12 найкращих платформ керування SaaS для зменшення ваших витрат

Платформи управління SaaS можуть бути цінним інструментом для компаній, які використовують програми SaaS у своїй діяльності.

Використання SaaS і попит на нього стрімко зростають завдяки його масштабованості, економічній ефективності та простоті використання.

Ось чому все більше компаній використовують програми SaaS.

Однак керування декількома програмами SaaS може бути складним.

Ви можете використовувати програми SaaS для маркетингу, управління клієнтами та продажами та багатьох інших сфер, щоб полегшити собі життя. Але це може вплинути на ваші фінанси та ефективність, якщо не керувати належним чином.

Є багато випадків, коли підприємства забувають про продовження, і термін дії ліцензії закінчується. Ви також можете використовувати зайві програми, які пропонують подібні функції, або можете забути про деякі програми, які можуть залишитися невикористаними, але ви все одно платите за них.

Це непотрібні і ризиковані інвестиції, оскільки кібератакники можуть використовувати такі програми.

Тому платформа керування SaaS має сенс для підприємств, які мають справу з кількома програмами SaaS.

У цій статті я розповім про платформи керування SaaS і про найкращі з них, які ви можете використовувати для свого бізнесу.

Що таке платформи закупівель і управління SaaS?

Платформи закупівель і управління SaaS — це програмні рішення, які дозволяють вам уважно купувати програми SaaS і ефективно ними керувати. Ви можете використовувати таку платформу, щоб приймати найкращі рішення про купівлю та виділяти правильне рішення потрібним людям і командам.

Платформа керування SaaS може допомогти вам візуалізувати всі додатки SaaS у вашому стеку технологій і зрозуміти, хто їх використовує. Це також допоможе вам знайти зайві програми зі схожими функціями та ті, якими ви більше не користуєтеся.

Таким чином, ви можете відмовитися від таких програм і заощадити свої витрати. Крім того, ви можете зменшити ризики, пов’язані з такими програмами, оскільки злочинці можуть їх скомпрометувати. Ви також можете використовувати інформацію з платформи, щоб переглядати дати поновлення, які наближаються, вчасно оновлювати програми та легко купувати нові, візуалізуючи все на одній інформаційній панелі.

Можливості платформи керування SaaS допоможуть вам значно заощадити та оптимізувати ваші інвестиції в SaaS.

Отже, якщо ви готові скористатися цими перевагами, ось найкращі платформи керування SaaS, які ви можете розглянути.

Зило

Заощаджуйте до 20% витрат на SaaS без ризиків за допомогою ефективної платформи управління SaaS корпоративного рівня, Зило, який також включає послуги переговорника SaaS. Це допоможе вам розвивати свій бізнес, керуючи своїми витратами на SaaS і пов’язаними з цим проблемами.

Zylo — це платформа, керована даними, яка поєднує в собі новітні технології, неперевершений досвід і контрольні показники, щоб гарантувати, що ви отримаєте найвидатнішу цінність своїх інвестицій у SaaS. Він пропонує механізм виявлення на основі штучного інтелекту, який здатний обробити понад 21 мільярд доларів США витрат на SaaS, одночасно надаючи практичну інформацію для швидкої оптимізації портфоліо.

Крім того, Zylo дозволяє вам відкривати всі SaaS-додатки, витрати та використання з плавним, безперервним моніторингом. Це також допоможе вам підвищити ефективність закупівель, зменшити витрати та отримати статистику на основі даних, щоб уникнути додатків із подібними функціями.

Отримуйте сповіщення про поновлення та контролюйте їх, покращуючи досвід роботи та продуктивність співробітників, надаючи їм необхідні інструменти. Крім того, Zylo допоможе забезпечити відповідність SaaS.

Злурі

Якщо ви хочете оптимізувати заощадження, ефективність і видимість свого SaaS, Злурі це хороший варіант. Він пропонує чисту інформаційну панель для всього, від пошуку та керування до автоматизації завдань і покупок.

Ви можете скоротити свої витрати на SaaS на третину, знайти програми, які мало використовуються та не використовуються, об’єднати їх із подібними функціями та оновити ліцензії за допомогою аналізу використання. Крім того, кількома клацаннями миші автоматизуйте закупівлю SaaS, майбутні поновлення, а також підключення та відключення.

  Як керувати використанням пам’яті Microsoft Teams

Zluri забезпечує кращий огляд усіх наявних у вас програм SaaS, щоб ви могли виявляти та видаляти несхвалені та незахищені програми та залишатися сумісними. Ще одна цікава особливість Zluri полягає в тому, що він оснащений калькулятором рентабельності інвестицій, щоб ви могли розрахувати рентабельність інвестицій і дізнатися, скільки можна заощадити на своїх інвестиціях у SaaS.

Састріфікувати

Здійсніть економічну поїздку з Састріфікувати і нехай це допоможе вам визначити та домовитися про найкращі пропозиції щодо ліцензій SaaS на ринку. Хоча Sasttrify керує вашими ліцензіями SaaS, ви можете дозволити своїм співробітникам зосередитися на інших важливих завданнях.

З цим рішенням вам не доведеться витрачати більше часу на адаптацію; натомість дозвольте Sastrify зробити це за вас. Це економить не тільки час, а й сили.

Крім того, Sastrify може відстежувати ваше використання SaaS, щоб забезпечити швидку адаптацію, коли вона вам потрібна. Він надсилатиме пропозиції для переговорів, сповіщатиме вас перед поновленням і пропонуватиме управління ризиками та успішне розгортання.

Sastrify може працювати для вас як зовнішня команда з потрібними навичками для обробки ваших витрат на SaaS. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про збільшення внутрішньої команди лише для керування розгортанням SaaS, що може бути дорогим і тривалим процесом.

Замовте демонстрацію, щоб дізнатися, як це працює.

Прокурити

передай привіт Прокурити і забудьте про ручні способи управління витратами SaaS. Це дасть вам можливість автоматизації, щоб ефективно контролювати витрати SaaS. Це може бути чудовим вибором для будь-якого бізнесу, особливо для критично важливих організацій.

Ця платформа позбавить вас від паперових процесів, складних рішень і повільних погоджень; замість цього ви будете насолоджуватися проактивним керуванням витратами SaaS. Крім того, отримайте централізоване місце для створення схвалень закупівель і їх налаштування. Ви також отримаєте швидкий перегляд своїх бюджетів у порівнянні з фактичними витратами.

Зробіть керування витратами легким завданням для вашої команди за допомогою віртуальних і фізичних карток витрат. Procurify, як випливає з назви, створить плавний процес закупівель і допоможе вам заощадити значний час. Ви також можете використовувати статистику постачальників або каталогів, щоб приймати зваженіші рішення щодо покупок і бізнесу.

Procurify поставляється з мобільним додатком, тож ви можете легко й швидко надсилати запити та затверджувати елементи в будь-який час і в будь-якому місці. Він також може інтегруватися з вашими інструментами, такими як Slack, Quickbooks, Oracle Netsuite тощо, щоб полегшити ваше життя. Крім того, керуйте ефективними витратами за допомогою цифрових аудитів, наскрізних робочих процесів витрат і надійного контролю.

Перегляньте демонстрацію, щоб зрозуміти, як користуватися цією платформою.

Productiv

Оптимізуйте витрати на SaaS, використовуючи дані в реальному часі та цінні функції Productiv – рішення для управління SaaS, що використовує інтелект SaaS. Це допомогло таким видатним командам, як Uber, Equinix, Databricks тощо, заощадити до 35% своїх витрат на SaaS і забезпечило чудовий досвід співробітників.

Бізнес-лідери із закупівель, ІТ та інших напрямків дивляться на Productiv через його просту у використанні платформу, прості пропозиції та розширені функції.

Отримайте кращу видимість усієї вашої екосистеми SaaS, щоб виявляти санкціоновані додатки, оптимізувати витрати та відстежувати взаємодію додатків за допомогою інтелектуальної статистики.

Автоматизуйте життєві цикли робочих процесів ваших співробітників і керування ліцензіями, щоб прискорити роботу та зменшити витрати на ІТ. Запропонуйте персоналізований і легкий процес виконання додатків, щоб збільшити залученість і впровадження, заощаджуючи значний час ІТ-спеціалістів.

Ви отримуєте проактивне керування на основі даних, швидкість роботи та залучення співробітників завдяки інтелектуальним функціям SaaS. Це також допоможе вам покращити вашу відповідність і прийняття рішень за допомогою прогнозних тестів і аналітичних даних.

Продавець

Дозволяє Продавець купуйте та оновлюйте додатки SaaS, щоб отримати найкращу ціну, не вдаючись до переговорів. Це чудова служба закупівель SaaS, яка дозволяє скоротити ваші витрати та значно заощадити на них.

Vendr надає статистику на основі даних на основі тисяч транзакцій, щоб отримати кращу чіткість ціноутворення та швидше укладати угоди. Забудьте про внутрішні складнощі під час здійснення покупок; Vendr допоможе вам швидко перейти від етапу оцінки до покупки зі 100% відповідністю.

  Установіть CyanogenMod 11 на Nexus 5

Почати роботу з цим рішенням легко; дозвольте Vendr аналізувати ваш стек SaaS, поділившись з ними електронною таблицею SaaS. Отримавши правильні дані, вони визначать способи заощадити ваші гроші, зробити покупки та поновити ваші ліцензії. Керівники, команди та керівники відділів можуть використовувати інформаційну панель, щоб запитувати нові інструменти.

Vendr автоматизує схвалення, незалежно від того, чи потрібно вам це від юридичних, фінансових або безпекових зацікавлених сторін. Визначивши найкращу ціну, він закриє угоду, окреслить економію та підготується до наступного поновлення.

Тропік

Розширте можливості своєї команди із закупівель і вдосконаліть свої зусилля Тропік. Це полегшить вам життя в управлінні сотнями постачальників програмного забезпечення за допомогою допомоги в закупівлях для ефективної обробки кожного контракту.

Tropic здатний здійснювати сотні бізнес-угод щомісяця. Це допомагає створювати посібники, статистику та контрольні показники для вдосконалення ваших стратегій пошуку джерел. Порадуйте учасників контракту, пропонуючи їм різноманітні прості у використанні інструменти для керування відповідністю процесу. Команди із закупівель можуть використовувати цю платформу для легкого керування закупівлями та оновленнями.

Швидко знаходьте нових постачальників, оптимізуйте стек SaaS і стандартизуйте процес закупівлі за допомогою Tropic. Його керування контрактами є цінним для організації ваших контрактів, отримання важливих даних і запобігання завершенню терміну дії будь-якого оновлення.

Завдяки допомозі при купівлі ви отримаєте наскрізне рішення для закупівлі програмного забезпечення, запропоноване експертами Tropic. Ви можете контролювати використання SaaS і вирішувати, де його збільшити або зменшити.

Торії

використання Торії щоб отримати ширшу видимість витрат і оптимізацію для підвищення рентабельності інвестицій у SaaS. Ця розширена платформа виявлення може допомогти вам зрозуміти, як використовуєте SaaS, внести зміни та підвищити продуктивність співробітників.

Torii надає повну інформацію про ваші витрати SaaS, дані про контракти та ERP з першого погляду. Він також використовує інтелект SaaS, щоб допомогти вам подолати шум і візуалізувати все програмне забезпечення, яке використовується, перекривається або витрачається.

Не покидаючи цю платформу, це дозволить вам швидко приймати бізнес-рішення щодо будь-якого програмного забезпечення, користувача чи ліцензії. Ви можете об’єднати різні ресурси, як-от ERP, із Torii і знайти витрати на SaaS у своєму портфоліо.

Щоб оптимізувати рентабельність інвестицій у SaaS і впливати на нього, поєднайте інформацію про адаптацію користувачів із вартістю ліцензії. Завдяки нативній інтеграції HRIS ви можете гнучко відображати й аналізувати витрати на SaaS за власником програми, бізнес-підрозділом, категорією програмного забезпечення тощо, щоб швидше приймати кращі рішення.

Крім того, розширені робочі процеси дозволять вам швидко відновити втрачену ліцензію, а також автоматизувати відновлення ліцензій. Torii також допоможе вам знайти ліцензії, керувати ними, відстежувати їх або поетапно

Precoro

Усуньте ручну роботу, спростіть процеси купівлі, скоротіть витрати та зосередьтеся на збільшенні рентабельності інвестицій Precoro. Його користувачі поширені в 67 країнах, включаючи такі відомі, як Canva, Tala та інші.

З Precoro вам не доведеться думати про затримки затвердження, ручне звітування та керування на основі Excel. Натомість Precoro швидко створює замовлення на замовлення та автоматично передає їх постачальникам. Він пропонує миттєві запити на купівлю, чітку індикацію статусу та необмежений каталог послуг і продуктів.

Precoro забезпечує до 90% швидше затвердження з швидшою доставкою та гнучкими робочими процесами. Він включає робочі процеси для користувальницьких полів, відділів і місць, зручні для мобільних пристроїв схвалення, а також політики схвалення та порогові значення.

Ви також отримуватимете звіти, щоб швидше надавати інформацію для прийняття оптимальних операційних і фінансових рішень. Він містить статистику в реальному часі, понад 20 фільтрів, які допоможуть вам знайти те, що вам потрібно, і понад 120 настроюваних полів для спеціальних звітів.

Замовте демонстрацію, щоб дізнатися більше.

LeanIX

LeanIX це ефективна платформа управління SaaS для оптимізації продуктивності та вартості SaaS. Це дає вам змогу інтегрувати ваші провідні фінансові рішення, рішення єдиного входу та керування контрактами, щоб постійно та швидко знаходити додатки та забезпечувати кращу видимість вашої екосистеми SaaS.

  Як виправити помилки підключення сервера Among Us

Ця повністю автоматизована платформа має такі функції, як візуалізація поновлення, ідентифікація дублікатів ліцензій, резервні контракти та придбані програми SaaS, і керує всім в одному місці.

Усі ці відомості допоможуть вам оптимізувати витрати на SaaS і заощадити більше. Платформа також дає змогу підвищити підзвітність між членами вашої команди та призначити право власності, що допоможе вам краще зрозуміти витрати SaaS і уникнути марнотратства. Ви також можете домовитися про контракти з еталонними цінами постачальників програмного забезпечення.

Використовуйте календар оновлення платформи та щомісячні звіти, щоб планувати та залишатися в межах бюджету. Ви навіть можете відстежувати використання та покращувати впровадження SaaS з більшою видимістю. Ви також можете використовувати статистику, щоб забезпечити найкраще використання, розподіливши належні ліцензії для учасників.

Відстежуйте свої програмні рішення в стеку SaaS і дотримуйтесь вимог SOC2, GDPR та інших регуляторних органів. Інформація з програмного забезпечення також допоможе вам запобігти загрозам безпеці, усунути несанкціонований доступ і захистити доступ до даних.

Ви також можете знайти постачальників SaaS, які дотримуються вашої політики та приймають правильні рішення. Інтегруйте LeanIX з іншими системами, такими як Slack, Salesforce, ADP, SAP, Okta тощо.

Кледара

використання Кледара щоб мати кращу видимість і контроль над своїми підписками SaaS. Він пропонує єдине місце для перегляду всіх ваших підписок і керування ними. Ви також можете стимулювати співпрацю, легко надавши доступ до програмного забезпечення вашій команді та уникаючи оплати за невикористані або дублюючі послуги.

Cledara допоможе вам без особливих зусиль керувати своїми послугами, поза бортом і на борту, а також запитувати нові. Відстежуйте свою команду та надайте їй відповідні ліцензії на програмне забезпечення та необхідні дозволи, одночасно контролюючи все за допомогою легкого процесу закупівлі.

Візуалізуйте своїх користувачів і підписки за допомогою звітів у реальному часі. Ви можете використовувати корисну статистику, щоб знайти бюджет проекту та заощадження.

Крім того, вчасно оцінюйте поновлення та прогнозуйте платежі, використовуючи майбутні збори за поновлення та дати в одному місці.

Сніжне програмне забезпечення

Відкривайте, контролюйте та оптимізуйте свою екосистему SaaS за допомогою Сніжне програмне забезпечення. Він пропонує детальну видимість використання вашого SaaS, яку ви можете використовувати як вхідні дані, щоб уникнути марнотратства, зменшити розповсюдження постачальників, домовитися про оновлення та усунути зайві та ризиковані програми.

Ця платформа пропонує професіоналам SAM кращу видимість несанкціонованих, санкціонованих, ліцензованих і безкоштовних програм SaaS разом із вашою інфраструктурою та локальними програмами в одному рішенні. Уся ця інформація допоможе вам оптимізувати витрати SaaS і ефективно контролювати діяльність.

Агенти Snow, установлені у ваших системах за допомогою розширення браузера, можуть фіксувати використання більш ніж 8000 програм, визначених їхньою службою Data Intelligence Service.

Це також дозволить вам об’єднувати дані для кількох програм за допомогою конекторів SaaS API, забезпечуючи ще один конектор API для незвичайних програм. Ви можете інтегрувати його з іншими інструментами та виконувати все без перемикання вкладок.

Висновок

Платформа керування SaaS допоможе вам значно заощадити на витратах на SaaS, дозволяючи візуалізувати та керувати всіма програмами SaaS, їх розподілом і використанням. Отже, використовуйте будь-яку з наведених вище платформ керування SaaS, які ви віддаєте перевагу, і заощаджуйте свої важко зароблені гроші.