12 найкращих стоячих столів у Великобританії

Письмові столи – найкраща меблева новинка сучасності. Від студентів до професіоналів, ми всі повинні були виконувати більшу частину роботи сидячи.

Для багатьох людей постійне сидіння в одній і тій же позі призвело до серйозних проблем зі спиною та хребтом. Ці проблеми знижували ефективність і виявилися серйозною проблемою в робочому житті більшості людей. Ось тут і приходять на допомогу стоячі парти.

У цій статті ми обговоримо стоячі столи та те, як вони набули популярності в WFH/гібридній робочій культурі.

Ми також обговоримо переваги стоячих столів і деякі особливості стоячих столів, на які варто звернути увагу, вибираючи один. Нарешті, ми поговоримо про 12 найкращих стоячих столів, які ви можете придбати у Великобританії.

Що таке стоячі столи?

Термін «стіл стоячи» стосується досить високого столу, щоб користувач міг працювати за ним стоячи. Він також відомий як стійка, і це, по суті, робоча станція, на якій вам зручно стояти під час роботи.

Категорія столів призначена для підвищення вашої загальної продуктивності та гарантії того, що ви зможете досягати своїх щоденних робочих цілей без постійних фізичних навантажень, які зазвичай проявляються під час тривалої роботи.

Стоячі столи мають різні конструкції та модифікації, і деякі виробники можуть створювати індивідуальні предмети, ідеальні для унікальних потреб. Багато сучасних версій є рухомими, що дозволяє зміщувати висоту столу та перемикатися між положеннями сидячи та стоячи. Вони відомі як столи сидячи стоячи або столи з регульованою висотою.

Переваги стоячих столів

Причина, чому стоячі столи стали такими популярними, полягає в тому, що вони пропонують користувачам багато переваг. Дослідники повідомили, що користувачі стоячих столів продемонстрували зменшення болю в попереку на 32% після кількох тижнів використання.

Це не тільки приносить користь для здоров’я, але й упорядковує та розчищає ваші столи. Нижче наведено кілька переваг із багатьох переваг, які пропонують стоячі столи.

Знижується рівень цукру в крові

Високий рівень цукру в крові негативно впливає на ваше здоров’я. Нове дослідження за участю 10 осіб показало, що постояти лише три години після обіду можна знизити рівень цукру в крові на 43%.

Знижує ймовірність ожиріння та набору ваги

Згідно з дослідженнями, стоячи протягом цілого дня, ви можете спалити понад 170 калорій. Це становить додаткову 1000 калорій, спалених на тиждень без жорстких тренувань. Стоячи набагато легше уникнути набору ваги та ожиріння з меншими зусиллями.

Зменшує ймовірність серцевих захворювань

Тривале сидіння підвищує ризик серцевих захворювань. За даними кардіологів, надмірне сидіння підвищує небезпеку на приголомшливі 147%. Згідно з дослідженнями, ті, хто стоїть весь день, значно знижують ризик смерті від серцевих захворювань.

Значно зменшує біль у шиї та спині

Офісні працівники найчастіше скаржаться на проблеми з хребтом, дискомфорт у спині та біль у шиї. Правильно використовуючи стоячий стіл всього за чотири тижні, ви можете ефективно зменшити дискомфорт на 54%.

На які особливості стоячих столів слід звернути увагу при виборі?

Купуючи письмовий стіл, ви повинні звернути увагу на кілька речей, щоб забезпечити виконання всіх ваших вимог. Було б найкраще, якби ви пам’ятали, що ви не можете стояти протягом усього робочого часу.

  Як виправити занадто багато помилок входу в Steam через помилку мережі

Одна з найважливіших якостей, яку ви повинні шукати в столі сидячи стоячи, це плавність переходів. Встаючи та сідаючи на короткий час протягом дня, ви покращите загальний стан здоров’я та спалите більше калорій.

Більш модні та довговічні стоячі столи мають світлодіодну клавіатуру для введення кількох висот і електроживлення.

Крім того, вони мають кілька часових рамок для попередження про перехід із положення сидячи в положення стоячи і навпаки. Ви повинні переконатися, що пам’ять вашого робочого столу «сидіти-стояти» міцна і що стіл не буде поступово просідати протягом дня.

Наступне, про що вам слід переконатися, це те, що ваші стоячі столи повинні бути надійними, міцними та стійкими. Крім того, переконайтеся, що ваш письмовий стіл доповнює ваше середовище та є естетично привабливим.

З огляду на те, що ви будете регулярно використовувати своє робоче місце, стильний і витончений стіл, що стоїть, принесе користь вашому розуму та тілу. Ось чому вам слід розглянути найкращі стоячі столи, які Великобританія може запропонувати для вашої роботи.

BONTEC Стоячий конвертер

BONTEC Standing Desk Converter пропонує велику верхню поверхню платформи 800 x 400 мм. Він забезпечує достатньо місця для налаштування двох моніторів та інших вимог.

Крім того, цей столик має вбудоване місце для розміщення планшета або смартфона. Він має ергономічну нижню панель із дизайном миші та клавіатури. Ви можете легко змінити висоту цього стоячого столу від 115 мм до 505 мм.

Газова пружина дозволяє швидко та легко переходити з сидіння в положення стоячи. Цей конвертер виготовлений із міцної сталі та має велику поверхню з МДФ, що робить його неймовірно стабільним і довговічним навіть у повністю розкладеному вигляді. Він витримує максимальне навантаження 15 кг (33 фунти). Цей стоячий стіл містить два липких затискачі для влаштування кабелів, щоб упорядкувати заплутані кабелі.

Стіл Devoko з регульованою висотою

Завдяки регульованому по висоті столу Devoko ви можете стояти і сидіти в оптимальному ергономічному положенні. Це величезна дерев’яна стільниця розміром 120 х 60 см, що складається з двох частин і служить багатофункціональним комп’ютерним столом.

На цьому столі можна розмістити монітор, ноутбук та інші предмети. Додаткові гачки з лівого боку столика для ваших речей або навушників. Столик також має слот для зберігання шнурів.

Стіл витримує вагу до 70 кг. Він пропонує інтелектуальний діапазон регулювання висоти від 73 до 122 см. Цей стіл містить світлодіодний індикатор висоти, чотири кнопки та дві кнопки налаштування пам’яті, які спрощують відстеження висоти, яку зазвичай використовуєте ви та ваша родина.

Цей стіл може допомогти вам працювати більш продуктивно та зменшити навантаження на талію під час тривалої роботи.

FITUEYES Стоячий конвертер

Верхня поверхня FITUEYES Standing Desk Converter має розмір 91,5 x 40 см. Тут достатньо місця для встановлення ноутбука та інших комп’ютерних моніторів, двох моніторів, одного монітора та інших установок. Ви можете регулювати висоту цього столу від 11 см до 50,4 см. Незалежно від вашого зросту, цей стіл є найкращим вибором для вас.

За допомогою сили газової пружини ви можете швидко і плавно піднятися з положення сидячи. Ви також можете змінити цей стіл до свого ідеального рівня комфорту за допомогою передової системи фіксації висоти, яка легка на дотик.

Його міцний фундамент витримує вагу 15 кг. Ця робоча станція достатньо міцна, щоб підтримувати два монітори, усі ваші улюблені гаджети та будь-яке інше обладнання, необхідне для ваших надздібностей.

Стоячий стіл KAIMENG

KAIMENG Standing Desk – це електричний стіл з регульованою висотою. Ви можете легко змінити висоту столу від 72 см до 116 см. Ви можете змінити висоту столу на свій смак. Крім використання на робочому місці, він підходить для використання вдома та в школі. Т-подібна конструкція ніжок з боків забезпечує найміцнішу підтримку.

  Як створити власний шаблон у PowerPoint

Продукти не знайдено.

Конструкція столу виготовлена ​​з міцного металу та дерева, що забезпечує високу несучу здатність і тривалий термін служби. Коли стіл піднімається та опускається, цифрова панель швидко реагує та відображає висоту. Завдяки чотирьом кнопкам запам’ятовування висоти ви можете швидко встановити потрібну висоту під час зміни робочого положення.

Письмовий стіл FEZIBO

Електричний стіл FEZIBO з регульованою висотою включає три попередньо встановлені налаштування, які дозволяють вибрати будь-яку висоту від 70 см до 117 см. Стіл має дві шухляди з подвійними полицями зверху. Ця функція ефективно організовує ваш робочий стіл і допомагає вам тримати голову піднятою, коли ви ставите на нього екран.

Підйомна система цього столу виготовлена ​​з міцної сталі. Конструкція столу виготовлена ​​з промислової сталі, що дозволяє витримувати вагу до 80 кг. На робочому столі є лоток для проводів і два гачки, а також упаковка в з’єднувальну панель. Поворотні колеса столу можуть рухатися на 360 градусів, роблячи його рухомим і захищаючи підлогу від пошкоджень.

Active Standing Desk EQ5

Active Standing Desk EQ5 розтягується від 110 до 170 см і пропонує достатньо для робочого столу різних розмірів. Використовує плити шириною 120-180 см і має змінну ширину рами.

Мінімальна глибина плити 60 см. Цей стіл забезпечує додаткову гнучкість і простір для ніг завдяки відсутності перекладин. Його створили досвідчені дизайнери меблів для домашнього офісу.

Стоячий стіл EQ5 перевірений своїми високими стандартами якості та ступенем ефективності, оскільки він поєднує в собі різноманітні інноваційні функції. Використовуючи цей стіл стоячи, ви можете працювати сидячи або стоячи, не турбуючись про здоров’я свого хребта.

Стоячий стіл для WFO та WFH E8

Продумана клавіатура та світлодіодний сенсорний екран у стоячому столі для WFO та WFH E8 забезпечують першокласний досвід роботи. Блокування від дітей на цьому столі дозволяє зафіксувати положення висоти, доки ви його не вимкнете. Має 4 налаштування пам’яті. Доступні положення як сидячи, так і стоячи, щоб зберегти вашу ідеальну робочу висоту.

Цей стіл має механізм підйому з подвійним двигуном для всіх потреб вашого робочого столу, що дозволяє витримувати більшу вагу до 125 кг.

Покращена конструкція цього столу забезпечує стабільність, навіть якщо він повністю завантажений і встановлений на найвищий рівень. Той факт, що цей стіл має м’які краї, є його найбільш привабливою особливістю. Він захищає від потенційної шкоди і безпечний для ваших дітей і домашніх тварин.

Електричний столик Fenge

Електрична стояча робоча станція Fenge розміром 110 x 60 см — це великий стіл, на якому можна розмістити два монітори та ноутбук. Електрична підйомна система цього столу оснащена потужним двигуном, який забезпечує тихе регулювання висоти зі швидкістю 2,5 см/с і плавне регулювання в діапазоні від 73,5 до 123,5 см.

Він містить складний контролер із чотирма кнопками для попередньо встановленої висоти в пам’яті. Це означає, що ви можете встановити бажані налаштування висоти для себе та інших членів родини.

Підйомний механізм цього столу виготовлений із міцної сталі та має вагу 176 фунтів/80 кг. Це означає, що він може з легкістю керувати бажаною робочою висотою. Ці електричні столи є надійними, оскільки вони пройшли ретельну перевірку якості та відповідають усім діючим міжнародним вимогам.

Стоячий стіл ERGOMAKER

Регульований по висоті столик-перетворювач від Ergomaker вертикально піднімається і складається від 13,5 до 52 см. За допомогою простої, плавної дії газової пружини та механізму фіксації висоти ви можете легко змінювати рівень комфорту та підтримувати його. Верхня поверхня цього столу має розміри 80 на 40 см і містить достатньо місця для ноутбука або двох моніторів.

  25 найкращих програм для написання електронних книг, які можна завантажити безкоштовно

Його верхня поверхня витримує 33 фунти/15 кг ваги. На нижньому ярусі розміром 65 x 30 см, що має вагу 4,4 фунта/2 кг, можна розмістити стандартну клавіатуру, мишу, калькулятор або документи.

Ергономічний дизайн цього столу дає змогу встати або сісти під час роботи, зберігаючи нейтральне положення хребта та правильну поставу.

Стоячий стіл MAIDESITE Height

Діапазон висоти стільниці MAIDeSITE Height Adjustable Standing Desk становить 72-120 см. Замість звичайних робочих станцій із фіксованою висотою він включає функцію перемикання між сидячим і стоячим одним натисканням.

Продукти не знайдено.

Щоб зробити його міцнішим і міцнішим, весь каркас столу виготовлений із 100% високоякісної промислової вуглецевої сталі, частка якої на 50% перевищує показники конкуруючих товарів. Гранична вага 80 кг.

На столі є дошка оголошень, де записується важлива інформація. Ваше оточення стане більш організованим і затишним завдяки бічній сумці для зберігання, гачкам і лотку для кабелів.

Завдяки чотирьом кнопкам пам’яті, які регулюються на різній висоті, USB-порту для заряджання цифрових пристроїв, блокуванню від дітей і системі запобігання зіткненню стіл безпечніше використовувати вдома.

Стоячий стіл Homall Height

Завдяки надзвичайно великому робочому столу розміром 140 x 70 см, покритому екологічно чистими матеріалами, регульований по висоті стоячий стіл Homall забезпечує додатковий простір і комфорт під час напруженої роботи.

Продуктивність вашого робочого місця значно підвищиться завдяки зберіганню ноутбука, монітора, усіх необхідних паперів і обладнання в одному зручному місці.

Продукти не знайдено.

Діапазон регулювання висоти від 72 до 116 см повністю задовольняє вимоги користувачів різного розміру та робочого середовища. Робоча висота відображається на світлодіодному екрані, коли ви натискаєте кнопку регулювання. За допомогою чотирьох кнопок попереднього налаштування пам’яті ви можете швидко змінювати потрібну висоту, заощаджуючи дорогоцінний робочий час.

Г-подібний письмовий стіл FITUEYES

Механізм підйому двигуна на L-подібному електричному стоячому столі FITUEYES дозволяє плавніше регулювати висоту від 75 см до 122,5 см.

Він простий у використанні, оскільки все, що вам потрібно зробити, це злегка торкнутися кнопки, і він миттєво відрегулює потрібну висоту. Простора L-подібна робоча поверхня завдовжки 48 дюймів/120 см забезпечує багато місця.

Г-подібні робочі місця кращі для фізичного та психічного здоров’я людей, можуть підвищити продуктивність праці та зробити робоче місце більш жвавим, ніж звичайні столи, які є сірими та важко пересуваються.

Система підйому може легко налаштувати бажану робочу висоту, оскільки вона виготовлена ​​з міцної сталі та може витримати 176 фунтів/80 кг ваги.

Висновок

Для тих, хто ніколи не знав, стоячі столи існують принаймні з часів Леонардо да Вінчі. Стоячі столи мають унікальну конструкцію з рухомими елементами, які допомагають правильно поставитися та підвищити фізичне здоров’я, на відміну від фіксованого положення стандартних сидячих робочих місць.

Ваша кар’єра та здоров’я виграють від використання найкращого стоячого столу, що дозволить вам підтримувати здоровий спосіб життя на роботі, який передбачає частіше вставати та менше сидіти. Отже, вставайте та використовуйте ці стоячі робочі станції, щоб покращити свою продуктивність, фізичне здоров’я та розумову ясність.

Далі, ви також можете перевірити кілька класних ігрових столів.