12 найкращих програм для найму персоналу, які зроблять наймання простим і ефективним

Успіх і довголіття підприємств залежать від їх людських ресурсів. Пошук потрібної людини на бажану посаду завжди був одним із головних пріоритетів усіх успішних компаній.

Процеси підбору персоналу повністю спрямовані на пошук відповідності між вимогами профілю та набором навичок кандидатів. Якою б важливою та елементарною не була роль HR, це також одна з найвиснажливіших посад. Знайти потрібного кандидата і перетворити його в актив для компанії – завдання не з легких.

У цій статті ми обговоримо проблеми, з якими регулярно стикаються рекрутери. Що ще важливіше, ми коротко розглянемо деякі з найкращих доступних на ринку рішень для вирішення цих завдань.

Проблеми, з якими стикаються рекрутери під час вибору правильного кандидата

Рекрутери стикаються з кількома труднощами під час вибору правильного кандидата на роботу. По-перше, вони повинні відфільтрувати кандидатів із невідповідним досвідом, що є виснажливим і трудомістким завданням, якщо виконувати його вручну.

Корпоративний простір швидко розвивається; якщо ви недостатньо швидкі, кандидат, який здавався підходящим для цієї ролі, може бути захоплений вашими конкурентами. Це зводить нанівець усі зусилля, докладені для обробки заявок таких кандидатів на посади в компанії.

Захоплююча частина ролі рекрутера полягає в тому, що він грає за обидві команди. Вони шукають кандидатів, які рекламують вакансії, які пропонує компанія, через кілька онлайн- і офлайн-каналів. Вони спілкуються з потенційним клієнтом, щоб краще зрозуміти його очікування, а також координують роботу з внутрішніми командами, щоб побачити, чи підходять кандидати наявним вакантним посадам.

Одним із найважливіших аспектів процесу найму має бути ретельний, але швидкий. Між обома кінцями лінії не повинно бути розриву зв’язку. Оскільки на ринку є багато варіантів для відповідного кандидата, рекрутери повинні переконатися, що вони дотримуються своїх графіків і ефективно завершують процес найму.

З розвитком технологій і підвищенням обізнаності про важливість процесу найму в Інтернеті доступні кілька рішень для працевлаштування у вигляді інструментів, програмного забезпечення та веб-порталів.

Такі рішення вирішують усі проблеми, з якими стикаються рекрутери, і забезпечують додаткові функції для прискорення процесу найму. Давайте розглянемо деякі з провідних рішень, доступних на ринку.

Джобсоїд

Jobsoid є одним із лідерів серед рекрутингових порталів. З часом він перетворився на віртуального помічника з підбору персоналу. Він пропонує масу функцій, які спрощують процес найму для рекрутерів і кандидатів.

Jobsoid пропонує ефективне керування кандидатами, де рекрутери можуть збирати та керувати всіма заявками під однією парасолькою. Оснащений централізованою комунікаційною платформою, спеціальним набором кадрів, автоматизованими текстами та інтелектуальним фільтром, Joibsoid, безумовно, допоможе рекрутерам керувати кандидатами набагато досконалішим способом.

Функції, які пропонує Jobsoid

 • Ефективне управління кандидатами
 • Публікуйте вакансії на кількох платформах
 • Публікація в один клік
 • Персоналізоване спілкування
 • Механізм колективного зворотного зв’язку

Freshworks HRMS

Freshworks HRMS є одним з лідерів у сфері підбору персоналу. Організація покладається на точні дані для прийняття рішень і надання рішень компаніям під час найму потрібних людей на правильні ролі.

Freshworks пропонує такі найсучасніші функції, як система відстеження кандидатів, віртуальна адаптація, безпаперова адаптація нових найнятих і багато іншого. Спираючись на дані, Freshworks також пропонує допомогу в прийнятті кадрових рішень на основі даних.

Функції, які пропонує Freshworks HRMS

 • Система відстеження заявників
 • Віртуальна адаптація
 • База даних співробітників
 • Скорочений термін найму
 • Бездокументарна реєстрація нового найму
 • Потужна автоматизація підбору персоналу
 • Прийняття кадрових рішень на основі даних
 • Відстеження відгулів співробітників
 • База даних співробітників і самообслуговування
  Як позбутися спливаючого вікна MS Gaming Overlay

Помістіть його під №3

Манатал

Манатал recruitment SaaS змінив процес найму для команд найму. Хмарне програмне забезпечення для найму персоналу спростило менеджерам з найму керувати резервом талантів, наймати найкращих талантів, співпрацювати з командою та відстежувати статус кандидата в одному місці. Інструмент найму на основі штучного інтелекту легко інтегрувати з порталами вакансій, отримувати рекомендації та призначати співбесіди за мінімальний часовий проміжок.

Функції, які пропонує Manatal –

 • Настроюваний конвеєр завдань
 • Автоматичне форматування CV/резюме
 • Автоматична рекомендація кандидатів
 • Масова розсилка електронною поштою
 • Інтеграція Zapier

За допомогою Manatal команда рекрутингу може керувати своїми вакансійними кампаніями на будь-якій платформі (від Linkedin до Naukri). Він також пропонує рекомендації на основі опису посади, створюючи розширену систему показників для легкого найму.

GoHire

GoHire, як випливає з назви, надає вам повний контроль над своїм інструментом за допомогою віртуальних помічників із підбору персоналу. Це значно знижує вартість найму, але також допомагає найняти найкращих людей для роботи.

GoHire вже обслуговує понад 2000 провідних брендів у 50 країнах із такими клієнтами, як Voucher, Swapcard, Sweet berry, myThings, Promoter, Snagajob тощо. GoHire зробив це можливим завдяки централізованим кампаніям найму, які забезпечують єдину платформу для виконання ваших завдань і перевірки статусу, усуваючи складні елементи зі сцени.

Його клієнти люблять його економічні та індивідуальні плани найму, оскільки він пропонує всі правильні інструменти, які можуть знадобитися для швидкої оцінки кожного кандидата. Набір інструментів відбору, таких як перевірочні запитання, анкети та оцінювання, робить увесь процес наймання плавнішим, сприяючи прийняттю кращих рішень щодо найму.

Функції, які пропонує Gohire

 • Повний контроль
 • Знижена вартість найму
 • Централізовані наймальні кампанії
 • Економічні та індивідуальні плани найму
 • Підвищення ефективності, усунення вузьких місць у процесі найму

Харвер

Харвер це ще одне унікальне рішення, доступне в кадровій сфері. Він пропонує інноваційні рішення, зосереджені на проблемних точках масового найму. Обслуговуючи рішення з підтримкою даних для таких клієнтів, як Valvoline, booking.com, McDonald’s, peloton, Teleperformance, KPMG тощо, його автоматизований процес від подання заявки до найму вразив відношення провідних світових корпоративних гігантів у всьому світі.

Ви можете визначити найкращих виконавців, виміряти важливі навички, компетенції та надати відповідні підтверджені відповідні бали. Це якнайкраще відповідає інтересам компаній і чесно грає з кандидатами, які шукають роботу на ринку.

Функції, які пропонує Harver

 • Об’ємний найм
 • Рішення для підбору персоналу
 • Valvoline, booking.com, McDonald’s, peloton, teleperformance
 • Автоматизований процес від подачі заявки до найму
 • Використовуйте дані в режимі реального часу, щоб надати важливу інформацію, щоб ви могли орієнтуватися на ринку праці, що постійно змінюється.

Працездатний

Давайте почнемо з вивчення величезної кількості доступних даних Працездатний, обслуговуючи все в інтересах клієнтів і кандидатів. З 85 000 000 кандидатів, 20 000 компаній на платформі, працездатні пропозиції різноманітності, різноманітності та безліч варіантів для вибору для обох команд. У компанії все повинно працювати чудово, оскільки вона також має 1 300 000 успішних наймів на платформах.

З такими клієнтами, як Forbes, Soho house, Ryanair, Moodle, Sephora, Joey Restaurants і Bevi, Workable не цурається докладати додаткових зусиль, щоб обслуговувати своїх клієнтів, і пропонує вам найефективніше рішення для підбору персоналу.

Теплиця

с Теплицяви можете шукати та виховувати відповідних кандидатів, налагоджувати справедливий процес найму, створювати винятковий досвід найму для всіх, від рекрутерів до рекрутерів, і використовувати надійні дані та звіти, щоб постійно вдосконалювати себе та команди, пов’язані з вами.

  Ярлики Siri не працюють: 8 способів виправити!

Greenhouse також пропонує гнучкість під час набору та найму мобільних додатків із функціями масштабування вимог до розміру вашого бізнесу, що робить його майже придатним для малих, середніх і великих компаній. Віртуальний помічник із підбору персоналу пропонує оптимізувати списки вакансій за допомогою рекомендацій на основі минулих і галузевих показників.

Ви також можете легко співпрацювати з власними групами найму Greenhouse щодо розгляду ваших заявок, пропозицій роботи та схвалення пропозицій. Цей персоналізований досвід, який пропонується клієнтам програмного забезпечення для підбору персоналу, є унікальним для Greenhouse.

Greenhouse забирає трофей додому, надаючи зацікавленим сторонам індивідуальний і тонкий доступ до зацікавлених сторін у процесах найму за допомогою сповіщень, завдань і сповіщень.

Рекрутер

Вербівка на ходу, ось девіз Рекрутер живе і, безумовно, відповідає. Recruitee не тільки пропонує покращити пошук, автоматизувати наймання, ефективно оцінювати кандидатів, але такі функції, як блискучі кампанії, кілька дошок вакансій, посилання на планувальник та багато інших, забезпечують унікальні налаштування, які підходять кожному рекрутеру на платформі.

Компанія також не ухиляється від демонстрації свого прогресу. Вони носять його як свій знак пошани. З моменту заснування компанії вдалося скоротити час найму на 64%, збільшити дохід у 4 рази та заощадити колосальні 240 тис. доларів США від вартості найму своїх клієнтів. І ми вважаємо, що можна з упевненістю сказати, що якщо ви шукаєте віртуальне кадрове агентство, рекрутер є одним із найнадійніших варіантів.

Вищий ешелон

Вищий ешелон є гігантом ринку рішень для підбору персоналу та працює в галузі з 1988 року. Завдяки надійному відстеженню кандидатів і програмному забезпеченню CRM Top Echelon пропонує вам найбільш підходящих кандидатів на цю посаду.

Крім того, він також пропонує функцію швидшого виконання замовлень за допомогою розділеної мережі. Гігант робить це можливим, роблячи розділене розміщення з найкращими кадровими фірмами по всій країні.

Функції, які пропонує Top Echelon

 • Потужне відстеження заявників
 • програмне забезпечення CRM

Recruiterflow

Recruiterflow призначений для роботи рекрутерів, що постійно повторюється, і таким чином пропонує рекрутерам достатньо часу та простору для мозкового штурму щодо інших аспектів їхніх робочих ролей.

Recruiterflow популярний серед своїх клієнтів з багатьох причин, як-от те, що є універсальним центром для всіх потреб рекрутерів щодо найму, від заявок до найму. За допомогою Recruiterflow ви можете легко керувати конвеєрами та одночасно співпрацювати з клієнтами та іншими зацікавленими сторонами, щоб зрозуміти їхні вимоги.

Завдяки надійним даним і надпростій структурі Recruiterflow також дозволяє легко аналізувати всіх кандидатів, розміщуючи їхні профілі в значному масштабі, таким чином допомагаючи рекрутерам приймати правильні рішення.

Найкраще в Recruiterflow — це те, що вони наполегливо намагаються підтримувати процес якомога швидше. Вони зробили для вас можливим набирати персонал безпосередньо з вашої папки “Вхідні” за допомогою таких функцій, як пошук помічників у вашій папці “Вхідні” та функція перетягування для переміщення кандидатів від позитивних до підтверджених. Вони також пропонують 14-денну пробну версію, щоб перевірити, чи підходить це програмне забезпечення для вас чи ні.

Особливості пропозиції Recruiterflow

 • Сучасне програмне забезпечення для відстеження заявників
 • Розроблений для виконання напруженої роботи (потужний механізм правил,
 • Джерела в 1 клік, керування конвеєром, співпраця з клієнтами, підготовка кандидатів, керування клієнтами, аналіз
 • Наймайте Starlight зі своєї папки “Вхідні” (перетягуванням), помічника з найму в папці “Вхідні”,
 • 14-денна безкоштовна пробна версія
  Як купити віртуальну землю в Метавсесвіті?

Розумні вербувальники

Розумні вербувальники запропонувати вам досвід Talent Acquisition Suite із повним CRM і можливостями пошуку для пошуку та зв’язку з висококваліфікованими талантами на всій платформі.

Вони дають змогу рекрутерам залучати кандидатів, допомагаючи їм знаходити підходящих кандидатів за допомогою прямого пошуку, а також допомагають їм розвиватися через канали соціальних мереж. Що ще більш захоплююче у всій цій подорожі, так це те, що ви також можете створити свій сайт кар’єри, оптимізований для мобільних пристроїв, і включити флагманський процес рекрутерського потоку в один клік.

Програмне забезпечення Smart Recruiters для відстеження кандидатів може допомогти вибрати кандидатів за допомогою систем оцінки, відгуків та співбесід. Вони також дозволяють співпрацювати та спілкуватися з командами найму, надавати відгуки під час співбесіди через мобільний додаток і планувати наступні співбесіди, одночасно оцінюючи та перевіряючи кандидатів.

Функції, які пропонують Smart Recruiters

 • Набір талантів
 • Повні можливості CRM і пошуку джерел для пошуку та зв’язку з висококваліфікованими спеціалістами
 • прямий пошук
 • Створюйте красиві сайти про кар’єру, оптимізовані для мобільних пристроїв
 • Процес застосування в один клік
 • Програмне забезпечення для відстеження заявників
 • Відстежуйте картки показників, відгуки та співбесіди
 • Співпрацюйте та спілкуйтеся з командами найму
 • Надайте відгук про співбесіду через мобільний додаток
 • Заплануйте наступні співбесіди
 • Оцінка та перевірка кандидатів
 • Використовуйте інструменти, щоб робити пропозиції найму
 • Керуйте схваленнями процесу пропозиції
 • Надішліть запит і керуйте підписами
 • Зберіть і підключіть усі дані кандидатів до свого HRIS
 • Розраховуйте та керуйте всіма своїми показниками успішного найму

Важіль

Важіль це найповніша рекрутингова платформа в Інтернеті. Маючи понад 4000 клієнтів по всьому світу, він може похвалитися наскрізною платформою для залучення талантів.

Lever пропонує свої послуги в чотирьох сегментах: джерело та виховання, співбесіда та найм, аналіз результатів і повторне відкриття талантів. Завдяки персоналізованим навчальним кампаніям можна налаштувати відповідно до кандидата, що робить досвід більш повчальним та інформативним для обох зацікавлених сторін у процесі. Автоматизовані послідовності крапель, збір рекомендацій, надсилання текстових повідомлень для застосування, LinkedIn RSC і розширення Chrome роблять весь процес підготовки та пошуку кандидатів більш правдоподібним і зручним для рекрутерів.

Lever пропонує опитування різноманітності, внутрішню мобільність, конфіденційний найм, самостійне планування кандидатів, центр автоматизації та портал агентства, щоб полегшити процес найму.

Такі функції, як спеціальна інформаційна панель, візуалізація даних, коефіцієнти конверсії конвеєра, інформаційні панелі менеджера, аналіз різноманітності й унікальні платформи бізнес-аналізу, аналізують результати ще точніше, забезпечуючи таким чином найкращий набір талантів для цієї ролі.

Висновок 👩‍💼

Тепер, коли ми обговорили майже всі провідні рішення для підбору персоналу, доступні на ринку, ми повинні пояснити, що кожне рішення може запропонувати щось унікальне та базується на ваших вимогах і розмірі організації. Скористайтеся пробними планами, доступними для згаданих вище платформ, і прийміть зважене рішення.

Ознайомтеся з цими інструментами перевірки репутації, перш ніж найняти.