12 найкращих програм для планування одягу, щоб спланувати свій образ

Планування вбрання може стати справжнім головним болем, чи не так? більше ні! Ви можете спланувати свій зовнішній вигляд, легко спланувавши наряди за допомогою додатків для планування одягу, які є у вас під рукою.

Незалежно від рівня вашої одержимості модою чи напруженого графіка, вибір вбрання не повинен забирати весь ваш час. Одне з рішень — підготувати одяг напередодні ввечері. Чому б не створити свій одяг віртуально та заздалегідь спланувати всі свої вбрання на майбутні часи?

Якщо вам цікаво, чи можна віртуально підготувати та спланувати свої вбрання, відповідь – так! З технологічним прогресом і використанням штучного інтелекту люди тепер можуть фактично збирати свій одяг на своїх пристроях.

Планувальники одягу – це спеціальні програми, які можуть допомогти вам у плануванні вашого одягу. У цій статті ми обговоримо, що таке планувальники одягу та як користуватися планувальником одягу. Ми також розглянемо деякі з найкращих програм для планування одягу, щоб спланувати свій образ.

Що таке планувальники одягу?

Це не суперсила, якою володіє кожен, щоб вибрати чи підготувати вбрання. Справжнім завданням є вибір наряду на кожен день, який би відрізнявся від попереднього, оскільки кожен день одягаючись однаково, ви виглядаєте немодно. Програмне забезпечення для планування одягу допомогло вирішити цю проблему.

Оскільки люди приділяють пильну увагу своєму гардеробу перед виходом на вулицю, за останні кілька років додатки для планування одягу зазнали величезного розвитку. Подібно до особистих стилістів, ці додатки для планування одягу допомагають користувачам вибрати найпривабливіший одяг. Стилісти, впливові особи та дизайнери вже давно використовують ці програми.

Щоб ще більше допомогти вам організувати свій одяг, ці програми часто дозволяють створювати ансамблі, які адаптовані до певних випадків, пори року, кольорів і аксесуарів.

Чому варто використовувати планувальник наряду?

Отримання планувальника вбрання – це перший крок до того, щоб мати добре підібраний гардероб. Він допоможе вам підібрати одяг, взуття та аксесуари, які відповідають вашому оточенню, стилю життя, смакам і потребам. Крім того, що ви будете виглядати та почуватись якнайкраще, ви заощадите час та гроші. Крім того, підготовка вашого вбрання сприяє стійкості та допомагає у вашій модній подорожі.

Використання планувальника одягу дає вам ретельно продуманий одяг, який допоможе вам заощадити гроші, оскільки ви знаєте, що купити. Ви уникаєте покупки дублікатів речей, які у вас вже є, і одягу, який не відповідає вашому стилю життя чи не доповнює ваш поточний гардероб.

Крім того, якщо ви ретельно організуєте свій гардероб, вам знадобиться менше речей. Це дозволяє витрачати гроші на якість.

Тепер, коли ви краще знаєте програми для планування одягу, настав час дослідити деякі з найкращих.

Отримати гардероб

Get Wardrobe полегшує планування одягу та управління гардеробом. Ви можете швидко спланувати, який одяг одягнути для звичайних чи особливих випадків, сфотографувавши свій одяг і завантаживши їх у хмарний гардероб.

  Чому вам слід оновити свій старий монітор комп’ютера

За допомогою цього конкретного додатка можна видалити фон кожного знімка. За допомогою штучного інтелекту ви можете створювати образи одягу в журнальному стилі, що спростить планування вбрання. Крім того, він пропонує календар для планування вбрання, який містить дані про місцеву погоду.

Ви можете синхронізувати інформацію про одяг на різних пристроях за допомогою цього безкоштовного програмного забезпечення для планування одягу. Для більш привабливих зображень ви можете навіть розставити одяг і створити колажі. Він доступний як для пристроїв Android, так і для iOS.

Pureple Outfit Planner

Pureple Outfit Planner дозволяє каталогізувати всі предмети вашого гардеробу в цифровому вигляді. Після цього ви можете створити свої ансамблі або попросити програму автоматично підібрати для вас одяг. Проведення ліворуч свідчить про несхвалення запропонованого одягу. Провівши праворуч, ви можете зберегти те, що вам подобається.

У цій програмі ви можете впорядковувати предмети гардеробу за категоріями, додавати бажаний одяг онлайн і змінювати кілька предметів, щоб створити віртуальну шафу.

Однак можливість рекомендувати костюми зі свого гардеробу є великою перевагою. Pureple розуміє ваш улюблений стиль за допомогою технології ШІ. Це одна з найкращих програм для планування одягу, доступна як на пристроях Android, так і на iOS.

Збірник стилів

Ви можете створити віртуальний гардероб зі свого одягу за допомогою мобільного додатку Stylebook. Ви можете завантажувати фотографії свого гардеробу, сортувати їх за спеціальними категоріями та створювати костюми для різноманітних заходів.

Також ви можете додати в закладки свої улюблені вбрання. Для тих, хто часто подорожує, Stylebook є фантастичним. Ви можете використовувати його, щоб скласти пакувальний список і вибрати різні вбрання, які ви хочете взяти з собою у відпустку. Після цього Stylebook створить список усього, що вам потрібно взяти з собою.

Сфотографуйте речі, які будуть доступними, а потім надішліть його, щоб почати. Після цього ви можете почати класифікувати та організовувати свій одяг, щоб було легко складати ансамблі для різних ситуацій.

STYLICIOUS – шафа-органайзер

За допомогою програми Stylicious для смартфонів і планшетів ви можете розташувати кожен предмет у своїй шафі за категоріями, як-от сорочки, штани, взуття та аксесуари. Ця програма збирає інформацію, щоб використовувати простий алгоритм, щоб рекомендувати одяг, який відповідає вашому стилю. Це ідеальний варіант для тих, кому потрібні функції планування гардеробу та постійне натхнення для вбрання.

Ви можете експериментувати з різними комбінаціями вбрання, розташовуючи товари горизонтальними смугами для створення костюмів. Ви можете синхронізувати одяг зі своїм LookBook за допомогою Stylicious. Крім того, ви можете відстежувати, як часто ви змінюєте одяг.

Smart Closet – модний стиль

Smart Closet — це популярна програма для керування гардеробами та планування одягу з простим інтерфейсом користувача. Найкраща частина цієї програми полягає в тому, що вона приносить користь як жінкам, так і чоловікам.

Ви можете вибрати одяг різних брендів за допомогою Smart Closet і покласти його у свою шафу. Крім того, ви можете додати фотографії свого одягу до шафи. Якщо видалити фон простим клацанням, ваші зображення виглядатимуть привабливіше.

  Найкращі способи читати новини на вашому iPhone або iPad

Головна функція Smart Closet – планування одягу. Ця програма дозволяє вам планувати свій вибір одягу та робити закладки для улюблених. Ця програма надає корисну допомогу при пакуванні одягу у відпустку, щоб нічого не забути. Ця програма доступна як на пристроях Android, так і на iOS.

Combyne – створення одягу

Одним із найулюбленіших додатків для одягу є Combyne, який уже має понад 2 мільйони завзятих користувачів. Це програма, яку варто прийняти, якщо ви шукаєте добре перевірену. У цьому додатку ви можете спілкуватися з іншими ентузіастами моди. Програма інтуїтивно зрозуміла для вашого стилю та пропонує широкий вибір одягу для стилізації.

Користувачі також можуть отримати пропозиції «що одягнути» від Combyne, що дозволяє їм налаштувати свій вибір відповідно до своїх смаків. У цьому комплексному програмному забезпеченні є все необхідне для створення ідеального костюма, тож вам не доведеться турбуватися про те, що залишиться без одягу, взуття чи аксесуарів. Ця програма також доступна на пристроях Android і iOS.

Acloset – AI Fashion Assistant

Acloset спрощує керування предметами одягу. Це найкращий додаток для Android та iOS для організації вбрання відповідно до кількох факторів. Ви також отримуєте пропозиції гардеробу відповідно до погоди, щоб продемонструвати свій найкращий вигляд.

За допомогою цього спеціального програмного забезпечення ви можете перевірити одяг у своєму гардеробі, щоб побачити, як він стилізований. Ви можете шукати свій улюблений одяг за категоріями, як-от етикетки, типи фігури та випадки для кращого досвіду.

Acloset гарантує, що ви носите кожен предмет одягу, демонструючи речі, які ви носили нещодавно, речі, які ви давно не носили, і пропорції одягу, який ви носите регулярно. Також відображаються колір, бренд і предмети одягу, які ви носите найчастіше, демонструючи ваші вподобання в одязі.

Ваша шафа – Smart Fashion

Інструмент планування одягу під назвою Your Closet може похвалитися простим плануванням у календарі. Ви можете робити зображення одягу та додавати їх, редагувати фотографії, змінювати фони та робити багато іншого з ним як віртуальним органайзером шафи.

Цей інструмент має кілька функцій і зручний дизайн. Однією з ключових переваг є створення одягу, що дозволяє створювати модні костюми на ваш смак. Крім того, ви можете копіювати одяг, додавати нотатки та навіть обертати зображення.

Він ідеально підходить для тих, хто хоче спростити планування одягу, і є одним із найкращих програм для планування одягу. Він також підійде для тих, кому потрібно виглядати стильно в дорозі, не замислюючись над цим. Ця програма доступна лише на пристроях Android.

XZ (шафа)

Якщо ви шукаєте ефективний інструмент для планування гардеробу, вам слід звернутися до XZ Closet. Це сучасне програмне забезпечення гарантує, що користувачі завжди виглядатимуть якнайкраще, орієнтуючись на нові тенденції та моду. Завдяки функціям, які пропонують вбрання на основі ваших смаків, одягу та стилю, вам більше ніколи не доведеться турбуватися про те, що одягнути.

Користувачі цієї програми можуть додавати свій одяг, і ви можете змінювати фотографії, щоб видалити фон для більш привабливого вбрання. На XZ доступно понад 32 мільйони модних товарів. Ця програма чудово підходить для вивчення поточних тенденцій, і ви можете використовувати її, щоб вирішити, що одягнути далі. Ця програма доступна як на пристроях Android, так і на iOS.

  Apache Cassandra пояснюється за 5 хвилин або менше

Відстеження одягу

За допомогою програми Outfit Tracker ви можете відстежувати свій вибір одягу, де ви його одягали, коли та хто помітив вас у ньому. Завантаження цього додатка на будь-який пристрій Android або iOS еквівалентно наявності планувальника зовнішнього вигляду, який керує простором у вашому гардеробі, знаходить для вас одяг і вирішує, що одягнути.

Ви можете додавати костюми прямо з камери за допомогою вбудованої камери. Крім того, ви можете просто завантажити одяг зі своєї колекції фотографій і, якщо необхідно, налаштувати дату для імпорту старих фотографій. Ця програма використовує штучний інтелект, щоб відстежувати, коли ви востаннє одягали одяг цілком або частково. Його можна буде поєднувати з вашими сорочками, штанами, костюмом, джинсами, піджаком, капелюхом, краваткою, сукнею та будь-яким іншим одягом.

Pronti AI – виробник одягу

Pronti надає все необхідне для максимального використання вашої шафи шляхом її організації. Ви можете швидко підготувати свій стиль до офіційних подій, побачень або навіть відпусток за допомогою можливості знімати зображення предметів одягу, керувати ними та отримувати пропозиції. Він доступний як на телефонах Android, так і на iOS.

Pronti досить простий у використанні. Для початку сфотографуйте свій наряд, а потім занесіть їх у каталог у своїй шафі. Ця програма надасть вам креативні варіанти гардеробу та пропозиції на основі випадку чи події, на яку ви одягаєтеся. Виберіть свій улюблений стиль. Ви можете використовувати Pronti для покупок в Інтернеті та пошуку одягу, який хочете носити.

Планувальник одягу OpenWardrobe

Зареєструйтеся в програмі OpenWardrobe, якщо ви також хочете стати частиною спільноти любителів моди. Ви можете планувати вбрання, завантажувати свій одяг у додаток і ділитися ним із друзями. Ця програма також дозволяє переглядати одяг, виготовлений дизайнерами, компаніями або стилістами.

Ви можете організувати свій образ, зібрати речі для наступної відпустки та додати одяг у свою цифрову шафу. Крім того, ви можете вибрати свій наступний святковий наряд на вкладці «Відкрити» або отримати ідеї від спільноти OpenWardrobe. На веб-сторінці ви можете отримати відеоінструкції та поради з багатьох тем, пов’язаних із модою.

Крім того, програма OpenWardrobe є безкоштовною на пристроях Android та iOS. OpenWardrobe — чудове програмне забезпечення для керування вашою шафою та чудове місце для пошуку ідей для вашого одягу.

Висновок

Варто протестувати деякі програми для планування одягу, незалежно від того, чи шукали ви спосіб позбутися гардеробного стресу в останню хвилину, чи вам просто подобається ідея отримати доступ до шафи на телефоні.

Завдяки додаткам для планування одягу ви можете одразу побачити весь свій гардероб. Завдяки цьому вибір одягу стає простим. Якщо ви відданий модник із напруженим графіком, це також може заощадити ваш час.

За допомогою цих додатків ви не тільки завжди виглядатимете модніше, але й розвинете свої організаційні здібності. Але якщо у вас все ще виникають проблеми, вищезгадані програми можуть дати пораду.

Якщо ви вважаєте, що спробували всі комбінації, запропоновані вищенаведеними програмами, спробуйте ці програми для пошуку одягу, щоб додати більше одягу до своєї колекції.