12 найкращих планувальників Instagram для використання [Free and Paid]

Ви прагнете отримати найкращі планувальники Instagram, щоб заощадити дорогоцінний час і прискорити зростання свого профілю?

Оскільки багато брендів постійно відстежують вірусні тенденції, щоб продовжувати пиятику в Instagram, їхні профілі в соціальних мережах потрібно часто оновлювати, щоб залишатися актуальними та випереджати конкурентів.

Найкраща стратегія, щоб контролювати свої публікації в Instagram, — це спланувати розклад публікацій. Якщо ви маркетолог соціальних медіа, використання планувальників Instagram є найкращим підходом для гарантування оптимального зростання та послідовності.

У цій публікації ми розповімо вам про найкращі платні та безкоштовні планувальники Instagram на ваш вибір і про те, як маркетологи соціальних мереж можуть їх використовувати.

Давайте спочатку вивчимо сам планувальник Instagram, але перед цим.

Що таке планувальник Instagram?

Як маркетолог соціальних медіа, у вас є багато обов’язків, зокрема безперервний обмін повідомленнями та своєчасне завантаження публікацій. Такі програми, як Instagram Scheduler, були благословенням для такого керування.

Цей інструмент дозволяє планувати та публікувати вміст Instagram, заощаджуючи час, який знадобиться, щоб зробити це вручну. Він також пропонує модні хештеги, має вбудований календар і надає аналітику, яка полегшує оцінку та планування потреб вашої команди та клієнтів.

Для чого призначений планувальник Instagram?

Навіть якщо час від часу ви публікуєте, створення та завантаження займає дорогоцінний час. Ви не можете дозволити собі витрачати час, якщо ви власник бізнесу.

На щастя, Instagram дозволяє компаніям планувати публікації за допомогою підключень API. Коли ви будете впевнені, що ваші публікації досягнуть вашої аудиторії в запланований час, ви можете зосередитися на інших обов’язках.

Нижче наведено деякі цілі, які вирішують планувальники Instagram:

#1. Економить час і енергію.

Ви можете скоротити час, який витрачаєте щодня на публікацію в Instagram вручну, запланувавши заздалегідь. Вам просто потрібно перетягнути графіку та інформацію в планувальник для всього періоду, який ви хочете попередньо запланувати.

#2. Дозволяє уявити, як ваша стрічка буде виглядати в майбутньому.

За допомогою планувальників Instagram ви можете покращити планування та оптимізацію. Попереднє планування та дизайн ваших дописів є обов’язковими для раннього планування. У своєму планувальнику ви можете попередньо переглянути вміст і розглянути будь-які потенційні зміни, які могли б краще відобразити загальну картину.

Планування зазвичай є кращим, оскільки воно залишає час для перегляду та змін і забезпечує найвищу якість роботи.

Які функції слід шукати в інструменті планування Instagram?

Перш ніж почати пошук, складіть список ваших потреб щодо оптимізації соціальних мереж. Це дасть вам уявлення про те, які функції важливі для вибраного вами додатка планувальника Instagram.

Перевірте зручність використання

Пам’ятайте! Ваші інструменти для планування та публікації дописів повинні заощадити ваш час. Виберіть простий у використанні та керуванні планувальник Instagram.

Перегляньте підтримку інструменту

Коли справа доходить до роботи з новим інструментом, обов’язково виникнуть запитання, які потребують роз’яснення. Переконайтеся, що вибраний вами інструмент має надійну технічну підтримку.

Подивіться на ціни.

Ціни для кожного планувальника Instagram відрізнятимуться залежно від вибраного плану. Порівняйте ціни та виберіть інструмент, який забезпечує найкраще співвідношення ціни та якості. Перевірте, чи пропонують вони безкоштовну пробну версію та добре відповідають на запитання!

  Як дізнатися, хто зберіг вашу публікацію в Instagram

Ось підібрана добірка найкращих планувальників Instagram разом із їхніми популярними функціями. У список включені як безкоштовні, так і платні програми.

Пізніше

Later – це фантастичний планувальник Instagram. Більше мільйона людей користуються цим програмним забезпеченням у всьому світі, і воно має масу корисних функцій. Він створює основу для планування Instagram, аналітики та масового планування роликів і історій Instagram. Цей інструмент може бути корисним, незалежно від того, чи є ви малим бізнесом, впливовим чи маркетинговим агентством.

особливості:

 • Завдяки вбудованій аналітиці він дозволяє спостерігати та аналізувати продуктивність.
 • Онлайн-продаж Компанії мають додатковий вибір для продажу товарів за допомогою Linkin.bio.
 • Користувачі мають можливість масово завантажувати вміст і синхронізувати публікації зі свого комп’ютера, Dropbox або Drive.

Цей інструмент надає плани для всіх, у тому числі абсолютно безкоштовні. Незалежно від того, чи ви новачок у соціальних мережах, чи хочете розширити свій бізнес, ви знайдете тарифний план, який вам підійде. Платні плани починаються від 18 доларів на місяць.

Hootsuite

Hootsuite — це популярний інструмент планування Instagram, який використовують досвідчені маркетологи. Його професійна інформаційна панель дозволяє контролювати всю діяльність і переглядати всі результати. Він забезпечує швидке та просте звітування для перегляду ефективності ваших кампаній.

особливості:

 • Функції завантаження, редагування та планування публікацій у соціальних мережах у форматі CSV пропонуються засобом масового планування.
 • Він пропонує інтерактивний мультимедійний планувальник, який дає змогу спростити затвердження, миттєво переглядати заплановані оголошення та працювати зі своєю командою в режимі реального часу.
 • Він пропонує інструменти для контролю вмісту та створення пошукових потоків за хештегом і сховищем вмісту.

Плани починаються від 49 доларів на місяць. Для деяких планів доступна 30-денна безкоштовна пробна версія.

SproutSocial

SproutSocial — це інструмент для публікації, планування, створення та черги вмісту на платформах соціальних мереж. Це складно та дорого в порівнянні з іншими планувальниками Instagram. За допомогою міжмережевого планування ви можете планувати, організовувати та розгортати соціальний вміст і маркетингові кампанії. Це допоможе вам керувати оглядами, а також стежити за профілями та ключовими словами.

особливості:

 • Він має широкі функції, такі як позначення вмісту вхідних і вихідних повідомлень, індивідуальні процеси для кількох осіб, які схвалюють, збережені та запропоновані відповіді, цифрові активи та бібліотека вмісту.
 • Він керує розмовами, відстежуючи ефективність кампанії та миттєво ідентифікуючи, налаштовуючи та відповідаючи на вхідні повідомлення.

SproutSocial надає 30-денну безкоштовну пробну версію. Платні плани починаються від 99 доларів США за користувача на місяць.

Агорапульс

Agorapulse — це найкращий на ринку все-в-одному планувальник Instagram. Це неймовірний вибір для маркетингових компаній у соціальних мережах. Певні служби в цьому інструменті дозволяють керувати всім за допомогою консолідованого календаря соціальних мереж.

особливості:

 • Ви можете використовувати інструмент вхідних повідомлень, щоб відповідати на коментарі на різних платформах. Розмови можна навіть позначати та призначати іншим членам команди.
 • Обрізайте фотографії, зберігайте часто використовувані хештеги та переглядайте свої публікації, перш ніж планувати їх.
 • Інструмент аналітики дозволяє отримувати розширену інформацію про вашу продуктивність, відстежувати галузеві тенденції та вимірювати час реагування вашої робочої сили.

Доступна обмежена кількість безкоштовних безстрокових планів. План Pro починається від 79 доларів США на місяць.

Заплануйте це

Вам потрібен планувальник Instagram із вигідними функціями за доступною ціною? Plannthat надає деякі важливі функції, як-от можливість редагувати, завантажувати та планувати історії Instagram. Є ще багато чудових функцій.

особливості:

 • Ви отримаєте захоплюючі інструменти для редагування та накладання фотографій.
 • Ви можете визначати та планувати довгострокові цілі за допомогою інструменту стратегії Instagram (наразі лише для Apple, але незабаром з’явиться для Android).
 • Можливість зберігати групи хештегів, щоб ви могли швидше планувати публікації.
  Як отримати доступ до приватного елемента Instagram Inspect

Ви отримаєте чотири доступні плани, включаючи безкоштовний варіант, який забезпечує до 30 завантажень на місяць, інструменти редагування та можливості повторного розміщення, тоді як функції платних планів відрізняються. Plann, який є неймовірно недорогим у порівнянні з іншими інструментами.

Loomly

Loomly

Loomly — це платформа для успіху бренду, яка включає можливості для публікації в соціальних мережах і планування. Ви також можете отримувати сповіщення (електронною поштою, через Slack та інші канали) щоразу, коли член команди працює над вмістом соціальних мереж, що полегшує спрощену командну співпрацю.

особливості:

 • Він забезпечує автоматизовану публікацію оголошень у Facebook та Instagram.
 • Дайте ідеї на основі тенденцій, випадків, свят і найкращих практик соціальних платформ.

Loomly пропонує корпоративний план на додаток до чотирьох планів із місячними витратами від 26 доларів США. Ваш необхідний план залежатиме від кількості користувачів і облікових записів у соціальних мережах, які у вас є.

Попутний вітер

Однією з відмінних якостей TailWind є те, що він працює з багатьма різними операційними системами, включаючи Windows, Mac і iOS. Він так само добре працює на смартфонах і планшетах, як і на ПК.

За допомогою дев’яти попередніх переглядів сітки ви можете використовувати цей інструмент для розробки свого каналу Instagram. Планування в Instagram ще простіше завдяки розумному календарю, який можна перетягнути. Ви можете планувати публікації за допомогою календаря, аж до годин і дат.

особливості:

 • Містить розумний розклад, щоб вибрати відповідний час, коли ваша аудиторія найбільш уважна.
 • Він надає інструменти для планування публікацій, вивчення тенденцій, пошуку матеріалів, спостереження за коментарями та вимірювання результатів.
 • Він містить інструмент пошуку хештегів, який пропонуватиме хештеги для ваших публікацій.

Tailwind пропонує пробну версію продукту «Безкоштовно назавжди». Плани Tailwind починаються від 12,99 доларів США за обліковий запис на місяць для Instagram.

Socialbee

SocialBee побудовано на плануванні на основі категорій, що дозволяє класифікувати типи публікацій, які ви публікуєте.

Окремі дописи можна навіть позначити як вічнозелені та повторно додати до черги, щоб пізніше опублікувати повторно. Якщо ви вирішите зробити репост, ви можете створювати варіанти, щоб ваші підписники не помічали однакові креативи слово в слово.

особливості:

 • Ви навіть можете запланувати свій перший коментар і почати збирати хештеги.
 • Додаток також має інтеграцію Canva та Xara та редактор зображень, тож ви можете створювати креативи, не виходячи з інформаційної панелі.
 • У цьому інструменті також доступні звіти про співпрацю та продуктивність.

SocialBee пропонує три різні варіанти ціноутворення від 19 до 79 доларів. Перегляньте його тарифні плани та виберіть найкращий варіант для вашої компанії.

Паллій

Pallyy — це провідний у галузі планувальник Instagram, доступний за ціною та багатофункціональний.

Він був розроблений з урахуванням Instagram та інших платформ для обміну візуальним вмістом. У ньому є такі сегменти, як попередній перегляд сітки, запаси хештегів тощо.

особливості:

 • Ви можете легко отримати доступ до медіа-бібліотеки, а також попередньо переглянути свою стрічку Instagram.
 • У ньому також є ексклюзивний для Instagram інструмент курування вмісту, який дозволяє вам робити повторні публікації, вказуючи при цьому оригінального творця.
 • У ньому навіть є інструмент посилання на біографію Instagram, модерація коментарів, аналітика та інші функції.

Доступний безкоштовний план із обмеженим плануванням і функціями аналітики. Преміум-план коштує 15 доларів США на соціальну групу на місяць і розблоковує всі функції. Хіба це не дивовижно!?

Буфер

Використовуючи єдиний інтерфейс, Buffer for Instagram спрощує планування та керування публікаціями в Instagram. Він покращує досвід, надаючи функції, які можна використовувати для створення видатного вмісту Instagram.

Функція аналітики соціальних медіа Buffer дозволяє перевіряти ваші дописи в Instagram, щоб побачити, що резонує з вашою цільовою демографічною групою.

  Як переглянути свої старі історії в Instagram

особливості:

 • Він надає розширення для веб-браузера на додаток до мобільних програм для iOS і Android.
 • Buffer допомагає у співпраці команди та стане в нагоді під час створення публікацій в Instagram.

Хоча Buffer пропонує безкоштовний довічний план, деякі функції Instagram доступні лише в преміум-акаунті. Початкова ціна цього плану становить 5 доларів США на місяць за кожен соціальний канал або 60 доларів США на рік.

Штаб-квартира Хопера

Одним із простих у використанні планувальників Instagram для компаній будь-якого розміру є Hopper HQ. За допомогою цього ефективного інструменту Instagram ви можете масово змінювати та завантажувати дописи, щоб планувати та готувати дописи заздалегідь.

особливості:

 • Команди можуть працювати разом, розробляти, планувати та масово публікувати у Facebook, Twitter та Instagram.
 • Hopper дає користувачам можливість автоматично публікувати та планувати відео на каруселі Instagram.

Безкоштовна пробна версія доступна в штаб-квартирі Hopper. Платні плани починаються від 19 доларів США за обліковий запис щомісяця.

Комбінувати

Якщо ви не впевнені, з чого почати, або ще не готові використовувати більш просунуту програму. Лише ви заслуговуєте на цей планувальник Instagram. За допомогою цього планувальника Instagram ви можете перетягувати фотографії, щоб поєднувати їх, що дає вам змогу створювати цікаві та пізнавальні історії. Ви можете відразу опублікувати їх у своєму профілі після їх створення. Незважаючи на те, що програма безкоштовна, ви повинні заплатити, щоб створити більше облікових записів і повністю використовувати всі її елементи.

особливості:

 • Combin дає можливість запланувати публікацію заздалегідь або опублікувати публікацію відразу.
 • Ви навіть можете вибрати місцезнаходження підписників, дозволяючи їм націлювати свої публікації на географічне положення.

Доступна безкоштовна версія. Платні плани починаються від 15 доларів США на місяць.

поширені запитання

Що робить Instagram таким популярним додатком для соціальних мереж?

Люди стікаються в Instagram через величезну кількість користувачів, які отримують, використовуючи хештеги, підписуючись на інших і залишаючись активними. Завдяки популярності платформи у вас є шанс обслуговувати мільйони людей, які відповідають вашій цільовій аудиторії, з однієї платформи.

Існує безліч історій успіху людей, які стали впливовими людьми, заробили гроші або отримали роботу, просто керуючи обліковим записом Instagram! Більшість людей вважають, що Instagram має найбільшу аудиторію з усіх платформ соціальних медіа, і навіть випадкові користувачі можуть мати кілька тисяч підписників і налагодити чудову дружбу з іншими користувачами, які поділяють їхні інтереси.

Які типи публікацій можна розміщувати в Instagram?

Є багато варіантів вмісту, які ви можете розмістити в Instagram, зокрема:

Котушки
IGTV
оповідання
Каруселі
Одне зображення
Живі відео

Заключні слова

Використання планувальника Instagram має важливе значення для покращення ваших навичок маркетингу в соціальних мережах. Вони допомагають вам бути в курсі останніх подій у просторі соціальних мереж.

Знайти найкращий інструмент для планування з великим бюджетом так само важливо, як і переконатися, що вибране вами обладнання може виконувати необхідні завдання. Наведений вище список повинен допомогти вам вибрати той, який найбільше підходить для вашого бізнесу.

Ви також можете подивитися, як змінити розмір відео для Instagram.