12 найкращих варіантів ергономічної миші, які можна придбати у 2022 році

Відчуття болю в передпліччі та зап’ясті на робочому місці сьогодні стає звичайним явищем. Проблема може просто бути на вашому столі.

Ні, не вашу ручку, блокноти чи інший письмовий матеріал, а вашу мишку. Ваш стіл просить вас придбати ергономічну мишу. Миша комп’ютерної системи є стандартною частиною багатьох апаратних пристроїв, які використовуються для взаємодії з GUI (графічним інтерфейсом користувача) комп’ютерної системи.

Користування мишею передбачає перебування в більш нерухомому положенні, ніж зазвичай. Крім того, це включає невелике, але повторюване використання певних м’язів. Це призводить до дискомфорту, болю та відтінку занепокоєння, яких достатньо, щоб зіпсувати решту вашого дня.

Це надмірне розтягнення та надмірне навантаження на м’язи понад звичайну кількість може спричинити особливі проблеми, що перешкоджають вашому щоденному способу життя та ефективності роботи. Деякі поширені проблеми:

  • Біль і болючість навколо зап’ястя
  • Дискомфорт уздовж ліктя і трохи вище передпліччя
  • Утворення дискомфортних вузликів, які заважають рухам руки
  • Поколювання та відчуття оніміння великого та вказівного пальців
  • Скутість і обмеженість рухів
  • Синдром зап’ястного каналу

Використання миші набагато більше, ніж використання клавіатури. Тому дуже важливо мати стійку або ергономічну мишу.

Чим ергономічна миша відрізняється від звичайної?

Ергономічна миша створена для здоров’я та комфорту користувача, на відміну від звичайної миші. Він підходить до руки та зап’ястка так само, як рукавичка. Він забезпечує природне прилягання та краще положення для руки та зап’ястя.

Крім того, це також допомагає у необмеженому русі передпліччя. Це вимагає меншої сили та сили зчеплення, викликаючи менше втоми, стресу та напруги. Окрім підвищення рівня комфорту, це також сприяє ефективності на робочому місці.

Переваги ергономічної миші

Покращує поставу

Під час роботи за комп’ютером спостерігається тенденція до того, що люди тривалий час працюють у незвичній позі. Крім того, використання миші робить наше тіло нерухомим без нашого відома та викликає оніміння великого або пальців. У гіршому випадку це оніміння може поширитися на всю вашу руку і перейти на шию.

Ергономічна миша може зберегти поставу незмінною, оскільки забезпечує зручне положення для зап’ястя.

Уникає тиску на зап’ясті

Під час роботи з мишею зазвичай неможливо запобігти тиску на зовнішню сторону зап’ястя. Тиск можна зменшити, підтримуючи зап’ястя або тримаючи його під бажаним кутом. Прокладка долоні та пальців через ергономічну мишу допоможе зняти небажаний стрес.

Уникає синдрому зап’ястного каналу

Це подразнення, викликане зап’ястками, що проходять через зап’ястний тунель, присутній у зап’ясті, через несприятливі рухи. Щоразу, коли ви використовуєте мишу, ваші руки напружують зап’ястки. Але якщо ви використовуєте ергономічну мишу, ви не відчуєте напруги в зап’ястях або руках.

Підвищує комфорт для людей з артритом

Традиційна миша, яку ми використовували, може бути болючою в довгостроковій перспективі. Гірше може бути, якщо у вас артрит. Після того, як у вас вже виникли болі в суглобах, вам точно не захочеться їх більше скручувати або розтягувати. Ергономічна миша має оптимізований кут, який добре підходить для вашої руки та зап’ястя, уникаючи надмірного розтягування м’язів і суглобів.

Допомагає запобігти подальшим травмам

За допомогою ергономічної миші задовольняються короткострокові та довгострокові потреби. Дайте відпочинок своїм зап’ястям і пальцям зараз, щоб мати необмежені рухи в майбутньому. Крім того, безболісна робота зменшує втому та підвищує працездатність.

Кнопки деяких ергономічних мишок тепер також можна програмувати. Якщо ви прагнете виконувати ту саму функцію щодня, ви можете запрограмувати кнопки миші, і ця функція автоматично виконуватиметься одним клацанням. Це також збільшить швидкість вашої роботи.

Тепер вам буде цілком зрозуміло, як ергономічна миша може допомогти вам підвищити ефективність роботи та краще піклуватися про своє здоров’я.

Анкер

Anker – бездротова ергономічна миша. Позбудьтеся старої та незручної хватки. Ця миша забезпечує максимальний комфорт, легко прилягаючи до контуру долоні.

Це ідеальна миша з футуристичним дизайном. Чутливі кнопки не вимагають постійного натискання на них для роботи, що забезпечує розширену функціональність миші. Пристрій пропонує економічне рішення для перетягування, скидання, ігор або будь-якої іншої функції.

Він простий у використанні та сумісний із такими пристроями, як Windows і Mac OS. Anker має технологію оптичного відстеження високої роздільної здатності для точного відстеження на широкій поверхні. Крім того, він працює від акумулятора і економить його, переходячи в режим енергозбереження після 8 хвилин бездіяльності.

Він має науковий дизайн, який сприяє здоровому рукостисканню та положенню зап’ястя. Основна мета Anker – звільнити вас від додаткового навантаження.

Logitech ERGO

Logitech ERGO M575 — це бездротова миша з легким керуванням великим пальцем і така ж природна, як будь-що інше. Окрім підвищення рівня комфорту, ERGO M575 забезпечує покращену та більш природну поставу.

Миша ERGO M575 – це найкращий варіант, якщо у вас мало місця на робочому місці. Його форма природно прилягає до долоні, щоб розслабити руку. Він також пропонує підвищені рівні контролю шляхом регулювання швидкості курсору. Він, як правило, призначений для тісних робочих місць і завантажених столів.

Після підключення через Bluetooth або USB-приймач він працює на відстані до 33 футів без затримок. Це екологічно чистий і корисний для ваших кишень.

Він має високу оцінку, займає мінімум місця та може розміститися будь-де в місцях тисняви, забезпечуючи вам свободу працювати ефективно та спокійно.

Evoluent VM4RW

Ергономічна миша від Evoluent запобігає скручування рук і забезпечує кращий комфорт. Він має програмовані кнопки, прості у використанні. Користувач може налаштувати роботу кнопок у різних програмах. Підставка для великого пальця в цій версії була змінена порівняно з попередньою версією, щоб забезпечити підвищений рівень комфорту.

Збоку розташовані оптичні сенсорні елементи керування, які допомагають регулювати швидкість покажчика, не відпускаючи рукоятку. Вертикальна миша Evoluent 4 розроблена для запобігання тертю столу мізинцем. Він більш точний і допомагає в плавних рухах і роботі.

Він найкраще підходить для підтримки вертикальної пози під час роботи, тримаючи праву руку вертикально в нейтральному положенні. Вертикальна сторона підтримує руку, як і в положенні рукостискання. Це, у свою чергу, допомагає зменшити загальну силу.

Леквей

Lekvey — ще одна бездротова вертикальна миша. Його найкраще використовувати в офісних та ігрових цілях. Основна відмінність від традиційної миші полягає в тому, що вона зменшує тиск на зап’ястя. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про судоми в зап’ясті.

Головна її перевага в тому, що миша заряджається і не працює від батарейок. Ви можете заряджати його будь-де за допомогою відповідного кабелю, коли вам зручно. Його шість кнопок дозволяють додати до них деякі щоденні завдання та отримати повний контроль над комп’ютерними системами.

Lekvey надає користувачеві недороге та ефективне рішення для різних цілей. Розширені функції перемотування сторінок назад і вперед забезпечують легкість під час перегляду веб-сторінок. Продукт оснащено простою у використанні технологією технічної підтримки протягом усього життя та 24-місячною гарантією.

Logitech MX ERGO

MX ERGO від Logitech з ергономічним дизайном забезпечує персоналізований комфорт завдяки функції регульованих петель. За одну хвилину заряджання його заряду вистачить на цілий день для повного використання.

Він сумісний лише з персональними комп’ютерами, а кут трекбола можна налаштувати до 20 градусів для природного та комфортного положення руки. Це також допомагає більшою мірою зменшити перенапруження м’язів.

Завдяки MX ERGO можна легко орієнтуватися між двома персональними комп’ютерами та перемикатися між ними. Він забезпечує наступне покоління трекболом для кількох пристроїв для обміну файлами та кращого керування комп’ютером.

Миша може бути підключена бездротовим способом через Bluetooth або USB-приймач. Він має 4 настроювані кнопки, які можна використовувати відповідно до побажань і потреб користувачів.

Вассінк

Миша Vassink розроблена так, щоб вона зручніше лягала на долоню. Це допоможе вам зручніше керувати мишею. Він швидкий, ефективний, чутливий і простий у використанні. Наявність оптичних сенсорів підвищує чутливість стандартної оптичної миші.

Має 6 кнопок з регульованою швидкістю руху миші DPI. Мишу Vassink можна легко використовувати на широких поверхнях. У ньому використовується кнопка вимкнення звуку, що забезпечує більшу придатність у громадських місцях, таких як офіси та інші робочі місця.

Це легка та модна миша, сумісна з Windows і Mac OS. Якість добре перевірена, а бездротовий і акумуляторний аспект робить його міцнішим і тривалим. Мишкою можна безперешкодно користуватися, навіть коли вона заряджається.

Logitech MX Master 3

Logitech MX Master 3 — одна з найдосконаліших мишей серії master. Він належним чином сконструйований, щоб задовольнити потреби дизайнерів та інженерів у легкому проектуванні та роботі.

Master 3 має функцію персоналізації для конкретної програми, яка економить ваш час і прискорює робочий процес. Його електромагнітна кнопка прокручування та оброблені сталеві елементи керування великим пальцем забезпечують максимальний комфорт.

Удосконалена бездротова технологія 2,4 ГГц забезпечує більшу точність під час роботи, ніж будь-яка інша традиційна миша. Він підтримує кілька пристроїв з кількома ОС і може бути підключений до трьох пристроїв. Його гнучкість дозволяє працювати на будь-якій поверхні, забезпечуючи найкраще обслуговування за допомогою першокласного датчика 4000 DPI.

Goldtouch KOV-GSV-RMW

Goldtouch KOV-GSV-RMW – вдосконалена напіввертикальна модель серії. Миша розташована під кутом 66 градусів, щоб запобігти навантаженню зап’ястя та забезпечити комфорт.

Ви можете налаштувати його вагу, оскільки передбачено чотири знімні гирі по 5 г, щоб регулювати вагу відповідно до особистих потреб. Він також має знімний фланець, який не дозволяє долоні торкатися поверхні. Тому найкраще рекомендується для офісних цілей.

На налаштування потрібно значно менше часу, оскільки бездротовий приймач 2,4 ГГц налаштовує його швидко. Миша має ергономічну схему, функції plug-and-play і програмований DPI.

Вертикальна підйомна миша Logitech

Вертикальна миша Logitech Lift має легкий хват і зручну підставку для великого пальця, що покращує вашу працездатність. Використовуючи цю мишу з ергономічним дизайном, ви можете відпочити верхньою частиною тіла природним чином і підвищити ефективність.

Він піднімає зап’ястя під кутом 57 градусів, вирівнюючи ваше передпліччя та усуваючи небажаний тиск із вашої руки, який може перешкоджати ефективності. Завдяки швидкій і точний панелі прокручування ви не збираєтеся редагувати свої документи. Натомість ви можете пролітати через них, підключивши підйомник до 3 пристроїв.

Ви можете налагодити свої шляхи для конкретного завдання, налаштувавши 4 кнопки та додавши ярлики. Він може працювати з декількома пристроями, підключивши його через Bluetooth або вже наданий кабель USB. Він виготовлений із переробленого пластику. Таким чином, він також є екологічно чистим завдяки інтуїтивно зрозумілій конструкції.

Вертикальна миша MX

MX Vertical від Logitech — це екологічно чиста, ергономічна та науково розроблена миша. Високоякісний і точний оптичний датчик із роздільною здатністю 4000 точок на дюйм значно зменшує рух рук.

Швидкість курсору миші можна регулювати натисканням кнопки. Його можна використовувати більше 150 хвилин від одного заряду протягом однієї хвилини.

Він пропонує користувачеві найкращу функцію міжкомп’ютерного керування завдяки швидкому переходу на три комп’ютери, передачі медіафайлів і файлів, а також копіювання текстів. MX Vertical також сумісний із версіями Windows і Mac OS. Швидка зарядка акумулятора забезпечить живлення миші до чотирьох місяців.

В першу чергу він призначений людям із синдромом зап’ястного каналу, оскільки він розтягує лише необхідні м’язи, запобігає перенапруженню та знімає небажаний тиск із зап’ястя.

Razer Basilisk V3

Настроювана ергономічна миша Razer Basilisk V3 розроблена спеціально для ігор. Basisilk V3 вважається найбільш продаваною маркою миші для ігор.

Його високоякісний датчик забезпечує точність пікселів, відстежує рухи за допомогою оптичного датчика та функціонує як асиметричне відсічення. Всього в цій серії присутні 11 програмованих кнопок. Завдання відповідно до ваших потреб можна призначити кнопкам для виконання дій, таких як ping і push-to-talk.

Ваш палець має дуже мало роботи, коли справа доходить до прокручування. Смуга прокрутки продовжує обертатися, доки її не зупинять і не переведуть у відчутний режим для більшої точності та зняття напруги з пальця. Його найкращий дизайн і безмежні конфігурації завоювали популярність у світі ігор і є одними з найкращих варіантів для використання. Якщо ви шукаєте зручну ігрову мишу, це правильний вибір.

Microsoft Bluetooth Mouse

Ергономічна бездротова миша Microsoft Bluetooth забезпечує високий рівень комфорту при роботі. Це легкий, довговічний пристрій з першокласним покриттям і тефлоновою основою.

Завдяки 3 персоналізованим кнопкам, які можна запрограмувати для вашого комфорту, він може заощадити ваш час, додавши певні спеціальні функції програми. Ним можна керувати лише в Windows 10 відповідно до останніх оновлень. Однак, будучи простим і плавним у використанні, його не можна проводити по скляних або дзеркальних платформах.

Ви навіть можете зробити робочу атмосферу радісною, додавши кольори до свого робочого столу, коли ви можете вибирати з різних кольорів. Він спрямований на зменшення втоми та забезпечення цілісного контролю над комп’ютерною системою.

Висновок

Миша з ергономічним дизайном не тільки надає користувачеві необхідний комфорт, продуктивність і безболісні рухи, але й покращує ваше самопочуття. Пряма постава робить вас впевненим і відповідним. Крім того, це також створює здорові та міцні стосунки, залишаючи враження надовго.

Це зменшило синдром зап’ястного каналу, оскільки положення зап’ястя залишається піднятим або в положенні рукостискання. Отже, можна сказати, що купити ергономічну мишку – це вимога часу!

Далі перегляньте кілька найкращих ігрових моніторів.