12 найкращих служб/інтерфейсів програмного інтерфейсу для розпізнавання капчі для веб-скрапінгу та автоматизації

Categories:

Сервіси чи API-інтерфейси розв’язання Captcha корисні для різних цілей, як-от сканування веб-сторінок, автоматизація, маркетинг, пошукова пошукова система тощо.

Якщо ви коли-небудь намагалися ввійти на будь-який веб-сайт, вас просять ввести випадкові символи, які важко прочитати. Ці символи називаються CAPTCHA.

Із зростаючою потребою в штучному інтелекті розробникам додатків важливіше визначити, чи є користувач машиною чи людиною. Капчі бувають різних типів, спеціально розроблені для запобігання зловмисним діям і захисту даних.

Тож ви можете розчаруватися, коли ваші боти заблоковані кодом перевірки під час сканування веб-сторінок.

Але що, якщо вам все одно потрібно досліджувати Інтернет для аналізу, дослідження конкурентів тощо.

Це коли ви хочете додати функцію визначення капчі до ваших програм, щоб допомогти обійти обмеження. Щоб виконати це завдання для вашого випадку використання, для цього знадобиться служба або API розв’язання captcha.

Давайте розберемося з captcha, їх призначенням і деякими гідними послугами визначення captcha для потреб вашого бізнесу.

Що ви маєте на увазі під Captcha?

CAPTCHA розшифровується як повністю автоматизований публічний тест Тьюринга, щоб відрізнити комп’ютери від людей. Це тест виклик-відповідь, який використовується для визначення, чи є користувач ботом чи людиною.

Це єдиний спосіб виявити зловмисну ​​поведінку ботів, заблокувати їх і захистити веб-сайт від будь-якої шкоди з точки зору безпеки та конфіденційності. Капчі створюють виклики, які важко розв’язати боту, але легко зрозуміти людям за секунду.

Приклади: розпізнавання розтягнутих літер, розпізнавання чисел за допомогою центральної лінії, клацання певної області для ідентифікації конкретного зображення тощо.

Яке основне призначення Captchas?

Основна мета капчі – ставити запитання або давати завдання, які бот не в змозі виконати, але порівняно людина може швидко вирішити. Метою цього є захист програми від спаму або розшифрування пароля за допомогою простих тестів.

Таким чином, капчі використовуються для підтримки точності опитувань, запобігання інфляції квитків, захисту від неправдивих коментарів, обмеження реєстрації для різних сервісів тощо.

Типи капчі

Під час входу на будь-який веб-сайт ви можете придумати різні типи капчі. Кожна капча має власну форму і однаково корисна для потреб програми. Давайте подивимося, які вони:

 • Текстові капчі
 • Капчі на основі зображень
 • Капчі на основі звуку
 • Математичні або текстові задачі
 • Вхід у соціальні мережі, наприклад, за допомогою Google, LinkedIn або Facebook.
 • ReCaptcha
 • Капчі на основі часу
 • Горщик для меду
 • Невидима ReCaptcha

Застосування Captcha

Captcha має різні додатки для безпеки, конфіденційності тощо для захисту вашого веб-сайту від будь-якої шкоди. Деякі з областей, де використовуються Captcha, включають:

 • Пом’якшення спаму в коментарях
 • Онлайн опитування
 • Веб-реєстрація
 • Boxbe
 • Захист конфіденційної інформації на веб-сторінках
 • Запобігання словниковим атакам
 • Смарт-карти
 • Фільтрація SMS спаму
 • Запобігання фішингу
 • Запобігання нападу Сибіл
 • Запобігання VoIP спаму
 • Онлайн ігри
 • Запобігання роботам у соціальних мережах
 • Боти пошукових систем
 • Відлякування хробаків і спаму

І багато іншого.

Що таке служби розв’язання капчі?

Сервіси або API-інтерфейси розв’язання капчі – це програмні системи з технологією розв’язання капчі автоматично або людьми. Вам потрібні reCaptcha та captcha surefire, щоб з точністю та легкістю зламати всі необхідні коди для сканування веб-сторінок.

Сервіси розпізнавання капчі використовують два різні методи розгадки:

 • Рішення для оптичного розпізнавання символів (OCR): у цьому випадку розпізнавання captcha виконується автоматично за допомогою технології оптичного розпізнавання символів.
 • Рішення, засновані на людині: тут люди працюють як розв’язувачі капчі, які постійно знаходяться в мережі. Вони опрацьовують тексти і надсилають їх вам.

Щоб користуватися службами або API-інтерфейсами визначення капчі, вам потрібно зареєструватися в API, інтегрувати їх API у свою програму та надіслати свої капчі, щоб отримати відповідь у текстовій формі.

Отже, давайте заглибимося в кілька служб або API для аналізу та автоматизації веб-перегляду.

2Captcha

Отримайте службу розпізнавання CAPTCHA за допомогою 2Captcha. Його головне призначення — точна та швидка розв’язка CAPTCHA. Ви отримаєте його API для автоматизації процесу вирішення CAPTCHA та інтегруєте його зі своїм програмним забезпеченням, щоб отримати більше переваг від служби 2Captcha.

  Виправити Microsoft Store, який не встановлює програми

Цей API заснований на HTTP і підтримує протоколи HTTP і HTTPS. Все, що вам потрібно, це виконати кілька простих кроків, щоб вирішити CAPTCHA:

 • Надішліть свій CAPTCHA на сервер 2Captcha
 • Отримайте ідентифікатор завдання
 • Почніть цикл перевірки, щоб отримати результат

2Captcha пропонує високу точність за низькими цінами для ваших CAPTCHA. Користуватися ним легко і швидко; просто спочатку зареєструйтеся, запровадьте API 2Captcha у свою програму, надішліть свої CAPTCHA та миттєво отримайте відповідь у вигляді тексту.

Ви знайдете 2Captcha як найкращого постачальника послуг для reCAPTCHA. Просто платіть за розв’язані CAPTCHA, не турбуючись про навантаження на сервер. Крім того, ви отримаєте анти-CAPTCHA інструмент для вирішення reCAPTCHA v2. Програма CAPTCHA також допомагає обійти перевірку CAPTCHA.

2Captcha підтримує різні клієнти API для розв’язання CAPTCHA, зокрема PHP, JavaScript, Golang, C#, Java та Python. Якщо ви маєте справу зі звичайним captcha, ротаційним captcha, reCAPTCHA v2, capy puzzle, TikTok captcha, hCaptcha, FunCaptcha тощо, 2Captcha — це правильний варіант для вас.

AnyCaptcha

Скористайтеся найдешевшим і найшвидшим сервісом визначення капчі за допомогою автоматичного розв’язувача капчі AnyCaptcha. Завдяки простому варіанту інтеграції ви можете швидко інтегрувати його зі своїм програмним забезпеченням, щоб отримати найкращі результати за лічені секунди.

AnyCaptcha може розпізнавати понад 10 000 капчі щохвилини із середнім показником успішності 99,15%. Це означає, що ви отримаєте час безвідмовної роботи 99% для автоматизації або сканування. Якщо у вас великий бюджет, ви можете налаштувати свою капчу.

Ви отримаєте різноманітні рішення за найнижчою ціною на ринку, наприклад reCAPTCHA V2, reCAPTCHA V3, hCaptcha, hCaptcha Click, FunCaptcha, зображення в текст, Zalo Captcha тощо. Найнижча швидкість, зафіксована цією послугою, становить 0,1 с.

Отримайте 30 потоків і необмежену кількість запитів за початковою ціною 230 доларів США на місяць. Ви можете вибрати тижневий стандартний, щотижневий преміальний і місячний преміум діапазони цін. Ви також можете скористатися безкоштовною пробною версією, вибравши потрібне рішення, джерело, завантаживши зображення та отримуючи точні результати прямо перед собою.

CapSolver

Автоматичний розв’язувач captcha Capsolver пропонує найдоступніше та найшвидше рішення для розв’язання captcha. Ви можете швидко поєднати його зі своєю програмою, використовуючи його просту опцію інтеграції, щоб досягти найкращих результатів за лічені секунди.

З показником успіху 99,15% Capsolver може відповідати на понад 10 мільйонів запитів капчі щохвилини. Це означає, що ваша автоматизація або сканування матимуть 99,99% безвідмовної роботи. Ви можете купити пакет captcha, якщо у вас великий бюджет.

За найнижчою ціною на ринку ви можете отримати різноманітні рішення, зокрема reCAPTCHA V2, reCAPTCHA V3, hCaptcha, hCaptcha Click, FunCaptcha, перетворення зображення в текст тощо. З цією послугою 0,1 с є найнижчою швидкістю, яку будь-коли вимірювали.

Для розпізнавання CAPTCHA Capsolver підтримує низку клієнтів API, зокрема PHP, JavaScript, Golang, C#, Java та Python. Capsolver є найкращим вибором, якщо вам потрібно розв’язати будь-які типи кодів, включаючи стандартні ключові слова, поворотні ключові слова, reCAPTCHA v2, капчу зображень, капчу Datadome, Mtcaptcha, капчу Geetest, Kasada, Akamai, Cloudflare challenge, Cloudflare turnikele, Amazon Waf Captcha, hCaptcha, FunCaptcha тощо.

Оновивши особисті дані, ви також можете отримати 0,10 $ безкоштовного пробного балансу.

Смерть через Captcha

Розгадайте будь-який CAPTCHA за допомогою Death By Captcha. Просто запровадьте його API, передайте свої CAPTCHA та швидко й легко отримуйте результат у вигляді тексту. Цей сервіс зручний і простий у використанні.

Death By Captcha — це гібридна система, що складається з передової системи OCR. Він також надає цілодобову команду розв’язувачів капчі. Розрахований середній час відповіді для звичайних текстових CAPTCHA становить 9 секунд, а рівень точності більше 90%.

Простий у використанні API Death By Captcha допомагає підвищити точність найпопулярніших мов програмування. Він підтримує Antigate (Anti-Captcha) і DeCaptcher API, що робить міграцію максимально легкою та швидкою.

Крім того, ви отримаєте рішення для своєї програми, такі як noCAPTCHA, reCAPTCHA або іншу підтримку API. Для негайної активації та інших деталей ви отримаєте контактні дані. Death By Captcha створено для CAPTCHA, hCAPTCHA, російської та китайської CAPTCHA за запитом, Fun CAPTCHA та підтримки з урахуванням регістру.

  Як завантажити та встановити браузер Google Chrome

Ця служба підтримує різні клієнти API, зокрема Java, Perl, iMacros, Python, PHP, C, .NET, C# тощо. Отримайте найшвидші знижки на розв’язувач Captcha, а також можете взяти безкоштовну пробну версію протягом 7 днів, щоб зрозуміти, як він працює та яку точність ви отримуєте.

Обійти Captcha

Отримайте спеціальну службу 24x7x365 професійного декодування captcha за допомогою BypassCaptcha. Він включає систему LAMP, мережеве рішення та програмування Ruby/JavaScript/Python/PHP/Perl/C/C#/C++. Ви можете легко інтегрувати BypassCaptcha у свою програму безкоштовно.

Крім того, він може вирішити reCaptcha v2 і v3. Вам просто потрібно викликати API, передати відповідні параметри та отримати результати протягом декількох секунд. З BypassCaptcha дуже важливо досягти мети. Ви отримаєте інструменти самодопомоги, включно з ключовими деталями, ключовою статистикою, кредитами переказів, останніми надсиланнями, статистикою постачальника та сповіщенням про низький баланс, щоб знати деталі вашого використання.

Купуйте кредити відповідно до ваших вимог за початковою ціною 14 доларів США. Спробуйте зараз і автоматизуйте свої служби розв’язання капчі за допомогою її API.

EndCaptcha

EndCaptcha — це єдине рішення для вашої Captcha з угодою про рівень обслуговування. Він може розгадувати капчі в середньому за 7 секунд, і ви відчуєте швидкість буквально. Він не тільки має найшвидшу швидкість вирішення вашої Captcha, але й стоїть на ринку завдяки унікальній системі страхування повільності.

На відміну від інших постачальників послуг, EndCaptcha також має команди, які слідкують за якістю роботи. Він також успішно декодує CAPTCHA з урахуванням регістру за вашим запитом. Інженери розробили надійну та сучасну систему, яка завжди готова прийняти десятки мільйонів запитів щодня.

Найкраща частина EndCaptcha полягає в тому, що якщо ви не задоволені послугою, ви можете попросити повне відшкодування. За допомогою страхування збоїв і страхування повільності ви отримаєте компенсацію, якщо EndCaptcha не зможе забезпечити кількість відповідно до стандартів якості.

Отримайте 1000 безкоштовних кредитів captcha та насолоджуйтесь власним досвідом. Якщо ви хочете більше кредитів, ви можете вибрати з різних варіантів ціноутворення, починаючи від 11,99 доларів США з більшою кількістю кредитів на captcha, без перевантаження тощо.

Найкращий розв’язувач капчі

Обійти майже всі типи капчі, включно з кодами JavaScript, за допомогою програми Best Captcha Solver. Він пропонує рішення для reCAPTCHA (v2, v3, невидимий), hCaptcha, GeeTest, зображення captcha та FunCaptcha. Ви отримаєте бібліотеку для інтеграції з вашим програмним забезпеченням, можливість вирішення без браузера та легкий API разом із підтримкою 24×7 і HTTPS.

Крім того, він спеціалізується на програмуванні, складанні, API, OCR, мережах тощо. Отже, ви отримаєте найдешевший і найплавніший досвід розв’язання капчі за допомогою програми Best Captcha Solver.

Best Captcha Solver пропонує 100% розпізнавання людиною, тому команда може вирішити ваші запити за лічені секунди. Завдяки легкій інтеграції API у ваше програмне забезпечення та актуальним тенденціям із новітніми технологіями ви отримаєте те, що шукаєте.

Отримайте бібліотеки API та інші опції за початковою ціною 0,6 дол. Спробуйте самі та переконайтесь у якості.

AZcaptcha

Вам потрібна автоматизація captcha для вашого веб-сайту чи програмного забезпечення?

Спробуйте AZcaptcha.

Це автоматизований API розв’язувача captcha, який пропонує високоточне та дешеве рішення розпізнавання captcha OCR. Він підтримує reCaptcha v2 і v3 і може легко розгадувати будь-який тип captcha для будь-якої програми.

AZcaptcha — це правильне рішення за доступною ціною. За допомогою AZcaptcha ви можете швидше розгадувати будь-який тип captcha, не платячи за кожну captcha. Отже, скоротіть витрати на розгадування та перестаньте витрачати час на повільні служби розгадування капчі.

Крім того, впровадьте API AZcaptchas у свою власну програму та передайте свої зображення captcha. AZcaptcha легко та швидко повертає ваші відповіді у текстовому форматі. Він може розгадувати тисячі капчі для популярних платформ. Середня швидкість вирішення для звичайних captcha становить близько 95% і більше 90% для reCaptcha v2 і v3.

  Як продезінфікувати смартфон

Отримайте останню версію AZcaptcha, яку можна додати до розширення браузера. Його необмежений тарифний план розв’язувача капчі починається від 24,9 доларів США на місяць. Отримайте 50 безкоштовних розгадувачів капчі після успішної реєстрації.

Антикапчу

Забудьте про емуляцію веб-переглядача та покладіться на стабільне рішення для перевірки капчі – Anti-captcha. Його інфраструктура преміум-класу та велика кількість співробітників дозволяють вам отримати високонадійне та точне обслуговування 24x7x365, що означає, що ви можете очікувати безвідмовної роботи на 99,99%.

Ось як працює це рішення для розпізнавання коду:

1. Ваша програма завантажує captcha на сервер Anti-captcha.

 • Завантаження просте завдяки інтеграції API у вашу програму.
 • Отримайте можливість одночасного необмеженого завантаження.
 • Він обробляє ваші запити з вищою швидкістю.

2. Антикапча призначає робочу капчу.

3. Команда Anti-captcha набирає відповідь і надсилає її назад у вашу програму.

Anti-captcha підтримує зображення captcha, reCaptcha v2, reCaptcha v3, reCaptcha Enterprise v2/v3, hCaptcha, GeeTest, Arkose Labs тощо. Він дуже точний у вирішенні капчі JavaScript.

Немає регулярних платежів і прихованих комісій. Варіанти ціноутворення з оплатою за використання дають вам гнучкість оплати за captcha. Інші варіанти ціни починаються від $0,5/1000 зображень.

SolveCaptcha

Отримайте прості та швидкі послуги з розв’язання captcha для своїх потреб із SolveCaptcha. Він пропонує простий в інтеграції API для найпоширеніших мов програмування. Його також легко реалізувати та легко запустити, а його середній час відгуку становить менше 9 секунд.

Щоб почати користуватися дуже популярним сервісом, вам потрібно спочатку зареєструватися, застосувати API SolveCaptcha у своїй програмі, надіслати свої капчі та швидко отримати відповідь у вигляді тексту. Ви отримаєте точний результат за низьку ціну за свої капчі.

SolveCaptcha підтримує .NET, C#, C++, Java, Python, PHP тощо. Клієнти API дозволяють автоматизувати процес розпізнавання капчі. Він може розгадувати звичайну captcha, текстову captcha, reCaptcha v2, reCaptcha Callback, reCaptcha Invisible v2, ClickCaptcha, reCaptcha v1, RotateCaptcha, FunCaptcha тощо.

Ціна починається від $0,5 за 1000 розкритих капчі.

CAPTCHA

CAPTCHAs є одним із найточніших і найшвидших постачальників послуг API автоматизованого розпізнавання капчі. Він підтримує FunCaptcha, hCaptcha, reCaptcha v2, GeeTest, reCaptcha v3, reCaptcha Invisible, captcha зображень, аудіо captcha та текстових captcha.

Послугу, яку ви отримаєте, можна повністю інтегрувати з різними програмами. Основна мета CAPTCHA — надавати стабільні, якісні та швидкі послуги та надавати першокласну підтримку, коли вона вам потрібна. Відчуйте коефіцієнт точності 99% для більш ніж тисяч типів captcha.

APITrueCaptcha

Отримайте рішення на основі SaaS для вирішення своїх Captcha за допомогою APITrueCaptcha. Його API розроблений, щоб надавати надійні та швидкі рішення для різних captcha. Ви можете налаштувати програмне забезпечення та дозволити APITrueCaptcha легко працювати з методами розв’язання captcha.

Завантажте свою капчу, дозвольте ШІ обробити капчу та отримайте рішення в текстовому форматі. Він підтримує англійські літери, цифри та спеціальні символи. Для кращого використання також доступні розширення для Firefox і Google Chrome.

Отримайте 100 запитів безкоштовно на день. Ви можете заплатити певну суму за більше капчі, починаючи від $0,33. Протягом семи днів після впровадження ви можете попросити повне відшкодування, якщо ви не задоволені послугою.

Висновок

Використання капчі є дуже корисним для веб-збирання та автоматизації. Це тому, що як тільки ви виберете правильну послугу для ваших потреб у веб-збиранні, це може перетворитися на точнішу та ефективнішу вправу.

Однак капчі бувають різної якості та різного виду. Один API, що розпізнає captcha, може бути хорошим у звичайних captcha, але може бути поганим у ReCaptcha. Тому завжди вибирайте найкращий сервіс або API для визначення капчі відповідно до ваших потреб.