12 найкращих платформ CNAPP для кращої безпеки в хмарі

Хмарна платформа захисту додатків (CNAPP) пропонує організаціям ефективні інструменти та функції хмарної безпеки для пом’якшення загроз безпеці та ризиків, а також для захисту хмарних програм і робочих навантажень.

Використання таких сервісів, як CNAPP, є актуальним сьогодні, оскільки загрози безпеці стрімко зростають у всьому світі.

А оскільки все більше додатків і робочих навантажень переміщуються в хмару, захист цих компонентів стає більш необхідним. На даний момент звичайних рішень безпеки недостатньо для забезпечення безпеки цих програм.

Ось тут CNAPP виявляється корисним, і, на щастя, ви можете знайти багато послуг CNAPP на ринку.

Але як дізнатися, яка платформа CNAPP насправді може запропонувати найкращий у своєму класі захист?

Щоб спростити все, я підібрав найкраще програмне забезпечення CNAPP для підвищення безпеки хмари, яке ви можете вибрати відповідно до своїх потреб.

Краудстрайк

Уніфікована хмарна безпека, цілодобове виявлення, керування інцидентами, пошук загроз.

Ерметик

Безагентний CNAPP, підтримка AWS/Azure/GCP, пріоритет безпеки та відповідності

Аква

Повна видимість, міжхмарна безпека, захист від шкідливих програм, відповідність PCI, SOC 2

Zscaler

360-градусна видимість, виявлення загроз, ефективність SOC, відображення відповідності

Призма Хмара

Безпека хмарних додатків, оцінювання на основі машинного навчання, захист від уразливостей нульового дня

Wiz

Уніфікований CNAPP, сканування без агентів, спільне зменшення ризиків, автоматизований аналіз шляху атаки

Мереживоплетення

Виявлення загроз на основі поведінки, готовність до відповідності, моніторинг активності

Runecast

Мультихмарна безпека, відповідність, усунення вразливостей, автоматизація знань ШІ

Плеріон

Комбінований CSPM, безпека API, автоматизований аналіз шляхів атаки без використання агентів

Cyscale

Хмарний захист програм, CWPP, CIEM, CSPM, безпека в реальному часі, понад 500 елементів керування безпекою, перевірка відповідності

ThreatKey

Централізоване керування, пом’якшення загроз, автоматичне реагування на інциденти, встановлення без агентів,

PingSafe

Багатохмарний захист, KSPM, CDR, механізм секретного сканування, безпека Shift Left, автоматичне виправлення

Що таке CNAPP?

Хмарний захист додатків (CNAPP) — це повна хмарна програмна платформа, яка допомагає контролювати, виявляти та зменшувати потенційні загрози безпеці та вразливості.

По суті, CNAPP надає організаціям такі інструменти та функції, як CWPP, CSPM, CIEM, сканування IAC тощо, для захисту хмарних програм і робочих навантажень від загроз. Він також поєднує в собі інші можливості, такі як сканування контейнерів, захист хмарного робочого навантаження під час виконання та сканування вразливостей під час виконання, щоб забезпечити повний захист хмарної програми.

Крім того, CNAPP дає змогу командам DevOps і DevSecOps забезпечувати наскрізну безпеку хмари та додатків протягом усього життєвого циклу додатків CI/CD, від проектування та розробки до виробництва та розгортання.

Крім того, CNAPP забезпечують повну видимість контролю доступу, робочих навантажень, DevSecOps і конфігурації для оптимізації управління безпекою та відповідності.

Оскільки він служить єдиним рішенням безпеки, він допомагає вам отримувати доступ до звітів, виконувати сканування та виявляти загрози з єдиної платформи та мінімізувати будь-які людські помилки. CNAPP не тільки дає змогу організаціям здійснювати моніторинг, але й дозволяє їм швидко реагувати на неправильні конфігурації та вразливості.

Переваги CNAPP у запобіганні хмарним ризикам

Переваги CNAPP включають:

Єдина платформа

CNAPP надає організаціям єдину платформу, за допомогою якої вся команда може співпрацювати для моніторингу та виявлення різних незначних проблем, окремих подій і векторів атак. Завдяки інтегрованій платформі він також надає вам рішення для оповіщення та вразливості для забезпечення безпеки.

Покращена хмарна безпека

Наскрізне рішення безпеки CNAPP допомагає їм підвищити загальну безпеку хмари. Це дозволяє компаніям підтримувати кращу видимість і виявлення ризиків у хмарних програмах, робочих навантаженнях і службах в інфраструктурі.

Виявлення загроз у реальному часі

Можливість виявлення загроз у режимі реального часу CNAPP дуже корисна для хмарної безпеки. Використовуючи методи видимості під час виконання та вбудовані в хмару елементи керування безпекою, він може швидко виявляти аномалії та IOC, дозволяючи командам безпеки негайно реагувати для швидкого виправлення.

Менше складнощів

Завдяки 360-градусній видимості кожної дії CNAPP усуває необхідність моніторингу кількох точок у хмарній інфраструктурі. Таким чином, це допомагає зменшити складності, пов’язані з конфігураціями, дозволами, контролем доступу тощо. CNAPP також аналізує численні атрибути, щоб з’ясувати, яка проблема має найбільший вплив, і визначити пріоритетність завдань безпеки.

Високошвидкісний захист

Оскільки ви можете інтегрувати CNAPP на кожному етапі розробки програми та CI/CD, це допомагає визначити проблеми відповідності та неправильну конфігурацію від кореня. Він також інтегрується з екосистемою SecOps, щоб надавати сповіщення та квитки про різні порушення та дозволяти командам безпеки негайно реагувати на них.

Спрощує дотримання вимог

Завдяки інтеграції CNAPP у хмарну інфраструктуру організаціям стає простіше задовольняти застосовні нормативні та нормативні вимоги.

CNAPP гарантує, що ваша програма відповідає PCI DSS, GDPR, HIPAA та іншим структурам, усуваючи ризики.

Розподіляє обов’язки з охорони

CNAPP може розгорнути контроль безпеки на кожному рівні циклу DevOps. Це дозволяє розробникам стати більш відповідальними за безпеку свого робочого місця та завдань. Впровадження CNAPP також може зменшити тертя між розробниками та командами безпеки.

Тепер давайте перейдемо безпосередньо до деяких із найкращих платформ CNAPP, щоб спростити та покращити безпеку хмари.

Краудстрайк

Захистіть свою хмарну програму та робочі навантаження за допомогою Краудстрайкякий є високоефективною та уніфікованою хмарною платформою безпеки.

Ця безагентна хмарна платформа безпеки включає захист хмарного робочого навантаження, керування правами ідентифікації в хмарі та керування положенням безпеки в хмарі для захисту вашої хмарної власності.

Crowdstrike — це перша в галузі платформа CNAPP, яка пропонує цілодобове кероване виявлення та реагування на хмарні середовища. Крім того, він забезпечує реагування на хмарні інциденти, розгортання платформи та полювання на загрози. Ці завдання разом допомагають командам безпеки зміцнювати хмарну безпеку вашої організації.

Незалежно від того, чи є у вас багатохмарна чи гібридна інфраструктура, Crowdstrike забезпечує повну видимість кожного компонента вашого хмарного ресурсу. Ця платформа безпеки використовує індикатори атак (IoA), щоб ідентифікувати порушення безпеки та негайно зупиняти їх з будь-якої точки.

Crowdstrike може зменшити ймовірність випадкового виявлення, неправильної конфігурації та інших ризиків за допомогою своїх унікальних індикаторів неправильної конфігурації (IoM) і забезпечити швидке виконання вимог.

Ерметик

Якщо ви хочете захистити свою хмарну інфраструктуру на одній платформі, не стикаючись із складністю хмари, Ерметик це платформа CNAPP, яку ви можете спробувати.

Ця платформа CNAPP, яка базується на ідентифікації, надає вам безагентне рішення та має можливість ідентифікувати, визначати пріоритети та виправляти проблеми з безпекою та відповідністю. Ermetic працює з вашою інфраструктурою AWS, Azure або GCP і дозволяє оптимізувати всю роботу хмарної безпеки для ефективного усунення недоліків безпеки.

Інструмент пропонує повністю інтегрований перегляд усіх хмарних активів, програм і робочих навантажень у вашій хмарній платформі, щоб ви могли контролювати кожен аспект безпеки. Разом зі скануванням CSPM, CWP та IaC цей CNAPP включає керування позицією Kubernetes для підвищення загальної безпеки хмари.

Аква

АкваРішення CNAPP від ​​компанії підходить для багатьох компаній у всьому світі, оскільки воно забезпечує повну видимість у вашому хмарному середовищі, щоб допомогти вам виявити та виправити неправильну конфігурацію.

Завдяки єдиній платформі безпеки ви можете співпрацювати з іншими командами та усувати будь-які атаки протягом усього життєвого циклу вашої веб-програми. Оскільки він інтегрується з усім вашим життєвим циклом розробки, ви можете швидко виявляти та вирішувати вразливості, відкритий код або інші проблеми у своєму коді, складати та конвеєри, а також забезпечити повний захист.

Aqua використовує деякі виняткові інструменти, такі як розширений захист від зловмисного програмного забезпечення та безпека ланцюга постачання програмного забезпечення, щоб підвищити загальну безпеку. Він може захистити вашу програму в хмарах, контейнерах, конвеєрах CI/CD, реєстрах і безсерверних платформах і переконатися, що вони повністю вільні від уразливостей.

Завдяки Aqua ви можете повністю відповідати таким структурам, як PCI та SOC 2, часто перевіряючи стан безпеки та надаючи висновки.

Zscaler

Забезпечити безпеку ваших хмарних додатків, а також робочих навантажень від створення до середовища виконання легко за допомогою таких платформ CNAPP, як Zscaler. Це безагентне хмарне рішення безпеки, яке може ідентифікувати та усунути приховані ризики, поширені протягом життєвого циклу програми.

Від IaaS, віртуальних машин і контейнерів до середовищ для розробників, він забезпечує 360-градусну видимість усієї вашої хмари завдяки інтеграції з інструментами IDE та DevOps. CNAPP допомагає підвищити ефективність SOC, виявляючи загрози та приховані вектори атак і порівнюючи їх з іншими підозрілими діями, вразливими місцями та помилками конфігурації.

Ви можете легко блокувати майбутні шляхи атак за допомогою цього CNAPP, і заслуга належить його інтелектуальному захисту від загроз. Ви можете підтримувати безперервну відповідність вимогам безпеки в хмарі, оскільки він відображає положення безпеки вашого хмарного додатка в CIS, NIST, HIPAA та інших нормативних базах для автоматизованого звітування про відповідність.

Призма Хмара

Призма Хмара є одним із найкращих CNAPP, який може посилити безпеку хмарних програм і робочих навантажень багатьох організацій.

Від виявлення недоліків безпеки в сховищах коду та блокування ненадійних пакетів під час розгортання до захисту робочих навантажень під час виконання, Prisma Cloud забезпечує безпеку на кожному кроці. Використовуючи потужність машинного навчання, ця платформа CNAPP постійно перевіряє ваші хмарні ресурси на наявність неправильних конфігурацій і ненормальних дій, щоб попередити команди.

Завдяки Prisma Cloud тепер ви можете захистити свою хмарну програму від уразливостей нульового дня, розсуваючи межі типової видимості та пріоритезації сповіщень.

Завдяки комплексному рішенню ви не тільки зможете забезпечити узгоджену безпеку в усій інфраструктурі, але й узгодите свої вимоги безпеки з майбутніми пріоритетами. Це виводить ваші операції безпеки на наступний рівень завдяки інтеграції SOC і робочого процесу, щоб забезпечити потокову передачу та реєстрацію сповіщень, налаштованих користувачем.

Wiz

Допоможіть вашій команді з розробки та безпеки хмари мати єдиний підхід до посилення безпеки вашої хмари, використовуючи платформу CNAPP Wiz.

Це безагентна платформа CNAPP на основі графіків, яка сканує кожен компонент, визначає пріоритетність ризиків, надає статистичні дані та забезпечує найкращі практики безпеки в конвеєрі CI/CD.

WIz об’єднує найкращі інструменти безпеки, щоб проактивно захистити вашу хмарну програму та зменшити складність створення хмарних програм. Використовуючи автоматизований аналіз шляху атаки, він може швидко ідентифікувати, виявляти та реагувати на всі критичні ризики та усувати сліпі зони у вашому векторі безпеки.

Цей CNAPP сприяє спільному підходу в організації, усуваючи операційні роз’єми та дозволяючи кожній команді завчасно усувати ризики в життєвому циклі розробки. Провідні організації використовують Wiz для підвищення ефективності роботи, усуваючи проблеми, пов’язані з ручними зусиллями для управління ризиками.

Мереживоплетення

Зі збільшенням потреби в хмарних програмах і безпеці робочого навантаження використання CNAPP, як Мереживоплетення є вигідним. Він легко інтегрується з вашою платформою, щоб сканувати кожен компонент у вашій хмарі, щоб захистити вашу програму під час виконання.

Це рішення CNAPP не тільки дозволяє вашій команді вирішувати проблеми з найбільшим впливом, але й знаходить невідомі загрози за допомогою функції виявлення загроз на основі поведінки. Через уніфіковану платформу Lacework автоматично збирає докази та передає їх на платформи відповідності, щоб завжди бути готовим до аудиту.

Використовуючи KSPM і CSPM, ви можете виявляти зламані облікові записи та реагувати на загрози, щоб захистити всі свої хмарні облікові записи та служби. Lacework відстежує всі дії та робочі навантаження користувачів, щоб дізнатися про поведінку хмари та надавати сповіщення, якщо користувач відхиляється від рутинної поведінки.

Runecast

Захистіть свою хмарну інфраструктуру, об’єднавши провідні інструменти безпеки від Runecast. Це одна з тих ефективних платформ CNAPP, які працюють на мультихмарних, гібридних і локальних платформах для захисту ваших програм, контейнерів і фізичних навантажень.

Цей CNAPP забезпечує безпеку та відповідність на кожному етапі, від доставки програми до циклу розробки, і усуває вразливості. Це дуже корисно для усунення неправильних конфігурацій і дрейфів конфігурації в контейнерах, віртуальних машинах і багатохмарній інфраструктурі.

Автоматизація знань Runecast AI є однією з основних функцій, яка посилює безпеку, надаючи вашим командам щоденні оновлення визначень знань. Вигляд однієї платформи цієї платформи усуває всі обмеження щодо підтримки різноманітних типів інструментів моніторингу та дає змогу вашій команді захищати служби та програми, щоб забезпечити безперебійну роботу ваших проектів.

Плеріон

Бажаєте отримати повну видимість життєвого циклу своїх хмарних програм? Спробуй Плеріон. Це CNAPP, який поєднує найкращі хмарні рішення безпеки, такі як CSPM, CWPP, DSPM, CDR, безпека API та інші, на одній платформі, щоб забезпечити вам необхідну безпеку.

Plerion — це безагентне рішення CNAPP, яке використовує підхід, керований загрозами та ризиками. Це не тільки допомагає пом’якшити конфігурації та проблеми безпеки, але й допоможе вам зосередитися на ризиках, які можуть мати найбільший вплив.

Використовуючи це рішення, ви можете включити належну безпеку на кожному етапі життєвого циклу розробки та усунути ймовірність уразливості, яка сповільнить продуктивність. Він також пропонує автоматичний аналіз шляху атаки (APA), який допомагає групам безпеки виявити першопричину ризику, а також його ризики та вплив на ваші програми та організацію.

Cyscale

Отримайте справжній захист хмарних додатків і робочого навантаження Cyscale і запобігати їх уповільненню через вразливість або атаки. Інтегрувавши платформу Cyscale CNAPP у свою інфраструктуру, ви зможете забезпечити повну хмарну безпеку.

Як і будь-яка найкраща платформа CNAPP, вона також поєднує такі інструменти, як CWPP, CIEM і CSPM, щоб запобігти неправильній конфігурації, уразливостям і витоку даних у вашій хмарі.

Використовуючи контекстний аналіз і повну видимість у вашій безпеці, він забезпечує безпеку в хмарі в режимі реального часу та допомагає з легкістю усунути значні ризики. За допомогою цієї платформи ви можете застосувати понад 500 готових елементів керування безпекою та автоматично запускати критичні перевірки відповідності для відповідності всім вимогам відповідності.

ThreatKey

Рекомендовано провідними експертами з безпеки в усьому світі, ThreatKey служить чудовою платформою CNAPP, яка може допомогти вашим командам безпеки та ІТ захистити вашу програму від будь-якої загрози.

За допомогою централізованої консолі керування ThreatKey ви отримаєте всі інструменти під рукою. Це дає змогу керувати помилковими налаштуваннями та виявленнями безпеки. Він постійно шукає нові загрози та недоліки безпеки та швидко їх пом’якшує, щоб захистити програми та робочі навантаження від втрати ефективності.

Ви можете використовувати цей CNAPP, щоб оптимізувати й автоматизувати всі процеси реагування на інциденти та зберегти їх для полегшення аналізу після інцидентів. Функція встановлення одним клацанням миші справді заслуговує похвали, оскільки її можна легко встановити у вашій SaaS та хмарній інфраструктурі без жодного агента.

PingSafe

PingSafe це найкращий CNAPP, який ви можете використовувати для забезпечення неперевершеного захисту вашого додатка, а також багатохмарної інфраструктури.

Крім використання стандартних інструментів CSPM, CWPP, IaC і управління вразливістю, PingSafe використовує KSPM і CDR для захисту контейнерів і програм від коду до середовища виконання.

PingSafe також використовує механізм секретного сканування, який сканує мільярди комітів, щоб виявити секрети в сховищах коду та ввімкнути захист із зміщенням ліворуч у вашій хмарній інфраструктурі.

Ви не зіткнетеся з простоями програм або витоками облікових даних у хмарі, оскільки ця платформа може виявляти будь-які витоки та сповіщати ваші команди безпеки, щоб пом’якшити їх. Безагентне підключення та автоматичне виправлення на основі API роблять цю платформу CNAPP дедалі зручнішою у використанні.

Висновок

Вибір відповідного CNAPP для вашої організації може бути важким, враховуючи багато варіантів на ринку.

Щоб спростити це, я перерахував деякі з найкращих CNAPP, які ви можете вибрати на основі потреб вашої організації для покращення безпеки хмари. Це оптимізує ваші завдання безпеки та забезпечить легкість і швидкість виявлення загроз і реагування на них.

Ви також можете дослідити деякі найкращі хмарні платформи захисту даних, щоб ваші дані були швидкими та безпечними.