12 найкращих зручних інструментів для конвертації YAML у JSON

| | 0 Comments| 5:34 AM
Categories:

Багато онлайн-інструментів перетворюють з однієї мови на іншу, не знаючи жодної з них. У цій статті обговорюватимуться деякі з найкращих доступних інструментів для перетворення з YAML на JSON і навпаки.

YAML — це зрозуміла для людини мова серіалізації даних, яка використовується для представлення структурованих даних у текстовому форматі. У багатьох мовах програмування YAML використовується як мова схеми за замовчуванням. Він використовує відступ замість фігурних дужок і пробіли замість крапки з комою.

Підмножина YAML, відома як JSON (JavaScript Object Notation), зазвичай використовується для передачі структур даних між програмами. Однак YAML підтримується не всіма мовами програмування, і він не може зберігати об’єкти в масивах або, наприклад, перетворювати рядки в числа.

Що таке мова YAML?

YAML — це мова серіалізації даних, яка зазвичай використовується для запису конфігураційних файлів. Це питання думки, YAML означає Yet Another Markup Language або YAML не є мовою розмітки. Це підкреслює той факт, що YAML є мовою, орієнтованою на дані, а не на документи.

YAML є добре відомою мовою програмування, оскільки її легко зрозуміти та читати людське око. Це також хороший вибір поряд з іншими мовами програмування.

Оскільки YAML є надмножиною JSON, він може аналізувати JSON за допомогою аналізатора YAML. Розширення, які є частиною YAML, включають .yaml, а також .yml. Специфікації YAML дозволяють користувачам визначати свої типи даних і конкретні типи даних. Найпопулярнішими типами даних, що використовуються в YAML, є числа, рядки, нульові значення. Логічні значення, дати та мітки часу, послідовності та вкладені значення.

Що таке формат JSON?

JSON (JavaScript Object Notation) – це мова, яка не залежить від мови та зрозуміла людині, але використовується через її простоту та в основному використовується в веб-додатках.

JSON містить функцію, яка дозволяє кодувати шість різних типів даних, включаючи об’єкти, масиви, рядки, значення null, числа та логічні значення. JSON набагато простіше для сприйняття комп’ютерами та надзвичайно гнучкий порівняно з YAML, який дозволяє кодувати дані Python, але він має вразливості під час декодування. Ось чому YAML складно інтерпретувати.

Найбільш використовуваним форматом для передачі даних між програмами є JSON. У цій статті обговорюватимуться деякі з найкращих доступних інструментів для перетворення з YAML на JSON і навпаки.

Онлайн-інструменти YAML

Швидко перетворіть іншу мову розмітки на JavaScript за допомогою Онлайн-інструменти YAML. Введіть YAML у поле введення ліворуч, і ви побачите JSON у полі виводу праворуч. Введіть YAML, отримайте JSON. Немає завантажень чи реклами, і все працює у вашому браузері.

Конвертер YAML перетворює конфігурації та документи YAML у конфігурації та файли JSON. Він не має додаткових параметрів конфігурації. Лише одна річ, яку ви можете змінити, це вихід JSON. У вас є три варіанти: зробити відступ JSON за допомогою пробілів або зробити відступ JSON за допомогою табуляції та зменшити вихід JSON.

  Немає зеленої галочки на значку на системній панелі Dropbox

Формат JSON

Формат JSON це ще один безкоштовний веб-сайт, який дозволяє безкоштовно перетворювати JSON на YAML онлайн. Як і на всіх інших сайтах у цій публікації, ви можете завантажити файл YAML або скопіювати на нього код YAML; після цього він перетворює вхідний YAML на JSON і відображає результат.

Отримавши вихідний файл у форматі JSON, ви можете зберегти його в буфер обміну. Ви також можете зберегти вихідні дані JSON у текстовий файл. Але на веб-сайті немає інших інструментів або додаткових функцій, які можна використовувати. Просто надішліть YAML, і ви отримаєте вихідні дані JSON. Це так просто.

Відвідайте його, клацнувши URL-адресу та скопіювавши дані YAML у його інтерфейс, щоб отримати доступ до цього інструменту. Переконайтеся, що ви вставили дані YAML на панель ліворуч. Коли ви вставите вхідні дані з YAML, він миттєво відобразить вихідні дані JSON, які ви можете завантажити на свій персональний комп’ютер. Ви також можете зберегти код JSON і застосувати його до будь-якого місця, яке вам подобається.

Прикрасьте код

Прикрасьте код конвертер перетворює текст YAML на справжній об’єкт JSON. Це досягається шляхом перетворення кожної частини файлу YAML у дійсну властивість JSON.

JSON в YAML

JSON в YAML інструмент оснащений двома панелями, де ви можете ввести дані YAML в одну та отримати результат у JSON в іншій. Цей інструмент можна використовувати для обох перетворень: YAML у JSON і JSON у YAML. Щоб виконати це перетворення YAML у JSON, усе, що вам потрібно зробити, це скопіювати код YAML у його інтерфейс. Лише за кілька секунд ви отримаєте вихідний файл JSON.

Щоб скористатися цим інструментом онлайн, перейдіть на домашню сторінку за вказаною вище URL-адресою. Після цього скопіюйте та вставте код YAML у верхню праву панель. Після цього на нижній панелі автоматично відображатиметься інформація про JSON.

Ви можете скопіювати дані JSON і зберегти їх у вигляді файлу на своєму персональному комп’ютері. Він також підтримує зворотне перетворення. Отже, незалежно від того, чи хочете ви змінити YAML на JSON і JSON на YAML, він зможе це зробити швидко.

Код Beautify

Код Beautify це звичайний сайт конвертера YAML у JSON, який можна протестувати безкоштовно. Він може приймати код YAML безпосередньо, або ви можете завантажити файл YAML до нього. Отримавши ваші дані YAML, програма миттєво поверне вихідні дані JSON.

Крім того, якщо у вас є файл YAML, який зберігається в іншому місці, ви можете ввести URL-адресу цього файлу, щоб отримати дані YAML і перетворити їх у JSON. Потім можна зберегти дані JSON як файл на вашому комп’ютері та виконувати будь-які дії.

Щоб почати використовувати цей інструмент, відвідайте його веб-сайт за посиланням вище. Потім ви можете скопіювати код YAML або завантажити файл YAML на свій комп’ютер. Ви також можете вказати URL-адресу для файлу «.yml», щоб отримати інформацію YAML.

  9 найкращих програм для створення прототипів без коду, щоб втілити ваші ідеї в реальність

Після специфікації файлу YAML натисніть «YAML в JSON» або кнопку «YAML в JSON», щоб почати перетворення. Перетворення миттєво покаже результат у форматі JSON, який ви можете зберегти на своєму персональному комп’ютері. Це так просто.

Перетворити JSON

Перетворити JSON є одним із найпопулярніших веб-сайтів, які дозволяють миттєво змінити дані YAML на JSON. Він витягує ваш файл «.yml» і виводить дані у форматі JSON. Можна безпосередньо вставити код YAML в його інтерфейс і отримати вивід JSON.

Окрім зміни YAML у JSON, ви також можете вибрати альтернативи. Це дозволяє вам вказати, які кінці рядків ви б хотіли бачити, щоб включити у ваш файл JSON.

Якщо ви хочете перетворити YAML на JSON через цей веб-сайт, щоб отримати доступ до інструменту, перейдіть за URL-адресою вище. Отримавши це, ви можете завантажити файл YAML на свій комп’ютер або скопіювати код YAML на панель ліворуч. Коли ви це зробите, вам потрібно буде вибрати тип закінчення рядків у нижній частині наступної панелі. Потім почніть перетворення.

ConvertSimple

ConvertSimple це ще один онлайн-інструмент, який дозволяє легко конвертувати YAML у JSON. Вам просто потрібно скопіювати свій запис YAML у поле введення ліворуч, і він перетворить його на JSON. Вихідні дані JSON знаходяться у полі ліворуч.

Якщо виникла проблема у файлі YAML і конвертер не в змозі завершити перетворення, у вікні виводу з’явиться повідомлення про помилку, повідомляючи, де всередині YAML було виявлено помилку. Скористайтеся вікном керування, щоб вибрати параметри, які змінюють перетворення.

Дані YAML захищені. Конвертер ConvertSimple не надсилає жодних ваших даних YAML на сервери, які вони використовують для перетворення. Процес повністю виконується у вашому браузері. Ось чому конвертер ConvertSimple є найбезпечнішим і найефективнішим конвертером.

WTools

WTools дозволяють легко конвертувати документи YAML онлайн у відповідний формат JSON. Інструмент може конвертувати документи YAML The Ain’t Markup Language (YAML) у документи JSON (JavaScript Obj Notation), і це абсолютно безкоштовне перетворення. Для конвертації не потрібно завантажувати програмне забезпечення.

Як це працює?

Вставте ваш YAML у текстову область вище. Натисніть «Перетворити», і ви зможете отримати доступ до даних JSON у наступній текстовій області. Після перетворення ви можете додати цей JSON у свою програму або з будь-якої іншої причини.

Браузерінг

с Браузерінг, ви можете завантажити файл YAML або вставити в нього код YAML. Після цього він перетворює вхідний YAML на JSON і відображає вам результат.

Отримавши результат як JSON, його можна скопіювати в буфер обміну. Ви також можете конвертувати вихідні дані JSON у текстовий файл. Але на сайті немає інших інструментів чи додаткових функцій, якими можна скористатися. Надішліть YAML, і ви отримаєте результат JSON. Це так просто.

Щоб отримати доступ до цього інструменту, увійдіть до нього, клацнувши URL-адресу та скопіювавши дані YAML у його інтерфейс. Переконайтеся, що ви скопіювали дані YAML у нижню ліву панель. Коли ви вставите вхідні дані у формат YAML, ви отримаєте вихідний файл JSON, який ви можете завантажити на свій персональний комп’ютер. Крім того, ви можете взяти копію коду JSON і застосувати його в будь-якому зручному місці.

  Як змінити паролі на iPhone

Інструменти перетворення це ще один конвертер YAML в JSON. Ви можете вибрати з безлічі планів і користуватися його послугами навіть без реєстрації. Він також пропонує розробку спеціального конвертера для компаній і професіоналів для перетворення файлів і обробки даних.

Ось кроки для використання цього інструменту-

  • Виберіть параметри, а потім натисніть кнопку «Запустити перетворення».
  • Перетягніть файл на кнопку «Огляд» або натисніть «Огляд», щоб вибрати файл.
  • Використовуйте один архів або файл (zip 7z, rar, zip, xz), щоб конвертувати пакет.
  • Виберіть кількість пробілів для відступу.
  • Натисніть кнопку, щоб розпочати перетворення.
  • Запустіть перетворення.

Існують обмеження щодо кількості перетворень, які можна виконати, і розміру файлу для кожного перетворення. План конверсії визначає обмеження, які ви вибираєте. Для незареєстрованих користувачів існує обмеження в 10 конверсій на день, 10 МБ на завантажений файл — просто зареєструйтеся та оновіть безкоштовно.

Підручник Роботи

Підручник Роботи це безкоштовний інструмент для конвертації файлів YAML у JSON. Весь YAML, який ви тут вводите, не передається на сервер і не зберігається в будь-який час. Ваша особиста інформація захищена.

Скопіюйте YAML, який ви хочете конвертувати, а потім натисніть кнопку «Перетворити». Ви отримаєте потрібний результат у нижньому полі.

Aconvert

Aconvert також є чудовим і безпечним місцем для перетворення вхідних даних YAML на вихідні дані JSON. Ось кроки для використання цього інструменту-

  • Натисніть кнопку «Вибрати файли», щоб вибрати кілька файлів із вашого комп’ютера. Або скористайтеся спадним меню, щоб вибрати онлайн-файл із URL-адрес, Google Drive або Dropbox.
  • Виберіть цільовий формат документа. Цільовим форматом документів може бути PDF, DOC, DOCX і XLS. Інші формати включають XLS, PPT HTML, PPTX, HTML CSV, TXT RTF, ODT, ODS, ODP, XPS або OXPS. Вибір формату для цілі покаже, які формати з джерела можна перетворити на формат призначення.
  • Натисніть «Перетворити зараз!» кнопку для початку пакетного перетворення. Перетворені файли відображаються в розділі «Результати перетворення» Розділ «Результати перетворення». Клацніть піктограму, щоб відобразити QR-код для файлу або зберегти файли в онлайн-сховищах.

Висновок

JSON — це легкий текстовий формат обміну даними, який стає все більш популярним. YAML — це мова розмітки, яка використовується в різних мовах програмування та інших розробках програмного забезпечення для опису даних. Перетворення YAML на JSON може допомогти вам заощадити час і ресурси.

Тепер ви можете переглянути вступ до YAML у Python для початківців та інструменти JSON для аналізу, форматування та перевірки. Хочете конвертувати JSON у Excel? Спробуйте ці інструменти.