12 найкращих розробників презентацій ШІ для продажів, маркетингу та презентацій

Categories:

Незалежно від того, чи ви засновник стартапу, який намагається залучити інвесторів, продавець, який намагається укласти угоди, чи маркетолог, який прагне привернути увагу аудиторії, правильна презентація може стати льодоламом.

У цій статті ми познайомимо вас із найкращими розробниками презентацій зі штучним інтелектом, які допоможуть вам створити приголомшливі презентації, які приваблюють, захоплюють і конвертують, не витрачаючи годин на їх створення.

Створюйте цікаві презентації за допомогою ШІ

Оскільки ми старіємо в епоху революційних стартапів, переконлива презентація — це ваш меч, щоб завоювати найвибагливіші уми. Це може відкрити двері можливостей і закрити більше угод.

Отже, як створити чудову презентацію, не витрачаючи незліченну кількість годин? Відповідь – розробники презентацій ШІ!

Розробники презентацій зі штучним інтелектом – це програмні інструменти або платформи, які використовують технологію штучного інтелекту (ШІ) для допомоги у створенні та покращенні презентацій.

Від приємних для ока слайдів до дизайну професійного вигляду. Ці інструменти відкривають безмежні можливості.

Крім того, вони працюють над методами та алгоритмами ШІ, які роблять процес створення швидким і легким. Заходячи на крок вперед, ви можете навчити алгоритм відповідно до голосу, тону та ідеології вашого бренду.

Давайте поглибимося, щоб дослідити ключові функції розробників презентацій ШІ.

Функції AI Presentation Maker, які полегшують ваше життя

Інструменти для презентацій штучного інтелекту зазвичай пропонують такі функції, як автоматизовані шаблони дизайну, пропозиції вмісту, візуалізація даних, перетворення мови в текст і тексту в зображення, а також інші можливості, керовані штучним інтелектом, для оптимізації та покращення процесу створення презентацій.

Давайте розглянемо ці функції в цілому 👇

 • Автоматизований дизайн: інструменти використовують штучний інтелект і алгоритми машинного навчання, щоб пропонувати та створювати приголомшливі макети слайдів, колірні схеми, шрифти та елементи дизайну. Все, що вам потрібно зробити, це відповісти на кілька запитань і дозволити штучному інтелекту розробити всебічне проектування.
 • Аналіз вмісту та організація: розробники презентацій зі штучним інтелектом аналізують наданий вміст, наприклад текст, зображення та дані, і пропонують розумні пропозиції щодо організації та структурування презентації. Вони можуть визначити ключові моменти, отримати інформацію та надати рекомендації щодо розміщення вмісту та потоку.
 • Будинок шаблонів: не тільки дизайн і вміст, але й інструменти пропонують галерею готових шаблонів презентацій на вибір. Він містить шаблони для продажів, маркетингу та презентацій. Кожен інструмент має свої унікальні функції налаштування, що дозволяє користувачам адаптувати шаблони до своїх конкретних потреб.
 • Візуалізація даних: розробники презентацій ШІ дозволяють візуалізувати все під одним дахом. Жодного жонглювання між програмами для візуалізації даних і копіювання та вставлення їх у ваш ppt. Інструмент автоматично створює найкращу візуалізацію наданих даних із діаграмами, графіками, інфографікою тощо.
 • Співпраця та інтеграція: команди можуть співпрацювати на одній платформі для подальшого вдосконалення презентації перед важливим днем. У той же час професіонали можуть інтегрувати ці інструменти для презентацій у свої робочі програми, такі як Slack і Microsoft Teams.

Але пам’ятайте, що кожен інструмент має свій USP (Unique Selling Proposition), який відрізняє його від інших на ринку. Тим не менш, нижче наведено найпопулярніші інструменти штучного інтелекту для презентацій, за допомогою яких можна робити дивовижні та вражаючі презентації.

SlidesAI

SlidesAI — це потужна, але інтуїтивно зрозуміла програма для створення презентацій, яка перетворює простий текст у приголомшливі презентації. Ви можете почати безпосередньо з додавання тексту або копіювання та вставлення його з джерела в текстове поле.

  Як редагувати фотографії та відео з вашої камери

Далі ви можете вибрати з готових стилів або скористатися його налаштуванням, щоб створити власні презентації. Закінчивши, ви можете попередньо переглянути презентації для внесення змін в останню хвилину перед презентацією.

SlidesAI постачається як інтеграція з Google Slides. Ви можете завантажити його з Google Workspace Marketplace. Крім Google Slides, SlidesAI працює над інтеграцією з MS PowerPoint, і це незабаром буде випущено. Ви можете записатись у список очікування.

SlidesAI можна використовувати безкоштовно. Він пропонує базовий план, достатньо хороший, щоб почати з 3 презентацій.

Дектопус

Хмарне програмне забезпечення для створення презентацій зі штучним інтелектом Decktopus пропонує набір інструментів, які допоможуть вам у процесі створення презентацій. Від попередньо створених шаблонів до контенту, створеного штучним інтелектом, збору відгуків аудиторії та їхнього аналізу за допомогою вбудованої аналітики – тут є все.

Ключові особливості

 • Десятки й тисячі безкоштовних зображень, значків, GIF-файлів і цитат на вибір
 • Одним клацанням миші можна змінити весь дизайн презентації серед чотирьох попередньо встановлених макетів – формальний, креативний, темний і веселий
 • Увімкніть запис голосу, щоб записати та представити свій голос на слайдах; відрепетируйте презентацію за допомогою вбудованого таймера та стенограми
 • Легко співпрацюйте з колегами над одним документом; завантажуйте презентації у форматі PDF/PPT або діліться в Інтернеті за допомогою розумних посилань
 • Вбудовуйте форми в презентації, щоб збирати відгуки глядачів у режимі реального часу
 • Використовуйте вбудовану аналітику, щоб аналізувати, як переглядали вашу презентацію та який слайд має вищий показник відмов

Decktopus AI-presentation maker — це назавжди безкоштовний інструмент. За допомогою цього інструменту ви можете створювати необмежену кількість презентацій. Однак ви можете вибрати його платні плани, щоб розблокувати преміум-шаблони, аналітику та функції брендингу.

Спрощено

Simplified — це відзначене нагородами програмне забезпечення для керування соціальними мережами, яке пропонує набір інструментів ШІ для редагування відео, графічного дизайну, копірайтингу тощо. Його програма для створення презентацій на основі штучного інтелекту дозволяє створити повну презентацію з вмістом і зображеннями, просто ввівши тему.

Ключові особливості

 • Редактор дизайну, який можна перетягнути, щоб налаштувати кожен компонент – шрифт, текст, колір, зображення та звуки
 • Увімкніть «ГАРЯЧІ КЛАВІШІ», щоб отримати список комбінацій клавіш для редагування будь-якої презентації
 • Отримайте понад 100 тисяч шаблонів дизайну та доступ до інших інструментів дизайну, як-от засіб для видалення фону, чарівний засіб зміни розміру та комплекти брендів
 • Співпраця команди в реальному часі з живим коментарем до дизайну; позначайте членів команди, вносьте пропозиції та вказуйте зміни на ходу
 • Перетворіть презентації на привабливі відео за допомогою програми для створення анімації та безкоштовних аудіо та відео

Simplified — це безкоштовний інструмент, якому довіряють понад 1 мільйон користувачів. Програмне забезпечення має вражаючі оцінки 4,5 від понад 50 тисяч користувачів. Його безкоштовний план достатньо для особистого користування та базових потреб у графічному дизайні.

Beautiful.ai

Beautiful.ai використовує потужність генеративного штучного інтелекту для створення потужних презентацій, які перетворюють. У ньому є універсальний DesignerBot, навчений допомагати вам швидко розробляти слайди, допомагає обмірковувати ідеї та миттєво генерує текст і зображення.

Ключові особливості

 • Понад 100 інтелектуальних слайдів і шаблонів презентацій із вбудованими варіаціями макетів і налаштуваннями за кнопкою миші
 • Інструменти візуалізації даних із десятками красиво оформлених діаграм, діаграм і графіків
 • Використовуйте DesignerBot, щоб узагальнити, розширити текст або переписати його в іншому тоні
 • Створюйте зображення штучного інтелекту за допомогою детальних підказок пошуку – опишіть стиль зображення, тон і навіть настрій
 • Безпроблемна інтеграція з Slack, Dropbox, PowerPoint і Monday.com

Beautiful.ai довіряють такі провідні компанії, як Google, Uber, IBM і Tesla. Це чудовий інструмент для складання планів маркетингу та продажів. Платформа постійно оновлює вміст і шаблони, щоб презентація залишалася свіжою та відповідала тенденціям.

  Папка "Вхідні" Gmail не впорядковує електронну пошту, вона нагадує вам відповісти на неї

Prezo.ai

Prezo.ai — це програма для створення презентацій на основі штучного інтелекту, яка має на меті спростити процес розробки захоплюючих презентацій.

Інструмент пропонує велику бібліотеку попередньо розроблених шаблонів, графіки та піктограм для покращення візуальної привабливості презентацій. Ви можете завантажувати власні зображення або створювати зображення штучного інтелекту за допомогою спеціальних текстових підказок.

Крім того, його алгоритми ШІ аналізують вміст і пропонують відповідний дизайн слайдів, колірні схеми та шрифти. Prezo.ai має акуратний і зрозумілий інтерфейс, що дозволяє будь-кому створювати красиві презентації без будь-яких дизайнерських навичок.

Платформа також надає такі розширені функції, як інтелектуальна навігація слайдами, співпраця в режимі реального часу та інтеграція з такими популярними платформами, як PowerPoint і Google Slides.

Гамма

Gamma — це платформа на основі штучного інтелекту, яка спрощує створення приголомшливих і привабливих презентацій. Він має елегантний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із можливостями обробки природної мови (NLP), що дозволяє створювати, редагувати та ділитися презентаціями на ходу.

Ключові особливості

 • Має галерею попередньо створених шаблонів для продажів і маркетингу, презентацій для стартапів, пропозицій, звітів інвесторів, стартових проектів тощо
 • Вставляйте контекстні GIF-файли, відео, діаграми, посилання на веб-сайти тощо, щоб зробити ваш вміст більш привабливим
 • Вбудована аналітика для аналізу взаємодії глядачів із вашими слайдами
 • Стимулюйте співпрацю в реальному часі за допомогою коментарів у програмі, швидкої реакції, тегів і сповіщень про події

Нарешті, ви можете використовувати вкладені картки та вбудований редактор перетягування, щоб легко створювати докладні презентації. Стартовий план Gamma є безкоштовним і надає необмежену кількість користувачів, але з обмеженими кредитами AI для презентацій.

Slidego

Програма створення презентацій зі штучним інтелектом Slidego проста у використанні; все, що вам потрібно зробити, це:

👉🏻 Виберіть тему

👉🏻 Задайте тон і стиль

👉🏻 Підготуйте чудову презентацію

Ключові особливості

 • Десятки й тисячі попередньо створених шаблонів у різних категоріях, таких як продажі, маркетинг, освіта та інфографіка, для Google Slides і PowerPoint
 • Інструменти редагування від Wepik дозволяють налаштовувати створені штучним інтелектом презентації, додавати текст, вибирати власні кольори та переставляти елементи
 • Завантажуйте презентації безкоштовно у форматах PDF або діліться ними за допомогою розумних посилань
 • Завантажте власні зображення або попросіть штучний інтелект створити зображення на основі текстових підказок
 • Доступ до понад 1000 наклейок, значків та інших елементів дизайну від Freepik і Flaticon

Найкраща частина Slidego полягає в тому, що ви отримуєте угоду 3-в-1. Використовуючи Slidego, ви також можете отримати доступ до шаблонів, зображень і наклейок, доступних на Wepik, Freepik і Flaticon.

Sendsteps.ai

Sendsteps.ai — це зручна програма для створення презентацій штучного інтелекту. Завдяки бібліотеці інтерактивних елементів і простому інтерфейсу перетягування ми допомагаємо створювати інтерактивні та захоплюючі презентації.

Ключові особливості

 • Підтримує документи Word, файли PowerPoint, файли PDF або .txt для перетворення тексту в презентацію
 • Презентації за замовчуванням містять інтерактивні запитання, щоб зацікавити аудиторію
 • Набір інтерактивних елементів на вибір – вікторини, опитування, SMS-голосування, і ви отримуєте інформацію про результати презентації в реальному часі
 • Створюйте презентації 11+ мовами, включаючи англійську, іспанську, голландську, португальську, італійську та французьку
 • Простий інтерфейс із можливістю перетягування та корисні пропозиції та підказки на основі штучного інтелекту

Sendsteps.ai — це безкоштовний інструмент, якщо ви хочете створити до 2 презентацій ШІ. Окрім цього, у нього є три преміум-плани – Starter, Professional і Enterprise, які відповідають конкретним індивідуальним і бізнес-потребам.

Декробот

Deckrobot використовує штучний інтелект і машинне навчання, щоб перетворити години шліфування PowerPoint на хвилини. Його функція plug-and-play допомагає без зайвих зусиль створювати фірмові слайди та презентації в PowerPoint.

Ключові особливості

 • Вибирайте зі стандартних дизайнів проектів для різних клієнтів, послуг і розмірів слайдів; легко налаштовуйте слайди за шрифтами, кольорами, заголовками, значками та багато іншого
 • Легко змінюйте розмір слайдів у PowerPoint одним клацанням миші, не спотворюючи інформацію та зображення
 • Вбудований редактор фірмового стилю для корекції колонтитулів, фону, логотипу, шрифту та колірної палітри відповідно до вибраних корпоративних правил
 • Використовуйте функцію анонімізації вмісту для сканування вмісту слайдів; ви також можете безпечно надсилати анонімні слайди на сервер EY для альтернативного дизайну
  Як попередньо переглянути колір з його шістнадцяткового коду

Функціональність Deckrobot «наведіть і клацніть», дизайн, орієнтований на користувача, і надійні можливості дизайну роблять платформу подобаною компаніям, таким як SAP. Крім того, Deckrobot не використовує дані користувача; усі ваші завантаження та редагування зберігаються на клієнтських серверах.

Презентації.ai

Presentations.ai представляє себе як ChatGPT презентацій. І для цього є всі вагомі причини. Це допомагає вам миттєво створювати приголомшливі презентації або презентації за допомогою простих текстових команд. Ви можете ввести підказку, вибрати шаблон або скопіювати та вставити вміст із документа та перетворити його на слайди.

Ключові особливості

 • Сотні готових слайдів, які автоматично підбираються, щоб продемонструвати вашу ідею ідеальним чином
 • Інтуїтивно зрозумілі елементи керування за допомогою штучного інтелекту та широка палітра тем дозволяють налаштувати історію відповідно до вашого бренду
 • Спрощує співпрацю для віддалених команд, дозволяючи запитувати відгуки, призначати завдання та легко відстежувати презентації
 • Доставка колод на Zoom або особисто; легко обмінюватися презентаціями за допомогою розумних посилань
 • Відстежуйте залучення та вплив вашої презентації за допомогою вбудованої аналітики

Presentations.ai є безкоштовним для початку (бета-версія ціни). З безкоштовним планом ви отримуєте необмежену кількість користувачів, колоди, теми брендів, а також функції обміну та публікації.

Wepik

Wepik пропонує набір інструментів штучного інтелекту, щоб зробити дизайн легким і без стресу. Його останній інструмент, AI-presentation maker, захоплює аудиторію.

Інструмент використовує можливості штучного інтелекту та машинного навчання, щоб створювати вишукані презентації за лічені хвилини без будь-яких навичок дизайну.

Ключові особливості

 • У ньому містяться такі інструменти, як конвертер тексту в зображення, планувальник соціальних мереж, засіб для видалення фону, створення набору брендів тощо.
 • Отримайте доступ до ресурсів Freepik і Flaticon
 • Вбудований редактор для легкого налаштування презентацій із використанням фірмових елементів, кольорів і стилів
 • Швидко завантажуйте презентації у форматі PDF або створюйте унікальне посилання для експорту безпосередньо ув’язненим
 • Десятки й тисячі готових шаблонів і понад п’ять різноманітних стилів на вибір – малюнок, простий, абстрактний, геометричний або елегантний

У Wepik є все, що вам потрібно, щоб покращити свій вміст. Від створення привабливих презентацій і презентацій до демонстрації корпоративних послуг і портфоліо – інструмент може зробити все за вас.

Крома

Kromo — це окремий засіб створення презентацій зі штучним інтелектом із вбудованими інструментами, створеними виключно для підвищення рівня вашої презентаційної гри. Інструменту довіряють понад 20 000 команд і компаній, у тому числі такі відомі компанії, як Apple, Deloitte, eBay тощо.

Ключові особливості

 • Понад 1 мільйон плюс творчі ресурси та тисячі елементів візуалізації даних, слайдів, шаблонів інфографіки тощо
 • Функція plug-and-play дозволяє легко імпортувати дані з джерел даних і представляти їх за допомогою попередньо створених елементів візуалізації даних
 • Отримайте доступ до сотень прикладів експертних колод від провідних інвесторів і досвідчених пітчерів
 • Повна інтеграція з MS PowerPoint, Keynote і Google Slides

Kromo можна використовувати безкоштовно. Однак він пропонує преміальні ціни для малого та середнього бізнесу та великих організацій.

Підведенню

Часи нудних PPT і слайдів минули. Розробники презентацій зі штучним інтелектом тут, щоб революціонізувати наш зовнішній вигляд і створювати презентації.

Найкраща частина? Перелічені вище інструменти ШІ досить прості у використанні. Навіть якщо ви не експерт з PowerPoint, за допомогою цих інструментів ви можете створити надзвичайно гарну презентацію за лічені хвилини.

Так чому ж затримка? Спробуйте інструменти, знайдіть те, що найкраще підходить для вашого бізнесу, і готуйтеся отримати фінансування!

Далі ви також можете ознайомитися з деякими перетворювачами тексту у відео зі штучним інтелектом, щоб створювати неймовірні відео за лічені хвилини.