12 найкращих спільних і хмарних хостингів для ринку Індії

Categories:

Багато моїх друзів-блогерів, власників сайтів з Індії скаржаться на повільне завантаження сайту.

А розмова йде так.

Де знаходиться ваш клієнт, відвідувачі, а відповідь – Індія.

І далі я питаю, де знаходиться ваш сервер, а відповідь: або я не знаю, або США.

Ви можете здогадатися про мою відповідь…

Чому ви розміщуєте свій сайт у США, коли цільові клієнти знаходяться в Індії?

Більшість відгукується, бо так дешевше.

Я розумію це. Але чи варте такої різниці в вартості хостингу в США та Індії уповільнення роботи сайту?

Для мене – НІ.

Швидке завантаження сайту має важливе значення для кращого рейтингу в пошуковій системі та покращення взаємодії з користувачем. І якщо ви працюєте магазин електронної комерціїто повільний сайт може вплинути на дохід.

Так яке рішення?

Просто – розмістіть свій сайт у провайдера, який отримав центр обробки даних в Індії чи найближчій країні.

Розміщення вашого сайту поруч із цільовими користувачами зменшить затримку та швидше надаватиме вміст.

Завжди вибирайте платформу хостингу з меншою затримкою (бажано менше 100 мс). Щоб дізнатися, ви можете виконати тест на затримку на хостинг-провайдері та вибрати будь-який найкращий. Давайте розглянемо наступний спільний і хмарний хостинг.

Я включив відповідну інформацію про затримку в кінці цієї публікації. Перевірка затримки виконується з Бангалора за допомогою ping до відповідного сервера хостингу.

Google Cloud Platform

Останнім часом Google Cloud анонсувала центр обробки даних у Делі, Мумбаї, і, ймовірно, один із найкращих щодо затримки, безпеки та вартості.

GCP пропонує широкий спектр хмарних сервісів, щоб відповідати майже всім типам вимог до сучасних технологій додатків. Ви можете створити віртуальну машину, розмістити дані в сховищі об’єктів, базі даних, хмарних функціях, контейнері тощо.

На основі тесту ping розташування центрів обробки даних у Мумбаї та Сінгапурі виглядає краще для трафіку в Індії. Якщо ви не знайомі з платформою, Google надає вам кредит у розмірі 300 доларів США, який можна витратити протягом 12 місяців.

Кінста

Шукаєте преміальний хостинг WordPress?

Кінста використовуйте платформу Google Cloud з низькою затримкою, щоб запропонувати найкращий хостинг WordPress для малого та корпоративного бізнесу. Якщо ваша цільова аудиторія знаходиться в Індії, ви можете розглянути можливість додавання свого сайту до центру обробки даних у Мумбаї чи Делі.

Kinsta — це керована хмарна платформа Google, тож вам не потрібно турбуватися про налаштування WP; замість цього вони подбають про все, включаючи оптимізацію продуктивності та захист від DDoS.

ScalaHosting

До списку найкращих хостингів для індійських ринків додається ScalaHosting — це потужний варіант із гнучкими параметрами підписки.

  Не працює ліва кнопка миші? Ось як це виправити

Цей високо оцінений хост ідеально підходить для спільного веб-хостингу та керованого хостингу WordPress. А з індійськими дата-центрами в Мумбаї вам не варто турбуватися про уповільнення для регіональної аудиторії.

ScalaHosting надає безкоштовний спеціальний домен на перший рік і безкоштовні SSL з автоматичним оновленням. Крім того, немає обмежень щодо бази даних і пропускної здатності.

Крім того, ви можете взяти плани вищого рівня та користуватися SShield, щоб стежити за кіберзагрозами в режимі реального часу. Так само найпопулярніші підписки мають захист від спаму та безкоштовний SEO-аналіз веб-сайту.

Усі тарифні плани мають підтримку HTTP/2 для кращої безпеки та швидкості. У нескінченному списку корисних функцій є автоматичне щоденне резервне копіювання, стиснення Gzip, захист від атак грубою силою, безкоштовний CDN і багато іншого для оптимізації вашого веб-сайту.

Зрештою, це один із гідних веб-хостингів, на який варто звернути увагу, який підтримує масштабування в міру зростання вашої присутності в Інтернеті.

Hostinger

Платформа Hostinger дозволяє запустити ваш веб-сайт простим натисканням кнопки. Ви можете знайти ідеальне доменне ім’я серед багатьох доступних варіантів і зробити свій веб-сайт готовим до роботи кількома кліками. Це також дозволяє зробити так, щоб ваші клієнти або відвідувачі відчували себе комфортно під час перевірки вашого веб-сайту з блискавичною швидкістю.

За допомогою Hostinger ви можете встановити WordPress одним клацанням миші та запустити свій веб-сайт. На вас працює бекенд, який працює на основі розширеної оптимізації та кешування LiteSpeed, що гарантує, що ваші веб-сайти безпечні, надійні та швидкі.

Hostinger розуміє, що різним компаніям потрібні різні технології; тому він поставляється з різноманітними планами та дозволяє оновлювати, коли ви зростаєте. Його панель керування зручна і може використовуватися майже будь-ким. Панель керування також містить широкий набір інструментів для задоволення потреб розробників веб-сайтів і користувачів. Крім того, ви можете отримати найкращу продуктивність у всьому світі з гарантованим часом безвідмовної роботи 99,9% і чудовою продуктивністю.

Крім того, Hostinger пропонує виділені ресурси та IP, миттєве налаштування, новітні технології, резервне копіювання даних тощо. Hostinger має центри обробки даних у Мумбаї, що ідеально підходить для відвідувачів з Індії.

SiteGround

Ти знав SiteGround є центр обробки даних у Сінгапурі?

Одна з найкращих спільних хостингових платформ із надійним часом безвідмовної роботи, продуктивністю та безпекою.

SiteGround отримав різні типи хостингу, тому вибирайте залежно від бюджету та вимог.

Спільний доступ – ідеальний варіант, якщо ви не хочете керувати сервером і хочете швидко налаштувати свій сайт. Ви можете встановити свою улюблену веб-платформу, як-от WordPress, Joomla, Magento, Drupal тощо, одним клацанням миші.

Деякі переваги спільного хостингу SiteGround:

 • БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат SSL, домен, облікові записи електронної пошти
 • Щоденне резервне копіювання
 • SSD накопичувач
 • Інтеграція з Cloudflare CDN в один клік
 • HTTP/2 увімкнено
 • Дружній інтерфейс користувача
 • Чудовий плагін для кешування для WordPress
 • 30 днів повернення грошей
  Виправити помилку рівня функцій DX11 10.0

Cloud & Dedicated – повністю керований сервер із попередньо встановленою ОС і основним програмним забезпеченням, щоб розпочати ваш проект із першого дня. WHM (менеджер веб-хостингу) і cPanel включені для зручного керування сервером.

Отримайте ЗНИЖКУ 60%. План спільного хостингу SiteGround.

SiteGround нещодавно оголосив про перенесення свого центру обробки даних на хмарну платформу Google. Це чудова новина!

AccuWebHosting

AccuWebHosting є хорошим вибором для спільного та хмарного хостингу, оскільки він швидкий, безпечний і надійний. Їхні засоби спільного розміщення безпечні та пропонують резервну мережу в Індії в Мумбаї, Махараштра.

Ці об’єкти створені для забезпечення кращої продуктивності мережі, надійної інфраструктури, резервного живлення, охолодження та апаратного забезпечення, а їхні виділені сервери забезпечують майже 100% час безвідмовної роботи. Ви також можете вибрати деякі додаткові компоненти, зокрема брандмауер, настроювану мережу, сервер резервного копіювання, керовані служби, спеціалізованих сервісних інженерів, балансувальник навантаження тощо.

AccuWebHosting пропонує різні види послуг хостингу, починаючи від веб-хостингу та хостингу WordPress до хмарного хостингу.

 • Веб-хостинг: ви можете насолоджуватися безпроблемними та надшвидкими послугами хостингу з чистим накопичувачем на основі SSD, сервером LiteSpeed, БЕЗКОШТОВНИМ SSL і CloudLinux без надмірних продажів. Веб-хостинг включає спільний хостинг і хостинг Windows.
 • Хостинг WordPress: повністю керований, надійно захищений і працює на блискавичних SSD. Ви можете знайти такі функції, як SSL, cPanel, великий простір для зберігання, час безвідмовної роботи 99,9%, захист від DDoS-атак тощо.
 • Хмарний хостинг: забезпечує неймовірну продуктивність і зберігає ваші дані в повністю керованій, високодоступній і легко масштабованій інфраструктурі. Він має такі функції, як 10 ГБ хмарного сховища, підтримка WHM і cPanel, встановлення додатків одним кліком тощо. Він пропонує такі послуги хостингу, як Windows Cloud Hosting, Windows VPS Cloud, Linux Cloud Hosting і Linux VPS Cloud.

Окрім цього, вони пропонують хостинг додатків, хостинг VPS і хостинг торгових посередників. Вони також надають VPS і приватні хмари для Windows і Linux, і їхні експерти керують усім.

Ви можете вибрати від 1 ГБ до 128 ГБ пам’яті, 36+ ОС, захист від збоїв і відсутність простою апаратного забезпечення. Окрім Індії, вони мають центри обробки даних у Нідерландах, Великобританії, Німеччині, Японії, Польщі, Південній Кореї, Канаді, Австралії та США.

Виберіть із різних планів хостингу від 3,09 доларів США на місяць.

DigitalOcean

Ви хочете отримати свій сервер за 5 доларів на місяць? отримати DigitalOcean (БЕЗКОШТОВНИЙ кредит у розмірі 10 доларів США)

Зростаюча хмарна платформа DO пропонує рішення для обчислень, зберігання, брандмауера, балансування навантаження та моніторингу. Нещодавно DO анонсувала центр обробки даних у Бангалорі.

  Wi-Fi 6E: що це таке і чим він відрізняється від Wi-Fi 6?

Створення дроплета (VM) є простим завдяки красивому інтерфейсу користувача.

DigitalOcean люблять тисячі компаній, зокрема Docker, Redhat, Akamai, Zendesk, Flipkart тощо.

AWS

Без нього список не буде повним AWS (Веб-служби Amazon). Піонер у хмарних обчисленнях, AWS отримав понад 1000 сервісів і полюбився мільйонам у всьому світі.

Якщо ви не хочете займатися керуванням сервером, але все одно хочете розміщувати хостинг на AWS, спробуйте Cloudways.

Cloudways — це керована платформа хмарного хостингу для AWS, GCP, DigitalOcean, Linode та Kyup.

A2 Хостинг

A2 Хостинг відомий своїм сервером, оптимізованим для Turbo та A2. Вони отримали центр обробки даних у Сінгапурі, який виглядає придатним для трафіку з Індії.

A2 оптимізував свій сервер і конфігурацію для найкращого хостингу WordPress, Joomla, Drupal. Ви можете вибрати розміщення на Linux або Windows.

HostGator

Один із відомих віртуальних хостинг-провайдерів отримав центр обробки даних у Мумбаї, і вся оплата операції приймається в індійській валюті (INR).

HostGator пропонує 45-денне повернення грошей і пропонує спільний, хмарний, VPS, реселлерський і виділений хостинг.

HostGator використовується одним із провідних ресурсів WP – WPBeginner. Чи це додає вам впевненості бути хостом з ними?

Кожен план веб-хостингу включає БЕЗКОШТОВНИЙ домен, необмежену пам’ять/передавання/електронну пошту, встановлення програмного забезпечення одним клацанням миші, cPanel, час безвідмовної роботи 99,9%.

Лазурний

Microsoft Azure отримали більше покриття, ніж Google і AWS в Індії. Наразі Azure доступний у наступних трьох містах Індії.

Azure пропонує все необхідне для розміщення та створення програм у хмарі.

Якщо ви не знайомі з платформою, ви можете розпочати її з БЕЗКОШТОВНОГО облікового запису вартістю 200 доларів США на 30 днів.

BigRock

BigRock працює на основі GPX, центру обробки даних рівня IV, розташованого в Мумбаї. Ви можете почати від 89 індійських рупій на місяць, що включає наступне.

 • Один сайт
 • Пам’ять 20 ГБ
 • Передача 100 Гб
 • Лакове веб-прискорення

Інформація про затримку

Наступні тести проводяться з Бангалору.

ПостачальникиLocationLatency (ms)Google CloudMumbai27.458Google CloudSingapore40.157SiteGroundSingapore42.006DigitalOceanBangalore6.043DigitalOceanSingapore62.748AWSMumbai24.914AWSSingapore39.627

Примітка. Мені не вдалося знайти тестову IP-адресу для HostGator, BigRock, Azure, AccuWebhosting, тому я не зміг провести тест.

Сподіваюся, наведене вище допоможе вам вибрати хостинг для вашого бізнесу в Індії.