12 найкращих британських телеканалів Kodi

| | 0 Comments| 6:59 AM
Categories:

Любите британські канали і хочете переглядати їх у додатку Kodi? Не можете знайти британські телеканали Kodi? Якщо ви шукали такі терміни, як UK TV Kodi та Kodi live TV UK, то будьте впевнені, що у вас є правильний результат. Ця стаття має на меті надати вам список з 12 найпопулярніших британських телеканалів Kodi, які можна додати до програми Kodi на вашому пристрої. Прочитайте всю статтю, щоб вибрати свій улюблений канал.

12 найкращих британських телеканалів Kodi

Нижче наведено список найкращих британських телеканалів Kodi.

1. iPlayer WWW

Якщо ви затятий шанувальник BBC TV, доповнення iPlayer WWW призначене для вас. Доповнення спеціалізується на наданні документальних фільмів, драми та британських телепрограм. Доповнення в основному зосереджено на прямих телеканалах. Крім того, є розділ, який надає контент на вимогу. Тож, якщо ви хочете перейти на перегляд телевізійного вмісту, ви можете використовувати це доповнення. Помітна перевага полягає в тому, що він забезпечує зображення високої чіткості, що робить його придатним для потокової передачі на всіх платформах. Крім того, додаток є повністю безкоштовним і легальним. Щоб використовувати це доповнення, вам потрібен обліковий запис BBC. Єдине обмеження використання надбудови полягає в тому, що на пристрої потрібно налаштувати місце розташування у Великобританії для потокової передачі. Натисніть на посилання, надане тут, щоб встановити iPlayer WWW доповнення до програми Kodi.

2. ITV Live

ITV Live також є одним із доповнень UK TV Kodi, якому віддають перевагу любителі драми. Тож, якщо ви любите дивитися мильні опери чи драми, це може бути вашим улюбленим. Доповнення має розділи для всіх серіалів і, можливо, прирівнюється до веб-сайту OTT, який зосереджується лише на розважальних медіа. Для цього доповнення потрібно, щоб ваш пристрій був підключений до сервера у Великобританії. Щоб встановити ITV Live доповнення на вашому пристрої, натисніть посилання, наведене в цьому розділі.

  Як розблокувати SIM-карту Samsung Galaxy S8/S8+

3. UK Turk Playlists

Одним із доповнень «все в одному» є Списки відтворення UK Turk. Виходячи з його імені, він має списки відтворення всіх файлів вмісту, які транслювалися раніше, і користувачі можуть отримати доступ до файлів, просто натиснувши на них. Для цього доповнення не потрібно налаштувати пристрій у Великобританії, а це означає, що ви можете транслювати вміст будь-де. Однак додаток отримує інформацію з каналів неофіційно і не може працювати, як зазвичай.

4. 7 з 9

Доповнення 7 з 9 є одним із популярних доповнень для потокового медіаконтенту. Доповнення містить медіа-контент різних категорій, як-от фільми, телешоу та багато іншого. Також є розділ для потокового IPTV або Інтернет-протоколу. Поряд з цим, ви можете переглядати вміст різних категорій, як-от «Діти», «Спорт», «Документальні фільми», «Новини», «Їжа», «Музика тощо». . Ви можете встановити 7 з 9 доповнення, натиснувши на надане посилання.

5. Догоняйте телевізійні програми та багато іншого

Catch Up TV & More — це надбудова Kodi для UK TV, яка дозволяє легально транслювати контент. Додаток складається переважно з телеканалів у прямому ефірі та більше зосереджено на спорті та новинах. Його можна встановити з офіційного репозиторію Kodi і безпечно використовувати доповнення. Крім того, він відвертає нові відео та дає змогу дізнатися про ці останні відео. Основним недоліком доповнення є обмежена кількість каналів. Ви можете встановити Догоняйте телевізійні програми та багато іншого доповнення за посиланням у розділі.

6. Телевізор Xumo

Доповнення Xumo TV UK TV Kodi є одним з найбезпечніших доповнень, доступних для потокового вмісту. Ass-on не вимагає від вас зареєстрованого входу для потокової передачі. Ви можете отримати доступ як до телеканалів на вимогу, так і до телеканалів у прямому ефірі абсолютно безкоштовно. Крім того, він має електронний програмний гід або EPG для довідкових цілей. Більшість трансляцій – це політика та реаліті-телебачення. Відео доступне у високій чіткості. Це легальне надбудова, яке дозволяє миттєво транслювати. Надбудові потрібна служба VPN для потокової трансляції без будь-яких проблем. Основним обмеженням є те, що додаток підтримує рекламу, тому під час потокової передачі вас можуть переривати реклама. Ще одна особливість полягає в тому, що він може запропонувати вам встановити кілька доповнень для потокової передачі фільмів і спорту. Встановіть Телевізор Xumo доповнення, натиснувши тут.

  Як перевірити відсоток заряду акумулятора iPhone X

7. Live Tube

Live Tube — одне з найкращих доповнень, доступних за останній час. Він є частиною YouTube і в основному зосереджений на прямій трансляції. Доповнення є чудовим вибором для спорту та фільмів. Це означає, що у вас буде будь-який живий контент для перегляду в будь-який час. Крім того, ви можете переглядати раніше транслюваний вміст у вигляді записів у додатку. Додатковий компонент доступний у всьому світі і не має обмежень щодо розташування. Основним обмеженням використання надбудови є те, що воно несумісне з останніми версіями програми Kodi. Встановіть Live Tube доповнення безкоштовно.

8. NewsOn

Якщо ви хочете бути в курсі новин і дивитися новини в прямому ефірі, NewsOn – це доповнення, яке потрібно встановити на вашому пристрої. Додаток надає оновлення новин, а особливе значення надається місцевим новинам у всіх регіонах. Ще одна помітна перевага полягає в тому, що ви можете використовувати це доповнення, не вимагаючи підписки на кабельне телебачення. Щоб встановити NewsOn доповнення для вашої програми Kodi, натисніть посилання, наведене тут.

9. Red Bull TV

Якщо ви шукаєте канал UK TV Kodi, який не має обмежень щодо географічного розташування, ви можете додати доповнення Red Bull TV. Це доповнення зосереджено на всіх видах спорту, як-от серфінг, їзда на велосипеді, ігри та багато іншого. Примітною особливістю є те, що канал незабаром може додати оригінальні телешоу. Встановіть Red Bull TV доповнення, натиснувши на посилання, надане тут.

  Створіть колірну схему, зосереджену на одному кольорі на ваш вибір

10. Newsmax TV

Якщо ви хочете бути в курсі останніх оновлень новин, ви можете вибрати доповнення Newsmax TV. Спочатку це був кабельний телеканал, а доповнення дозволяє транслювати новинний контент по всьому світу. Це означає, що немає обмежень щодо розташування для використання надбудови. До основних недоліків відноситься несумісність надбудови з новими версіями програми Kodi. Іншим обмеженням використання доповнення є те, що він має лише один канал, і ви не можете переключитися на інший канал. Натисніть на наведене тут посилання, щоб встановити Newsmax TV доповнення до програми Kodi.

11. УСТВГО

USTVGO — це доповнення для IPTV, яке підтримує новинні канали. Це ще один аддон UK TV Kodi. Використання цього доповнення є абсолютно безкоштовним, оскільки воно надає користувачам визнані веб-сайти. Єдиним недоліком є ​​те, що це не гарантує високу якість, яку можна обіцяти при використанні офіційного сайту USTVGO. Ви можете встановити USTVGO доповнення, натиснувши на вказане посилання.

12. ESPN

Якщо ви людина, яка цікавиться спортом, то ESPN — правильний вибір для вас. Найпопулярніший канал ESPN також доступний як доповнення на Kodi. Це доповнення дозволяє переглядати офіційні спортивні новини та всі види спорту. Встановіть доповнення ESPN використовуючи посилання, наведене тут.

***

Ви, мабуть, знали список британських телеканалів Kodi. Ця стаття допоможе вам встановити доповнення для UK TV Kodi. Ви можете переглядати телепрограми в прямому ефірі, встановивши надані тут доповнення для результатів Kodi live TV UK. Залишайте свої пропозиції та будь ласка, опублікуйте свої запитання в розділі коментарів, щоб ми могли відповісти.