12 найкращих засобів перевірки DKIM для покращення безпеки електронної пошти

DKIM зчитує ідентифіковану пошту DomainKeys, і це один із найважливіших аспектів отримання вашої пошти, як її було надіслано, без будь-яких змін.

До появи DKIM електронні листи змінювалися між надсиланням і отриманням. DKIM працював як печатка, яка запевняла користувачів, що жодна третя сторона не маніпулює електронною поштою.

Тож у цьому посібнику я розповім вам, чому DKIM такий важливий і які найкращі служби перевірки DKIM можна використовувати для покращення безпеки електронної пошти.

Чому DKIM такий важливий

Як згадувалося вище, DKIM працює як печатка на вашій пошті, тому лише відправник і одержувач знають, що всередині нього.

І щоб зрозуміти його важливість, необхідно дізнатися, як це працює.

Спочатку відправник згенерує пару криптографічних ключів: приватний і відкритий, а сервер підпише лист (відомий як підпис DKIM) під час надсилання за допомогою приватного ключа.

З іншого боку, відкритий ключ зберігатиметься у загальнодоступному DNS-записі відправника.

Тепер, коли одержувач отримає лист, його сервер перевірить наявність підпису DKIM у заголовку електронного листа та отримає відкритий ключ із запису DNS.

Використовуючи отриманий відкритий ключ, він перевірить автентичність шляхом обчислення та зіставлення хеш-значення з тим, яке було отримано з підпису.

Якщо значення збігається, це означає, що лист автентичний і не змінювався між ними.

Проста процедура, яка дозволяє перевірити вміст вашого електронного листа таким, яким він є! 😀

Причиною впровадження DKIM майже в кожній організації є безпека. По суті, електронними листами можна маніпулювати між відправленням і доставкою.

Тому важливо знати, чи є отриманий вами електронний лист оригінальним чи обробленим, щоб мати негативний вплив на вашу організацію, інакше вас можуть атакувати особисто.

Це майже все! Він виконує одну дію, але виконується надійно та дає змогу перевірити автентичність отриманого електронного листа.

Хочете знати, як налаштувати DKIM найпростішим способом? Ви можете переглянути наш детальний посібник про те, як налаштувати DKIM для кращої та безпечнішої доставки електронної пошти.

Але тоді виникає інше питання. Які служби DKIM вам слід використовувати?

Щоб відповісти на це запитання, я склав список найкращих служб DKIM на ринку.

У цьому розділі я розповім вам про один із найкращих засобів перевірки DKIM, який можна використовувати для підвищення безпеки вашої електронної пошти.

EasyDMARC

EasyDMARC надає численні рішення, пов’язані з безпекою електронної пошти, і, як відомо, має досить гарну документацію для всіх служб.

Використовуючи їхню службу пошуку DKIM, ви можете отримати повну аналітику та статистику, пов’язану з DKIM, щоб ви могли мати різні аспекти загалом.

Mimecast

Mimecast спеціалізується на службах безпеки електронної пошти, і те саме стосується їх перевірки DKIM.

Але окрім служби DKIM, вони також надають чудову документацію, передові практики та поради щодо налаштування.

The Mxtoolbox відома тим, що надає різноманітні інструменти, пов’язані з DNS та електронною поштою, усі вони оснащені простими у використанні інтерфейсами користувача, тож вам не обов’язково бути технарем, щоб користуватися їхньою службою DKIM.

Використовуючи Mxtoolbox, ви можете очікувати всі навороти, як-от посібники з усунення проблем, пов’язаних із DKIM, діагностичну інформацію тощо.

dmarcian

Як випливає з назви, dmarcian спеціалізується на DMARC (Доменна автентифікація повідомлень).

Як і будь-який інший засіб перевірки DKIM у списку, ви отримуєте всі необхідні функції, такі як інструменти та ресурси для покращення DKIM, інструменти для перевірки вирівнювання та різноманітні відомості.

Dmarcly

Dmarcly відома своїми службами захисту електронної пошти, де ви можете протягом 20 секунд безкоштовно перевірити, чи захищена ваша організація.

Завдяки зручному інтерфейсу користувача Dmarcly спрощує використання DKIM і містить такі сервіси, як рекомендації та найкращі практики, які ви повинні виконувати на основі свого робочого процесу.

POWERDMARC

The POWERDMARC є одним із небагатьох, що надає безкоштовну пробну версію з інтуїтивно зрозумілим досвідом, за допомогою якого вони намагаються зробити це максимально простим.

Звісно, ​​ви можете очікувати всіх критичних функцій із деякими вишеньками на торті, такими як джерело надсилання, карта загроз, розвідка про загрози та багато іншого.

мейл-тестер

Як випливає з назви, мейл-тестер – це служба тестування електронної пошти, яка надає різноманітні продукти, пов’язані з безпекою електронної пошти.

Що мене найбільше привернуло в тестері електронної пошти, так це те, що ви отримуєте загальну оцінку доставки електронної пошти з результатами DKIM.

DNSchecker

The DNSchecker це веб-сервіс, який спеціалізується на пропозиціях на основі DNS.

Використовуючи їх DNSchecker, ви можете з легкістю шукати та отримувати записи DKIM. Вони також надають додаткові функції для перевірки та пошуку DNS.

DKIMCore

Далеко, Перевірка ключів DKIMCore є мінімальним інструментом перевірки DKIM у списку.

На відміну від інших пропозицій, доступних варіантів небагато. Він створений, щоб робити кілька речей правильно, і він справляється з цією роботою досить добре!

Протодав

На відміну від багатьох варіантів, які пропонують кілька рішень, Протодав робить лише одне: забезпечує надійні рішення для перевірки DKIM з усім необхідним.

Ви можете очікувати такі функції, як оцінка ключів, надійність ключів DKIM, алгоритм і багато іншого.

Кур’єр

Кур’єрська перевірка DKIM допоможе вам ознайомитися з усіма основами, необхідними для початку роботи з перевіркою DKIM, і разом з цим ви отримаєте всі важливі функції, включаючи оцінку ключів, перевірку вирівнювання тощо.

SKYSNAG

SKYSNAG допоміг багатьом організаціям вирішити проблеми з доставкою пошти. Ключовим елементом їхнього сервісу є те, що навіть користувачі, які не є технічними фахівцями, можуть розпочати роботу майже без збоїв.

Звісно, ​​ви також можете очікувати всіх наворотів із їхньою службою DKIM із безкоштовною перевіркою безпеки для вашої організації.

Підведенню

Це був мій погляд на один із найкращих доступних варіантів служб перевірки DKIM. Сподіваюся, цей список буде для вас корисним.

Ви також можете переглянути деякі з цих Інструментів доставки електронної пошти, щоб переконатися в успіху ваших кампаній.