12 найкращих мобільних програм для сканування, які використовують технологію AI

| | 0 Comments| 5:35 AM
Categories:

Програми для мобільних сканерів допомагають скоротити витрати на керування документами, оскільки вони замінюють звичайні скануючі машини.

Камери смартфонів стають чудовими з випуском кожного нового телефону різних брендів. Мобільні телефони з камерою високої роздільної здатності також стають доступними та доступними у всьому світі.

Окрім майже професійних фотографій чи швидких публікацій у соціальних мережах, камера смартфона має ще одну чудову корисність.

Ви правильно вгадали! Ви можете сканувати такі важливі документи, як візитні картки, сертифікати, рахунки та багато іншого. ШІ-обробка зображень і аналіз тексту також покращують процес транскрипції зображень.

Однак вибрати відповідний мобільний сканер Android або iOS складно, оскільки ви побачите численні програми в Google Play або App Store. Продовжуйте читати цю статтю, щоб знайти список найкращих мобільних програм для сканування.

Що таке мобільний сканер?

Мобільні сканери працюють інакше, ніж звичайні сканери. Програма для сканування документів використовує камеру вашого мобільного телефону та ліхтарик як обладнання для захоплення вмісту. Однак найважливішим є програмування програми, яка перетворює фотографію на відсканований PDF-файл.

Алгоритм програми містить різні технології, такі як оптичне розпізнавання символів (OCR), обробка зображень штучним інтелектом, покращення зображення тощо. Кілька PDF-сканерів для смартфонів настільки потужні, що можуть створювати документи, які можна редагувати.

Чому вам варто використовувати програму для сканування мобільних пристроїв?

Є багато причин використовувати програму для смартфона для сканування документів і конвертації PDF. Ось деякі переваги сканера мобільного телефону перед спеціальними скануючими пристроями:

 • Часто мобільні сканери можна використовувати безкоштовно, тому вам не потрібно нести витрати на сканування.
 • Смартфон набагато портативніший, ніж звичайний скануючий пристрій. Таким чином, ви можете взяти свій кишеньковий сканер куди завгодно.
 • Сканери на основі додатків зберігають дані в пам’яті смартфона, тому процес підходить для застосування в сільській місцевості.
 • Мобільні програми для сканування є самодостатніми, оскільки їм не потрібен комп’ютер для обробки зображень.
 • Ви можете отримати доступ до відсканованих файлів зі свого телефону або завантажити їх на Диск Google або OneDrive для доступу до хмари.

Додатки мобільного сканера пропонують різні можливості як для користувачів, так і для розробників.

Наступні популярні програми для смартфонів для сканування документів допоможуть вам із завданнями сканування. Якщо ви розробник програми, ви також можете отримати натхнення для розробки.

Adobe Scan

Adobe Scan — це потужна портативна програма сканування. Він доступний як для пристроїв Android, так і для iOS. Вам не потрібно подорожувати з фізичними документами, якщо ви відразу почнете користуватися цією програмою.

Додаток використовує розширену технологію сканування штучного інтелекту для більш чітких PDF-документів. Як і в звичайних програмах для сканування, вам не потрібно сидіти за комп’ютером, щоб покращити якість відсканованого документа.

Програмування штучного інтелекту автоматично регулює тінь і відблиск ліхтарика. Adobe Scan також керує ефектом збільшення різкості надрукованих або відсканованих зображень. Ретельно скануючи в добре освітленому місці, ви можете отримати високоякісні PDF-файли, які легко складуть жорстку конкуренцію скануючим машинам.

  Найкращі альтернативи масштабування для відеочату

Його популярні функції:

 • Відскануйте важливі документи та збережіть їх у своєму телефоні.
 • Інтеграція програми Acrobat Reader допоможе вам підписувати відскановані документи.
 • Збережіть свої скани як файл JPG.
 • Пошук вмісту по сканованим файлам.
 • Видаліть дефекти зісканованих файлів PDF або JPG.
 • Витягніть текст зі сканованого файлу за допомогою OCR.

Додаток безкоштовний для пристроїв iOS та Android. Деякі покупки в програмі та підписки дають вам доступ до преміум-функцій, як-от експорт документів або кількох PDF-файлів в одному файлі.

Завантажити на Android | iOS

iScanner

iScanner — ще одна популярна програма для керування документами та сканування на базі ШІ. Він оснащений преміальними функціями глибокого навчання, а це:

 • Скануйте QR-коди для URL-адрес, контактів, точок доступу тощо.
 • Обчисліть або виміряйте площу.
 • Розпізнавання об’єктів на основі штучного інтелекту допомагає вам рахувати фігури чи елементи.
 • Розв’язувати математичні задачі.

У безкоштовній версії програми iScanner для Android ви отримуєте такі функції:

 • Сканування та редагування документів/фотографій/квитанцій/посвідчення особи.
 • Використання цифрового підпису.
 • Можливість відправити документ в зручному месенджері.

Обмеження для користувачів безкоштовної версії Android:

 • Ви можете експортувати лише 5 документів на день.
 • Функція OCR недоступна.
 • Математична функція недоступна.
 • Функція підрахунку недоступна.

Отже, для останніх трьох функцій вам потрібна підписка.

Для користувачів iOS обмеження такі ж, але сканування кількох сторінок додатково недоступне.

Однак ви можете користуватися всіма функціями за допомогою платної підписки. Вартість програми iScanner для користувачів iOS і Android однакова.

Завантажити на Android | iOS

Програма Photo Scan від Photomyne

Якщо ви хочете перетворити поляроїди та роздруковані фотографії в цифрові файли, ви можете спробувати Photo Scan App від Photomyne. Він пропонує швидке перетворення фізичних зображень на цифрові та публікування в соціальних мережах.

Розширене програмування штучного інтелекту пропонує різноманітну обробку зображень, наприклад покращення фотографій, зміну розміру, обрізання, розфарбовування фотографій тощо. Ви також можете вставляти метадані, як-от дати, місця та імена.

Програма дозволяє створювати цифрові альбоми, фотоколажі, посилання для спільного використання та слайд-шоу пам’ятних подій.

Якщо ви використовуєте базову програму безкоштовно, ви можете насолоджуватися такими функціями, як збереження, спільний доступ і вдосконалення з обмеженнями. Однак ви можете перейти на 2-річний план підписки, щоб користуватися необмеженими скануваннями та преміум-функціями ШІ.

Завантажити на Android | iOS

Надсенс

Supersense — ідеальний мобільний сканер для людей із вадами зору та сліпих. Він використовує алгоритм штучного інтелекту для сканування та читання вмісту, який ви розміщуєте перед скануючим видошукачем.

Таким чином, ви можете легко зрозуміти вартість рахунку, номінал валюти або текст документа за допомогою розумного голосового помічника. Крім того, додаток дозволяє досліджувати ваше фізичне оточення.

Ви можете відкрити програму за допомогою голосових команд, а потім спрямовувати її в різних напрямках, щоб дізнаватися об’єкти навколо вас, як-от комп’ютери, крісла, машини, люди та багато іншого.

Його безкоштовний план має обмежені функції, такі як швидке читання, імпорт, лупа та історія читання. Якщо ви хочете використовувати преміум-функції, вам потрібно отримати місячну або річну підписку.

Завантажити на iOS.

Google Stack

Google Stack — ексклюзивний мобільний сканер від Area 120 від Google. Наразі додаток доступний для завантаження лише з торгової площадки Google Play у США. З більш ніж 100 000 завантажень додаток представляє себе як простий у використанні сканер документів і безкоштовний.

  Ось як отримати доступ до файлів на iPhone

Він постачається з розширеним кодом програмування, який визначає важливі деталі документа. Якщо ви скануєте квитанцію з продуктового магазину, вона автоматично впорядкує такі деталі, як дата рахунку, сума тощо.

Він добре відомий як Google Stack, оскільки програма зберігає відскановані зображення в таких стосах, як «Рахунки», «Квитанції», «Ідентифікатори», «Банківські документи», «Транспортні засоби», «Позначені зірочкою» та «Будинок». Ви також можете створювати резервні копії відсканованих файлів на свій обліковий запис Google Drive.

Завантажити на Android

ABBYY FineReader

ABBYY FineReader PDF — потужний інструмент керування документами для пристроїв Windows і macOS. Програма тепер також доступна для ваших пристроїв iPhone або Android.

Це одна з передових програм для сканування на основі штучного інтелекту, яка може створювати копії фізичних документів у форматі JPEG або PDF, таких як сертифікати, книги, рахунки-фактури, візитні картки тощо. Крім того, він може витягувати письмові тексти в доступному форматі з цих відсканованих файлів.

Додаток обробляє зображення в автономному режимі в локальному сховищі вашого смартфона. Його нейронна мережа може організовувати відскановані файли за 7 категоріями. Ці групи включають візитні картки, рукописні картки, формат А4, книги, посвідчення особи, квитанції та інші документи.

Додаток підтримує до 12 форматів 193 мовами для завдання вилучення тексту. Ви також можете виконати загальний текстовий пошук у відсканованих зображеннях.

Завантажити на Android | iOS

PhotoScan

Google Photos — ідеальний простір для пам’ятних фотографій і відео. Якщо ви також хочете розмістити надруковані фотографії в одному місці, ви можете розглянути PhotoScan від Google Photos.

Це безкоштовна програма від Google. Він має такі функції, як автоматичне обрізання, прямокутне сканування, визначення країв, розумне обертання та сканування без відблисків за допомогою обробки зображень AI.

Розумний додаток показує 4 керовані білі бульбашки, до яких потрібно підібрати положення камери телефону. Коли ви закриєте всі 4 бульбашки, програма обробить відсканований файл у приголомшливий цифровий файл. Ви також можете сканувати текстові документи за допомогою цієї програми.

Завантажити на Android | iOS

Microsoft Lens

Microsoft Lens — популярна програма для підвищення продуктивності, яку ви повинні використовувати на роботі чи вдома для всіх завдань, пов’язаних зі скануванням. Спробуйте цю програму, якщо хочете зробити зображення документів і дошок доступними для читання та редагування.

За допомогою цієї програми ви можете конвертувати друковані тексти чи фотографії у вміст, який можна редагувати, у кількох форматах, як-от Excel, PowerPoint, Word і PDF. Програма може зберігати відскановані файли у внутрішній пам’яті смартфона, OneDrive та OneNote.

Ви також можете ефективно керувати діловими контактами в цій програмі, оскільки сканування візитної картки дає можливість зберегти її як контакти.

Завантажити на Android | iOS

TapScanner

TapScanner — ще один модний мобільний сканер для перетворення зображень у PDF. За допомогою цієї програми ви можете легко сканувати, ділитися фотографіями чи друкувати їх у форматі PDF.

Він оснащений власним програмою для читання та створення PDF-файлів, щоб ви могли створювати та переглядати файли в одній програмі. Це також може допомогти вам імпортувати відскановані файли з інших програм або галерей телефону.

  Як перенести дані/файли на iPhone та iPad без iTunes

Його інтелектуальний код програмування автоматично виконує важливе редагування документа, як-от коригування меж, стиснення PDF-файлів, застосування професійних фільтрів тощо.

Додаток пропонує підписку в додатку від 4,99 доларів США.

Завантажити на Android | iOS

Genius Scan

Перетворіть свій мобільний телефон на потужну продуктивність за допомогою програми Genius Scan – PDF Scanner. Керуйте рукописними нотатками, візитними картками, запрошеннями, квитанціями, рахунками за комунальні послуги тощо з одного пристрою.

Швидко скануйте документи за допомогою програми та зберігайте їх у PDF-файлах професійної якості. Ви також можете завантажувати відскановані файли в особисте хмарне сховище або додатки для підвищення продуктивності для спільної роботи.

Genius Scan пропонує безкоштовну повнофункціональну програму для сканування. Однак ви можете насолоджуватися такими професійними функціями, як шифрування PDF, розпізнавання тексту (OCR), експорт до OneDrive або Google Drive з платним планом.

Завантажити на Android | iOS

Швидкий сканер

Швидкий сканер – додаток для сканування PDF перетворює ваш мобільний телефон на портативний скануючий пристрій за допомогою розумного алгоритму та обробки штучним інтелектом. Він автоматично перетворює файли у стандартний формат PDF, коли ви скануєте одне чи кілька зображень.

Ви також можете пізніше додати більше сторінок до наявного PDF-файлу. Ви також можете миттєво поділитися відсканованим PDF-файлом електронною поштою. Його технологія оптичного розпізнавання символів дозволяє витягувати рукописні тексти з фізичної нотатки та перетворювати їх на цифрову копію.

Крім того, програма підтримує зберігання PDF-файлів у Dropbox, OneDrive та Google Drive кількома дотиками. Якщо вам потрібно надіслати документ факсом, ви можете спробувати програму Easy Fax, запропоновану тим самим розробником.

Завантажити на Android | iOS

Мої скани

Ви також можете спробувати мобільний сканер My Scans, якщо шукаєте високоякісне сканування, схоже на будь-який звичайний скануючий пристрій. Разом зі скануванням зображень і організацією документів ви отримуєте можливість анотацій документів.

Тому вам не потрібно імпортувати сканований файл в іншу програму для анотації. Програма має вбудовані функції анотацій, як-от виділення багатокольоровим текстом, підписування PDF-файлів, штампування PDF-файлів, розмиття тексту тощо.

Його функція автовиправлення регулює різні компоненти якості зображення, такі як тінь, відблиски, освітлення та роздільна здатність тексту. Хмара Top App My Scans дає змогу створювати резервні копії відсканованих файлів на хмарний диск, щоб мати доступ до файлів із будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

My Scans пропонує кілька основних послуг сканування безкоштовно. Є передплата в додатку та можливість одноразової покупки програми сканера.

Завантажити на Android | iOS

Заключні слова

Ознайомившись із деякими найкращими програмами для сканування мобільних пристроїв, ви зможете легко вибрати відповідну програму для особистого чи ділового використання. Залежно від обсягу вашої роботи ви можете вибрати платну підписку або просто скористатися безкоштовними послугами, якщо у вас менше робочого навантаження.

Оскільки ваш мобільний телефон стає надійним і мобільним пристроєм для всіх важливих документів, захистіть дані свого смартфона за допомогою цих програм.