12 найкращих програм для написання романів, які допоможуть написати вашу книгу мрій [2023]

Вам цікаво написати наступний найкращий художній роман? Якщо так, то вам ні в якому разі не варто пропускати цю статтю.

Програмне забезпечення для написання романів є одним із багатьох творчих інновацій технічного прогресу. Таке програмне забезпечення стало благом для авторів і авторів романів, особливо тих, хто спеціалізується на написанні вигаданих оповідань. Важко писати правильно художню літературу або, принаймні, художню літературу, яка продається.

У кожного початківця фантаста є письменник, який спонукає його творити. Коли ти вперше залишаєш повсякденну реальність і приєднуєшся до царства уяви великого письменника, це фантастичний досвід. Написання часто вимагає відданості та незліченних годин роботи, перш ніж ваша мова засяє, а ваші персонажі розвинуться достатньо, щоб завоювати читачів.

Однак той самий чудесний процес може виявитися прокляттям, якщо ви намагаєтеся писати своїм голосом. Тут вам на допомогу приходить програмне забезпечення для написання романів.

Що таке програмне забезпечення для написання романів?

Програмне забезпечення для написання романів – це онлайн-інструмент для створення, упорядкування, форматування та перегляду рукописів. Ваша робота має бути підготовлена ​​відповідно до прийнятих галузевими стандартами форматування книг, перш ніж ви зможете надіслати свої готові рукописи агентствам або видавцям. Авторам часто потрібна допомога з трудомістким форматуванням.

Програмне забезпечення для написання романів дозволяє авторам витрачати більше часу та гнучкості на створення історії, допомагаючи їм із необхідним форматуванням. Ці інструменти також надають вам ефективні та практичні інструменти, які можуть тримати вас у курсі та організовувати під час написання.

Чому письменники повинні використовувати програмне забезпечення для написання романів?

Програмне забезпечення для написання романів постачається зі спеціальними інструментами форматування та компонентами, які максимально спрощують і спрощують створення макета галузевого стандарту.

Правильна нумерація сторінок, заголовки, створення передньої та задньої обкладинок, назви та підзаголовки книг, заголовки розділів, розрізнення розділів, створення титульної сторінки та інші елементи форматування – лише деякі з них.

Однак параметри форматування недоступні в стандартних текстових процесорах або програмному забезпеченні для створення нотаток. Поки ви пишете, фізичне редагування цілої книги стає все більш виснажливим. Тому для цього авторам доступні численні опції програмного забезпечення для написання романів, кожна з яких пропонує унікальні можливості, які можуть різними способами прискорити процес написання.

Як користуватися програмою для написання романів?

Користуватися програмним забезпеченням для написання романів не складно. Оскільки більшість із нас пише роботу на ноутбуках або настільних комп’ютерах, ви повинні встановити його на своєму пристрої або відкрити їхній веб-сайт. Багато нових програм для написання романів пропонують засоби для написання онлайн без встановлення програмного забезпечення на пристрої.

Після того як ви відкрили програмне забезпечення або веб-сайт, все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися або увійти, використовуючи свої облікові дані, і почати працювати. Багато з цих інструментів вимагають членства, щоб ви могли вибрати членство відповідно до своїх потреб і вимог.

Які переваги використання програмного забезпечення для написання романів?

Програмне забезпечення для написання романів має багато переваг, які вас повністю вразять. Отже, давайте дослідимо деякі з них.

Організація справ

Нове програмне забезпечення для написання роману може полегшити процес, об’єднавши всі ваші дослідження в одному місці. Ви можете впорядкувати або класифікувати своє дослідження за допомогою інструментів класифікації, які він пропонує. Ви також можете використовувати мітки або теги, щоб полегшити собі роботу. Крім того, буде корисно мати центральне розташування для всіх ваших посилань, фотографій і нотаток.

Спрощує редагування

Програмне забезпечення для написання романів може надати вам пропозиції щодо редагування. Він може виявляти помилки друку, друкарські та пунктуаційні помилки. Вони навіть можуть визначити, чи використовували ви певні терміни надмірно.

Створіть кращі риси характеру

Навіть розвитку персонажа можна допомогти, написавши програмне забезпечення. Це може допомогти вам створити ескіз персонажа та гарантувати, що всі ваші персонажі завжди діють однаково.

Створіть контур

Написавши програмне забезпечення, ви можете створити складний план, який легко дотримуватися та легко змінювати. Використання такого програмного забезпечення дозволить вам не заважати ескізу, але мати зручний доступ. Замість того, щоб обмежувати ваш стиль роботи, написання програмного забезпечення покращує його.

Сприяти видавничій справі

Ви можете відшліфувати ці частини вашої книги за допомогою програмного забезпечення для написання. Крім того, це дасть вам знати, де ваші твори можна покращити та як вони порівнюються з роботами інших авторів, які досягли успіху.

Тепер у вас буде ідеальне уявлення про програмне забезпечення для написання романів. Отже, давайте перейдемо безпосередньо до вивчення деяких із найкращих.

Рідсі

Функції редактора книжок Reedsy неймовірно зручні та спрямовані на створення чудової книги. Це програмне забезпечення для підвищення продуктивності набирає, коли ви пишете, перетворюючи вашу роботу на повністю структуровану книгу або електронну книгу, яка може зрівнятися зі звичайними публікаціями, підготовленими експертами. Ви також можете додавати розриви розділів, розриви сцен, фотографії та виноски в «Режимі написання».

Функція «нотаток» книжкового редактора Reedsy є найбільш надійною. Ви можете вільно впорядковувати свої нотатки та створювати, змінювати, приклеювати та вирізати нотатки зі свого літературного твору. Додаткові переваги включають легше написання та редагування, роботу з колегами та експорт тексту в кількох форматах.

Скрівенер

Найвідомішим програмним забезпеченням зараз є Scrivener, який одним з перших вийшов на ринок. Гнучкість і багатство функцій Scrivener є його ключовими перевагами.

Він мав достатньо часу, щоб розробити та включити коментарі від своєї значної спільноти, тому він переповнений функціями, від листівок до генераторів імен. Він також забезпечує підрахунок слів, контроль за цілями та місця для нотаток.

Ви можете використовувати інструменти різними способами, щоб відповідати своєму стилю завдяки широкій гнучкості та можливості налаштування, які вони надають. Крім того, через розмір спільноти ви можете скористатися загальнодоступними інструментами, такими як шаблони персонажів і оповідань.

LivingWriter

Для використання LivingWriter, новішого типу програмного забезпечення для написання книг, потрібен веб-браузер. Це чудовий інструмент для написання романів, який варто розглянути, якщо ви пишете багато художньої літератури та вважаєте інше програмне забезпечення для написання романів страшним. Він пропонує багато авторських шаблонів, які полегшать вам швидке планування казки, роману чи книги.

Перед тим, як ви напишете окреме слово, LivingWriter дозволяє вам вставити у свій роман усіх ваших дивних персонажів, фантастичні обстановки та магічні артефакти. Крім того, їх редактор підтримує керування версіями та автоматизовану безперервну синхронізацію з хмарою.

Сквіблер

Найкраща платформа для письма у світі, Squibler, полегшує написання романів. Це просте у використанні програмне забезпечення для написання тексту, яке включає простий, але чудовий текстовий редактор і текстовий процесор. Він пропонує понад 500 сюжетних ідей для романістів, а також повністю готові шаблони та генератор сюжетів.

Squibler надає деякі з найпрекрасніших інструментів і функцій для романістів. Інтерфейс користувача, текстовий редактор і інформаційна панель прості у використанні та зрозумілі. Він також має користувальницький інтерфейс із функцією перетягування для структурування та організації глав, розділів і приміток. Squibler також містить генератор першої лінії, генератор пропозицій оповіді та генератор сюжету для романістів усіх жанрів.

Novlr

Novlr — це веб-інструмент для написання романів із приголомшливим інтерфейсом користувача, масою корисних функцій і масою матеріалів, які допоможуть вам навчитися писати книгу. Завдяки своїй витонченій структурі візуальна та естетична привабливість Novlr є одними з найважливіших моментів.

Подібно до Word, він також надає рекомендації щодо орфографії та граматики, а це лише деякі програми для написання книг. Він автоматично зберігає та створює історію версій, що справді заспокоює. Він містить інформацію про кількість слів і навіть надихаючі зауваження, коли ви досягнете своїх цілей.

Поплескуватися

Dabble — це програмне забезпечення для обробки текстів, яке дозволяє вам писати як професіонал, підтримувати кількість слів, дотримуватися кінцевих термінів і реорганізовувати сцени та розділи за допомогою перетягування. Він містить сюжетну сітку, яка дозволяє легко візуалізувати вашу казку з широкого ракурсу.

Ви можете реорганізовувати за потреби, легко виявляти прогалини в розповіді та записувати скільки завгодно інформації щодо кожного сюжету. Параметри рукопису спрощують встановлення цільової кількості слів і моніторинг щоденного та загального прогресу. Можуть бути призначені навіть свята, і система враховуватиме їх у розрахунку щоденної кількості слів.

NovelPad

NovelPad — це просте у використанні програмне забезпечення, яке допомагає користувачам ефективно писати романи. Це дозволяє їм додавати картки зі сценами до сюжетної дошки, розподіляти їх на сюжети та підсюжети, а потім розміщувати їх усі на дошці розділів, щоб керувати розповіддю. Важливим компонентом роману користувача є функція, яка називається картою сцени, якою вони володіють.

Просто перетягуючи і опускаючи, користувачі можуть збирати та змінювати ритми історії. Крім того, це дає людям змогу редагувати певні сцени, перевіряти їхній прогрес, архівувати, додавати мітки та швидко призначати розділи та місця. Функція швидкого редагування дозволяє користувачам входити в цю сцену з будь-якого місця та змінювати її, не перериваючи їх. Простий дизайн NovelPad дозволяє користувачам зосередитися.

Улісс

Магазини додатків Mac OS та iOS надають Ulysses, текстовий процесор і програмне забезпечення для Mac. Він інтегрується з великою частиною екосистеми Apple, оскільки синхронізує дані зі службою iCloud.

Ulysses містить єдину бібліотеку для всіх ваших документів, повну історію версій змін і можливість приховати пункти меню для написання без відволікань. Крім того, Ulysses дозволяє експортувати вашу роботу в різних формах документів.

Ця нова програма для написання романів містить масу функцій. Ви можете перемикати тему редактора та синхронізувати роботу з різними пристроями. Крім того, він забезпечує покращене керування документами, миттєве розміщення на WordPress і Medium, різні формати експорту та багато іншого!

Драматика

Dramatica — це програма для написання романів, яка акцентує увагу на зростанні персонажів. Це допомагає підтримувати узгодженість із характерами, вчинками та судженнями ваших персонажів. Ви можете використовувати програму для ретельного прокладання сюжетних ліній для кожного унікального персонажа. Ви також можете нанести на карту поворотні моменти та критичні події та відзначити, як вони пов’язані з центральною темою вашої історії.

Мета полягає в тому, щоб надати вам свободу писати та стежити за власними історіями з точки зору ваших ключових персонажів. Оскільки ви можете розглядати ситуацію з усіх боків, ці глибокі, але адаптовані профілі персонажів допоможуть вам усунути недоліки та протиріччя історії. Dramatica пропонує пропозиції щодо вдосконалення залежно від вашої теми, а також допомагає у створенні й адмініструванні персонажів.

AutoCrit

Без допомоги професійного редактора чи коректора AutoCrit, інструмент редагування для романістів, може допомогти вам покращити читабельність. Він оцінює ваш рукопис порівняно з книгами-бестселерами та роботами у вашій галузі та пропонує пропозиції щодо посилення діалогу, вибору слів, повторення тощо.

AutoCrit — це фантастичний сервіс, який дозволяє вам самостійно редагувати свою роботу з точки зору професіонала. Крім того, програмне забезпечення має зручний, сучасний інтерфейс і прийнятні тарифи, враховуючи різноманітність можливостей редагування.

Вигаданий

Fictionary — це онлайн-програма для написання романів, яка використовує інший підхід. Інструмент робить більше уваги на редагуванні вашої книги після того, як ви її написали, ніж на допомозі письменнику розвинути концепцію в повний роман.

Після того як ви імпортуєте свій роман, аналітичні можливості Fictionary стають його основною перевагою. Це може допомогти вам отримати широке уявлення про траєкторію вашої історії.

Ви також можете скористатися корисними порадами в частині «Сюжет» на бічній панелі, щоб надихнути вас подумати про природу, мету та цілі кожної сцени.

Бібіско

Інструмент для робочого столу під назвою Bibisco має чудовий вибір функціональних можливостей і акуратний, лаконічний інтерфейс користувача. Його основними перевагами є простота інтерфейсу та наявність розділів для всіх ключових елементів написання книги.

Завдяки гнучкості додавання зображень до таких елементів, як персонажі та локації, він привабливо налаштований. Він містить графіки для ілюстрації таких тем, як розподіл персонажів і об’єктів і довжина розділів. Інструмент для з’єднання персонажів – ще одна чудова функція.

Примітка авторів

Мета написання програмного забезпечення полягає в тому, щоб допомогти вам з елементами написання та полегшити їх використання. Якщо ви тільки почали писати свій перший роман чи книгу, вам слід скористатися професійними інструментами для письма.

Однак важливо пам’ятати, що інструменти для написання не можуть створити вашу історію за вас. Натомість це спрощує процес написання, щоб ви могли зосередитися на творчості. Програмне забезпечення для написання існує в різних формах, кожна з яких має свій набір переваг. Було б найкраще детально вивчити варіанти програмного забезпечення, перш ніж вибрати одне або кілька, які найкраще відповідають вашим унікальним вимогам.

Висновок

Часи, коли письменнику була потрібна лише друкарська машинка, давно минули. Програмне забезпечення для написання романів є важливим компонентом сучасного процесу написання романів. Ви можете впорядковувати розділи своїх романів, робити нотатки, співпрацювати, писати, не відволікаючись, форматувати свою роботу тощо за допомогою хорошого, надійного програмного забезпечення для написання романів.

З наданим списком програмного забезпечення для написання романів ви можете, без сумніву, знайти те, що відповідає всім вашим вимогам і гарантує позитивний досвід написання.

Ви також можете дослідити стратегію маркетингу вмісту електронних книг.