12 найкращих платформ серверів електронної пошти для самостійного розміщення [2022]

| | 0 Comments| 5:47 AM
Categories:

Якщо ви цінуєте конфіденційність і надаєте пріоритет доступності, найкращим вибором стане сервер електронної пошти, розміщений на власному хості.

Електронна пошта є найпопулярнішим способом спілкування в професійному світі. Хоча існують різні постачальники послуг хостингу електронної пошти, багато компаній шукають альтернативу, наприклад сервери електронної пошти, які розміщені на власному хостингу.

Давайте дізнаємося більше про власні сервери електронної пошти та найкращі платформи, які пропонують цю послугу.

Що таке самостійне розміщення?

Власні електронні листи – це сервери, які можна розмістити у вашій локальній мережі або на вашому сервері. Якщо ви хочете, ви завжди можете використовувати його, інтегрувавши з обліковими записами електронної пошти сторонніх розробників. Однак його основна функція — дозволити вам створити власний сервер електронної пошти.

Переваги використання серверних платформ електронної пошти, які розміщені самостійно

Якщо у вас є власний поштовий сервер, уся електронна пошта буде повністю конфіденційною. Вам більше не потрібно ставати жертвою стеження третьої сторони та ділитися своєю особистою інформацією з рекламодавцями.

Такі клієнти електронної пошти доступні через Інтернет або локальну мережу після того, як вони інтегровані зі службами електронної пошти сторонніх виробників.

Якщо ви вирішите використовувати сервер електронної пошти з відкритим вихідним кодом, ви можете створити будь-яку кількість псевдонімів, і це також без жодних грошей. Крім того, ви можете надсилати необмежену кількість електронних листів із цих серверів.

Крім того, ви можете насолоджуватися 100% контролем над своїми поштовими скриньками та їх налаштуваннями. Це дає вам можливість установлювати політики та налаштовувати налаштування відповідно до потреб вашої організації.

Використання самостійного сервера електронної пошти: міркування

Ваше рішення встановити та налаштувати автономний поштовий сервер для вашої організації слід прийняти обдумано.

Перш ніж перейти до нього з традиційного клієнта електронної пошти, ви повинні перевірити:

  • Якщо на сервері є агент передачі пошти (MTA) для надсилання електронних листів від різних користувачів.
  • Чи підтримує він IMAP і POP3, два найпопулярніші протоколи електронної пошти.
  • Щоб блокувати спам, що надходить електронною поштою, повинен бути ефективний фільтр спаму.
  • Якщо він містить антивірус для захисту ваших поштових скриньок від вірусів і шкідливих програм.
  • Агент доставки пошти також має бути присутнім, щоб надсилати електронні листи до папки “Вхідні”.

Давайте тепер подивимося на найкращі сервери електронної пошти, які розміщуються самостійно.

Модобоа

Модобоа це сервер електронної пошти з відкритим кодом, який підкреслює вашу конфіденційність. Він працює як ідеальна альтернатива іншим варіантам служби електронної пошти, оскільки створення поштового сервера займає лише 10 хвилин.

Тут ви отримуєте деякі з найкращих інструментів для встановлення, конфігурації та захисту електронної пошти з відкритим кодом. Ця платформа пропонує всі основні жести електронної пошти, включаючи веб-пошту, керування списком контактів, керування календарем, організацію електронної пошти за допомогою фільтрів, автовідповідач для електронних листів і необмежену кількість поштових скриньок, псевдонімів і доменів.

Крім того, він пропонує різні інструменти адміністратора, такі як інструмент міграції даних і статистика. Вам не потрібно проходити виснажливий процес окремого встановлення кожного компонента, оскільки його інсталятор виконує 95% роботи.

Найбільшою перевагою використання Modoboa є безпека даних і конфіденційність. Постачальник послуг електронної пошти використовує протокол TLS для шифрування всіх передач даних між сервером електронної пошти та зовнішнім світом. Протоколи SPF, DKIM і DMARC – це деякі інші підходи, які він використовує для захисту вашої репутації в Інтернеті.

  Як відключити багатозадачність на iPad

Майлу

Якщо ви шукаєте багатофункціональний, але простий у користуванні сервер електронної пошти, який розміщено на власному хості, йдіть Майлу. Це безкоштовне програмне забезпечення має на меті надати користувачам сервер, який можна легко налаштувати та підтримувати. Він не містить непотрібних функцій, які є в багатьох групових програмах.

Платформа дозволяє використовувати стандартні сервери електронної пошти та протоколи, такі як IMAP, IMAP+, SMTP і Submission. Окрім доступу до Інтернету, він оснащений такими функціями, як кілька веб-пошти, псевдоніми домену, спеціальна маршрутизація та адміністративні інтерфейси.

Користувачі можуть легко використовувати псевдоніми, автоматичне пересилання, автоматичну відповідь і вибірку облікових записів, щоб заощадити час і зусилля. Глобальні адміністратори, делегування для кожного домену, оголошення та квоти – це деякі з його адміністративних атрибутів, які дозволять вам легко керувати цим сервером електронної пошти.

Крім того, платформа використовує TLS, Letsencrypt! сертифікат, вихідний DKIM, сірий список, антивірусний сканер, захист від спаму, автоматичне навчання, DMARC і SPF для забезпечення максимальної безпеки.

Docker MailServer

Docker MailServer це повноцінний поштовий сервер із відкритим кодом, який підтримує службу електронної пошти через SMTP, LDAP та IMAP. Це готове до виробництва рішення постачається лише з конфігураційними файлами, які роблять його простим і версійним. Сервер не має бази даних SQL і може бути легко розгорнутий і оновлений.

Він також підтримує створення спеціальних правил для SpamAssassin і ClamAV, включаючи автоматичні оновлення. Сервер використовує LetsEncrypt і самопідписані сертифікати для забезпечення безпеки даних. Користувачі також отримують такі функції, як сценарій налаштування для конфігурації та обслуговування сервера, базову підтримку Sieve через Dovecot, постійні дані та стан, а також розділювачі розширень.

Ваш пристрій має мати 1 vCore та 512 МБ оперативної пам’яті для роботи цього сервера. Однак вам слід дезактивувати такі служби, як ClamAV, щоб працювати на хості з 512 МБ оперативної пам’яті. Для оптимальної продуктивності рекомендована конфігурація включає 1 ядерний процесор, 2 ГБ оперативної пам’яті та можливість заміни для контейнера.

Poste.io

Використання Poste.io, ви можете отримати веб-електронну пошту та такі функції, як захист від спаму, антивірус і веб-адміністрування на своєму сервері менш ніж за 5 хвилин. Цей повнофункціональний поштовий сервер зберігає дані користувача та конфігурацію відокремленими від двійкових файлів. Оскільки він зберігає дані користувача у файлах бази даних SQLite, ви можете використовувати цю платформу із зовнішньою пам’яттю.

Якщо ви вирішите використовувати цей автономний сервер електронної пошти, такі процеси, як оновлення, резервне копіювання та міграція, стануть простими. Він зосереджений на безпеці даних, тому ви побачите, що Poste.io містить потужні сучасні засоби безпеки замість застарілих методів автентифікації.

Адміністратор може надавати різні права системним адміністраторам, адміністраторам домену та власникам електронної пошти. Також можна призначити квоту для кількості електронних листів і зберігання поштової скриньки. Вбудований спам-фільтр і антивірусний механізм виявляють віруси, зловмисне програмне забезпечення та трояни, щоб захистити вашу поштову скриньку.

Його інші варті уваги функції – перенаправлення електронної пошти, автоматична відповідь, фільтрація електронної пошти та шифрування даних. Крім того, він оснащений вбудованим автовиявленням, сумісним з Microsoft365 і Thunderbird.

iRedMail

Ті, хто зацікавлений у створенні сервера електронної пошти з рішеннями з відкритим кодом, повинні вибрати iRedMail. Це поштовий сервер з відкритим кодом, який можна використовувати з Red Hat, Ubuntu, CentOS, Debian, OpenBSD і FreeBSD.

  Що таке Adobe Creative Cloud і чи воно того варте?

Усі елементи iRedMail є відкритими, і користувачі отримуватимуть оновлення та виправлення помилок від надійних постачальників Linux/BSD. Ви можете фільтрувати електронні листи та впорядковувати їх у папки за допомогою інтуїтивно зрозумілого веб-інтерфейсу на основі веб-пошти Roundcube.

iRedMail гарантує, що електронні листи обмінюються за допомогою безпечних з’єднань (POP3, IMAP і SMTP) і шифруються під час передавання, щоб жодна третя сторона не мала доступу до вмісту вашої електронної пошти.

Ви можете створювати необмежену кількість користувачів, адміністраторів, доменів і списків розсилки на цій платформі, не турбуючись про витрати. Оскільки особисті дані зберігаються на вашому жорсткому диску, ви маєте повний контроль над безпекою електронної пошти, яку можна перевірити через журнал транзакцій.

Mail-in-a-Box

Mail-in-a-Box це простий у розгортанні автономний сервер електронної пошти, де ви можете мати повний контроль над своїми електронними листами. Використовуючи цю платформу, ви можете перетворитися на власного провайдера поштових послуг. Якщо розглядати технічну сторону, то ця платформа перетворює хмарний комп’ютер на функціональний поштовий сервер.

Однак вам не потрібно бути технічно підкованою людиною, щоб налаштувати це. Ця платформа пропонує веб-пошту та сервер IMAP/SMTP, до якого користувачі можуть отримати доступ за допомогою настільного інструменту та мобільних пристроїв.

Тут ви отримуєте всі стандартні функції електронної пошти, включаючи правила фільтрації пошти, фільтрацію спаму, сірий список, автоматичне налаштування та автоматичне резервне копіювання. Окрім цього, ви також можете синхронізувати в нього контакти та календарі.

Ця платформа підтримує розміщення кількох доменних імен і користувачів, що є корисною функцією для великих компаній і підприємств. Його веб-панель керування дозволяє додавати облікові записи електронної пошти, псевдоніми та власні записи DNS.

hMailServer

Користувачі Microsoft Windows повинні вибрати hMailServer за безкоштовний сервер електронної пошти, що розміщений на власному хості. Ви можете використовувати його в більшості комерційних сценаріїв, оскільки його розширюваний вихідний код доступний на GitHub. З hMailServer можна використовувати будь-яку систему веб-пошти з підтримкою IMAP і SMTP.

Встановлення та конфігурація hMailServer є безперешкодними та швидкими. Простий у використанні інструмент адміністрування дозволяє користувачам додавати облікові записи та домени, налаштовувати параметри та вмикати сканування на віруси.

Бібліотека COM цієї платформи підтримує інтеграцію з іншим програмним забезпеченням, таким як існуючі ІТ-системи. Його попередньо налаштовані інструменти безпеки гарантують, що ваш сервер ніколи не буде використовуватися для надсилання спаму.

Апач Джеймс

Апач Джеймс це агент передачі пошти з відкритим вихідним кодом із підтримкою SMTP і POP3. James — це абревіатура від Java Apache Mail Enterprise Server. Він складається з модульної архітектури, повної надійних і сучасних компонентів.

Сервер сумісний з такими протоколами електронної пошти, як SMTP, LMTP, POP3, IMAP, ManageSieve та IMAP. Він використовує MySQL, HSQLDB, Cassandra та PostgreSQL для реалізації зберігання. Серед інших його функцій є API поштової скриньки, розширювані агенти обробки електронної пошти, адміністрування командного рядка тощо.

голубник

голубник це захищений сервер IMAP, який можна використовувати для малих і великих установок. Він вважається одним із найефективніших серверів IMAP, який підтримує стандартні формати файлів MBOX і Maildir.

Сервер індексує поштові скриньки з повною прозорістю та забезпечує сумісність із наявними інструментами керування поштовими скриньками. Самооптимізуючі індекси містять саме те, що потрібно клієнтам.

Dovecot поставляється з гнучкими режимами автентифікації користувачів, які приймають різні бази даних і механізми автентифікації. Крім того, це дозволяє переміщувати дані електронної пошти з різних серверів IMAP і POP3. Орієнтований на безпеку дизайн і реалізація цієї платформи означає, що вам не потрібно турбуватися про конфіденційність ваших даних.

  7 найкращих програм для бази даних керування конфігурацією (CMDB).

Будучи зручним для адміністратора сервером, він генерує зрозумілі повідомлення про помилки. Його поточні функції можна розширити за допомогою плагінів. Наприклад, ви можете виділити квоту, включаючи підтримку ACL, додати інші нові команди та редагувати існуючі за допомогою плагінів.

Якщо сервер виходить з ладу з будь-якої причини, він усуває причину. Використовуючи цей сервер електронної пошти, користувачі можуть змінювати поштові скриньки та індекси одночасно з різних пристроїв. Це можливо, оскільки Dovecot добре працює з кластерними файловими системами.

Поштовий сервер WildDuck

Коли справа доходить до вибору сучасного програмного забезпечення поштового сервера для POP3 та IMAP, люди часто покладаються на Поштовий сервер WildDuck. Цей сервер повністю масштабований, надає пріоритет Unicode та керується API. Поєднавши його з Haraka та ZoneMTA, користувачі можуть створити повний поштовий сервер.

Він пропонує першокласну підтримку IMAP, тому у вас не повинно виникнути проблем із його використанням із будь-яким клієнтом електронної пошти. Для зберігання будь-яких даних електронної пошти замість файлової системи використовується кластер MongoDB. Крім того, ви отримуєте свободу створювати будь-який великий кластер.

Для написання цього сервера електронної пошти використовується безпечна для пам’яті мова. Крім того, вам не потрібно надавати жодних привілеїв root або доступу до файлової системи.

MailSlurper

MailSlurper це корисний поштовий сервер SMTP, який можна використовувати для локальної та командної розробки програм. Цей легкий сервер підходить для індивідуальних розробників або невеликих команд, які хочуть перевірити функціональність електронної пошти, за винятком клопоту з встановленням повноцінного сервера електронної пошти.

Його простий інтерфейс користувача дозволяє швидко шукати та перевіряти електронні листи, надіслані за допомогою ваших програм. Незалежно від того, використовуєте ви ноутбук, звичайне обладнання чи невелику віртуальну машину, цей сервер безперебійно працюватиме на будь-якому з цих пристроїв.

Крім того, він здатний обробляти тисячі одночасних підключень і працювати з базами даних, включаючи SQLite, MySQL і MSSQL. Налаштувати цей сервер електронної пошти легко, і він має адаптивний веб-інтерфейс.

Ви можете запускати MailSlurper у Windows, OSX і Linux. Окрім того, що дозволяє шукати електронні листи за темою, відправником, одержувачем і вмістом електронної пошти, він зберігає терміни, які часто шукають.

Демон сервера Magma

The Демон сервера Magma це система електронної пошти з відкритим вихідним кодом, яка використовує шифрування для збереження ваших даних у безпеці. Сервер підтримує протоколи POP, HTTP, SMTP, IMAP і MOLTEN. Крім того, незабаром він розширить підтримку DMTP і DMAP.

Розробники цього комерційного сервера електронної пошти спочатку створили його в 2004 році. Наразі сервер обслуговує всіх користувачів, у тому числі малого та середнього бізнесу та підприємства.

Підсумок 📧

Компанії, яким потрібно створювати численні адреси електронної пошти та мати повний контроль над сервером електронної пошти та даними, вважатимуть сервери електронної пошти, розміщені на власному хості, дуже корисними. Крім того, вибравши будь-яку платформу електронної пошти зі списку вище, ви можете забезпечити конфіденційність і додати налаштування.

Оскільки ви зацікавлені в самостійному розміщенні, можливо, ви захочете дізнатися про маркетингові платформи електронної пошти, які розміщуються самостійно, щоб просувати свій бізнес і отримувати кращих потенційних клієнтів.