12 найкращих генераторів описів YouTube зі штучним інтелектом у 2023 році

Categories:

Для тих, хто має канали YouTube, завантажити відео недостатньо. Важливо також надати своєму відео правильний заголовок і опис.

Наявність захоплюючої назви відео та гарного опису є ключем до збільшення кількості переглядів ваших відео. А більше відео означає можливість заробити більше грошей.

Однак це непросто, як це звучить. Іноді користувачі YouTube просто не можуть придумати привабливий опис, як би вони не намагалися. Це може перешкоджати їх продуктивності та послідовності.

Крім того, ви повинні пам’ятати, що так само, як Google або Yahoo, YouTube також є пошуковою системою. Отже, щоб надати своїм відео органічного охоплення та змусити їх відображатися вище ваших конкурентів, вам потрібно ретельно складати описи. Неправильний вибір ключових слів може стати катастрофою.

На щастя, багато генераторів описів YouTube на основі штучного інтелекту здатні вирішити цю проблему. Вони можуть створити переконливі описи для ваших відео на YouTube і допомогти вам охопити більше людей.

У цій статті ми назвемо найкращі AI генератори описів YouTube. Читайте далі, щоб дізнатися.

Чому оптимізація описів відео важлива для SEO YouTube?

Як і всі інші пошукові системи, YouTube шукає вміст, який найкраще відповідає запитам користувачів. Він ранжує вміст на основі його релевантності. Наприклад, якщо хтось шукає “найкращі способи заробити гроші в Інтернеті”, YouTube спочатку покаже йому відео, які можуть відповісти на цей конкретний запит.

Таким чином, він надасть їм результати, заголовки та описи яких містять терміни, пов’язані з їхнім запитом.

Таким чином, якщо ви хочете отримати вищий рейтинг у результатах пошуку, ви повинні оптимізувати свої описи на YouTube. Розумне додавання термінів і фраз, які часто використовує ваша цільова аудиторія, є ключем до належного SEO YouTube.

Що таке генератори описів YouTube?

Генератори описів YouTube – це інструменти, які виконують дослідження ключових слів, вивчають алгоритм YouTube і оцінюють найпопулярніші відео в певній ніші, щоб створити оптимізовані для SEO описи для відео YouTube.

Вони миттєво генерують описи, які добре позиціонуються в результатах пошуку. Такі інструменти допомагають скоротити витрати, усуваючи потребу наймати копірайтерів, і економлять час, створюючи копії опису за лічені секунди, що займає години.

Тепер, коли ви знаєте кілька речей про генератори описів YouTube, дозвольте нам повідомити вам про найкращі доступні варіанти, щоб спробувати:

Пише Сонік

Writesonic — це генератор описів YouTube, який допомагає користувачам YouTube створювати переконливі та оптимізовані описи для своїх відео за лічені секунди.

Оптимізовані описи, які надає Writesonic, гарантують, що ваші відео мають вищий рейтинг і часто з’являються на YouTube.

  Підвищте рейтинг кліків за допомогою цих 14 онлайн-конструкторів мініатюр YouTube [Free & Paid]

Незважаючи на те, що засіб новачок, він заслужив хорошу репутацію завдяки своїй ефективності. Понад 70 інструментів копірайтингу усувають потребу в команді копірайтингу та ручному написанні опису.

Це допомагає заощадити ваш час і гроші, щоб ви могли більше зосередитися на створенні відео. Крім того, він підтримує понад 25 мов, і всі описи виглядають природно, ніби їх написала людина.

Наразі Writesonic пропонує якісні платні плани від 12,67 доларів США на місяць. Він також пропонує безкоштовну пробну версію, щоб допомогти вам визначити, який план вам підходить найкраще.

TubeRanker

TubeRanker — чудовий інструмент для створення описів YouTube. Генератор описів YouTube TubeRanker дотримується найкращих практик SEO та оптимізує ваш опис, щоб допомогти вашому відео отримати вищий рейтинг у пошукових системах і системах рекомендацій.

Замість того, щоб ходити навколо даху, TubeRanker використовує штучний інтелект, щоб допомогти вам застосувати простий підхід до опису того, про що насправді йдеться у вашому відео, у перших кількох рядках. Це запобігає плутанині вашої аудиторії. TubeRanker також дозволяє вказати важливі ключові слова, за якими ви хочете оцінити ваше відео.

TubeRanker пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, після чого ви можете вибрати преміум-плани від 19 доларів США на місяць.

Rytr

Rytr допомагає творцям контенту YouTube створювати привабливі описи відео, щоб залучити більше глядачів і потенційних підписників. Наразі Rytr підтримує понад 30 мов для більшої зручності.

Крім того, це дозволяє користувачам вибирати з 20+ тонів і 40+ випадків використання, щоб налаштувати свої описи. Крім того, ви можете додати кілька ключових слів, заголовків і фраз.

Ефективність Rytr у виконанні своїх завдань принесла йому фантастичну репутацію за короткий час. Rytr дозволяє оновлювати стільки разів, скільки забажаєте, доки він не створить опис, який вам подобається.

На момент публікації Rytr поставляється з безкоштовним планом назавжди, який дозволяє користувачам генерувати 10 000 символів на місяць і пропонує обмежені функції. Однак користувачі можуть оновлюватися в міру збільшення, починаючи з 9 доларів США на місяць.

ЧОРНИЛО

YouTube Description Intro Generator від INK робить нудний процес написання переконливих описів YouTube без проблем. Використовуючи технологію штучного інтелекту, INK допомагає генерувати описи YouTube із влучними ключовими словами для кращого рейтингу та посиланнями для кращої навігації.

Оскільки INK є веб-інструментом, його не потрібно завантажувати. Однак вам потрібно спочатку зареєструватися за допомогою свого облікового запису Google на головному сайті INK, перш ніж ви зможете ним користуватися.

Після того як ви надасте необхідні відомості, INK надасть вам кілька описів для використання у ваших відео YouTube. Тим не менш, пам’ятайте, що вам потрібно вручну налаштувати створений опис для ідеальних результатів.

Зараз INK дозволяє користувачам генерувати до 5000 слів на місяць безкоштовно. Для додаткових слів INK пропонує бізнес-план від 20 доларів США на місяць.

  Виправте помилку YouTube Audio Renderer у Windows 10

StoryLab.ai

Генератор описів YouTube із підтримкою штучного інтелекту StoryLab.ai допомагає користувачам YouTube писати ідеальні копії описів YouTube, оптимізовані для SEO. Просто введіть назву свого каналу, якщо хочете, разом із описом свого відео, а StoryLab.ai подбає про все інше.

На основі вашого опису генератор штучного інтелекту покаже вам численні привабливі результати. Якщо вас задовольняють екземпляри з описом, виберіть той, який здається вам найбільш ідеальним. Якщо ні, ви можете запускати інструмент так часто, як вам потрібно, щоб отримати ідеальну копію.

На даний момент у StoryLab.ai є безкоштовний план, який дозволяє 3 запуску ШІ на місяць. Щоб отримати більше запусків зі штучним інтелектом, користувачі можуть обрати свої платні плани від лише 5 доларів США на місяць.

TextCortex

Інструмент генерації описів YouTube від TextCortex зі штучним інтелектом є надійним варіантом, якщо ви хочете за лічені секунди створювати помітні, оптимізовані для SEO описи.

Цей інструмент автоматизує 70% вашої роботи, тож вам не потрібно залучати аутсорсинг і ви можете заощадити гроші. Введіть назву, визначте цільову аудиторію та створіть масштабні описи – це так просто.

Наразі TextCortex має безкоштовний план, який пропонує основні функції та 10 творів на день. Для необмеженої щоденної творчості та додаткових функцій вони пропонують платні плани від 19,99 доларів США на місяць.

Nichesss

Nichesss допомагає творцям вмісту створювати привабливі оптимізовані копії описів YouTube за лічені секунди. Потрібна лише назва, і Nichesss приступає до роботи.

За кілька хвилин інструмент покаже вам безліч описів, які ви можете використовувати у своєму відео YouTube.

Nichesss пропонує безкоштовну пробну версію, після якої ви можете випробувати їхній план «Новачок» або «Проміжний» за 19 доларів США на місяць та 39 доларів США на місяць відповідно. Однак в обох цих планах відсутні засоби автоматичного запису довгої форми. Для цього вам потрібно придбати план Pro за 99 доларів США на місяць.

Maekersuite

Maekersuite — ідеальний оптимізований для SEO генератор описів відео YouTube, який допомагає вашим завантаженим відео підвищувати рейтинг у пошукових системах. Він швидко генерує описи YouTube на основі наданої вами назви.

Інструмент приділяє ретельну увагу ключовим словам і пише описи, які включають всю релевантну та важливу інформацію. Maekersuite також оцінює алгоритм YouTube і найкращі відео у вашій ніші, щоб зрозуміти, що має вищий рейтинг, а що ні.

Платні плани Maekersuite починаються від 50 євро на місяць.

Гіпотенуза АІ

Генератор описів на YouTube Hypotenuse AI робить написання описів на YouTube легкою прогулянкою, просто додаючи кілька слів або фраз. Інструмент використовує сучасну технологію AI для миттєвого створення привабливих, оптимізованих для SEO копій опису.

Після того, як Hypotenuse AI надасть вам результат, інструмент дозволить вам переглядати та редагувати. Ви можете вибрати з багатьох унікальних варіацій і редагувати свою копію за потреби.

  Як активувати нову темну тему YouTube на вашому iPhone

ШІ за гіпотенузою має інструмент підказки ключових слів, який гарантує, що ваші описи максимально підвищать видимість вашої пошукової системи.

Hypotenuse AI має місячний і річний плани від 29 доларів США на місяць і 24 доларів США на місяць відповідно.

Спрощено

Simplified — ідеальний інструмент для блискавичного генератора копій опису відео YouTube. Генератор відеоописів на основі штучного інтелекту дозволяє користувачам створювати копії описів YouTube у більш ніж 10 тонах і 30 мовами.

Simplified надає понад 50 шаблонів для більшої зручності під час створення вражаючих маркетингових копій. ШІ-алгоритм Simplified у поєднанні з інтеграцією Grammarly забезпечує точність і відсутність помилок у копії.

На момент публікації у Simplified є безкоштовний план назавжди з обмеженими функціями, який найкраще підходить для особистого використання. Однак команди можуть вибрати платні плани від 21 долара на місяць.

Вордкрафт

Wordkraft має намір вирішити ваші потреби у створенні опису відео YouTube всього за кілька секунд.

З Wordkraft до ваших послуг, все, що вам потрібно зробити, це надати URL-адресу відео та назву. І Wordkraft створить копію опису на основі вашого відеовмісту, дотримуючись найкращих практик SEO.

Крім того, Wordkraft дозволяє вказати релевантні ключові слова та вибрати мову, тон голосу, варіанти та рівень креативності. Все це дозволяє Wordkraft писати ідеальні описи. Крім того, пропозиція ключового слова Wordkraft є бездоганною. Отже, це також допомагає з дослідженням ключових слів.

Наразі безкоштовний план Wordkraft обмежений 1000 словами та обмеженими функціями. Більше слів і функцій вимагають від користувачів придбати платні плани від 7 доларів США на місяць.

Програми Webmatrices

Генератор описів Youtube від Webmatrices Apps — це чудовий спосіб отримати оптимізовані для пошукових систем описи Youtube, надаючи теги та назву.

Якщо ви не задоволені результатом, ви можете відредагувати опис за потреби. Цей інструмент є хорошим вибором для підвищення рейтингу ваших відео в результатах пошуку YouTube.

А найкраща частина? Генератор описів Youtube від Webmatrices Apps абсолютно безкоштовний.

Заключні слова

Як бачите, генератори описів YouTube ефективно створюють копії, які займають позицію в результатах пошуку.

Тут ми перерахували найкращі генератори описів YouTube зі штучним інтелектом. Визначте свої потреби та зверніться до нашої статті, перш ніж вибрати інструмент, який вам найкраще підходить. Удачі!

Далі перегляньте онлайн-генератори метаописів для маркетологів.