12 найкращих стабілізаторів для смартфонів для стабільного та плавного відео 🎥

Categories:

Тепер для зйомки високоякісного кінематографічного відео вам не потрібна обов’язкова дзеркальна фотокамера чи зеркалка. З удосконаленням задніх камер смартфонів з роками зростає популярність мобільної відеозйомки.

Добре інвестовані телефони надають вам розширені специфікації об’єктивів, щоб записувати найкращу роботу. У багатьох випадках може бути складно помітити будь-яку помітну різницю між ними. Але йому не вистачає зйомки стабільно плавного відео, коли ви перебуваєте в русі.

Ось тут на сцену увірвалися стабілізатори смартфонів. Стабілізатори дозволяють знімати послідовності дій або довгі кадри, повністю усуваючи корекцію рухів людини.

Стабілізатор телефону коригує будь-які рухи смартфона під час фото- чи відеозйомки. Для протидії руху стабілізатор смартфона використовує три осі: вісь нахилу, вісь повороту та вісь повороту.

Приходьте, давайте дізнаємось про важливість стабілізаторів смартфона.

Чому варто використовувати стабілізатори смартфонів?

👉 Розширте творчий потенціал: ви можете експериментувати з різними художніми підходами, які вимагають стабільної плівки, використовуючи стабілізатор смартфона. Завдяки точним і стабільним характеристикам можна знімати сповільнені фільми, панорамні зображення та уповільнені кліпи.

👉 Покращена якість зображення: для отримання чітких і чітких зображень необхідна стабільність. Стабілізатори смартфона допомагають зменшити розмиття рук під час руху, завдяки чому фотографії виходять чіткішими. Це надзвичайно важливо, коли використовується довший період експозиції або в умовах слабкого освітлення.

👉 Зменшення тремтіння: природні рухи руки під час тримання смартфона можуть спричинити тремтіння кадру під час зйомки зображень або запису відео. Забезпечуючи стабільність і гарантуючи стабільність камери, стабілізатори смартфона допомагають усунути це тремтіння.

👉 Надзвичайно простий у використанні: стабілізатори смартфона створюють легкий, портативний і зручний для користувача досвід. Вони дозволяють надійно закріпити телефон і відразу почати зйомку. Крім того, ці стабілізатори часто можна налаштувати та адаптувати до різних розмірів смартфонів.

Загалом, вони є необхідною частиною обладнання для будь-якого ентузіаста чи виробника мобільного контенту, оскільки стабілізатори дозволяють користувачам смартфонів створювати високоякісне відео, яке раніше було доступним лише за допомогою професійного обладнання для камер.

Основні функції, на які варто звернути увагу

✅ Сумісність: переконайтеся, що стабілізатор відповідає моделі та розміру вашого смартфона. Незважаючи на те, що більшість стабілізаторів призначені для роботи з різними стільниковими телефонами, перевірити їх все одно важливо.

✅ Можливість стабілізації: для таких завдань, як початок і зупинка запису, масштабування, перемикання між режимами фото та відео та зміна експозиції, деякі стабілізатори мають окремі кнопки.

✅ Якість: враховуйте загальну якість конструкції стабілізатора. Вибирайте міцні та стійкі матеріали, які витримають багаторазове використання.

✅ Термін служби батареї: більший термін служби батареї гарантує, що ви можете використовувати стабілізатор безперервно протягом тривалих періодів часу.

✅ Портативність: шукайте портативні, легкі та маленькі конструкції. Стабілізатори, які складаються, дуже практичні для подорожей.

✅ Вартість: подумайте про ліміт своїх витрат і порівняйте характеристики різних стабілізаторів у цьому діапазоні.

Тепер, коли ви зайшли так далеко, настав час переглянути найкращі стабілізатори в Інтернеті, щоб зробити вашу покупку набагато простішою.

Hohem iSteady M6

У випуску 2023 року карданний підвіс iSteady M6 Kit від Hohem включає в себе абсолютно нову 3-осьову модель і такі функції, як активне відстеження AI, керування жестами, заповнююче світло CCT і освітлення 360 RGB. Крім того, він пропонує 18 годин роботи, гарантуючи, що ваша творчість не постраждає!

 • Спробуйте нещодавно створений режим «Початок» за допомогою функції стабілізації відео на телефоні! У цьому режимі ви можете обертати телефон нескінченно вертикально на 360 градусів під час зйомки, не обмежуючи вас жодними програмами. Ви також можете досягти значного кута повороту в 335° під час перекату та кидання.
 • Передовий трекер зі штучним інтелектом, який може стежити за обличчями та тілами без з’єднання Bluetooth або обмежень програми. Об’єкт постійно перебуває на знімку завдяки рухам, які вмикають або вимикають датчик зору AI.
 • Стабілізатор телефону витримує велику вагу в 0,88 фунтів і включає чотири роз’єми розширення, які дозволяють додавати різні гаджети, такі як світлодіодні ліхтарі та мікрофони. Спортивний режим, надширококутний об’єктив, масштабування, фокус, рух AB та інші прості налаштування дозволяють записувати найпрекрасніші моменти.
  Як захистити себе від атаки Pharming

Завдяки стабільній технології 7.0 Anti-shake тепер ви можете перевизначати свою відеографію для відеоблогів, роликів та іншого вмісту.

AOCHUAN Smart S2

AOCHUAN Smart S2 спеціально розроблений для створення фільмів на смартфонах із найвищою точністю та якістю. Ви отримаєте різноманітні портретний і горизонтальний режими, режим початку повороту на 360°, кардіоїдний мікрофон і інтегроване світло, яке забезпечує як освітлення, так і звукозапис. Продукт сумісний з iPhone 14/13/12/11 mini/Pro/Plus та Android.

 • Стабілізатор смартфона Aochuan Smart S2 спеціально об’єднує три професійні ортогональні осі, щоб надати вам більше можливостей і ширше поле огляду.
 • Стабілізація за допомогою Smart 7.0 Навіть під час прямої трансляції функція стеження тримає вас у кадрі, легко відстежуючи рухи об’єкта зйомки.
 • Диск фокусування на лівій стороні кардана Smart S2 забезпечує неперевершене безперебійне перемикання, дозволяючи виконувати масштабування Хічкока без обмежень.

Цей продукт постачається зі стабілізатором, сумкою для транспортування, зарядним кабелем USB-C, кабелем USB-C до Lightning, штативом, багатомовним посібником користувача та 12-місячною гарантією.

Zhiyun Smooth 5

Представляємо 3-осьовий ручний підвіс від Zhiyun. Цей стабілізатор підтримує 360-градусне магнітне освітлення з оптимізованою панеллю керування, що містить дисплей режимів, кнопку заповнюючого світла, джойстик і перемикач режимів. Більше того, універсальне колесо керування є справді похвальною функцією, доданою до моделі.

 • Натисніть кнопку налаштування параметра, потім поверніть колесо регулювання, щоб змінити значення параметра. Для завершення кадрів руху були додані професійні круглі джойстики. Колесо керування дозволяє регулювати фокус і фокусну відстань.
 • Широкий діапазон кінематографії з використанням 3-осьової стійкої конструкції та нового моторного алгоритму.
 • Надає вам інноваційні шаблони для створення фільмів. Ви можете грати з більшою уявою за допомогою функцій SmartFollow, Gesture Control, Timelapse і Panorama.

У найшвидшому випадку повна зарядка займає лише дві години, а за типових обставин батарея може працювати до 25 годин. Створення Zhiyun Smooth 5 як одного з найкращих стабілізаторів смартфонів.

DJI Osmo

Підходить для зйомки відео в YouTube, TikTok і відеоблогів; просто розгорніть пристрій, щоб увімкнути його. Так, це те, що пропонує DJI OSMO Gimbal. Сучасна технологія 3-осьової стабілізації коригує небажані рухи та знімає сцену з плавністю, схожою на фільм.

 • Цей портативний стабілізатор телефону легкий (лише 309 г) і складається, тому його зручно використовувати будь-де.
 • Оновлений ActiveTrack 5.0 утримує об’єкт зйомки в центрі зображення, плавно стежачи за ним. Сфотографуйте їх, коли вони обертаються або повертаються вбік.
 • Цей підвіс DJI зручний і має низку простих у використанні інструкцій для зйомки.
 • Має нековзке покриття, стійкість до плям і ергономічну рукоятку, яка надійно тримає його в руках.

Доступний у шиферно-сірому відтінку, він сумісний з телефоном товщиною 7-10 мм, шириною 67-84 мм і температурою заряджання в межах 5-40 градусів Цельсія. Упаковка включає Osmo 6, штатив, кабель живлення, накопичувач сумка та магнітний затискач для телефону.

Insta360 Flow Creator Kit

Сумісний із телефонами Android та iOS, карданний підвіс Insta360 Flow Creator Kit забезпечує Deep Track 3.0 – відстеження нового покоління на основі штучного інтелекту, яке запам’ятовує об’єкти, навіть якщо ваш знімок заблоковано. У комплект входить штатив і вбудована селфі-палка зі стабілізатором. Просто розгорніть, розгорніть і складіть його в кишеню – ним так просто користуватися!

 • Від сходу сонця до ночі 3-осьова стабілізація Flow усуває тремтіння вашої плівки.
 • Потужність 2900 мАг. Найкраще доступне виконання триває цілий день із 12-годинним виступом.
 • Одне місце для всіх ключів. Швидкий і простий доступ до різноманітних корисних функцій, таких як елементи керування зйомкою та відтворення відео, стає можливим завдяки простоті дизайну.
  Як дивитися 3D фільм за допомогою гарнітури VR

Це угода, на яку варто звернути увагу, щоб розширити свої творчі навички!

3-осьовий карданний стабілізатор FUNSNAP

3-осьовий карданний стабілізатор FUNSNAP має тривалу роботу від батареї на 13 годин і чудову технологію анти-тремтіння для зйомки яскравих, нетремтячих відео.

Він має корисне навантаження 0,57 фунта завдяки швидким безщітковим двигунам із високим крутним моментом і адаптованому тримачу телефону 2,16–3,47 дюйма (розмір екрана). Зверніть увагу на багатообіцяючі якості, які забезпечили йому місце в наших чартах.

 • Capture 2s дозволяє вам гнучко рухатися, оскільки він має 320 градусів мобільності по всіх трьох осях. Режими Inception, FPV і PhoneGo можна використовувати для створення власної спеціальної точки зору.
 • Використовуючи колесо фокусування, яке вже є, ви можете фокусувати та масштабувати як експерт. Лише одним клацанням миші перемикайтеся між режимами фокусування та масштабування!
 • Отримуйте доступ до таких корисних функцій, як автоматичне відстеження обличчя, жести руками, сповільнена зйомка тощо за допомогою програми Capture2.

Набір сумісний з iPhone 14/13/12 Pro/Max/XS/X/XR і Samsung Galaxy S-series.

Стабілізатор рукоятки Fantaseal

Є один атрибут, який може підсумувати стабілізатор рукоятки Fantaseal. І це унікальність! Ось чому – висувний стабілізатор ручки у формі пальця може зменшити вібрацію руки.

Це також допомагає стабільно та плавно знімати відео, покращуючи чіткість та ефективність відео, усуваючи м’язову втому. Використовуючи портативну камеру, ви можете зафіксувати ідеальний момент, не маючи справу з неприємною проблемою, коли ваші пальці закривають об’єктив.

 • Легкий і міцний стабілізатор ручки виготовлений з високоякісного ABS-матеріалу. Він має покриття, яке на дотик нагадує шкіру, і його легко прикріпити за допомогою ручки для великого пальця, яка прикріплена до ремінця безпеки для зручного та надійного захоплення, щоб зменшити ризик падіння.
 • Міцний універсальний затиск для телефону, що обертається на 360 градусів, підтримує як портретну (вертикальну), так і альбомну (горизонтальну) орієнтації, що дозволяє легко встановлювати та фіксувати мобільні телефони з широким діапазоном розмірів 60-100 мм.

Майже всі мобільні телефони, фотоапарати та відеокамери сумісні з ним!

Стабілізатор Wensot Gimbal

«Ніколи не розмивайте жодного моменту» — це те, що пропонує стабілізатор Wensot. Продукт підтримує функції повороту на 360 градусів і автоматичного блокування, які автоматично змінюють положення головки кліпси за допомогою кнопок.

Палицю для селфі можна витягнути на 68 см; ви можете вибрати ідеальне положення, регулюючи висоту чотирисекційного стрижня з алюмінієвого сплаву.

 • Поєднує в собі три режими: розширена палиця для селфі, ручний стабілізатор і підставка для телефону на штативі.
 • Інтегрований у штатив слот для карти бездротового пульта дистанційного керування Bluetooth усуває потребу в додатковому додатку. Має вбудований пульт дистанційного керування з радіусом дії 10 метрів.
 • Стабілізатор Wensot Gimbal може посилити ефект відеозйомки мобільного телефону без тремтіння та збереження стабільності.

Стабілізатор Wensot Gimbal надзвичайно портативний, оскільки він компактний і легкий. Практично всі мобільні телефони сумісні з ним.

Стабілізатор JCROBOT Gimbal

Ви можете мати тенденцію до переважного тремтіння рук або нестабільного руху рук після тривалої зйомки – у будь-якому випадку підвіс JCROBOT полегшить вам життя!

Функція штучного інтелекту відстежує обличчя, утримуючи об’єкт відео у фокусі, а функція керування жестами дозволяє керувати кадром рукою.

 • Завдяки функції 3-осьової стабілізації підвісу ви можете перетворити нестабільні відео на бездоганні театральні зображення.
 • За допомогою простого програмного забезпечення Gimbal Pro ви можете просто керувати iSleeky L7C Pro Gimbal на своєму телефоні. Ви можете використовувати режим моменту в шаблонах JCROBOT iSleeky Gimbal, як-от Inception, Dolly Zoom, Motion Timelapse та Panoramas лише одним дотиком.
 • Портативний і зручний професійний стабілізатор стільникового телефону L7C Pro дає вам змогу зберігати стійкість професійного рівня, куди б вас не привела ваша діяльність.
  Як видалити сторінку або пробіл з Word

Завдяки можливостям швидкого заряджання цього стабілізатора JCROBOT Gimbal Stabilizer ви можете швидко продовжити зйомку. Під час використання ви також можете швидко зарядити його.

Стабілізатор FeiyuTech Gimbal

З цим замовленням ви отримаєте підвіс зі штативом, подовжувач 7,8 дюйма, сумку для зберігання та кабель для заряджання USB-C. Ну, це чимало, правда? Говорячи про деякі цікаві функції, FeiyuTech Gimbal Stabilizer має подвійний комбінований механізм керування масштабуванням, який обертає ролик фокусування, щоб змінити фокус, і ковзає штовхач масштабування, щоб змінити фокусну відстань.

 • Підключившись через Bluetooth, Vimble 3 може безпосередньо керувати вбудованою камерою смартфонів і популярним додатком Beauty Cam.
 • Витягніть 7,8-дюймовий висувний стрижень для стрільби з надзвичайно високої відстані або на велику дальність.
 • Одним дотиком можна переключатися між зйомкою та записом або між пейзажним і портретним режимами.
 • Служба технічної підтримки готова вчасно вирішити будь-які ваші запитання.

FeiyuTech Gimbal Stabilizer працює з ультрашироким об’єктивом як у портретному, так і в альбомному режимах і має достатній діапазон нахилу в режимі блокування.

MOZA Mini-MX Gimbal Stabilize

Як ви думаєте, скільки режимів зйомки повинен пропонувати карданний підвіс? 1,2,3. Mini-MX пропонує 6 режимів: режим запаморочення, режим спортивного спорядження, режим початку, покадрова зйомка, уповільнена зйомка та прискорене відстеження. Модель є ідеальним визначенням комбінованого пристрою «все в одному»! Але на цьому історія не закінчується.

 • MOZA дає змогу писати фантастичну розповідь під час бігу завдяки алгоритму запобігання тремтіння «Deep Red» і технології суперплавної стабілізації.
 • Ви можете легко та зручно розширити діапазон налаштування, підключивши штатив та інші аксесуари до порту розширення 1/4. Насолоджуйтесь тим, як просто редагувати відео за допомогою програми MOZA genie.
 • Компактний і зручний для транспортування.

Для зарядки потрібно лише 2,5 години, і вони знаходяться в збалансованому стані. Ви можете використовувати MOZA Mini-MX Gimbal Stabilize протягом 20 годин без будь-яких обмежень.

Підвіс для смартфона PowerVision S1

Розроблений із застосуванням технології запобігання тремтінням і автоматичного балансування, PowerVision S1 Smartphone Gimbal гарантує, що кінематографічне зображення залишається плавним і вертикальним протягом усього часу.

Управління жестами та розумне відстеження дозволяють фіксувати моменти рухом рук. Залишатися в кадрі більше не потрібно з технологією AI пристрою.

 • Завдяки жестам і управлінню обличчям/об’єктами передова технологія штучного інтелекту цього підвісу забезпечує просте керування без використання рук.
 • Цей підвіс забезпечує тривалу зйомку та має вбудований бездротовий зарядний пристрій, щоб підтримувати ваш телефон зарядженим і готовим зробити наступне фантастичне фото.
 • Для фільмів і фотографій професійної якості використовуйте 3-осьову технологію анти-тремтіння та вбудований штатив стабілізатора Gimbal.

Легкий і портативний дизайн цього смартфона PowerVision S1 Gimbal дозволяє його зручно брати з собою у відпустку, екскурсії на природі та щоденне використання.

Заключні слова

Однак вибір ідеального стабілізатора для смартфона може значно покращити якість відеозйомки. Ви можете впевнено вибрати стабілізатор, враховуючи такі аспекти, як стабільність, зручність використання, сумісність і додаткові функції.

Ці стабілізатори дозволяють записувати плавне, стабільне відео за допомогою смартфона, незалежно від того, експерт ви чи аматор.

Як наслідок, ваші плівки можна значно покращити, інвестувавши в надійний стабілізатор, який може усунути небажане хитання та забезпечити професійні результати.

У цій публікації блогу наведено вичерпний аналіз кількох найкращих альтернатив на ринку. Отже, знайдіть час, щоб оцінити свої вимоги та визначити ідеальний варіант для ваших потреб і цінового діапазону.

Далі ознайомтеся з інструментами для усунення розмитості зображень і покращення якості фотографій.