12 найкращих ОС Android для ПК

Багато з нас настільки закохані в ОС Android, що майже більшість із нас хотіли б використовувати її на кількох пристроях, особливо на потужніших, таких як наші ноутбуки чи настільні ПК. Операційна система Android, створена Google, є однією з найбільш часто використовуваних і популярних. В основному він розроблений для мобільних пристроїв, таких як смартфони та планшети. Особливо щодо створення, завантаження та встановлення додатків, він забезпечує масу універсальності та низку можливостей. Як більшість із вас, напевно, добре знають, також можна отримати ОС Android для ПК, і існує широкий вибір програмного емулятора, який можна знайти в Інтернеті для запуску операційної системи Android на ПК. Сьогодні ми надамо вам деякі з них у цій статті, щоб ви могли легко запускати програми Android на своєму комп’ютері чи ноутбуці з Windows. Перш ніж ми почнемо зі списком, давайте розберемося, як працюють ці програми.

Найкраща ОС Android для ПК

Quick Emulator, програма з відкритим кодом, може імітувати різні гостьові операційні системи та ЦП на різних хостах або робочих станціях. Емулятори Android працюють на базі QEMU та можуть імітувати апаратне забезпечення гостьового пристрою відповідно до апаратного забезпечення хост-пристрою. Він працює на вашому комп’ютері як програмне забезпечення та перетворює бінарний інтерфейс гостьової програми на схожий на інтерфейс головного пристрою. Емуляція неймовірно повільна, оскільки переклад складний і займає багато часу. Однак переклад стає простим і швидким, якщо архітектури хост-пристроїв і гостьових пристроїв порівнюються. QEMU пропускає процедуру бінарного перекладу, якщо ваш хост і гостьові пристрої мають порівнянну архітектуру інструкцій. Віртуалізація з апаратним забезпеченням — це процедура, за допомогою якої гостьовий пристрій миттєво запускається безпосередньо на центральному процесорі головного пристрою. Щоб узгодити архітектуру пристрою, використовується гіпервізор.

Комп’ютер, наприклад, може працювати з декількома гостьовими віртуальними машинами (VM), спільним використанням ресурсів, таких як пам’ять і обчислювальна потужність, завдяки програмному забезпеченню під назвою гіпервізор або монітор віртуальної машини (VMM). Ефективніше використовуйте ресурси системи за допомогою гіпервізора, який також забезпечує більшу мобільність сервера. Гіпервізори можна розділити на дві категорії: супервізори типу 1 (голі метали) і типу 2 (розміщені).

 • Гіпервізори типу 1, які функціонують як тонкі операційні системи, мають прямий доступ до апаратного забезпечення хоста.
 • Гіпервізори типу 2 дозволяють використовувати програму Android, запускаючи її через програмне забезпечення, подібно до інших комп’ютерних програм і програм.

Тепер, коли ми знаємо основи роботи емуляторів Android, давайте відразу перейдемо до списку.

1. ОС Chrome

Для тих, хто в основному в Інтернеті, Chrome OS є хорошим вибором. Це настільна операційна система від Google, яка пропонує швидше, простіше та безпечніше обчислювальне середовище. ОС Chrome доступна для завантаження, і для її запуску можна використовувати Chromebook. Використовуйте програму Google Play Store на сумісній моделі Chromebook, увійдіть, а потім активуйте «Встановлювати програми та ігри з Google Play на свій Chromebook» у налаштуваннях, це дозволить програмам Android працювати в ОС Chrome. Це цілком гідний варіант, якщо ви шукаєте трохи менш складний емулятор.

особливості:

 • Простий у використанні
 • Надійний і надійний інструмент
 • Сумісність з Windows, macOS і Linux

2. Bluestacks

Ми не можемо забути найвідоміший з усіх емуляторів, Bluestacks є найбільш завантажуваним емулятором у списку найкращих ОС Android для ПК. На будь-якому ПК Bluestacks надає просту структуру для запуску програм Android. Bluestacks може бути ідеальним інструментом для імітації ОС Android на вашому комп’ютері чи ноутбуці, дозволяючи вам запускати будь-які програми на основі Android, а також грати в ігри.

особливості:

 • Один із найшвидших емуляторів Android.
 • Він містить попередньо запрограмовані елементи керування грою.
 • Індивідуальні вбудовані елементи керування
 • Дозволяє грати в ігри на багатьох дисплеях одночасно.
 • Оптимізує використання ПК під час роботи інтенсивних програм.

 • Включає функцію перекладу в реальному часі, яка дозволяє грати в ігри рідною мовою.
 • Підтримує вищу частоту кадрів для більш плавного ігрового досвіду.
 • Надає широкий вибір HD-ігор.
 • Відеозапис доступний.

 • Робіть знімки екрана з легкістю.

3. ОС Lineage

LineageOS раніше була відома як Cyanogen, дуже популярне користувальницьке ПЗУ, яке використовувалося для прошивки пристроїв із покращеною ОС. Звичайно, Lineage є безкоштовним і відкритим вихідним кодом і побудований на операційній системі Android. Це дозволяє персоналізувати його відповідно до ваших смаків і вподобань, оскільки кожна людина індивідуальна, і ваш гаджет також має бути іншим. Користувачі часто встановлюють LineageOS на свої смартфони та планшети, але її також можна встановити та використовувати на комп’ютерах під керуванням Windows або Linux. Завдяки великій базі користувачів ця програма постійно підтримується та підтримує навіть найновіші версії Android.

особливості:

 • Поставляється з екраном блокування для підвищення безпеки.
 • Має спеціальну функцію Privacy Guard, яка дозволяє вам контролювати, скільки доступу програма має до ваших даних.
 • Налаштуйте яскравість інтерфейсу, змініть розташування значків і додайте теми на свій розсуд.
 • Періодично доступні оновлення.

4. FydeOS

Для роботи на ПК Intel FydeOS побудовано на основі похідної від Chromium. Це також одна з найкращих ОС Android для ПК, де програми для Android легко завантажувати та завантажувати. Незважаючи на це, ви не знайдете Play Store, оскільки він був розроблений в основному для китайського ринку, де сервіси Google заборонені. Можна завантажувати сторонні програми та використовувати зовнішній магазин програм. На жаль, незважаючи на нещодавнє оновлення, власники 32-розрядних машин все ще не можуть завантажити цю операційну систему. Щоб синхронізувати дані у своєму браузері Chrome, ви можете вибрати Увійти за допомогою облікового запису Google. Встановлювати додатки для Android дуже просто. Щоб завантажити та інсталювати програми Android, потрібно спочатку запустити програму Android із полиці (шухляди програм). Після запиту на вашу згоду він попросить вас погодитися з деякими умовами.

особливості:

 • Браузер Chromium має корисну функцію, яка дозволяє шукати вкладки, щоб знайти одну вкладку, яку ви шукаєте, серед 20 відкритих.
 • Нещодавно створений розділ Tote для швидкого доступу до нещодавно використаних і закріплених файлів розташований поруч із системним меню.
 • Ви можете безперервно призначати програми для запуску на певному робочому столі за вашим бажанням завдяки оптимізації функції віртуального робочого столу, яка забезпечує краще адміністрування для кожного встановленого робочого столу.
 • Замість того, щоб використовувати традиційне поєднання клавіш Ctrl + V для вставлення, тепер ви можете одночасно використовувати клавіші Win + V для доступу до функції супербуферу обміну, яка дозволяє переглядати та вибирати останні 5 елементів у вашому буфері обміну.
 • Було додано інтегроване програмне забезпечення для захоплення екрана, доступне безпосередньо з системного меню, яке підтримує як відео, так і звук з екрана.

5. Nox Player

З точки зору функціональності, Nox Player є фантастичною альтернативою Bluestacks. Зважаючи на це, ви можете спробувати, якщо ви також хочете грати в ігри Android безпосередньо на своєму комп’ютері. Здатність Nox Player бути другим дуже адаптивним і сумісним вибором є однією з його найсильніших рис. Це тому, що Nox Player працює як з 32-розрядними, так і з 64-розрядними операційними системами, що дозволяє використовувати його майже з будь-яким комп’ютером на ваш вибір. Nox Player надає користувачеві функцію відображення ключів, як і старий емулятор Bluestacks. Оскільки він підтримує як клавіатури, так і ігрові контролери, ви можете використовувати цю функцію незалежно від того, який метод введення ви виберете. Вам не потрібно буде використовувати мишу, щоб клацати в грі після того, як усі клавіші гри будуть призначені, що робить її надзвичайно можливою для всіх мобільних гравців. Незважаючи на те, що доступно багато налаштувань, Nox Player навіть включає функцію макросу. За допомогою цієї функції макросу ви можете розробити багато автоматизованих процесів, які виконують лише деякі віртуальні натискання клавіш, коли ви натискаєте одну клавішу.

особливості:

 • Чудова сумісність
 • Легкий
 • Чудово для ігор

6. Проект Android x86

Публічна ліцензія Apache 2.0 керує Android x86, програмою з відкритим кодом. Скориставшись цією легкою програмою-емулятором, ви можете випробувати середовище, подібне до Android на робочому столі чи ПК.

особливості:

 • Підтримуються WiFi і Bluetooth.

 • Схожа на Lineage OS.
 • Кілька учасників і розробників активно працюють над цим.
 • Просте керування для багатозадачності.

7. Genymotion

Продуктивність і простота емулятора Android Genymotion не мають собі рівних. Це одна з найкращих ОС Android для ПК. Для встановлення Genymotion потрібно всього три кліки. Він ідеально вписується в середовище, яке ви використовуєте для розробників. Виберіть зі списку будь-який мобільний пристрій, який вам подобається. Далі виберіть версію Android, щоб почати тестування. Genymotion випускається в різних ітераціях. Версія для настільного комп’ютера може бути встановлена ​​на комп’ютерах і, отже, може копіювати кілька версій Android, програм тощо. Ви можете безкоштовно використовувати Android на комп’ютері з Windows, Mac або Linux, оскільки це безкоштовно для особистого використання.

особливості:

 • Дає вам можливість перевірити свою програму в різних станах батареї.
 • Використовуючи GPS, ви можете перевірити можливості геолокації ваших програм і встановити кілька місць розташування для свого смартфона.
 • Передню та задню камери віртуального пристрою можна налаштувати за допомогою веб-камери комп’ютера, якщо вона є. Ви також можете налаштувати підроблену камеру для відображення порожнього зображення з рухомим індикатором Genymotion.
 • Пульт дистанційного керування, який дозволяє керувати віртуальним пристроєм з іншого реального пристрою (під керуванням Android 2.2 або вище). Сенсорні введення та події акселерометра передаються в Genymotion через пов’язаний фізичний пристрій.

8. Блисс О.С

Bliss x86 — наступна позиція в нашому списку найкращих ОС Android для ПК. Ще одна програма з відкритим вихідним кодом для ОС Android — це Bliss OS x86, яка не тільки безпечна, але й має масу найсучасніших функцій. Для настільних комп’ютерів, планшетів і стандартних пристроїв Bliss OS доступна в трьох різних версіях, які ви можете вибрати.

особливості:

 • На різних рівнях існують різні рівні вдосконалень, модифікацій і оптимізацій.
 • Доступно для кількох платформ, як-от Linux, Windows, macOS і Chromebook.
 • Підтримуються архітектури x86 і ARM.
 • Налаштування для геймпадів включені.

9. Прайм ОС

Ще однією з найкращих ОС Android для ПК у 2022 році, без сумніву, є PrimeOS. Найприємнішою особливістю цієї ОС є її стриманий, але вишуканий зовнішній вигляд. Найкраще те, що DecaPro, один із найкращих інструментів картографування, які ви коли-небудь бачили, включено. Це дозволяє вам мати найкраще керування за допомогою миші та клавіатури.

особливості:

 • Сумісний з Mac і Windows.
 • Супер швидкий
 • Забезпечує повну роботу робочого столу.

10. Підсистема Windows для Android

З Windows 11 вам не потрібно налаштовувати всю операційну систему Android. Ви можете просто запускати програми Android, якщо ваше обладнання сумісне з Windows 11. Підсистему Android було оновлено до Android 12.1 у результаті останнього випуску Microsoft. Клієнти зі стабільною версією Windows 11 також отримають стабільну підсистему Android 11. Ви можете слідувати покроковим інструкціям щодо використання програми Windows Subsystem, якщо вам потрібна допомога із завантаженням і встановленням.

11. LDPlayer

У PUBG Mobile і Call of Duty можна грати онлайн за допомогою емулятора Android LDplayer. Якщо у вас є пристойне обладнання, ви захочете імітувати роботу Android на своєму ПК з Windows. Це може бути фантастичний емулятор для гри в PUBG на мобільному пристрої. Під час тестування на ПК i5 (GTX 1060) гра працювала зі швидкістю 60 кадрів на секунду, екстремальними зображеннями HDR і роздільною здатністю 2K. Це найкраще, що може запропонувати ця гра. Час від часу ви можете отримувати падіння кадрів, оскільки це гра Battle Royale Warfare, але емулятор варто спробувати.

особливості:

 • Більш швидка обробка.
 • Більший FPS.
 • 100-відсоткове збільшення продуктивності.
 • Зменшене використання ЦП і ГП.
 • Більша ефективність.
 • Ідеальна ігрова продуктивність.

12. Koplayer

Будь-яку програму чи гру для Android можна запустити на комп’ютері за допомогою емулятора Android Koplayer. Хоча він має й інші функції, він спеціально призначений для геймерів Android і виробників контенту. Можливість захоплення відео цього емулятора є одним із його найбільш використовуваних компонентів. Ви можете поділитися знятим процесом гри, записавши його прямо з екрана емульованого пристрою. Крім того, ви можете завантажувати програми з самостійного магазину емулятора.

особливості:

 • Він пропонує надзвичайно простий, зручний та інтерактивний інтерфейс користувача.
 • Ви можете отримати більше задоволення та пристрасті, користуючись усіма програмами Android на величезному екрані.
 • Зберігайте свої улюблені відео та переглядайте їх у будь-який зручний для вас час завдяки вбудованій можливості запису відео.
 • Він пропонує безкоштовний вміст для завантаження.
 • Вашу гру можна записати та показати будь-кому, включно з друзями.
 • Оскільки він має вбудований магазин Google Play, ви можете отримати доступ до будь-якого програмного забезпечення, яке хочете, прямо з інтерфейсу користувача емулятора, натиснувши кнопку.
 • Панель інструментів для швидкого доступу до налаштувань, включаючи вибір роздільної здатності, налаштування клавіші Boss, захоплення екрана, керування звуком та інші параметри.

***

Є багато таких емуляторів, які достатньо добре відповідають вимогам, але ми спробували розповісти та список найкращих ОС Android для ПК, які активні та все ще отримують оновлення. У зв’язку з припиненням роботи багатьох китайських додатків та інструментів у різних країнах наведений вище список надає вам оновлений список, який не залишить вас на несправних веб-сайтах і доменах або припинених емуляторах, а лише про найкращі в Інтернеті. Сподіваюся, ця стаття додасть вам цінності в життя, поділіться своїм цінним відгуком у розділі коментарів нижче, а також поділіться будь-якими іншими емуляторами для ПК, яких ми могли пропустити, і поділіться своєю любов’ю з спільнотою. До зустрічі наступного разу, а до того часу, привіт!

  Зберіть та упорядкуйте текст буфера обміну в одне повідомлення [Android]