techukraine.net techukraine.net 12 найкращих гаманців Polkadot для безперебійного керування токеном DOT

12 найкращих гаманців Polkadot для безперебійного керування токеном DOT

| | 0 Comments| 1:17 PM
Categories:

Тримайте свої DOT у безпеці за допомогою цих криптогаманців.

Окрім цікавої назви, у Polkadot є кілька речей, які роблять її чудовою мережею блокчейнів із світлим майбутнім.

По-перше, він може обробляти 1000 транзакцій в секунду (TPS), які в подальшому можна масштабувати до мільйонів. По-друге, це дозволяє передавати активи/дані між різними блокчейнами в мережі Polkadot.

Крім того, це легше для розробників і є дуже енергоефективним блокчейном. Нарешті, у вас є кілька дуже здібних людей, які займаються основними справами, включаючи співзасновника Ethereum і технічного директора доктора Гевіна Вуда.

Загалом криптоентузіасти вважають Polkadot тим, хто зможе витримати випробування криптоважкими часами.

Однак, як для кінцевого споживача, найважливіше для вас після вибору блокчейну для участі – це гаманець.

Як вибрати найкращий гаманець?

Оскільки існує багато варіантів для вибору, це може заплутати початківців.

Слід врахувати кілька речей:

✅ Зберігання чи не зберігання: тут ви повинні вирішити, чи хочете ви керувати приватними ключами самостійно чи дозволити постачальнику гаманця захистити їх. Кастодіальні гаманці зберігають приватні ключі, тоді як некастодіальні гаманці (так звані самостійні, які належать користувачам тощо) – це те, де ви несете цю відповідальність.

✅ Багатоланцюгові чи ні: багатоланцюгові гаманці створені для більшості криптовалют. Отже, ви можете пропустити деякі особливості Polkadot. Однак вибір невеликий, якщо у вас різноманітний портфель і ви все ще хочете брати участь у кількох протоколах лише DOT.

✅ Доступність платформи: де ви будете використовувати цей крипто-гаманець? Оскільки криптовалюта дуже мінлива, ви можете уважно спостерігати за нею за допомогою пристрою, який використовуватимете максимально. Присутність на комп’ютері – це чудово, але мобільні програми є вирішальними для багатьох користувачів.

Отже, якщо ви закінчили думати й готові плисти в океан DOT, перевірте ці криптогаманці, щоб зробити це правильно.

Застереження: це не інвестиційна порада. Інвестиції в криптовалюту ризиковані.

Гаманець Nova

Nova — це створений для Polkadot (і Kusama) некастодіальний гаманець, який на момент написання цієї статті підтримує 230 токенів.

Цей гаманець має багато функцій і дозволяє вам робити NFT, стейкинг, DApps, Crowdloans тощо за допомогою єдиного інтерфейсу. Крім того, він спрощує передачу токенів завдяки підтримці понад 250 міжланцюжкових каналів.

Перейшовши до стекінгу, ви отримуєте доступ одним клацанням миші та можете вибрати між рекомендованими валідаторами або зробити свій власний вибір. Крім того, інформаційна панель стейкингу містить аналітику та дозволяє краще керувати, зокрема знімати ставки, керувати неоплаченими винагородами тощо.

Що стосується безпеки, він захищає користувачів від фішингу за допомогою вбудованого захисту браузера DApp.

  Чи можу я видалити запитання на Chegg?

І хоча він легко підтримує всі програми Polkadot DApps, ви також можете використовувати кілька програм EVM dApp через Metamask.

BitKeep

BitKeep — це багатоланцюговий гаманець із самоохороною, який орієнтований на криптовалютну торгівлю. Наразі він надає доступ до понад 250 тисяч токенів і має понад 10 мільйонів користувачів.

Основна функція BitKeep полягає в тому, щоб купувати, надсилати, отримувати та обмінювати токени DOT у понад 90 основних мережах.

Простіше кажучи, це найкраще для тих, хто інвестував у кілька криптовалют, а функції, пов’язані з Polkadot, наразі обмежені.

Trust Wallet

Trust Wallet, що належить Binance, — це універсальний багатоланцюжковий гаманець із самоохороною, який ви можете використовувати для керування своїм токеном DOT.

Найбільшою перевагою Trust Wallet є його спадщина Binance, яка дозволяє вам легко надсилати, отримувати, купувати та обмінюватися DOT-ами з безліччю інших криптовалют.

Ви можете розраховувати на безпеку найвищого рівня та чудовий інтерфейс користувача. Тим не менш, відсутність додаткових функцій, характерних для Polkadot, залишає мало місця для ентузіастів DOT, щоб робити щось інше.

Bit2Me

Маючи доступ до понад 200 криптовалют, Bit2Me пропонує рідкісну персоналізовану підтримку для своїх користувачів цілодобово та без вихідних у чаті, по телефону чи електронною поштою.

Основною особливістю гаманця Bit2Me, крім звичайної купівлі/продажу/отримання, є мікроплатежі та миттєві глобальні розрахунки.

Bit2Me підтримує кілька каналів для додавання/виведення коштів, включаючи криптовалюту, банківський переказ, картки та готівку. Крім того, можна вносити/приймати оплату з друзями та використовувати картку Bit2Me (для зняття коштів).

Кожен користувач Bit2Me також може мати спільний рахунок IBAN із кодом SWIFT/BIC для місцевих і міжнародних платежів.

Bit2Me серйозно ставиться до безпеки завдяки двофакторній автентифікації, миттєвим сповіщенням, історії транзакцій тощо.

Він доступний для використання в Інтернеті, на iOS та Android.

YouHodler

YouHodler допоможе вам почати з бонусу на депозит у розмірі 10 доларів США та має ще кілька речей, як-от Multi HODL, криптопозики та майнінг подвійних активів, що робить його цікавою пропозицією.

Multi-HODL – це місце, де баланс гаманця користувача YouHolder використовується для запуску ланцюжка позик із криптографічним забезпеченням. Сума позики згодом використовується як застава кожного разу для нових криптопозик. Цей крок повторюється від двох до 100 разів залежно від налаштувань Multi-HODL. Нарешті, ідея полягає в тому, щоб продати криптовалюту з прибутком.

Подібним чином видобуток подвійних активів гарантує прибуток в одній із валют на ваш вибір. Крім того, YouHodler дозволяє орендувати ваші токени DOTs як заставу для позик у фіатних валютах і стейблкойнах.

Крім того, цей гаманець надає доступ до веб3-банкінгу наступного покоління, має вбудований обмінник і поєднує холодне та гаряче зберігання для чудової безпеки та гнучкості.

  Що, чому і як у 2022 році

YouHodler доступний як веб-гаманець і має власні програми для iOS і Android.

Атомний гаманець

Atomic — ще один добре відомий гаманець із кількома монетами, який можна легко використовувати для торгівлі та керування DOT. Він має пристойний користувальницький інтерфейс і вбудований криптообмін для роботи.

Atomic Wallet підтримує 1000+ крипто-монет, має варіанти ставок для 20+ монет (поки що немає Polkadot) і схеми повернення грошей на 100+ криптовалют.

Найкращою частиною Atomic Wallet є налаштування без реєстрації, де вам не потрібно вводити будь-яку особисту інформацію. Крім того, це ще один некастодіальний гаманець.

Деякі додаткові функції включають покупки за допомогою картки, присутність на кількох платформах, підтримку 24/7 тощо.

Atomic Wallet має програми для Windows, MacOS, Linux, iOS та Android.

Вихід

Exodus є криптоінструментом із базовою функціональністю для власників DOT.

Ви виконуватимете такі основні операції, як купівля, продаж, отримання, обмін і відправлення. Крім того, ці торгові операції підтримує вбудована криптобіржа.

Крім того, Exodus підтримує керування NFT і надає доступ до DApps. Ви також можете поєднати Exodus із Trezor для максимальної безпеки під час торгівлі криптовалютами.

Окрім Polkadot, Exodus відкриває доступ до 260+ криптовалют.

Загалом, це для тих, хто має багатокоін-портфель і не дуже зосереджений лише на речах DOT.

У Exodus є програми для Windows, MacOS, Linux, iOS, Android, а також розширення для браузерів Chrome і Brave.

Polkawallet

Як випливає з назви, Polkawallet є ідеальним вибором для тих, хто глибоко в екосистемі DOT.

Polkawallet об’єднує всю мережу Polkadot під свій капот і дозволяє вам легко керувати кожним активом. Ви можете пробувати в параланцюгах, передавати через QR-код, насолоджуватися офлайн-підписом для надійної безпеки та перевіряти дані в ланцюжку в реальному часі.

Його розділ стейкингу надає чудову інформацію про вибір надійних валідаторів. Крім того, інформаційна панель стейкингів дозволяє легко керувати, зокрема ставками/скасуваннями ставок, номінаціями, виплатами тощо.

Не тільки це, ви можете переглядати пропозиції щодо управління, голосувати, створювати пропозиції, вибирати членів ради, брати участь в обговореннях і робити багато специфічних для DOT речей за допомогою Polkawallet.

Гаманець Guarda

Guarda — це гаманець із кількома ланцюжками, який забезпечує надійну безпеку за допомогою особистих ключів, які належать користувачам. Це шлюз до тисяч криптоактивів, включаючи Polkadot.

Крім звичайних купівлі, продажу, отримання та обміну, Guarda має криптовалютні позики, які використовують DOT як заставу. І хоча він пропонує робити ставки в кількох криптовалютах, Polkadot не входить до списку.

  Чи можна зламати ваш iPhone?

Guarda також має передплачену картку Visa, яку користувач може фінансувати за допомогою криптовалюти та використовувати як будь-яку звичайну банківську картку в усьому світі.

Загалом, Guarda є надійним вибором для тих, хто володіє багатьма криптоактивами, особливо якщо ви влаштовуєте обмежений доступ до екосистеми Polkadot.

Guarda охоплює всі основні платформи, включаючи Інтернет, Windows, MacOS, Linux, Android та iOS.

Талісман

З більш ніж 150 ланцюжками, Talisman є одним із найкращих багатоланцюжкових гаманців у цьому списку, з значними функціями Polkadot, з якими можна грати.

Це некастодіальний гаманець із підтримкою понад 100 криптоактивів. Ви також можете інтегрувати Talisman з апаратними гаманцями Ledger для найкращого з обох світів.

Він обіцяє «все про Polkadot» в одному місці, включаючи стейкинг, краудпозики, NFT, DApps тощо. Зокрема, тут є пул-стейкинг, де ви можете почати лише з 1 DOT.

Цей незалежний перевірений гаманець доступний для всіх основних браузерів, таких як Chrome, Edge, Firefox, Safari тощо.

Гаманець Infinity

Infinity Wallet — це мультивалютний гаманець із самостійним зберіганням, який пропонує основні торговельні операції, зокрема купівлю, продаж, обмін і надсилання Polkadot.

Найкориснішою функцією Infinity Wallet є, мабуть, моніторинг портфеля. Це дозволяє відстежувати продуктивність Polkadot або всього вашого портфоліо. Крім того, ви можете налаштувати спеціальні сповіщення про ціни, щоб отримувати відповідні сповіщення.

Можна також використовувати цей гаманець для торгівлі NFT, використовуючи DApps із Wallet Connect або його браузером Web3, а також для перевірки найкращих угод серед усіх підтримуваних децентралізованих біржових платформ для прибуткових обмінів.

Infinity Wallet має крос-платформну присутність із рідними програмами для Windows, Linux і MacOS, а незабаром з’явиться підтримка для Android та iOS.

Paybis

Paybis — це кастодіальний гаманець із кількома монетами, який можна використовувати будь-де, щоб купувати, продавати чи зберігати токени Polkadot.

Головною перевагою Paybis є спрощений інтерфейс. Примітно, що вам потрібно буде пройти процес KYC, щоб використовувати його.

Нарешті, це дуже обмежений обсяг Polkadot, і цей веб-гаманець позбавлений таких речей, як ставки, криптовалютні позики тощо.

Який ваш улюблений гаманець DOT?

Straightaway, Talisman і YouHodler — найкращі варіанти для користувачів, які розуміються на Polkadot і бажають мати багатоланцюжковий гаманець. Крім того, Nova і Polkawallet — чудові гаманці для інвесторів, які використовують лише Polkadot.

Усі інші варіанти представляють собою гаманці, які мають невеликі завдання DOT і в основному зосереджені на продажу, купівлі та обміні.

Нарешті, я б запропонував ознайомитися з кількома вказівками щодо безпечного інвестування в криптовалюту.