12 найкращих програм для батьківського контролю для кращої безпеки

| | 0 Comments| 9:32 PM
Categories:

Забезпечте безпеку дітей в Інтернеті.

Технології – це найкраще, що ми маємо сьогодні. У нас є смартфон у кишені, і ми можемо миттєво підключитися майже до будь-кого. Ми також можемо грати в ігри на цьому пристрої, отримувати інформацію про останні події в країні, клацати наші фотографії та надсилати їх друзям і родині.

Діти навіть захоплюються технікою, тому що ці речі для них абсолютно нові.

Ставши дорослим, ви знаєте, що технології мають і негативні сторони. Але ваші діти цього ще не знають. Вони можуть зіткнутися з контентом, який не відповідає віку, несвідомо стати жертвою шахрайства в Інтернеті або навіть отримати доступ до образів насильства, що може вплинути на їхній невинний мозок.

Що ви робите в такій ситуації?

Один із варіантів – взагалі заборонити своїм дітям доступ до смартфонів чи будь-яких технологій. Але таким варіантом ви забираєте їх свободу. Крім того, вони бачать, як їхні друзі користуються найновішими телефонами, грають у найновіші ігри, і просять вас про те саме.

Отже, якщо ви хочете надати своїм дітям достатньо доступу до технологій, щоб вони використовували лише хороші частини й залишали погані, програми для батьківського контролю — це те, що прийде вам на допомогу. Програми батьківського контролю – це прості програми для смартфонів, які можна встановити на свої пристрої. Ці програми обмежуватимуть певний вміст, щоб ваші діти не отримували його.

Якщо ви хочете контролювати всю домашню мережу або не хочете використовувати програми, тоді спробуйте рішення для фільтрації вмісту/DNS.

Кора

Кора дозволить вам контролювати понад 30 соціальних мереж без особливого втручання з вашого боку. Найчастіше батьків хвилює питання, до яких соціальних мереж заходять їхні діти. Додаток має вбудовані алгоритми, які постійно відстежують активність дитини.

Програма надсилає вам сповіщення, коли вони намагаються отримати доступ до чогось, чого їм не слід робити. Додаток Bark доступний на Android та iOS і допомагає стежити за діяльністю вашої дитини в соціальних мережах, електронною поштою та текстовими повідомленнями. Ви також можете налаштувати час використання екрана та веб-фільтр.

uMobix

Слідкуйте за планшетом чи смартфоном вашої дитини в режимі реального часу та контролюйте все як сучасні батьки за допомогою трекера мобільного телефону uMobix. Він дозволяє контролювати понад 30 програм, таких як Kik, Facebook, Chrome, Skype, WeChat, Instagram, Snapchat, Messenger, WhatsApp тощо.

Ви можете переглянути вихідні та вхідні дзвінки, отримати тривалість, позначки часу та інформацію про абонента. Відстежуйте всі отримані, видалені чи надіслані SMS разом із контактною інформацією та часовими мітками. Ви також можете переглядати та читати повідомлення, надіслані чи отримані на платформах соціальних мереж, таких як Facebook, WhatsApp тощо.

  Виправити зависання Elder Scrolls Online на екрані завантаження

Отримайте точне місцезнаходження своїх дітей разом із історією відвіданих місць. Слідкуйте за мультимедійними файлами, що зберігаються на пристрої, і за бажанням зберігайте їх локально. Ви можете реєструвати все, що користувач вводить на пристрої, а також паролі та натискання клавіш.

Ви можете перевірити всю історію веб-перегляду, миттєво зробити знімок екрана, якщо хочете, і дізнатися, чи замінив користувач SIM-карту. Дозвольте uMobix автоматичні оновлення для отримання оновлень у реальному часі. Крім того, ви можете обмежити використання програм, дзвінки та багато іншого.

Кожна функція, яку ви бачите та використовуєте, призначена для захисту вашої дитини від численних загроз. Все, що вам потрібно, це вибрати найкращий план; дайте трохи часу на налаштування та виберіть оновлення в реальному часі. Крім того, uMobix підтримує майже всі пристрої Android OS4+, усі iPhone та iPad.

Кустодіо

Будьте відповідальним батьком, контролюючи щоденний час вашої дитини за екраном за допомогою єдиної інформаційної панелі від Qustodio. Це цифрове рішення для благополуччя та батьківського контролю, яке допомагає батькам захистити своїх дітей від шкідливого або неприйнятного онлайн-контенту.

Ви можете контролювати, як забажаєте, встановлюючи часові обмеження, отримуючи звіти, блокуючи додатки, фільтруючи веб-сайти та багато іншого за допомогою інструмента. Це створює захищене цифрове середовище, щоб ваша дитина мала дружні та здорові стосунки з сучасними технологіями.

Крім того, стежте за діяльністю вашої дитини за допомогою історії веб-перегляду в реальному часі, використання соціальних мереж, часу використання екрана, переглядів YouTube, місцезнаходження тощо. Переглядайте кожне повідомлення та легко переглядайте записи її дзвінків і відстежуйте її місцезнаходження. Ви також можете отримувати сповіщення, коли вони досягають і залишають збережені місця.

Qustodio надсилає вам щоденні, щотижневі та місячні звіти про кожну діяльність ваших дітей електронною поштою. Крім того, ви можете дозволити своїй дитині надсилати SOS, коли ви їй потрібні, і отримувати сповіщення про певні дії.

Інструмент допомагає зменшити певні занепокоєння щодо ваших дітей, як-от кіберзалякування, онлайн-залежність, неприйнятний вміст, проблеми з психічним здоров’ям. Це також може бути корисним при проблемах зі сном, проблемах з освітою, балансі онлайн і офлайн, ігровій залежності та багато іншого.

Qustodio працює на Mac, Chromebook, Android, Kindle, iPhone та iPad і Windows. Підвищте ефективність своїх дітей, обмеживши їх присутність в Інтернеті за найкращою можливою ціною.

FamiSafe

FamiSafe є досить популярною програмою для батьківського контролю, оскільки вона дозволяє переглядати історію смартфона вашої дитини. Ви можете перевірити, які веб-сайти вони відвідали та скільки часу витратили на кожен із них. Ще одна корисна функція цієї програми полягає в тому, що ви можете встановити час, коли вашій дитині буде заборонено користуватися телефоном.

  Як використовувати VLC для перегляду записів камер безпеки

Якщо ви не хочете, щоб ваші діти користувалися його телефоном під час сну, просто налаштуйте його в додатку, і все готово.

ClevGuard

Доступно для Android, iPhone, iCloud і Whatsapp, ClevGuard допомагає відстежувати онлайн-діяльність ваших дітей, файли, чати та навіть пам’ять. Ця послуга допоможе вам не тільки стежити за своїми дітьми, але й за стосунками з вашою кращою половиною, щоб уникнути будь-яких сумнівів. Не забувайте, що це також корисно для конфіденційності та безпеки компанії.

ClevGuard доступний у понад 200 країнах і має понад 400 000 зареєстрованих користувачів. Він неодноразово згадувався в деяких найбільших джерелах в Інтернеті, включаючи XDAdevelopers.

Ви можете перевірити їхню демонстрацію перед реєстрацією.

Наш пакт

Наш пакт фільтруватиме вміст, до якого має доступ ваша дитина. Якщо ви хочете заблокувати програму або веб-сайт на телефоні вашої дитини, ви можете швидко це налаштувати. Крім того, у цій програмі є функція відстеження місцезнаходження, яка інформуватиме вас про місцезнаходження вашої дитини.

Крім того, є можливість встановити дозволений час використання екрана.

Norton Family Premier

Нортон це одна програма, яку можна встановити на кількох пристроях за допомогою однієї підписки. Отримавши Norton, ви можете бути безтурботними, незалежно від того, чи використовує ваша дитина свій смартфон, ваш смартфон, планшет, який ви іноді забуваєте у вітальні, чи навіть свій персональний комп’ютер. Ви можете налаштувати контроль веб-сайту на одному пристрої, і він буде спільний для всіх пристроїв. Крім того, ви можете налаштувати попередження.

Якщо ви не хочете повністю обмежувати, але хочете, щоб ваша дитина не проводила надто багато часу в додатку/на веб-сайті, цей додаток стане в нагоді.

WebWatcher

WebWatcher спостерігає за всім, включаючи здійснені та отримані дзвінки, надіслані та отримані текстові повідомлення, використання соціальних мереж, дії GPS та багато іншого. Навіть якщо ваша дитина надіслала текстове повідомлення та видалила його, цей додаток зможе повідомити вас про це.

Ви можете віддалено підключитися до програми та отримувати сповіщення, коли буде виявлено ризиковану діяльність.

Наступний DNS

Маючи приблизно 28 серверів по всьому світу та масу захоплених відгуків, Наступний DNS це може бути варіант, який ви шукали для безпеки вашої дитини. Його створено з твердим наміром захистити вашу дитину від випадкового доступу до вмісту для дорослих та інших шкідливих джерел.

У двох словах, ось що NextDNS робить для вас:

 • Блокує веб-сайти, які рекламують порнографію, насильство чи лайку
 • Можливість блокувати вибрані вами веб-сайти, такі як Tinder або Fortnite
 • Блокує невідповідну рекламу та шкідливі, шкідливі джерела
 • Запобігає вам доступ до фішингових веб-сайтів
 • Детальний звіт про вашу поведінку в Інтернеті

Їхні тарифні плани починаються від 0,99 доларів США на місяць після того, як ви вичерпаєте 300 000 DNS-запитів на місяць. Це означає, що почати абсолютно безкоштовно.

  Що таке критичні сповіщення на iPhone та iPad і як їх увімкнути?

AdGuard

Кому довіряють такі компанії, як Forbes, USA Today і The Guardian, AdGuard це, мабуть, найдосконаліший у світі блокувальник реклами. І я не просто кажу, що їхні особливості повністю говорять за це. Він контролює ваші звички веб-серфінгу та захищає вас від маси неприємних випадків.

Деякі з найкращих функцій включають:

 • Захист від атак шкідливих програм і фішингових трюків
 • Назавжди блокує рекламу, як-от спливаючі вікна та банери.
 • Захищає вашу конфіденційність, захищаючи ваші дані
 • Обмежує вашим дітям доступ до неприйнятних джерел
 • Обмежує відвідування веб-сайтів, які виглядають підозрілими
 • Розширення Google Chrome для безпеки браузера

Ви можете завантажити програмне забезпечення для Android, IOS, Windows і Mac.

ScreenTime

ScreenTime може бути вашим хорошим другом, якщо ви переживаєте, що ваша дитина проводить надто багато часу за своїм смартфоном. Ця програма не тільки відстежує час, який дитина витрачає на кожну програму окремо, але й має можливість миттєво зупиняти всі дії на смартфоні.

Фантастична функція цього додатка полягає в тому, що ви можете поставити завдання для своєї дитини, а потім винагородити її додатковим часом за екраном. Це був би чудовий спосіб змусити його виконати домашнє завдання, не відволікаючись, а потім дозволити йому зіграти додатковий раунд його улюбленої гри.

Розташування

Розташування буде найкращим вибором, якщо вам потрібен механізм, який не повністю блокує певні програми на телефоні вашої дитини, але може контролювати, як довго вони можуть використовувати ці програми. Наприклад, ви б не хотіли, щоб ваша дитина проводила надто багато часу на Facebook. За допомогою цієї програми ви можете отримати доступ до місцезнаходження вашої дитини в режимі реального часу.

Крім того, ви можете отримати доступ до місцезнаходження дитини за останні чотири дні. Це робить його чудовим додатком для батьків, які не хочуть перевіряти активність своєї дитини щодня, а хочуть робити це кожні 3-4 дні.

Висновок

Вибираючи правильну програму батьківського контролю, переконайтеся, що ви добре розбираєтеся в програмі. Деякі програми краще працюють у версіях для веб-сайтів, а інші – на телефонах. Майте на увазі, як ви отримаєте доступ до елементів керування. Також приховуйте свою інформацію для входу від дітей. Ви можете думати про них як про дітей, але сьогодні підлітки розумні. Крім того, постійно оновлюйте програму батьківського контролю, яку ви регулярно вибираєте, щоб бути в курсі останніх оновлень програми.

Якщо ви використовуєте Android, ви також можете віддати перевагу використанню антивірусу для додаткового захисту.

пов’язані:

12 причин, чому варто використовувати програми для батьківського контролю.