12 найкращих преміальних програм електронного маркетингу для розвитку бізнесу

Маркетинг електронною поштою є вічнозеленим. Навіть в епоху соціальних медіа ця одна з найперших форм маркетингових каналів продовжує панувати.

Більш ніж 4 мільярди людей користуються електронною поштою на даний момент, тому він точно не застарів; натомість він росте, стає прогресивнішим і сильнішим, ніж будь-коли.

Надсилання електронних листів не лише виглядає професійно, але й відіграє важливу роль у залученні потенційних клієнтів, стимулюванні продажів і створенні міцних стосунків із вашими клієнтами та передплатниками.

А з розвитком технологій електронні листи стали складнішими. У вас є програмне забезпечення електронного маркетингу з дивовижними функціями та можливостями, щоб зробити маркетинг електронною поштою простішим і веселішим.

У цій статті обговорюватимуться деякі речі про маркетинг електронною поштою, як він може допомогти вашому бізнесу, а також ознайомтеся з деякими з найкращих програм для маркетингу електронною поштою.

Давайте розпочнемо!

Що таке маркетинг електронною поштою?

Маркетинг електронною поштою – це метод цифрового маркетингу, який використовує електронні листи для просування продуктів або послуг бренду. Він спрямований на інформування та освіту вашої цільової аудиторії про ваш бренд, просування ваших продуктів і послуг, створення сильної спільноти та збільшення продажів вашого бренду. Програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою допомагає надсилати, планувати, відповідати, відслідковувати та відстежувати маркетингові електронні листи.

Це ефективний спосіб будувати та розвивати стосунки з вашими абонентами, які можуть стати вашими постійними клієнтами. Окрім надання інформативного вмісту, він також допомагає читачам дізнатися про останні пропозиції від вашого бренду, акції та знижки, спеціальні пропозиції тощо.

Маркетинг електронною поштою, якщо його правильно провести, може відіграти ключову роль у створенні потенційних клієнтів, покращенні коефіцієнтів конверсії, підтримці міцних стосунків, підвищенні впізнаваності бренду та залученні клієнтів у підвищення лояльності до бренду. Він буває двох видів:

 • Інформаційний маркетинг електронною поштою передбачає надсилання електронних листів вашим клієнтам або передплатникам, щоб повідомити або ознайомити їх із вашим брендом, новими пропозиціями, останніми новинами тощо. Це може здійснюватися за допомогою інформаційних бюлетенів, які надсилаються щотижня, щомісяця чи двічі на місяць, або через повідомлення про нові випуски, важливі зміни тощо.
 • Рекламний маркетинг електронною поштою передбачає надсилання електронних листів протягом кількох днів або тижнів для реклами вашого продукту, послуги, спеціальних пропозицій, вебінарів або випуску електронних книг. У ньому є чіткий заклик до дії, якого ви очікуєте від читачів, наприклад, відвідати сеанс, щось купити, відвідати веб-сторінку тощо.

Переваги електронного маркетингу

Електронний маркетинг все ще очевидний в епоху соціальних медіа, платних кампаній та інших каналів цифрового маркетингу. Насправді, сьогодні він став більш просунутим, включаючи такі технології, як програмне забезпечення електронного маркетингу, автоматизація, інтеграція з іншими інструментами тощо, які допомагають оптимізувати та полегшити процес.

Давайте знайдемо різні переваги електронного маркетингу.

Впізнаваність бренду

Ніщо не виглядає більш професійно під час надсилання ваших повідомлень електронною поштою, ніж інші канали, як-от соціальні мережі, текстові повідомлення тощо. У вас є їхня електронна пошта, це означає, що вони, можливо, спілкувалися з вами раніше або вже є вашим клієнтом. І коли ви надішлете їм електронний лист із цінністю для них, вони, ймовірно, оцінять це.

Ви можете довше залишатися в їхній свідомості, і коли їм знадобляться подібні послуги та продукти, ви будете першим, хто прийде їм на думку. Це створює обізнаність про ваш бренд серед вашої цільової аудиторії, що ви існуєте та раді допомогти їм вирішити їхні проблеми.

Підвищений коефіцієнт конверсії

Середня показник кліків приблизно 3% для електронних листів більше, ніж деякі інші цифрові канали, такі як твіти. А зі збільшенням використання мобільних телефонів користувачам стало ще легше читати електронні листи. Це підвищило показники відкриття та показники кліків.

Оскільки кінцевою метою будь-якого маркетингового каналу є конверсія, електронні листи є потужним способом зробити це. Ви можете інформувати свою аудиторію та клієнтів про свої продукти та послуги та взаємодіяти з вашим брендом за допомогою електронних листів. Це допомагає збільшити кількість потенційних клієнтів і ваші коефіцієнти конверсії.

Утримання клієнтів

Коли ви передаєте потужне повідомлення своїм попереднім клієнтам, ви продовжуєте бути на їхньому радарі. Ви можете поширювати корисний, інформативний вміст за допомогою електронних листів серед клієнтів, щоб вони продовжували користуватися вашими продуктами та послугами.

Ви також можете надавати їм персоналізовані бонуси лояльності, купони, знижки та інші пропозиції, щоб вони могли регулярно підтримувати ваш бренд. Це допоможе вам налагодити відносини з ними та зберегти тих клієнтів, які вже колись вам довіряли. Тепер настав час підтримати цю довіру за допомогою електронної пошти.

Вища рентабельність інвестицій

Якщо ви порівняєте вартість електронного маркетингу з прибутком, який ви отримуєте від нього, остання буде вищою, якщо ви робите це правильно. Середня рентабельність інвестицій (ROI) для ринку електронної пошти становить 38 доларів за кожен витрачений долар.

Вам просто потрібно витратити на придбання програмного забезпечення електронного маркетингу та робочої сили, щоб створити потужне повідомлення від імені вашого бренду, і ви зможете порадувати своїх клієнтів персоналізованими електронними листами з доданою вартістю, які допоможуть налагодити відносини та стимулювати продажі.

Функції, на які варто звернути увагу в інструменті маркетингу електронною поштою

Зверніть увагу на ці вказівки, коли ви обираєте інструмент електронного маркетингу:

 • Переконайтеся, що ви отримуєте чудовий рівень доставки своїх електронних листів, щоб вони без збоїв дійшли до ваших клієнтів. Порівняйте різні інструменти та виберіть найкращий.
 • Запитайте про автоматизацію електронної пошти, щоб ви могли надсилати автоматичні послідовності електронних листів, коли користувачі реєструються, а також повідомлення та сповіщення відповідно до їхніх дій.
 • Завжди перевіряйте, скільки та наскільки якісні їхні готові шаблони та макети електронних листів. Він має доповнювати ваш бізнес і галузь і допомагати вам легко їх налаштувати.
 • Інструмент має пропонувати параметри аналітики та звітності для відстеження ключових показників, таких як кліки, відкриття, продажі, відмови тощо.
 • Це повинно дозволяти вам сегментувати передплатників відповідно до їхніх інтересів, поведінки та інших аспектів.
 • Інструмент має пропонувати форми для включення на ваш сайт і отримувати більше електронних адрес.
 • Перевірте наявність інших функцій, таких як параметри електронної комерції, попередній перегляд кількох вхідних повідомлень, конструктори цільових сторінок, численні канали обміну повідомленнями через соціальні мережі, текстові повідомлення тощо.
  9 крутих тем KDE Plasma

Отже, ви готові розпочати маркетингову кампанію електронною поштою?

Ці інструменти електронного маркетингу можуть вам допомогти.

Електронний маркетинг та інші роботи тепер легко з постійним контактом. Він зробить усе чудове для вашого бізнесу, щоб ви могли розслабитися та побачити різницю. Розвивайте свій бренд, надсилаючи клієнтам електронні листи про випуск нових продуктів, пропозиції, підтвердження замовлення та багато іншого, що допоможе вашому бренду стояти в першому ряду та розвивати ваш бізнес.

Стимулюйте свої продажі за допомогою простого у використанні Конструктора шаблонів електронної пошти. Ви можете шукати різні шаблони, оптимізовані для мобільних пристроїв, щоб досягти своїх цілей. Крім того, ви отримуєте інструменти редагування для внесення змін відповідно до вимог вашого бізнесу.

Крім того, відстежуйте свій успіх за допомогою надійного аналізу та звітності в реальному часі. Краща комунікація призведе до кращого зростання, а автоматизація допоможе пришвидшити продажі, утримуючи зацікавленість клієнтів. Крім того, ви можете автоматизувати електронні листи, щоб заощадити час і налагодити хороші стосунки зі своїми клієнтами, як-от вітальні листи, серії електронних листів, сегментацію контактів, повторне надсилання електронних листів тощо.

Ви можете спробувати нові способи, як-от живі події, купони, пожертви, онлайн-опитування тощо. Отримайте ідеальний маркетинговий план електронної пошти відповідно до ваших потреб і розпочніть БЕЗКОШТОВНУ пробну версію.

Omnisend

Охоплюйте своїх клієнтів там, де вони є, через канал, який вони віддають перевагу, за допомогою маркетингової платформи електронної комерції Omnisend, орієнтованої на електронну комерцію та SMS. Omnisend пропонує безліч інтуїтивно зрозумілих і простих у використанні функцій для покращення маркетингу електронної комерції.

Почніть із автоматичної функції Brand Asset, яка автоматично імпортує логотип, кольори та шрифти вашого бренду у велику бібліотеку шаблонів електронних листів. Їх конструктор електронної пошти з функцією перетягування дозволяє легко створювати ваші електронні листи навіть з нуля та дозволяє імпортувати ваші продукти в електронні листи, не виходячи з конструктора.

Ще краще, ви можете використовувати їхній потужний і гнучкий редактор робочого процесу, щоб налаштувати автоматичні електронні листи, які надсилатимуться на основі встановленого тригера. Це включає вітальний електронний лист, покинутий кошик, підтвердження замовлення та багато, багато іншого. Ви також можете використовувати їх розширені функції сегментації, щоб гіперцільувати своїх клієнтів, щоб ви могли надсилати більш релевантні повідомлення.

Завдяки своїй багатоканальній спрямованості Omnisend дозволяє використовувати не лише електронні листи, але й SMS-повідомлення та push-сповіщення у ваших робочих процесах і кампаніях, щоб ви могли охоплювати своїх клієнтів різними способами.

Його детальна звітність допоможе вам відстежувати ваші продажі, бачити успіх ваших кампаній і автоматизації, розуміти, де клієнти знаходяться на своєму шляху, і багато іншого.

Ви можете отримати необмежену кількість функцій, включаючи безкоштовні кредити на SMS, БЕЗКОШТОВНО до 250 контактів щомісяця. Платні плани починаються від 16 доларів США на місяць і включають спеціального менеджера з успіху клієнтів, підтримку в реальному часі тощо.

Mailmodo

Завдяки інтерактивним елементам електронної пошти Mailmodo приносить задоволення, гарантуючи, що ваші маркетингові кампанії не пройдуть.

Електронні листи, які ви надсилаєте за допомогою Mailmodo, можуть зробити набагато більше, ніж традиційні повідомлення.

Точніше, ви можете:

 • Збирайте відгуки,
 • Проведення вікторин та опитувань,
 • Забронюйте демонстрацію та пройдіть реєстрацію,
 • Відновити покинуті візки тощо.

І все це відбувається без написання жодного рядка коду для створення електронних листів із підтримкою HTML і AMP.

Крім того, ви можете легко імпортувати списки контактів і керувати ними за допомогою опції масової та ініціованої надсилання з підтримкою автоматизованих робочих процесів.

І найкраще те, що ви можете легко інтегрувати Mailmodo зі своїм існуючим маркетинговим набором.

Нарешті, ви можете скористатися планом Mailmodo, зручним для запуску, з безкоштовною вічною підпискою, що включає 10 тисяч листів на місяць.

ConvertKit

Розвивайте свій бізнес, спілкуючись зі своїми клієнтами за допомогою програмного забезпечення електронного маркетингу ConvertKit. Це заощадить ваш маркетинговий час, щоб ви могли витрачати більше часу на створення нових речей. Дизайнер електронної пошти може допомогти вам пропустити частину редагування та зосередитися на написанні вмісту електронної пошти, що є найважливішою частиною.

Ви отримуєте багато шаблонів, які можете вибрати та встановити один за замовчуванням. Крім того, використовуйте вбудовані параметри стилю, щоб додавати відео, зображення та кнопки до своєї електронної пошти та отримати чудовий досвід написання через його спрощений інтерфейс. Він також має швидкість доставки 98%, що означає, що ваші електронні листи потрапляють у правильну папку “Вхідні”, а не в папку зі спамом.

Автоматизуйте свої електронні листи, налаштувавши шлях передплатника та написавши вміст для додавання до серії. Ви можете отримати інформацію про клієнта за допомогою форми реєстрації або цільової сторінки та поділитися своєю творчістю за лічені хвилини. Крім того, організуйте всіх передплатників з єдиного списку за допомогою сегментів і тегів, щоб ви могли надсилати цільові електронні листи на основі інтересів ваших клієнтів.

Перевіряйте статистику ваших підписників і графіки, щоб зрозуміти, як ваші клієнти взаємодіють із електронними листами, і приймати правильні рішення, щоб отримати найкращу ефективність. Ваші клієнти заслуговують кращого, і ConvertKit допоможе вам забезпечити винятковий досвід, щоб вони були в захваті, а ваш бізнес розвивався.

  Як повернути програму на головний екран на iPhone

ConvertKit пропонує БЕЗКОШТОВНУ підписку для нових творців із обмеженими функціями та перевагами. Розпочніть свою платну підписку відповідно до ваших потреб лише за 9 доларів США на місяць.

Sendinblue

Використовуйте чудово розроблені шаблони електронних листів Sendinblue, щоб просувати свій бренд і розвивати бізнес. Створіть чудовий і професійно виглядаючий електронний лист за хвилину та виберіть потрібний шаблон із бібліотеки або створіть новий з нуля.

Використовуйте інструмент перетягування, щоб додати стиль і блоки, які ідеально відповідають вашому бізнесу. Динамічно додавайте текст, як-от ім’я контакту, за допомогою інструмента персоналізації та покращуйте його за допомогою інших параметрів персоналізації електронної пошти.

Функції Sendinblue дають вам досвід професійного рівня. Ви можете згрупувати свої контакти, щоб створити хорошу маркетингову стратегію, вибравши менші сегменти відповідно до історії покупок, географічного розташування, статі тощо. Завершіть введення електронної пошти та дозвольте Sensinblue впоратися з рештою. Крім того, за допомогою інструменту оптимізації часу надсилання на основі машинного навчання ви можете надсилати вміст електронної пошти в ідеальний час.

У кожному плані ви знайдете необмежену пам’ять для контактів, будь то БЕЗКОШТОВНИЙ план до 300 електронних листів на день або преміум-план на 20 000 електронних листів на місяць.

GetResponse

GetResponse надає потужні та спрощені інструменти для створення сторінок, надсилання електронних листів і автоматизації маркетингу. Ви отримаєте всі маркетингові рішення, необхідні для розвитку вашого бізнесу. Використовуйте його, щоб створити свій список контактів за допомогою інструмента для генерації потенційних клієнтів, щоб перетворити свою аудиторію на відданих шанувальників.

Взаємодійте зі своїми потенційними клієнтами та клієнтами через онлайн-спілкування, щоб надати їм кращий досвід. Це також дає змогу добре рекламувати свій бізнес, перетворюючи відвідувачів на лояльних і постійних клієнтів. Насолоджуйтеся професійними шаблонами електронної пошти, перевіреною можливістю доставки та доступними інструментами дизайну та залишайтеся на вершині своєї творчості.

Надішліть одну електронну розсилку зі спеціальними пропозиціями та оновленнями та створіть послідовності електронних листів, щоб автоматизувати потік, щоб ви могли стежити за своїми підписками та взаємодіяти з ними. Крім того, створіть автоматичні електронні листи, щоб продавати більше та швидше.

Використовуйте інструменти доставки Time Travel і Perfect Timing, щоб доставляти електронні листи своїм клієнтам у потрібний час. Крім того, створюйте красиві електронні листи за допомогою макетів, розділів, єдиного зручного перегляду, мобільних пристроїв і вдосконалюйте кожен дизайн GIF-файлами та безкоштовними фотографіями.

Спробуйте програмне забезпечення GetResponse БЕЗКОШТОВНО протягом 30 днів і виберіть ідеальний план від 12,30 доларів США на місяць.

ActiveCampaign

Миттєво надсилайте потрібну електронну пошту потрібним людям за допомогою маркетингового інструменту електронної пошти ActiveCampaign і швидше розвивайте свій бізнес. Це допомагає вам створювати кампанії, створювати інформаційні бюлетені електронною поштою, надсилати привабливі електронні листи своїм клієнтам і показувати їм привабливі пропозиції.

Перевірте, що працює краще, за допомогою звітів або скористайтеся простим A/B-тестуванням, щоб визначити, яка електронна пошта має більше кліків, відкриттів або покупок, а яка — менше. ActiveCampaign інтегрується з багатьма інструментами, щоб полегшити вашу роботу та прийняти правильні рішення, використовуючи статистику для подальшого зростання.

Давайте подивимося, скільки типів електронних листів ви можете надсилати:

 • Широкомовні електронні листи: надсилайте їх, коли з’являться пропозиції чи нещодавно запущені продукти, якими ви хочете поділитися з кожним передплатником. Надішліть широкомовні електронні листи, тобто ви надішлете один електронний лист, але всі передплатники отримають його на свої електронні листи.
 • Активовані електронні листи: автоматизуйте деякі електронні листи, щоб коли клієнт відвідав ваш магазин електронної комерції та здійснив покупку або здійснив платіж, він отримував сповіщення електронною поштою. Швидке обслуговування веде до щасливих клієнтів, що веде до вашого зростання.
 • Цільові електронні листи: виходячи з будь-якого фактора, сегментуйте свої контакти, групуйте їх, щоб надсилати правильні електронні листи потрібним людям.
 • Автовідповідачі електронної пошти: надсилайте вітальні електронні листи, доставляйте провідні магніти або починайте автоматичну серію вітальних листів відповідно до дій вашого клієнта.
 • Воронки електронної пошти: автоматизовані електронні листи допомагають вам перетворити зацікавлену аудиторію на клієнтів, які платять.
 • Розклад електронної пошти: заплануйте надсилання електронних листів на певний час і дату, що ідеально підходить для свят, розпродажів, днів народження та подій.

ActiveCampaign надає деякі інструменти для вас, такі як багатокористувацьке редагування, історія змін, керована доставляемість, інтеграції, умовний вміст, оптимізований для мобільних пристроїв, дії з посиланнями, спеціальні дані, геовідстеження тощо.

Він пропонує прості ціни без плати за встановлення. Отримайте 500 контактів у своєму списку лише за 6,75 доларів США на місяць.

Еластична електронна пошта

Використовуйте потужність інтелектуальних рішень і сучасних інструментів, щоб масштабувати свій бізнес і будувати хороші відносини з клієнтами Еластична електронна пошта. Він пропонує дизайнерів електронної пошти, розробників кампаній і автовідповідачів, щоб ви могли проявити свою творчість, ефективно керувати одержувачами та надсилати електронні листи, не поворухнувши пальцем.

Створюйте необмежену кількість веб-форм і отримуйте більше контактів надійним способом для розвитку свого бізнесу. Сучасні цільові сторінки допомагають вам швидше налагоджувати зв’язки, а також ви можете вибрати з різних шаблонів або розробити власну ідею. Отримайте правильні інструменти від Elastic Emails, такі як спеціальні поля, сегментація та субрахунки.

Залучайте більше клієнтів за допомогою персоналізованого потоку електронної пошти, надсилайте електронні листи з доступних варіантів і автоматизуйте потік, щоб залучити більше аудиторії. Ви також можете використовувати потужність тестування A/X, щоб визначити, яка електронна пошта працює, і перетворити потенційних клієнтів на клієнтів. Крім того, перегляньте різні версії шаблонів, вмісту тощо та прийміть правильне рішення. Це також допомагає покращити вашу творчість, роблячи розумніші кроки з результатами в реальному часі.

Спробуйте Elastic Email БЕЗКОШТОВНО або отримайте необмежений план лише за 15 доларів США на місяць до 5000 контактів.

MailerLite

Виведіть свою маркетингову стратегію електронної пошти за межі папки “Вхідні” за допомогою вашої креативності, використовуючи вдосконалені інструменти від MailerLite, які надають вам усі функції, необхідні для успіху в електронному маркетингу. Він пропонує попередньо визначені шаблони, розширений текст, спеціальний HTML, інструменти перетягування та дозволяє створювати професійні та гарні кампанії, які доставляють правильні повідомлення вашим клієнтам.

  Як перевірити, чи є у вас процесор Skylake або Kaby Lake

Залучайте нових відвідувачів за допомогою свого веб-сайту, вбудованих форм, спливаючих вікон і цільових сторінок. Використовуйте ширшу креативність, щоб отримати здоровий потік клієнтів і розвиток вашого бізнесу. Ви також можете оптимізувати свій контент, знаючи, чого насправді хочуть підписники, проводити тестові кампанії тощо.

Такі функції, як сегментація, опитування та A/B-тестування, можуть зробити вашу наступну кампанію ефективнішою. Ви також можете посилити взаємодію та зміцнити довіру за допомогою автоматизації електронної пошти, що призводить до персоналізованих та цільових електронних листів.

Отримуйте 12000 електронних листів щомісяця БЕЗКОШТОВНО до 1000 підписників. Виберіть платну версію, щоб отримати необмежену кількість електронних листів за 10 доларів США на місяць.

Авебер

Авебер пропонує вам платформу, де ви можете легко спілкуватися зі своїми клієнтами за допомогою електронних листів. Ви отримуєте маркетинг електронною поштою, шаблони цільових сторінок, автоматизацію електронної пошти, сторінки електронної комерції та веб-повідомлення. Використовуйте стільки рішень, скільки забажаєте, для швидшого успіху та швидкого досягнення своїх цілей.

Почніть створювати вміст електронної пошти за допомогою готових шаблонів і редактора перетягування. Цей інструмент допоможе вам залучити більше потенційних клієнтів за допомогою форм реєстрації та збільшити потужну клієнтську базу. Надсилайте веб-повідомлення та електронні листи на основі інтересів ваших клієнтів, щоб зміцнити довіру та лояльність.

AWeber контролює наскрізні процеси, щоб ваші електронні листи ніколи не потрапляли в папку небажаної пошти. Це дає вам змогу автоматизувати деякі робочі процеси, щоб отримати більше продажів і вищі показники відкриття через інформаційні бюлетені та кампанії електронною поштою. Ви також можете об’єднати свій бізнес із понад 100 інтеграціями, щоб отримати більше переваг та інструментів для економії часу.

Ціни починаються від 16,15 доларів США на місяць.

Mailchimp

Залучайте свою аудиторію та розвивайте свій бізнес Mailchimp створювати привабливі електронні листи, підвищувати продажі та розвивати свій бренд. Почніть із різноманітних шаблонів або закодуйте свій дизайн у конструкторі електронних листів Mailchimps. Його творчий помічник може створювати для вас дизайни, які доповнюють ваш бренд.

Використовуйте привабливу тему за допомогою Subject Line Helper, щоб залучити більше клієнтів. Спробуйте різні версії вмісту електронної пошти за допомогою A/B-тестування та зробіть свої електронні листи актуальними за допомогою автоматизованих подорожей через Customer Journey Builder.

Ви можете надсилати електронні листи на основі взаємодії та поведінки клієнтів, підвищуючи залученість і забезпечуючи кращий досвід. Mailchimp подбає про всі технічні речі, щоб мати час зосередитися на побудові хороших стосунків.

Відстежуйте свої продажі, щоб побачити, що працює у ваших кампаніях за допомогою звітів, перетворюйте статистику на результати в реальному часі та покращуйте результати електронною поштою за допомогою інтеграції з іншими інструментами.

Ви отримаєте всі необхідні інструменти БЕЗКОШТОВНО до 2000 контактів.

EmailOctopus

EmailOctopus пропонує прості та потужні інструменти для взаємодії з клієнтами та вдосконалення розвитку вашого бізнесу за допомогою електронних листів.

Порадуйте своїх клієнтів налаштованими шаблонами та редактором перетягування, використовуйте статистику та дані для сегментації списку та персоналізуйте свої електронні листи, щоб підвищити конверсію. Продовжуйте розвиватися за допомогою настроюваних форм і імпортуйте наявних підписників або створюйте цільові сторінки, щоб залучати потенційних клієнтів.

Автоматично надсилайте вітальні електронні листи, щоб зацікавити їх, щойно вони приєднаються. Почніть із попередньо розроблених шаблонів і налаштуйте їх за допомогою редактора електронної пошти або створіть свій власний з нуля. Ви також можете імпортувати шаблони HTML для повного творчого контролю. Крім того, відстежуйте показники відкриття, відмов і кліків за допомогою звітів про кампанію та перевіряйте, що працює для покращення потоку.

EmailOctopus є БЕЗКОШТОВНИМ для 2500 підписників і 10000 електронних листів на місяць, або ви можете заплатити 24 долари США на місяць, щоб отримати 50000 електронних листів.

Кілька швидких порад щодо ефективного маркетингу електронною поштою

Розгляньте деякі найкращі методи маркетингу електронною поштою, щоб отримати від нього максимальну користь.

 • Персоналізація є ключовою в цьому сучасному світі. Клієнти цінують, якщо ви звертаєтеся до них на ім’я, а не пишете загальні привітання.
 • Зробіть вміст персональним і напишіть електронний лист відповідно до їхніх потреб і вподобань. Він також повинен мати привабливу тему, щоб привернути увагу, а потім донести сильне повідомлення.
 • Визначте належну довжину електронних листів і професійно відформатуйте їх. Переконайтеся, що ваші шрифти, зображення та вміст доповнюють один одного та виділяйте ваш логотип і бренд, щоб виділятися.
 • Надішліть правильне повідомлення в потрібний час, щоб ваші клієнти та ви могли скористатися його перевагами. Крім того, оптимізуйте можливість доставки електронної пошти та її вигляд на різних пристроях, щоб запропонувати користувачам узгоджену роботу.
 • Утримайтеся від покупки списків розсилки, оскільки це може призвести до штрафних санкцій і шкоди репутації.

Висновок 👩‍💻

Маркетинг електронною поштою все ще панує, і якщо ви робите це правильно, це може допомогти вам побудувати міцні стосунки з вашою аудиторією, перетворити їх на платоспроможних клієнтів, збільшити продажі та доходи та створити лояльність до бренду. Отже, використовуйте програмне забезпечення електронного маркетингу, яке ми щойно обговорювали, і переконайтесь у його перевагах для вашого бізнесу.