12 найкращих розумних термостатів для вашого милого дому🏡

Categories:

У бездоганно пов’язаному світі, де технології переплітаються з нашими повсякденними справами, термостат зазнав надзвичайної трансформації.

Ви коли-небудь замислювалися, як ваш домашній водяний гейзер безупинно ллє гарячу воду з кранів протягом усього дня? Як воно ніколи не виснажується?

Термостати допомагають досягти цієї послуги. Слово можна розбити на дві частини: «термо», що означає температуру, і «стат», що означає щось, що залишається незмінним або статичним.

Пройшли часи звичайного контролю температури; Тепер все про розумні термостати, які роблять ваш дім справді інтелектуальним. Це не тільки додає нотку елегантності вашому житловому простору, але й змінює спосіб взаємодії з навколишнім середовищем.

Перш ніж зануритися в продукти, давайте розберемося, де знаходиться термостат – що це таке? як це функціонує? та їх застосування.

Термостат – Введення та застосування

Термостат – це пристрій, який керує та регулює температуру в ряді систем.

За допомогою цього пристрою користувачі мають можливість вибирати та регулювати бажану температуру. Він функціонує одночасно як точний монітор температури та блок керування. Це дозволяє користувачам підтримувати температуру в певному діапазоні.

Термостат — це в основному система вимірювання температури та перемикання. Функція перемикання реагує на показники температури. Він вмикає або вимикає систему опалення чи охолодження. Рішення залежить від поточної температури навколишнього середовища.

Температура вимірюється термодатчиком. Дотримуючись цієї процедури, можна отримати та підтримувати бажану температуру.

Доступно кілька типів термостатів, до яких належать: непрограмовані термостати (базові), програмовані термостати та розумні термостати (найновіші, які використовують алгоритми ШІ).

Сфери застосування термостатів:

 • Мешканці та житлові квартали
 • Громадські будівлі, такі як торгові центри, готелі тощо
 • Промислова автоматизація та обслуговування
 • Система охолодження двигуна автомобіля
 • Системи охолодження

Переваги та переваги термостатів

✅Економічно: термостати можуть заощадити багато грошей за рахунок оптимізації споживання енергії та мінімізації витрат енергії. Завдяки таким функціям, як алгоритми навчання та дистанційне керування, розумні термостати надають додаткові можливості для економії коштів та енергії.

✅Енергоефективність: керуючи системами опалення та охолодження відповідно до фактичних температурних потреб, термостати допомагають підвищити енергоефективність. Вмикаючи системи лише за необхідності та підтримуючи належний температурний діапазон, вони економлять надмірне використання енергії.

✅Контролює температуру: Термостати точно контролюють температуру, гарантуючи, що вона залишається в межах заданого діапазону.

✅Автоматизація: користувачі програмованих термостатів можуть програмувати температурні графіки. Вони можуть автоматизувати регулювання температури, усуваючи потребу в постійних налаштуваннях людиною. Розумні термостати з мобільними додатками пропонують можливості дистанційного керування. Користувачі можуть змінювати температуру, навіть коли їх немає поруч. Це додає зручності та гнучкості.

Нижче наведено найкращі розумні термостати, які можуть значно покращити ваше життя. Давайте досліджувати!

Навчальний термостат Google Nest

Виконаний у сміливому елегантному дзеркально-чорному відтінку, термостат Nest надає перевагу мінімальному споживанню електроенергії за допомогою Nest Renew.

Термостат Google Nest Learning Thermostat вивчає ваш розпорядок дня та бажані температури, а потім програмується, щоб допомогти вам заощаджувати енергію та підтримувати комфорт. Найприємніше те, що ви можете завершити установку всього за півгодини.

особливості:

 • За допомогою пульта дистанційного керування та смартфона, ноутбука чи планшета члени родини можуть регулювати температуру з будь-якого місця.
 • Інтелектуальний термостат з моніторингом HVAC, який стежить за вашими системами опалення та охолодження, подає сигнал тривоги та надає корисні нагадування про технічне обслуговування.
 • Коли ви йдете, налаштуйтеся на екологічно чисту температуру, щоб вам не довелося опалювати чи охолоджувати порожній будинок.
  Як приєднатися до товариства Менса з високим IQ: посібник

Крім того, ви можете підключити його до Alexa, щоб віддавати голосові команди розумному термостату!

Honeywell Home RTH9585WF

Як завжди, Honeywell представляє вам ще один чудовий автоматизований інструмент у вигляді розумного термостата. Ви можете встановити кольори відповідно до свого інтер’єру.

Доступні гнучкі розклади програм, які відповідають вашим розкладам. Крім того, яскравість сенсорного екрана та його читабельність спрощують роботу.

особливості:

 • Включіть режим автоматичного перемикання, коли він вирішуватиме, опалювати чи охолоджувати будинок залежно від температури всередині.
 • Клієнти, які відповідають вимогам, можуть зареєструватися в «ПРОГРАМІ РЕАГІВАННЯ НА ПОПИТИ», яку пропонує їхня місцева комунальна служба, яка пропонує заохочення за те, що компанія дозволяє обережно змінювати налаштування температури вашої печі чи кондиціонера, коли є високий попит на енергію.
 • Energy Star сертифіковано та сумісно з примусовою подачею повітря (газовим, масляним або електричним), гарячою водою та парою, а також тепловими насосами з резервним електропостачанням.

Нарешті, само собою зрозуміло, що в цій сфері навряд чи багато таких надійних брендів, як Honeywell.

Розумний термостат GE CYNC

У всіх сенсах термостат GE CYNC Smart розумний і програмований. Ви можете підключити його до датчика кімнатної температури, щоб встановити температуру у вибраній кімнаті.

Ви можете керувати ним за допомогою Amazon Alexa та Google Assistant, щоб підказувати ідеальні розклади відповідно до вимог. Усе це завдяки сертифікації Energy Star!

особливості:

 • Сумісний з більшістю систем опалення та охолодження.
 • За допомогою програми Cync ви можете встановити оптимальну температуру за своїм розкладом і змінити її, поки ви не вдома. Додайте датчик кімнатної температури CYNC у приміщення, де немає вашого термостата, щоб насолоджуватися персоналізованим комфортом, коли і коли вам це потрібно.
 • Щоб підтримувати ідеальну температуру у вашій спальні вночі або у вашому бізнесі вдень, додайте датчики температури CYNC (продаються окремо).

Пакет включає один термостат, одну задню пластину, одну декоративну пластину, один комплект подовжувача потужності, два гвинти, два анкери, мітки для проводів тощо. Це полегшує встановлення.

Розумний термостат LEVOIT

Заощаджуйте до 23% витрат на електроенергію за допомогою цього абсолютно нового розумного термостата від LEVOIT. Ви можете контролювати температуру краном за допомогою програми VeSync. Насолоджуйтеся найспокійнішим сном, використовуючи можливості, які він пропонує, щоб включити до десятка датчиків Levoit у свій термостат. Проста інсталяція своїми руками, яка може зайняти близько 30 хвилин, додає похвалу цьому продукту.

особливості:

 • Ви можете швидко перевірити температуру в приміщенні, вологість і прогноз погоди завдяки 4-дюймовому дисплею з високою роздільною здатністю, який автоматично змінює свою яскравість залежно від кількості світла в кімнаті.
 • Коли ви підключите свій термостат до безкоштовної програми VeSync, ви можете попросити Amazon Alexa або Google Assistant змінити температуру за вашою командою.
 • Отримуйте сповіщення про збій системи або коли температура в будинку перевищує вказаний діапазон.

У набір входить адаптер C-wire і працює з різними системами, включаючи опалення та охолодження, охолодження окремо, тепловий насос тощо.

Honeywell Home RTH8800WF2022

Керуйте цим абсолютно гнучким і програмованим розумним термостатом без особливих зусиль за допомогою Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, iOS або Android для вигідної угоди.

Крім того, ви можете відстежувати свої пересування за допомогою місцезнаходження свого смартфона, а технологія геозони робить вас більш комфортними. Давайте перевіримо інші його функції.

особливості:

 • Клієнти, які використовували функцію планування термостата T5, часто економили від 8 до 16% на витратах на опалення та охолодження.
 • Гнучкий графік на сім днів або контроль температури залежно від місця розташування.
 • Режими автоматичного вдома та автоматичного від’їзду. Насолоджуйтеся ідеальною погодою вдома та заощаджуйте гроші, коли вас немає.
 • Отримуйте персональні поради щодо енергозбереження, контролюйте опалення та охолодження за допомогою щомісячних звітів про енергоспоживання та сприяйте енергозбереженню.
  Наскільки швидкий хостинг Kinsta WordPress (результати тесту)?

Перед покупкою важливо підтвердити придатність цього термостата для вашого будинку та визначити, чи потрібен перетворювач живлення C-дроту.

Новий розумний термостат Ecobee

Цей дротовий інтелектуальний термостат від Ecobee може похвалитися відзначеними нагородами технологіями та інноваціями для постійної досконалості. Зекономте до 26% на всіх витратах на опалення та охолодження за допомогою цього продукту краси. Насолоджуйтеся сенсорним дисплеєм, який на 50% більший за інші, для інтуїтивно зрозумілого використання.

особливості:

 • Повноцінний домашній центр моніторингу, який, коли ваша система безпеки поставлена ​​на охорону, сповіщає вас про можливі зломи та має вбудовану систему виявлення диму. Отримуйте сповіщення, коли температура раптово знижується та виникає потенційна небезпека.
 • Вбудований монітор якості повітря попереджає про низьку якість повітря, пропонує пропозиції щодо його покращення та пропонує замінити повітряний фільтр печі.
 • Величезні та яскраві дисплеї з кінематографічним інтерфейсом створені завдяки преміальним матеріалам і передовим інноваціям.

Використовуйте голосове керування, щоб керувати своїм будинком, насолоджуючись улюбленими подкастами та списками відтворення Spotify через динамік, вбудований у ваш термостат.

Термостат Emerson ST75

Стандартам конфіденційності тут надається найвищий пріоритет, оскільки Sensi не продаватиме ваші особисті дані назовні. Використовуйте мобільний додаток Sensi для пристроїв Android та iOS, щоб дистанційно регулювати комфорт свого дому зі смартфона чи планшета.

Використовуйте вбудований рівень, підсвічування, зручні термінали та покрокові інструкції до програми для швидкого встановлення.

особливості:

 • Розумний термостат Sensi від ENERGY STAR може допомогти вам заощадити енергію завдяки таким функціям, як настроюване планування, віддалений доступ і звіт про споживання.
 • Великий кольоровий дисплей має прості параметри та легко читаються температури. Доступний у сріблястому, білому та чорному кольорах, щоб відповідати інтер’єру вашого дому.
 • Sensi може надати корисну інформацію про використання, попередження щодо вашого обладнання та нагадування про технічне обслуговування, як-от заміна фільтра, щоб допомогти вам відстежувати ефективність і ефективність вашої системи HVAC.

Ви точно можете додати його до свого кошика!

Програмований термостат Wyze

Створюйте свої щоденні розклади та регулюйте свій термостат на ходу, щоб встановити температуру відповідно до вашого бажання за допомогою бездротового термостата Wyze.

Експлуатація та налаштування пристрою – досить проста справа. Вишенькою на торті є те, що ви отримуєте поради щодо енергозбереження на основі історії використання. Підключіть його до Alexa, щоб виконувати голосові команди.

особливості:

 • Вам не доведеться щодня повертатися до термостата та складати розклад для того, щоб виходити вдома, спати та не бути вдома.
 • Додаток Wyze запропонує корисну інформацію на основі вашого використання, щоб допомогти зменшити марну енергію, подібно до енергозберігаючого гнома у вашому телефоні.
 • Він використовує вбудований датчик руху та положення телефону для автоматичного вмикання та вимикання з метою економії енергії.

Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви можете керувати температурою зі свого телефону та навіть вимкнути його, коли вас немає.

Термостат Emerson ST55

Ймовірно, найпростіший предмет DIY, який ви можете отримати в цьому списку, Emerson представляє один із своїх найкращих продуктів у вигляді термостата, який можна програмувати за допомогою Wi-Fi.

Завдяки таким функціям, як настроюване планування, віддалений доступ і звітування про використання, розумний термостат Sensi, сертифікований ENERGY STAR, може допомогти вам заощадити енергію. Тим не менш, він підтримується 100+ роками HVAC підприємства.

  Зробіть свій сон кращим за допомогою цих 8 програм для сну

особливості:

 • Sensi може надати корисну інформацію про використання та попередження щодо вашого обладнання. Він надсилає нагадування про технічне обслуговування, як-от про заміну фільтра, щоб допомогти вам контролювати ефективність і ефективність вашої системи HVAC.
 • Вам не потрібно ремонтувати та фарбувати стіни, тому що термостат Emerson ST55 має кнопки та встановлюється на те саме місце, що й звичайний термостат.
 • Використовуйте Homekit, Vera, Google Assistant і Amazon Alexa, щоб налаштувати його.

З середньою оцінкою 4,5 з майже 20 тисяч відгуків на ринку Amazon ви не розчаруєтеся, купуючи.

Термостат Vine TJ-560

Завдяки додатку для смартфона ви можете перевірити, скільки енергії було спожито та як заощадити. Термостат Vine TJ-560 надзвичайно простий у використанні, оскільки він має 2,8-дюймовий РК-дисплей, сенсорні кнопки, планувальник, відкритий нічник і замок від дітей.

Гаджет підтримує двопаливні теплові насоси, природний газ, електрику, гарячу воду, каміни з газом (24 В) і масляні джерела тепла. Для всіх типів систем потрібен загальний дріт (C-Wire).

особливості:

 • Ви можете швидко перевірити температуру в приміщенні, вологість і прогноз погоди завдяки 4-дюймовому дисплею з високою роздільною здатністю, який автоматично змінює свою яскравість залежно від кількості світла в кімнаті.
 • Отримуйте сповіщення про збій системи або коли температура в будинку перевищує вказаний діапазон.
 • Використовуючи будь-який додаток Vine Thermostat, ви можете керувати термостатом Vine і спостерігати за ним з будь-якого місця.

Завдяки покроковим онлайн-інструкціям і відео встановіть швидко та без зусиль приблизно за 20 хвилин.

Розумний термостат MoesGo WiFi

Тепер ви можете отримувати відображення температури та вологості в реальному часі для розумного зв’язку між пристроєм і термостатом. Вбудовані високоточні датчики температури та вологості, що дозволяє забезпечити вашій родині повний догляд, одночасно відстежуючи історичні дані за допомогою програми.

Встановіть тижневі таймери для гнучкого керування змінним струмом для бажаного стану змінного струму з функціями УВІМКН./ВИМК., робочого режиму та швидкості вітру.

особливості:

 • Щоб краще заощадити енергію, ви можете налаштувати режими роботи та швидкість вітру та перейти в режим ECO.
 • WiFi Щоб керувати інфрачервоним обладнанням змінного струму, інтелектуальний ІЧ-термостат Tuya створено з об’єднанням сенсорного керування та керування APP.
 • Вбудовані високоточні датчики температури та вологості, що дозволяє забезпечити вашій родині повний догляд, одночасно відстежуючи історичні дані за допомогою програми.

Продукт забезпечує повну 1-річну гарантію та 60-денну гарантію відшкодування для повного задоволення.

Розумний термостат SASWELL Alpha

Ще один інтелектуальний термостат потрапив у список із сенсорним кольоровим дисплеєм, яким легко керувати за допомогою Amazon Alexa. Продукт має привабливий смоляно-чорний відтінок, який спеціально використовується для котлів, печей і будинків. Власники будинків можуть скоротити свої річні витрати на опалення та охолодження до 23%.

особливості:

 • Конструкція змінного модуля підвищує ефективність DIY. Завдяки відеоінструкціям і покроковим інструкціям налаштування займає лише близько 45 хвилин або менше.
 • УСІ типи систем потребують спільного проводу (C-WIRE).
 • Вбудована Alexa дозволяє керувати термостатом голосом. Завдяки настроюваному розкладу на сім днів ви можете попросити ввімкнути музику, послухати новини, встановити таймер, змінити температуру та багато іншого.

Скористайтеся безкоштовним мобільним додатком SASWELL для пристроїв Android та iOS, щоб дистанційно регулювати комфорт у вашому домі за допомогою смартфона.

Останні слова!

Вибір ідеального термостата має важливе значення для досягнення найвищого рівня комфорту та енергоефективності у вашому будинку. У цій публікації в блозі міститься глибока інформація про кілька найкращих термостатів на ринку. Ці термостати мають найсучасніші функції, зокрема інтелектуальне підключення, можливість програмування та можливості енергозбереження.

Ви можете зробити усвідомлений вибір, який відповідатиме вашим унікальним вимогам, ретельно зваживши сумісність, зручність використання та ціну. Високоякісний термостат – це інвестиція, яка покращує комфорт, одночасно сприяючи екологічності та навколишньому середовищу.

Ви також можете ознайомитися з найкращими розумними розетками для свого розумного дому.