12 найкращих рішень для корпоративного правового управління (ELM) у 2022 році

| | 0 Comments| 2:34 AM
Categories:

Enterprise Legal Management або ELM гарантує продуктивність, прозорість, підзвітність, ефективність і передбачуваність внутрішньої юридичної команди великих компаній під час вирішення юридичних питань.

Рішення ELM стабільно зростають з 1990-х років, і до 2028 року їх ринкова капіталізація перевищить 1 мільярд доларів США знак. ELM — це велика річ для юридичних практик корпоративного рівня, де компанії керують власними консультантами для вирішення юридичних проблем.

Він використовує найкращі та новітні програмні технології, бази даних, методи виявлення електронних документів тощо. Оскільки на кону великі судові процеси поставлені мільярди доларів, компаніям потрібні найкращі у своєму класі юридичні кадри та інструменти.

Якщо ви представник корпоративного бізнесу, який шукає найкраще програмне забезпечення ELM для своєї організації, ви прийшли в потрібне місце. Крім того, якщо ви є групою професіоналів із юристами та експертами з розробки програмного забезпечення, які хочуть розробити наступний великий інструмент ELM, ми тут, щоб надихнути вас деякими найсучаснішими рішеннями ELM, наведеними нижче.

Великі бізнес-корпорації мають власні юридичні відділи. Юридичний менеджмент підприємства — це дисципліна нагляду за адмініструванням, діяльністю, стратегіями, відповідальністю та діяльністю таких відділів корпоративного права.

ELM є галуззю корпоративного управління та, водночас, представляє набір завдань, таких як управління витратами на юридичні питання, юридичний електронний білінг, корпоративне бюджетування, управління інтелектуальною власністю (IP), управління цінними паперами, нагляд за дотриманням фінансового процесу тощо .

Тепер сучасні технології розробки програмного забезпечення зробили можливим створити надійну програму, яка може подбати про всі законні питання для організації корпоративного рівня. Розглянемо такі завдання, які входять до сфери ELM:

 • Поглинання та злиття
 • Врегулювання спорів і судові процеси
 • Ліцензування продукту, послуги, бізнесу чи ІВ
 • Управління товарними знаками
 • Дотримання та управління за допомогою правових норм
 • Нерухомість, позови, працевлаштування, пошук тощо.

До появи додатків ELM компанії використовували окремі інструменти для кожного із зазначених вище завдань, а потім збирали дані в одному місці для звітності чи прийняття рішень. Але завдяки рішенням юридичного відділу зацікавлені сторони компаній і керівники можуть легко отримати доступ до всього з одного захищеного програмного забезпечення будь-де й будь-коли.

Які проблеми вирішують рішення ELM?

#1. Управління юридичними питаннями, такими як деталі справи, документи, інвентар і статуси судових позовів, може бути складним завданням без спеціального додатка, але ELM робить це легким і економічно ефективним.

#2. Контроль за юридичними витратами вимагає від компанії створення цілого відділу, який відстежує витрати на юридичних консультантів компанії, витрати на сторонніх юридичних консультантів, хронометраж, виставлення рахунків тощо. Але ви можете скоротити витрати всього відділу, розгорнувши корпоративну програму для керування юридичними питаннями.

#3. Якщо помічнику юриста потрібно кілька днів, щоб підготувати звіт, який ви можете представити інвесторам, програма ELM зробить це за кілька хвилин. Він також може отримувати дані зі сторонніх програм, таких як Power BI, Tableau, Excel, ODATA тощо.

#4. Керування та збереження юридичних документів, шаблонів, контрактів, підписів тощо є важким завданням. Однак сучасні інструменти ELM спрощують це завдяки оцифровці, онлайн-перегляду, електронним підписам, онлайн-затвердженню та аналізу на основі штучного інтелекту (AI).

#5. Юридичні практики значною мірою залежать від попередніх посилань на справи та дослідження юридичних книг. ELM дозволяє автоматизувати та вдосконалювати дослідницьку роботу за допомогою шаблонів, контрольних списків, найкращих практик, бібліотек пунктів, прогнозування ефективності судових справ тощо.

#6. ELM також оснащено засобами контролю за відповідністю, моніторингом і корпоративним кодексом поведінки, тож ви можете легко встановити основні правила, не вкладаючи багато коштів у визначення політики. Екологічні, управлінські, соціальні, етичні, конфіденційні та корпоративні норми доступні в одній централізованій програмі.

  Як відкласти листи в Gmail

#7. Однією з найбільших проблем, з якою стикаються підприємства, є належне отримання та захист патентів, торговельних марок, авторських прав, винаходів, нових ідей тощо. Інструмент ELM допоможе вам у фіксації ідей, дослідженні, складанні патентних заявок на інтелектуальну власність, ліцензуванні та вимаганні роялті.

Ось деякі з популярних інструментів ELM, які можуть допомогти юридичній команді вашого підприємства:

Plexus Gateway

Plexus Gateway це легке рішення ELM для розширення масштабів управління ризиками в кількох організаціях і групах вашого бізнесу на рівні підприємства. Інструмент використовує різні технології автоматизації, щоб перетворити ручний адміністративний і юридичний процес на повністю автоматичний.

Інструмент ELM має три основні модулі: управління контрактами, автоматизація контрактів і управління матеріалами. Окрім цих основних функцій, ось деякі з додаткових функцій:

 • Інтеграція DocuSign
 • Надайте доступ до інструменту необмеженій кількості співробітників
 • Автоматизовані та оцифровані внутрішні робочі процеси затвердження
 • Безпечно співпрацюйте із зовнішніми сторонами
 • Отримайте детальну аналітику даних за кілька кліків

Ваша внутрішня команда відділу ризиків, комплаєнсу та юристів може зменшити адміністративний тягар і більше зосередитися на таких важливих речах, як прискорене виконання вказівок щодо ризиків, дотримання всіма норм комплаєнсу тощо.

doeLEGAL

doeLEGAL є провідним постачальником послуг для ELM, рішень eDiscovery, послуг підтримки судових процесів, інноваційного програмного забезпечення для бізнесу та інструментів керування IP. Ascent ELM — торгова марка, під якою doeLEGAL пропонує рішення юридичного відділу на рівні підприємства.

Він поставляється з безліччю функцій ELM, таких як:

 • Оцифроване управління правовими справами доступне для всіх, хто має певні повноваження
 • Він автоматизує законний процес виставлення рахунків за допомогою таких систем, як Уніфікована система управління на основі завдань (UTBMS) і Законний стандарт електронного обміну даними (LEDES).
 • Управління юридичним утриманням за допомогою розкладів, електронних листів, сповіщень, повідомлень зберігача тощо.

Єдиною метою системи Ascent ELM є спрощення юридичних операцій підприємства та зниження витрат для збільшення прибутку вашого бізнесу.

Прапорець

Якщо ваша внутрішня юридична команда намагається оптимізувати та автоматизувати юридичні робочі процеси, ви повинні спробувати Прапорець. Це засіб перетягування та без використання коду для створення робочих процесів виключно для судових процесів. Це повністю змінює роботу вашого юридичного відділу, підвищуючи його продуктивність і ефективність, що ви можете побачити неозброєним оком.

Програми, які виходять із коробки та готові до використання:

 • Інтуїтивно зрозумілий інструмент самообслуговування для створення документів
 • Повна автоматизація робочих процесів юридичних документів і контрактів
 • Автоматизовані онлайн-форми для збору даних від багатьох співавторів
 • Автоматизуйте прийняття рішень шляхом оцифрування експертних процесів і знань
 • Програма керування даними для запису та оновлення файлів

Крім того, ви можете створювати цільові додатки для судових справ, управління ризиками та завдань із забезпечення відповідності. Вам навіть не потрібно проходити навчання з програмування чи кодування або проводити години з ІТ-персоналом, пояснюючи складні юридичні процеси.

Поза законом

Чи часто ви стикаєтеся з вузькими місцями контрактів? Спробуй Поза законом! Його високоякісний інструмент управління життєвим циклом контракту (CLM) дозволяє легко розробляти розумніші потоки угод. Крім того, ви можете швидко закрити ці угоди або юридичні контракти.

  Як змінити часовий пояс у вашому браузері [Firefox]

Він оснащений такими розширеними функціями, як автоматизовані робочі процеси для юридичних контрактів, динамічне створення шаблонів і вбудоване редагування. Крім того, вам не потрібно чекати тижнями, щоб запустити новий контракт. З Outlaw це лише питання годин.

Його власно розроблена нова система створення контрактів дозволяє встановлювати шаблони умовної логіки без написання жодного рядка коду. Механізм розробки також підтримує пошук контрактів із підтримкою штучного інтелекту, сторонні документи, автоматичну адаптацію робочого процесу та відстеження контрактних документів.

Крім того, ви можете інтегрувати інструмент із більшістю бізнес-додатків, таких як Hubspot, Salesforce, Microsoft 365, SharePoint, QuickBooks, Adobe Sign, Slack тощо.

SimpleLegal

SimpleLegal це інтелектуальна, інтуїтивно зрозуміла, масштабована та проста в управлінні хмарна програма для контролю всього, що стосується юридичного управління підприємством.

Основними системами SimpleLegal є:

 • Модуль електронних рахунків для полегшення повного візуального перегляду всіх фінансових показників, відстеження законних витрат і прогнозування майбутніх потреб.
 • Справи є основою цього інструменту, тому він використовує спеціальний модуль управління справами для відстеження всіх зовнішніх і внутрішніх юридичних питань.
 • Інструмент керування постачальниками для нагляду за зовнішніми постачальниками та підвищення їх продуктивності, дотримуючись політики конфіденційності даних.
 • Існує також надійний інструмент звітності та аналітики, який пропонує інформаційні панелі та пропозиції стратегічних дій.

SimpleLegal є одним із найпопулярніших рішень багатьма юридичними відділами.

Бодхала

Якщо ви багато витрачаєте на зовнішніх юридичних консультантів і негативно впливаєте на доходи компанії, зупиніться на цьому та спробуйте Бодхала. Він поєднує в собі дані машинного навчання (ML), штучного інтелекту та аналізу ринку, щоб допомогти команді корпоративних юристів і зацікавленим сторонам компанії приймати кращі рішення та економити гроші.

Наприклад, ви отримуєте переваги від його рішень для порівняльного аналізу, які забезпечують детальний аналіз витрат для кількох зовнішніх юридичних фірм для конкретного судового процесу, який вам потрібно розглядати. Крім того, модуль порівняльної аналітики надає незрівнянні дані про години роботи, вартість, персонал, документацію та завдання з конкретних юридичних питань.

Залізний

Залізний це хмарний інструмент, який допомагає компаніям автоматизувати, створювати та керувати процесами юридичних процесів, пов’язаними з угодами та контрактами. Він постачається з платформою самообслуговування для бізнесменів і практикуючих юристів, щоб легко налаштовувати або створювати шаблони та швидко укладати контракти.

Його визначними функціями є попередній перегляд червоної лінії, контрольний журнал, записи контрактів з можливістю пошуку, автоматичні підписи та механізм робочого процесу контрактів. Це дозволяє підприємствам на рівні підприємства анонімно перевіряти юридичні угоди та контракти.

Крім того, зовнішні та внутрішні сторони можуть співпрацювати над контрактами для схвалення та досліджувати журнали аудиту, щоб відстежувати помилки, відсутні елементи тощо для перегляду. Нарешті, інструмент поставляється зі стандартною інтеграцією для Dropbox, DocuSign, HelloSign, Google Drive, Adobe Sign, Egnyte тощо для витягування або надсилання метаданих.

LawVu

Якщо ви шукаєте ефективне легальне робоче місце для ELM, LawVu це популярне ім’я. Робочий простір LawVu діє як єдине джерело всього законного з централізованою колекцією правових інструментів. Інструменти включають системи продуктивності та співпраці, спеціально створені для внутрішніх команд юридичних радників на рівні підприємства.

Це захищене, зашифроване та постійно підключене хмарне програмне забезпечення, яке дозволяє юридичним експертам керувати юридичними контрактами, витратами на юридичні справи, судовими справами, звітами про дані та базами знань.

Крім того, цей інструмент не дає вам почуватися відключеним від інших бізнес-програм. Ви можете впевнено працювати зі сторонніми інструментами для обміну даними, такими як Workshare, Slack, Okta, Microsoft 365, Teams, DocuSign, Gmail тощо.

  Як видалити обліковий запис Upwork

BRYTER

BRYTER допомагає вам суттєво змінити робочий процес корпоративних юридичних послуг, щоб він більше нагадував проект самообслуговування в режимі автопілота, а не групу людей, які його керують.

Це ідеальне рішення для адаптації інструменту судового процесу відповідно до потреб вашого бізнесу з самого початку. Таким чином, ви не витрачаєте час на подальшу технічну підтримку.

BRYTER дотримується підходу на основі інструментарію для спрощеного правового управління підприємством із такими основними функціями, як автоматичні юридичні робочі процеси, автоматичне затвердження документів, безпека корпоративного рівня, інтеграція через API та аналітика даних.

Яскравий прапор

Яскравий прапор – це рішення ELM і юридичного відділу на основі штучного інтелекту, яке полегшує всі юридичні операції, які ваш бізнес може захотіти виконувати за допомогою внутрішньої юридичної команди. Незалежно від того, чи йдеться про бюджет, запити на обслуговування чи прогнозування, ця хмарна програма дозволяє внутрішнім юридичним відділам відстежувати та фіксувати всі юридичні питання.

це ще не все! Вони також можуть контролювати та керувати легальними витратами в одному інтерфейсі користувача Brightflag. Крім того, він має механізм штучного інтелекту, який постійно розвивається, який може сканувати та отримувати цікаві дані з юридичних елементів, таких як документи, свідчення під присягою, форми тощо.

Мітратех

Мітратех починалася як локальна система правового управління в кілька років. У 2002 році компанія з розробки юридичних програмних рішень почала пропонувати повні послуги інструментів правового управління для підприємств середнього та корпоративного рівня.

Це інструмент, наповнений функціями, але деякі з важливих функцій:

 • Управління життєвим циклом контракту (юридичного чи неюридичного).
 • Управління юридичною справою
 • Автоматизація юридичного документообігу
 • Управління витратами
 • Корпоративний правовий огляд

У двох словах, це наскрізний інструмент правового управління, розроблений для вас, щоб задовольнити індивідуальні юридичні процесуальні потреби вашого бізнесу. Чотири модулі програмування:

Collaborati, TAP Workflow Automation, TeamConnect і Acuity ELM утворюють повне рішення ELM.

ContractPodAi

ContractPodAi Інтернет-додаток дозволяє корпоративним неюридичним і юридичним користувачам мати повну видимість, контроль і контроль над усім юридичним процесом підприємства. Це єдине рішення ELM, яке дозволяє обробляти численні юридичні питання в будь-який момент і має ресурси для контролю майже будь-якого судового розгляду.

Охоплюючи всі юридичні робочі процеси, хмарне рішення надає передові інструменти та ресурси самообслуговування, щоб допомогти юристам-практикам налаштувати, створити та автоматизувати більшість юридичних документів. Серед інших важливих функцій — управління бізнес-процесами (BPM), інтелектуальне сховище, розширена аналітика, портал переговорів з постачальниками тощо.

Заключні слова

Стратегія правового управління вашою компанією завжди відрізнятиметься від стратегії інших. Отже, вам потрібне індивідуальне рішення ELM, зосереджене на поточних проблемах і на минулих проблемах, які ви очікуєте виникнути в майбутньому.

У наведених вище розділах ми зібрали кілька першокласних інструментів ELM, які використовують світові лідери корпоративного бізнесу. Ви можете поспілкуватися зі своїм юрисконсультом або юридичним відділом, щоб вибрати рішення, яке підходить для вашого бізнесу.

Якщо ви є юридичною фірмою або групою професіоналів у галузі права, які обслуговують малий і середній бізнес і шукаєте надійне програмне забезпечення (юридичні технології) для юридичних фірм, перегляньте нашу статтю.