучного інтелекту порівняно з використанням реального доповідача для ваших відео/уроків

Ось деякі легко помітні зміни, коли ви обираєте доповідача зі штучним інтелектом, а не справжню людину:

  Записувати телефонні дзвінки на iPhone легко за допомогою цих 8 програм

• Використовуючи розмовні аватари зі штучним інтелектом для відеопрезентацій, ви усуваєте потребу в акторах, знімальних групах, студіях тощо. Це не тільки зменшує витрати на виробництво, але й економить ваш дорогоцінний час.

• Ви можете легко оновити або переглянути відео, згенероване ШІ, за лічені хвилини. Зі справжніми людьми це неможливо, оскільки для внесення необхідних змін потрібні час і гроші.

• Використовуючи розмовні аватари AI, ви можете легко вибирати з безлічі мов і голосів, щоб зробити свій вміст привабливішим.

• Постпродакшн або редагування відео є виснажливим завданням. Але з розмовними аватарами до ваших послуг вносити зміни та створювати різні версії того самого відео – це майже легка прогулянка.

Тепер, коли ви знаєте, що представляють собою ці розмовні творці аватарів зі штучним інтелектом, давайте назвемо кілька найкращих доступних варіантів:

Синтезія

Synthesia — чудовий інструмент для створення гіперреалістичних розмовних аватарів для ваших відео без найму професійного актора. Все, що вам потрібно зробити, це ввести текст, і інструмент легко створить із нього відео професійної якості за лічені хвилини.

Synthesia дозволяє користувачам вводити текст понад 120 мовами та створювати аватар, який читатиме їхній сценарій. На вибір є понад 85 аватарів.

Сучасний штучний інтелект Synthesia створює аватари на основі реальних акторів. Таким чином, усі аватари, створені цим інструментом, відображають людські вирази обличчя та рухи. Це усуває штучність і робить відео більш природними, що може резонувати з вашою аудиторією.

Щоб скористатися чудовими функціями Synthesia, потрібно придбати її платні плани від 30 доларів США на місяць.

Elai.io

Elai.io дозволяє своїм користувачам вибирати з низки доповідачів, створених штучним інтелектом, зі своєї бібліотеки та створювати професійні відео. Якщо ви хочете особистий аватар, ви можете звернутися до них, і вони виконають ваше бажання. На даний момент інструмент поставляється з 25+ аватарів.

Просто вставте свій текстовий сценарій і дивіться, як відбувається чарівництво. Незалежно від того, яка ваша мета, будь то створення маркетингових відео, навчальних посібників чи щось інше, гіперреалістичні аватари штучного інтелекту Elai.io обов’язково привернуть увагу ваших глядачів.

Крім того, інструмент дуже простий у використанні. Таким чином, ви можете використовувати його функції, навіть якщо вам не вистачає значних технічних знань.

Elai.io дозволяє користувачам безкоштовно протестувати інструмент протягом 1 хвилини. Якщо вам це подобається, ви можете придбати один із преміум-планів Elai.io за ціною від 29 доларів США на місяць.

Анімація

Animaze — це чудовий спосіб створювати анімовані аватари для ваших відео та виділятися з натовпу. Інструмент добре працює з веб-камерами чи iPhone і підтримує Discord, Zoom, OBC тощо. Після створення відео ви можете легко поділитися ним на кількох платформах, таких як Twitch, YouTube тощо.

  Виправити неочікувану помилку Відновлення ОС Chrome

Animaze дає користувачам можливість вибирати з великої колекції готових базових моделей, включаючи тварин, людей, об’єкти тощо. З Animaze вашій творчості не буде меж.

Наразі Animaze має безкоштовний план із обмеженими можливостями для початківців. Щоб отримати більше можливостей, ви можете обрати їхні місячні та річні платні плани, починаючи з 3,99 доларів США на місяць та 19,99 доларів США на місяць відповідно.

Scena.ai

З понад 45 вбудованими аватарами Scena.ai зі штучним інтелектом створювати відеоконтент найвищого класу – це легка прогулянка. Користувачі можуть просто ввести свій сценарій понад 60 мовами, і інструмент за хвилину створить синтетичне відео за допомогою свого алгоритму ШІ. Крім того, ви навіть можете з легкістю перетворити нерухому фотографію на рухомий, що говорить аватар.

На момент публікації Scena.ai має безкоштовний план «Проект сценарію» з обмеженими функціями. Для розширених функцій у них є плани «Проект режисера» та «Проект оператора» (від 75 євро/місяць).

ЗРОБИВ

D-ID дозволяє користувачам легко створювати фотореалістичні аватари штучного інтелекту за допомогою введення тексту або аудіо. Інструмент підтримує понад 100 мов. Отже, представити свій відеоконтент рідною мовою стає легше, ніж будь-коли.

Маючи у своєму розпорядженні D-ID, ви можете без особливих зусиль створювати високоякісний відеоконтент, використовуючи статті, навчальні та маркетингові матеріали продуктів тощо. Крім того, ви можете переглянути або оновити свій вміст, не повертаючись до процесу створення відео.

Зараз D-ID пропонує 5-хвилинну безкоштовну пробну версію протягом 14 днів, після чого ви можете придбати один із його платних планів, починаючи від 5,99 доларів США на місяць.

HeyGen

HeyGen — це платформа створення відео зі штучним інтелектом, яка дозволяє без проблем створювати захоплюючий відеовміст за допомогою тексту чи аудіо. Як користувач, ви можете вибрати з понад 100 настроюваних аватарів. Ви також можете вибрати з понад 300 голосів на 40+ мовах. Цікаво, що HeyGen дозволяє користувачам поєднувати кілька сцен в одне відео та ділитися ними зі світом.

Наразі HeyGen пропонує безкоштовний тарифний план із обмеженими можливостями та 1-хвилинний кредит. Для розширених функцій і кредитів користувачі можуть вибрати місячні або річні платні плани, починаючи з 30 доларів США на місяць і 24 доларів США на місяць (рахунок виставляється щороку) відповідно.

Yepic.ai

Використовуючи Yepic.ai, ви можете легко створювати відеоконтент професійної якості з фотореалістичними AI-аватарами понад 50 мовами. Також є 100 різних діалектів із 500 голосами на вибір.

Користувачі можуть створювати власні аватари, записавши лише 10-секундне відео, а решту зробить алгоритм AI. Після схвалення ви отримаєте реалістичний цифровий аватар, щоб почати використовувати свої відео.

  Які ваші найкращі варіанти?

Yepic.ai пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, після чого ви можете придбати його платні плани від 29 євро/місяць (щомісяця) або 24 євро/місяць (рік).

DemoCreator

Як випливає з назви, DemoCreator — це зручний інструмент для створення демонстрацій, який дає змогу ділитися своїми ідеями зі світом за допомогою відеопрезентацій. Завдяки вбудованому відеоредактору та відеоефектам створення відеоконтенту професійного вигляду стає легкою прогулянкою.

Будь то навчальні посібники, маркетингові відео чи ігрові відео – DemoCreator дозволяє втілити ваші ідеї в життя та розкрити свій творчий потенціал.

Ціни DemoCreator починаються від 9 доларів США на місяць і 45 доларів США на рік.

Вокі

Voki — це корисний інструмент для створення відео зі штучним інтелектом, який допомагає учням виконувати уроки, домашні завдання чи завдання. Окрім студентів, інструмент також ідеально підходить для викладачів.

Використовуючи Voki, вчителі можуть стежити за своїми учнями та їх роботою в класі або навіть створювати середовище для дебатів/бесід, щоб збагатити процес навчання. Інструмент має величезну колекцію аватарів, включаючи людей, тварин, персонажів аніме тощо.

Наразі у Voki є безкоштовний план із обмеженими можливостями. Щоб отримати додаткові функції, користувачі можуть обрати платні тарифні плани, починаючи від 5,99 доларів США на місяць і 49,99 доларів США на рік.

DeepBrain AI

Завдяки колекції з понад 100 власних аватарів штучного інтелекту на 80+ мовах DeepBrain AI є ідеальним рішенням для всіх ваших потреб у створенні відео зі штучним інтелектом. Інструмент дозволяє створювати реалістичні, природно виглядаючі відео AI з текстового сценарію протягом 5 хвилин. Крім того, DeepBrain AI надзвичайно інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє навіть новачкам орієнтуватися в ньому без проблем.

Для вашої інформації, ціни на DeepBrain AI починаються від 30 доларів США на місяць (щомісяця) і 24 доларів США на місяць (на рік).

SitePal

SitePal дозволяє користувачам створювати приголомшливий відеоконтент за допомогою віртуальних персонажів AI для підвищення залученості. Це дозволяє надати вашій аудиторії більш персоналізований досвід. Крім того, є понад 250 аватарів на вибір.

Крім того, ви можете використовувати текстові сценарії, аудіо, мікрофон, голосовий талант тощо, щоб створювати відео ШІ та збагачувати ваше онлайн-спілкування.

Після 15-денної безкоштовної пробної версії ви можете вибрати один із платних планів SitePal, починаючи з 9,96 доларів США на місяць.

Айво

Aivo — чудовий спосіб гуманізувати ваш вміст, створюючи людиноподібні аватари, а потім створюючи з них відео професійного вигляду. Незалежно від ваших потреб Aivo дозволяє користувачам автоматизувати відеозапити за допомогою фотореалістичних аватарів. Штучний інтелект Aivo Video Conversational полегшує онлайн-спілкування завдяки персоналізованому сервісу.

На даний момент ціна Aivo починається від 99 доларів США на місяць.

Висновок

Тепер, коли ви знаєте про найкращих розмовних аватарів для ваших відео зі штучним інтелектом, не чекайте більше. Шнуруйте свої креативні черевики та захоплюючий відеовміст за лічені хвилини. Удачі!

Тепер ви можете прочитати про найкращих творців анімаційних персонажів для вашого бізнесу.